phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Наши предложенияАльта-Бадия

праздник Альта-Бадия

Коротко о направлении

 • в самом сердце Доломиты Суперски
 • удивительные пейзажи
 • современная инфраструктура
 • горнолыжные и сноубордические склоны разного уровня сложности
 • знаменитый круговой маршрут Селла Ронда
 • бесплатная перевозка снаряжения для горных лыж и сноуборда до 10 кг/чел.

Посмотреть предложение

Narty (2)

Hotel Domina Home Miramonti Hotel Domina Home Miramonti Альта-Бадия

-23% 51 390 Rub
39 142Rub
 • прекрасно расположенный
 • стильное здание
 • высокий уровень обслуживания
 • велнес-центp
 • ЗИМА 21/22

Hotel TH Greif Hotel TH Greif Альта-Бадия

-18% 73 408 Rub
59 522Rub
 • elegancki, urządzony w alpejskim stylu
 • szeroka oferta spa
 • położony w centrum strefy narciarskiej – Dolomity Superski
 • ЗИМА 21/22

Region z tradycjami i niepowtarzalnym klimatem! Niesamowite krajobrazy, ośnieżone szczyty, przełęcze i doliny. Obszar narciarski Dolomiti Superski i słynna Sella Ronda.

ALTA BADIA
Alta Badia to jeden z najpopularniejszych regionów narciarskich w Alpach. Kusi niesamowitymi krajobrazami, doskonałą bazą noclegową i trasami narciarskimi z nowoczesną infrastrukturą, którą docenią najbardziej wymagający miłośnicy sportów zimowych. Na miejscu czeka aż 130 km doskonale przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Wszystkie trasy obsługiwane są przez 51 nowoczesnych wyciągów narciarskich. Świetne położenie w sercu kompleksu Dolomiti Superski sprawia, że Alta Badia jest świetną bazą wypadową na inne tereny narciarskie, w tym największą i najsłynniejszą karuzelę w Europie – Sella Rondę.

CORVARA
Stolica regionu Alta Badia, położona jest na wysokości 1568 m n.p.m., w sercu terenów narciarskich Dolomiti Superski, na słonecznej równinie u podnóża góry Sassongher. Znana nie tylko ze świetnie przygotowanych tras, ale również z restauracji, które serwują dania na światowym poziomie. Doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną!

RODZINNIE
Oprócz tras dla doświadczonych narciarzy, region Alta Badia oferuje trasy również dla początkujących. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, na których czeka masa atrakcji nie tylko na stoku. Na miejscu jest wiele szkółek narciarskich, są place zabaw dla dzieci, można jeździć na łyżwach i konno oraz spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych.

NA SNOWBOARDZIE
Doskonałe miejsce dla snowboardzistów, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych! Dla nich przygotowano nowoczesny snowpark z przeszkodami, które są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Snowpark składa się z dwóch sekcji: górnej, dla doświadczonych i dolnej, dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze snowboardem.

BAW SIĘ CAŁY DZIEŃ!
Po szaleństwie na stoku warto odwiedzić liczne restauracje, herbaciarnie i kawiarnie, gdzie można spróbować pysznej gorącej czekolady. Można tutaj znaleźć wiele butików i sklepów z lokalnymi produktami: serami, dżemami i sznapsem. Wieczornych rozrywek dostarczy zabawa w jednym z barów lub klubów, których w Alta Badia nie brakuje.


Pobierz mapę tras w pełnej rozdzielczości

Pilot: turyści są objęci opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne. Zależnie od ilości klientów rezydent może mieszkać w miejscu dość oddalonym od pozostałych, więc nie zawsze będzie możliwy bezpośredni kontakt z rezydentem.

Czas przelotu: Polska-Werona; ok. 1 godz. 10 min.

Czas lokalny: czas polski.

Język: włoski; można także porozumiewać się po angielsku i niemiecku.

Napięcie: 220 V.

Waluta: euro (EUR).

Ceny w hotelu i restauracji: obiad – od 15 EUR, napój – ok. 2 EUR, piwo – ok. 3 EUR, wino – ok. 4 EUR.

Komunikacja: taksówka – ok. 15 EUR, skibusy – od ok. 3-5 EUR.

Opłata klimatyczna: we Włoszech obowiązuje opłata klimatyczna do uiszczenia w każdym hotelu podczas zakwaterowania lub wykwaterowania – ok. 1-2 EUR/os./dzień.

 


Всегда актуальная информация о безопасности в данной стране находится на сайте МИД. 

SEZON NARCIARSKI – Alta Badia:
listopad – kwiecień


Pobierz mapę tras w pełnej rozdzielczości

TRASY NARCIARSKIE:
Położenie:
1400-2700 m n.p.m.
Całkowita długość tras narciarskich: ok. 103 trasy o łącznej długości ok. 130 km (68 tras łatwych, ok. 30 średnich, 5 trudnych).
Trasy ze sztucznym naśnieżaniem: ok. 70%.

WYCIĄGI NARCIARSKIE:
Typy i ilość wyciągów:
53 wyciągi: 1 kolejka kabinowa, 1 kolejka linowo-terenowa, 9 kolejek gondolowych, 30 wyciągów krzesełkowych i 12 orczykowych.
Całkowita przepustowość wyciągów: 78 100 osób/godz.
SZKÓŁKI NARCIARSKIE: 8 szkółek narciarskich.

CENY SKIPASSÓW (za 6 dni):
Dolomiti Superski (łącznie ok. 1220 km tras zjazdowych i 450 wyciągów w 12 regionach narciarskich):
niski sezon: dorośli: ok. 235 EUR/os., dzieci ok. 170 EUR/os.
wysoki sezon: dorośli ok. 270 EUR/os., dzieci 195 EUR/os.

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter