phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Ski & Spa Zieleniec

Преимущества предложения

  • bezpośredni dostęp do stoków
  • blisko Zieleniec Ski Arena
  • gospoda z tradycyjną kuchnią
  • centrum spa

Ski & Spa Zieleniec Код: SPLSKIS

PLN
Itaka

Ski & Spa Zieleniec

Код: SPLSKIS
Описание

w ZIELEŃCU, z bezpośrednim dostępem do stoków, ok. 100 m od wyciągu krzesełkowego, ok. 200 m od ośrodka narciarskiego Zieleniec Ski Arena, ok. 1 km od rezerwatu przyrody Bukačka, ok. 12 km od Duszników-Zdroju, ok. 24 km od Polnicy-Zdroju, ok. 20 km od Kudowy-Zdroju.

brak oficjalnej kategoryzacji, recepcja, restauracja – gospoda, bar; przechowalania nart i rowerów; parking, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia nart, szkółka narciarska.

standardowy: 2-os. (możliwość 2 dostawek) , ok. 15 m², łazienka (wanna lub prysznic; wc, suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon.

sprzęt do grillowania; za opłatą: rzutki, bule; centrum spa: bezpłatnie: hammam, jacuzzi, sauna, strefa relaksu, za opłatą: grota solna, zabiegi kosmetyczne, masaże.

0048/607432229, www.skispa.eu 

  • Wi-Fi
  • parking
  • wstęp do spa

Информация о регионе

Польша — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Doskonałe miejsce dla amatorów aktywności i wypoczynku blisko natury – poznaj Zieleniec, popularny ośrodek narciarski z wyjątkowym mikroklimatem i malowniczymi widokami. Na miejscu na Gości czekają wygodne pokoje, smaczna tradycyjna kuchnia oraz przyjazna atmosfera – jest tutaj wszystko, co potrzebne, aby cieszyć się udanym urlopem w pięknej scenerii! Wieczorem koniecznie odwiedź centrum spa, z masażami i zabiegami na bazie ekologicznych kosmetyków.

POŁOŻENIE: w ZIELEŃCU, z bezpośrednim dostępem do stoków, ok. 100 m od wyciągu krzesełkowego, ok. 200 m od ośrodka narciarskiego Zieleniec Ski Arena, ok. 1 km od rezerwatu przyrody Bukačka, ok. 12 km od Duszników-Zdroju, ok. 24 km od Polnicy-Zdroju, ok. 20 km od Kudowy-Zdroju.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, recepcja, restauracja – gospoda, bar; przechowalania nart i rowerów; parking, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia nart, szkółka narciarska.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 2 dostawek) , ok. 15 m², łazienka (wanna lub prysznic; wc, suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon.

SPORT I ROZRYWKA: sprzęt do grillowania; za opłatą: rzutki, bule; centrum spa: bezpłatnie: hammam, jacuzzi, sauna, strefa relaksu, za opłatą: grota solna, zabiegi kosmetyczne, masaże.

KONTAKT: 0048/607432229, www.skispa.eu 

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking
  • wstęp do spa

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter