Ujmuje atmosferą i gościnnością: każdego ranka pachnące bułeczki z pobliskiej piekarni. Mimo centralnego położenia panuje tu cisza, a pogodną i kameralną wakacyjną atmosferę zapewnia właścicielka, profesjonalnie prowadząca hotel wraz z rodziną. Tradycyjne drewniane meble i znakomita, urozmaicona kuchnia z lokalnymi potrawami podkreślają wyjątkowość tego miejsca. Oto propozycja w sam raz dla Gości szukających spokojnego wypoczynku.
w centrum Costa Teguise
blisko piaszczystej plaży
3 baseny, w tym 2 podgrzewane, brodzik
3-osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi
Położenie hotelu
Okolica
•we wschodniej części wyspy
•w centrum COSTA TEGUISE, miejscowości z największymi tradycjami turystycznymi na Lanzarote
•przy hotelu liczne sklepy, bary i restauracje
Komunikacja
•przy hotelu przystanek autobusowy
Odległość od lotniska
•ok. 15 km od lotniska w Arrecife
Okolica
•we wschodniej części wyspy
•w centrum COSTA TEGUISE, miejscowości z największymi tradycjami turystycznymi na Lanzarote
•przy hotelu liczne sklepy, bary i restauracje
Komunikacja
•przy hotelu przystanek autobusowy
Odległość od lotniska
•ok. 15 km od lotniska w Arrecife
Plaże
Playa Las Cucharas - Plaża publiczna
ok. 200 m od hotelu
•szeroka
•piaszczysta
•dojście ulicą
•znakomite warunki do uprawiania windsurfingu (baza windsurfingowa)
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•brodzik
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 999 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:3 199 zł /os.-6%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
4.8/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 32 Wycofano: 0
4.6Pokój
4.7Wyżywienie
5.1Obsługa hotelowa
2.2Animacje
5.3Położenie
5Plaża
4.8Atrakcje w okolicy
4.9Jakość do ceny
6/6
Aleksandra, 31-40 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel Mansion Nazaret to kameralna perełka w Costa Teguise- świetna baza wypadowa! Zrobił na nas pozytywne wrazenie. Z czystego serca polecamy to miejsce i z wielką przyjemnością wrócimy:) Pokoje są bardzo przestronne, z tarasem i aneksem kuchennym. Urządzone w hiszpańskim stylu, z antresolą, drewnianymi łóżkami z bardzo bardzo wygodnymi materacami. Dodatkowy plus za łazienkę na poziomie sypialni( na antresoli):) W pokoju czekało na nas czerwone wino na powitanie.
Cały ośrodek jest bardzo czysty, do dyspozycji są 3 baseny. Hotel nie prowadzi animacji, co dla nas było ogromnym plusem- panuje tu cisza i spokój ☺️
Lokalizacja jest doskonała: plaża 5 minut spacerem, bliskość sklepów i wielu knajpek- każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie :) Hotel posłużył nam jako idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy . Tuż pod samym kompleksem znajduje się przystanek autobusowy, a połączenia do różnych części wyspy są naprawdę bardzo dobre i sprawne, koszt przejazdu to ok. 3 euro za 2 osoby :) Mimo świetnej komunikacji miejskiej, z własnego doświadczenia polecamy jednak wynajęcie auta- pozwala to na absolutną nieżelazność w odkrywaniu najdzikszych zakątków.
Personel to pełen profesjonalizm! Usmiech, zainteresowanie i wysoka kultura osobista. Jedzenie przepyszne, idelanie doprawione, bar sałatkowy bogaty- obowiązkowo trzeba spróbować mojo rojo oraz mojo verde ;) Codziennie owoce, ciasta. Aromatyczna kawa, bardzo dobre espresso. Nam niczego nie brakowało podczas całego pobytu.
Podsumowując:
Dla kogo: dla osób szukających spokoju, par oraz jako świetna baza do aktywnego odkrywania wyspy
Największe zalety: świetne pokoje w hiszpańskim stylu, brak tłumów, świetna lokalizacja i bardzo pomocna obsługa.
Wady- brak ☺️
Polecamy!
6/6
Janina, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo ładny czysty i wygodny. Pracownicy życzliwi. Basen w otoczeniu pięknej przyrody. Cisza i spokój. Zawsze wolne leżaki. Ręczniki wymieniane co drugi dzień. Jedzonko świeże i przepyszne. Moja sugestia by do kolacji był podawany dzbanek z wodą bez konieczności zakupu. Pracownica w restauracji bardzo serdeczna.
5/6
Dorota , 41-50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel godny polecenia ze wzgledu na lokalizację - blisko przystanku, supermarketu, restauracji, plaży, jedzenie - śniadania w formie bufetu, obiadokolacja również - jedzenie świeże i pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelu przemiła i pomocna, czystość ok - sprzątanie i wymiana ręczników co drugi dzień. Nasz pobyt przypadał na początek czerwca więc nie było dużego obłożenia - w restauracji luz, przy basenie również, nie trzeba było walczyć o wolne leżaki. Hotel utrzymany w tradycyjnym kanaryjskim stylu więc można bardziej poczuć klimat wyspy. Jedyny minus to silny wiatr w nocy, który uniemożliwiał spanie przy otwartym oknie (brak klimatyzacji) ponieważ nieszczelne drzwi balkonowe i wejściowe robiły spory hałas. Brak animacji dla mnie osobiście na plus.
Pani Ola, rezydentka super!!!! Pod każdym wzgledem. Wycieczka objazdowa z Panią Ew ą godna polecenia - cena dość wysoka ale warto zapłacić bo można zobaczyć najważniejsze miejsca na wyspie, obiad jest w tradycyjnej kanaryjskiej tawernie, a Pani Ewa świetnie przekazuje najważniejsze info.
Polecam hotel i wyjazd z Itaką. Mam nadzieję na powtórkę tego wyjazdu.
3/6
Rafał, 41-50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jestem zawiedziony podwójnie - raz hotelem, dwa stosunkiem Itaki do wieloletniego klienta i dwukrotnie oddalonej reklamacji.
Miałem świadomość że jest to aparthotel. Nie oczekiwałem luksusów. Zwiodły mnie pozytywne opinie. Z plusów dobra lokalizacja, smaczne posiłki, pozornie miły personel. Pokój duży, ale…okna sypialni wychodziły na klub nocny - pracownicy recepcji zapewniali że imprezy są tylko w weekend. Były codziennie średnio do 3 rano, niedaleko od okien drugi lokal w weekend bardzo głośny, z dużą liczbą gości przebywających na zewnątrz. Jednego dnia, gdy akurat zostałem na terenie hotelu na relaks przy basenie, miały miejsce niezapowiedziane prace remontowe (wiercenie, wycieczki robotników z kubłami z cementem). Może było tak każdego dnia, nie wiem. Innego dnia prawie wszystkie baseny odgrodzone taśmą - było wielkie malowanie. Również nigdzie nie było o tym informacji. Ale najgorszym okazały się wizyty karaluchów w pokoju. Zgłoszone w recepcji, obiecano rozwiązanie problemu i… nic. Nadal były, tylko mniej. Jeden wciąż żywy przyjechał do Warszawy w walizce. Pozostawiło to u mnie traumę. To nie był pierwszy wyjazd w podobnym klimacie - nigdy nie doświadczyłem robactwa w pokoju. Na uciążliwość prac remontowych czy hałas nikt w Itace nie zwrócił uwagi, a cytuje: owady (karaluchy) występują w klimacie charakteryzującym się dużą wilgotnością powietrza a ich obecność jest rzeczą naturalną, niezależną od kategoryzacji obiektu.
Mając na uwadze powyższe, kwestii tej nie traktujemy jako wady imprezy turystycznej.
Tym samym sugeruję, aby umieścić te owady w opisie pokoju obok aneksu kuchennego i lodówki. Fajnie śmigały do zlewu i za wypaczone futryny drzwi czy framugi okien. Dziękuję, Itako.
5/6
Michal, 41-50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Nazaret to tak naprawdę apartamenty do wynajęcia. Apartament wygodny, salon z aneksem kuchennym, sypialnia na antresoli, łazienka ok, również na antresoli przy sypialni. Wyposażenie wysłużone, ale sprawne. Na powitanie czekała butelka wina. Pokoje sprzątane co drugi dzień, łącznie z wymianą ręczników. Parter z kameralnym tarasem, kilka kroków do basenu. Przy basenie leżaki. Lokalizacja dogodna, zaraz po wyjściu z hotelu przystanek autobusowy. W przypadku, gdy więcej gości korzysta z wynajętego auta, parking nieco za mały. Posiłki dobre, świeże. Jedzenie przygotowane głównie pod gości z Anglii, ale jest też coś dla gości nie gustujących w fasoli na śniadanie. Okolica dość spokojna.
5/6
Roman, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
To nie jest obiekt wysokiej klasy i o tym trzeba wiedzieć i to zaakceptować. Ale jak już ma się realistyczne oczekiwania, to spełnia on je z dużym naddatkiem. Pokoje (Apartamenty konkretnie) są po prostu duże, łóżko wygodne, łazienka duża. Na fajną plażę (para leżaków 17 EUR) jest blisko, baseny nie są oblężone, leżaków się nie rezerwuje, bo po prostu są. Do sklepów jest blisko (czy to jeśli chodzi o supermarket, czy o pamiątki, czy o bardziej eleganckie / tanie oryginalne perfumy - Fund Grube niemalże w zasięgu wzroku), do knajp też i to w dużym wyborze co do typu i jakości jedzenia (...czy picia). Do Guachinche de Luis (jadąc do Costa nawet na pełne wyżywienie warto sobie poguglać na ten temat ;-)) też jest niewielki spacerek. To wszystko jest super.
No jest trochę zatęchle, nie da się ukryć, ale to nie jest wielki problem, napisałem TROCHĘ. A okna się łatwo otwiera, nawet na noc (i się nie zmarznie). Nie ma klimy, więc nie ma suszenia w pokojach, no więc ta wilgoć latami zrobiła swoje. Dla mnie to nie problem, to specyfika obiektu. A byłem tu drugi raz (w odstępie wielu lat). No dobra, czasem (czasem!) w nocy jest głośnawo, bo niedaleko są lokale w tym z muzyką na żywo w nocy. Gorzej, że także z karaoke ;-). Ale kto nie lubi czasem na wakacjach w nocy pośpiewać? No i to że można z takiej imprezki wrócić do łóżka w 3 minuty to jest zaleta czy wada? Dla mnie zaleta. Dla kogoś innego - wada.
Nie liczcie na sprzątanie, musi wystarczyć wymiana ręczników + zaścielenie łóżka co 2 dni i tyle. Ale jest miotła na stanie (nie tylko: czajnik, toster, różne takie, których akurat ja nie używam), więc machnąć nią czasem można samemu (tym razem nie musiałem).
Opcja z 2 posiłkami. O! I tu dochodzimy do tego, co jest tam naprawdę dobre. Śniadania są OK (choć podgrzewacze mogłyby pracować lepiej - trzeba być raniutko albo wyczaić kiedy z kuchni przychodzi gorące, albo jeść nie całkiem gorące jak ja z uśmiechem), ale kolacje są zajefajne. Większość asortymentu powtarzalna (no frytki, patatas arrugadas, pomidory, ogórki: codziennie są, no bo jakżeby nie?), ale coś z rybką czy mięskiem oraz surówki codziennie inne (rybka, kurczak, wołowina/wieprzowina - zawsze jest wybór, ale codziennie wszystko inaczej przygotowane). I naprawdę pyszne. W porównaniu do wielkich hoteli posiłki wyglądają dość skromnie na oko, ale to złudzenie, zawsze jest co wybrać i jest to zawsze PYSZNE, codziennie, wszystko. I nie zapomnijcie o zupach! Niepozorne, a też choć małą chochleczkę warto skosztować. Problem w tym, że nie bardzo chce się jeść, no to choć popróbować warto. No i tu kropelka dziegdziu malutka - za napoje do kolacji trzeba zapłacić (nieprzesadnie dużo, ale jednak).
Animacje - NIE MA! Dla mnie to super, bo oznacza: nie będzie hałaśliwej gromady dzieci. Choć dzieci bywają. Ale z rodzicami, którzy chcą się nimi zajmować a nie zwalić komuś na głowę i odetchnąć od gówniarzy. To inny gatunek dzieci (i rodziców).
Reasumując obiekt nie jest dla każdego, trzeba (i można) zaakceptować że jest nieidealny, ale ja go bardzo lubię i na pewno jeszcze tu wrócę. To jest idealnie umiejscowiony skromny hotel z doskonałym kucharzem.
Obsługa uśmiechnięta, pomocna i przemiła i to też się liczy.
6/6
Bozena, powyżej 50 lat
kwi 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel w centrum, wszędzie blisko. Kameralny hotel z 3 basenami, w tym 2 podgrzewane. Czysto. Jedzenie dobrej jakości,, bardzo smaczne. Pokoje prxestronne, dobrze wyposażone. W ciągu tygodniowego pobytu zmieniane pościel i ręczniki
4/6
Artur, powyżej 50 lat
kwi 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Lokalizacja bardzo dobra. Samo centrum, a jednak cisza. Kilka basenów do dyspozycji. Hotel 3* więc nie spodziewaliśmy się cudów. Pokoje ok, czyste, meble starsze, ale nam to nie przeszkadzało, duży nowy telewizor. Jedzenie mało urozmaicone, ale to 3* i do zaakceptowania, głodni nie chodziliśmy. Jedyne co do poprawy to koniecznie muszą zadbać, aby posiłki były ciepłe - to główny minus.
5/6
Boguslawa, powyżej 50 lat
kwi 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo ciekawy obsługa bardzo pomocna Jedzenie zawsze świeże i smaczne Materace wyjątkowo wygodne czystość tak średnio niezbyt starannie sprząta no ręczniki wymieniane pościel wymieniona Bardzo dobra miejscówka wszędzie z hotelu blisko do centrum do plaży polecamy warto tam pojechać czuliśmy się znakomicie
6/6
Kamila, 26-30 lat
kwi 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo fajny hotel, jest to aparthotel więc jeśli ktoś szuka fajnego miejsca bez animacji i tłumów dzieci to zdecydowanie dla niego.
Hotel naprawdę dobrze utrzymany - nie wiem skąd te opinie że już widać swoje lata ma, raczej widać że jest odnowiony ale styl kanarów pozostaje. Dobre jedzenie, wiele basenów i duży plus za aneks kuchenny no i ogromny pokój!
O Hotelu
Ogólnie
•lokalna kategoryzacja: 3 klucze•zbudowany w 1997 r.•składa się z 3 budynków o niskiej zabudowie otoczonych specyficzną kanaryjską roślinnością, łącznie 60 studiów (na parterze) i apartamentów•hol
•recepcja (czynna w godz. 8.00-22.00)•bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Basen
•3 baseny, 2 podgrzewane w sezonie zimowym (listopad-kwiecień)•brodzik dla dzieci
•przy basenach bezpłatne parasole i leżaki
Sport i rozrywka
•za opłatą: bogata oferta sportów wodnych na plaży Las Cucharas
Kontakt
•www.nazarethotels.com
Dostępne pokoje
Studio 2 os.
2-os. (łóżko małżeńskie)
ok. 27 m²
zadbane
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
w cenie
Apartament 2 os.
dla maks. 3 os.
ok. 35 m²
przestronny
oddzielona drzwiami sypialnia i pokój dzienny z miejscem do spania (sofa)
+600 zł /pokój
Wyżywienie
Restauracje
nieduża restauracja, dostępne foteliki dla dzieci
bar przy basenie
2 posiłki
śniadanie
obiadokolacja
napoje do obiadokolacji dodakowo płatne
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
ważny dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Arrecife ok. 5 godz. 30 min.
Waluta
euro (EUR)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.
10 powodów, dla których musisz odwiedzić Lanzarote
Wulkaniczne krajobrazy
Widoki, których nie zobaczysz na żadnej innej wyspie na kanarach. Sprawią, że poczujesz się jak na innej planecie albo przynajmniej jak na planie filmowym „Gwiezdnych Wojen”.
Mała wyspa, wiele atrakcji
Niewielkie odległości i dobrze skomunikowane drogi pozwalają na zwiedzenie wyspy wzdłuż i wszerz już nawet w trakcie jednego pobytu, chociaż jest tu tak pięknie i magicznie, że na pewno zapragniesz tu powrócić!
Lokalna kuchnia
Skosztuj wyśmienitych owoców morza, świeżych ryb i tradycyjnych słonych ziemniaczków „papas arrugadas” z lokalnymi sosami „mojo rojo” i „mojo verde”.
Piękne, nietypowe plaże
Wielu wydaje się, że na wulkanicznej wyspie nie ma piaszczystych plaż – nic bardziej mylnego! Wybór jest tutaj bardzo duży – od długich i szerokich plaż w Puerto del Carmen, kameralnych, z jasnym piaskiem w zatoczkach w Playa Blanca, z wysokimi falami dla miłośników surfingu w Famara, aż po niesamowite, błękitne laguny w okolicy Orzola, które na pewno Cię zachwycą!
Sztuka i architektura
W wielu miejscach natkniesz się na dzieła Cesara Manrique - dom wybudowany w bąblach wulkanicznych, jaskinia Jameos del Agua, ogród kaktusowy, czy restauracja El Diablo w Parku Timanfaya to tylko kilka przykładów jego arcydzieł.
Arrecife – stolica wyspy
Niewielkie miasto z piękną promenadą, nowoczesną mariną i urokliwymi uliczkami. Wizyta w stolicy jest także okazją do poznania codziennego życia mieszkańców.
Aktywny wypoczynek
Lanzarote oferuje świetne warunki do uprawiania sportów, takich jak surfing, windsurfing, kolarstwo, pływanie, czy bieganie. Nie bez powodu to właśnie tu odbywają się co roku zawody triathlonowe Ironman.
Jaskinie i tunele wulkaniczne
Na Lanzarote odwiedzisz najdłuższy tunel wulkaniczny na świecie, a także liczne jaskinie, w których zachwycają niezwykłe formacje skalne, np. Jameos del Agua, czy Cueva de los Verdes.
La Graciosa
Będąc na Lanzarote koniecznie odwiedź tę niewielką, urokliwą wyspę, na którą dostaniesz się tylko stąd. Piękne plaże, ścieżki trekkingowe i spokojna, portowa miejscowość sprawią, że zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia.
Winnice w La Geria
Wino jest najważniejszym lokalnym produktem, dlatego koniecznie skosztuj win z Lanzarote! Winorośl rośnie tu na pyle wulkanicznym i jest uprawiana w zupełnie nietypowy sposób. Roślina nie pnie się do góry, a płoży się po ziemi. Najlepszym winem jest wino białe wytrawne, wytwarzane ze szczepu Malvasia.