phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Apartamenty Porto

Преимущества предложения

  • urlop we dwoje
  • świetna lokalizacja w centrum Giżycka
  • nowoczesne i przytulne apartamenty
  • smaczna kuchnia
  • miła i sympatyczna obsługa

Apartamenty Porto Код: SPLAPPO

6 923PLN
Взрослые: 2 bez wyżywienia Пн 10.10 – Ср 12.10.22
Itaka

Apartamenty Porto

Код: SPLAPPO
Описание

nad Kanałem Łuczańskim, w GIŻYCKU, ok. 300 m od plaży miejskiej, molo oraz Portu Żeglugi Mazurskiej, ok. 30 km od Puszczy Boreckiej, ok. 50 m od Mostu Obrotowego, ok. 270 km od Warszawy.

brak oficjalnej kategoryzacji, stylowe, 20 apartamentów, 1 budynek 2 piętra, restauracja Porto – dania w formie bufetu i serwowane, kuchnia tradycyjna, dostępne menu dla dzieci, smażalnia ryb Korsarz; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (płatny w terminach: 29.04-03.05; 16-18.06, 8.07-21.08: 35 PLN/dzień).

standardowy: 2-os., ok. 20-22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; balkon; widok na okolicę; standardowy plus: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – rozkładana sofa), ok. 25 m², łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie standardowym; apartament standardowy plus za dopłatą; superior: 2-os., ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie standardowym; balkon, widok na Kanał Łuczański; apartament superior za dopłatą; superior plus: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – rozkładana sofa), ok. 25-32 m², łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie superior; apartament superior plus za dopłatą.

za opłatą (ok. 100 m od hotelu): centrum spa: basen z jacuzzi, sauna, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

0048/570580222, www.apartamentyporto.pl

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Apartamenty położone w samym centrum Giżycka, jednego z najpopularniejszych miast na Mazurach z wieloma atrakcjami i zabytkami zapraszają na spokojny urlop we dwoje. O komfortowy wypoczynek zadba profesjonalna i miła obsługa, a o przyjemność podniebienia zatroszczy się restauracja. Schludnie urządzone apartamenty oferują niezwykle klimatyczny widok na Kanał Łuczański i są idealne na relaks dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i wygodę. Koniecznie wybierz się na spacer nad pobliskie jezioro, podziwiaj dryfujące żaglówki i ciesz się chwilą! Zapraszamy na Mazury – bajecznej Krainy Tysiąca Jezior!

POŁOŻENIE: nad Kanałem Łuczańskim, w GIŻYCKU, ok. 300 m od plaży miejskiej, molo oraz Portu Żeglugi Mazurskiej, ok. 30 km od Puszczy Boreckiej, ok. 50 m od Mostu Obrotowego, ok. 270 km od Warszawy.

APARTAMENTY: brak oficjalnej kategoryzacji, stylowe, 20 apartamentów, 1 budynek 2 piętra, restauracja Porto – dania w formie bufetu i serwowane, kuchnia tradycyjna, dostępne menu dla dzieci, smażalnia ryb Korsarz; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (płatny w terminach: 29.04-03.05; 16-18.06, 8.07-21.08: 35 PLN/dzień).

APARTAMENT:standardowy: 2-os., ok. 20-22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; balkon; widok na okolicę; standardowy plus: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – rozkładana sofa), ok. 25 m², łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie standardowym; apartament standardowy plus za dopłatą; superior: 2-os., ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie standardowym; balkon, widok na Kanał Łuczański; apartament superior za dopłatą; superior plus: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – rozkładana sofa), ok. 25-32 m², łazienka (prysznic, wc), wyposażenie jak w apartamencie superior; apartament superior plus za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: za opłatą (ok. 100 m od hotelu): centrum spa: basen z jacuzzi, sauna, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

KONTAKT: 0048/570580222, www.apartamentyporto.pl

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Apartamenty Porto

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
6 923rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 13 846 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclock