phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Boutique Hotel Momentum by Aycon

Преимущества предложения

  • niedaleko centrum Budvy
  • kompleks 3 basenów
  • piękny ogród
  • eleganckie pokoje

Boutique Hotel Momentum by Aycon Код: TIVMENT

57 923PLN
Взрослые: 2 śniadania Вс 24.09 – Чт 28.09.23
Itaka

Boutique Hotel Momentum by Aycon

Код: TIVMENT
Описание

ok. 700 m od centrum BUDVY, ok. 2 km od Starego Miasta, ok. 2,5 km od Aqua Parku Budva; ok. 20 km od lotniska w Tivacie, ok. 68 km od lotniska w Podgoricy, ok. 70 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu.

Slovenska, publiczna, kamienista, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, dojście przez miasto, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2020 r., nowoczesny, 24 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia lokalna i międzynarodowa, bar przy basenie; parking (ograniczona liczba miejsc, na zapytanie); taras, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os., ok. 25-27 m², nowocześnie urządzony, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon francuski; pokój z balkonem za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na basen; pokój superior za dopłatą.

3 baseny o łącznej pow. ok. 200 m², gł. 1,4 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

00382/69213485, www.ayconhotels.com

  • Wi-Fi
  • parking

Информация о регионе

Черногория

Черногория - черная жемчужина Балканского полуострова.

Położony niedaleko centrum miasta, elegancki, nowy hotel otoczony zielenią. Jego znakiem rozpoznawczym jest piękny kompleks połączonych ze sobą basenów z mostkami i tarasem do opalania. W obiekcie funkcjonalnie wyposażone, nowoczesne pokoje. Goście chwalą świetny serwis i cudowną obsługę, dzięki której każdy czuje się tu wyjątkowo. Zjedz pyszne śniadanie w restauracji, napij się aromatycznej kawy w barze i zaplanuj dzień w Budvie. W pobliżu restauracje i centra handlowe, w odległości dłuższego spaceru plaża i klimatyczne, Stare Miasto.

POŁOŻENIE: ok. 700 m od centrum BUDVY, ok. 2 km od Starego Miasta, ok. 2,5 km od Aqua Parku Budva; ok. 20 km od lotniska w Tivacie, ok. 68 km od lotniska w Podgoricy, ok. 70 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu.

PLAŻA: Slovenska, publiczna, kamienista, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, dojście przez miasto, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2020 r., nowoczesny, 24 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia lokalna i międzynarodowa, bar przy basenie; parking (ograniczona liczba miejsc, na zapytanie); taras, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 25-27 m², nowocześnie urządzony, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon francuski; pokój z balkonem za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na basen; pokój superior za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 3 baseny o łącznej pow. ok. 200 m², gł. 1,4 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

KONTAKT: 00382/69213485, www.ayconhotels.com

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Boutique Hotel Momentum by Aycon

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
57 923rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 115 846 rub razem TFG + TFP +52 RUB
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter