phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Best Western Plus Olsztyn Old Town

Преимущества предложения

  • w centrum Olsztyna
  • blisko Starego Miasta i zabytków
  • w okolicy popularna plaża nad Jeziorem Ukiel
  • eleganckie wnętrza
  • centrum konferencyjne

Hotel Best Western Plus Olsztyn Old Town Код: SPLKOPE

6 923PLN
Взрослые: 2 śniadania Чт 02.03 – Сб 04.03.23
Itaka

Hotel Best Western Plus Olsztyn Old Town

Код: SPLKOPE
Описание

w OLSZTYNIE, ok. 600 m od Starego Miasta, ok. 700 m od Muzeum Warmii i Mazur, ok. 1,7 km od Planetarium, ok. 1,2 km od Jeziora Długiego, ok. 1,8 km od Jeziora Kortowskiego, ok. 2 km od jeziora Ukiel, ok. 1,5 km od wyciągu nart wodnych nad jeziorem Ukiel, ok. 10 km od stacji narciarskiej Kartasiówka, ok. 64 km od Mrągowa, ok. 86 km od Mikołajek.

miejska, piaszczysta, z pomostem, nad jeziorem Ukiel, ok. 2 km od hotelu, największe i najbardziej znane kąpielisko w Olsztynie, ulubione miejsce wypoczynku i relaksu, centrum rekreacyjno-sportowe, bary i restauracje.

trzygwiazdkowy, 83 pokoje, 3 piętra, całodobowa recepcja, restauracja – kuchnia polska i europejska, specjalne diety na życzenie, bar; przechowalnia bagażu; centrum konferencyjne o łącznej pow. ok. 400 m2: sala bankietowa dla maks. 150 osób, 4 sale konferencyjne (projektor multimedialny, ekran, flipchart, bezprzewodowy internet, nagłośnienie, klimatyzacja, możliwość zaciemnienia sali; możliwość połączenia 2 mniejszych sal w jedną dużą o pow. 120 m2), business room; taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; udogodnienia i pokoje dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club.

business: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 14-20 m², w nowoczesnym stylu, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki hotelowe), telewizor smart LCD, radio, biurko, szybki internet bezprzewodowy, butelka wody na powitanie, zestaw do kawy/herbaty; premium: 2-os., (możliwość 1 dostawki) ok.20 m², o podwyższonym standardzie, wyposażenie jak w pokoju business; pokój premium za dopłatą.

bilard; za opłatą: fotel do masażu.

0048/895229929, www.hotelkopernik.info

Адрес: Aleja Warszawska 39, 10-081 Olsztyn - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Miejski hotel, położony w centrum Olsztyna, blisko Starego Miasta oraz Muzeum Warmii i Mazur, jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe oraz organizację konferencji. Komfortowe pokoje są funkcjonalnie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, jak szybki internet bezprzewodowy. Piękna okolica zachęca również do zwiedzania i aktywnego wypoczynku, warto wybrać się nad słynne jezioro Ukiel z popularną, miejską plażą.

POŁOŻENIE: w OLSZTYNIE, ok. 600 m od Starego Miasta, ok. 700 m od Muzeum Warmii i Mazur, ok. 1,7 km od Planetarium, ok. 1,2 km od Jeziora Długiego, ok. 1,8 km od Jeziora Kortowskiego, ok. 2 km od jeziora Ukiel, ok. 1,5 km od wyciągu nart wodnych nad jeziorem Ukiel, ok. 10 km od stacji narciarskiej Kartasiówka, ok. 64 km od Mrągowa, ok. 86 km od Mikołajek.

PLAŻA: miejska, piaszczysta, z pomostem, nad jeziorem Ukiel, ok. 2 km od hotelu, największe i najbardziej znane kąpielisko w Olsztynie, ulubione miejsce wypoczynku i relaksu, centrum rekreacyjno-sportowe, bary i restauracje.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 83 pokoje, 3 piętra, całodobowa recepcja, restauracja – kuchnia polska i europejska, specjalne diety na życzenie, bar; przechowalnia bagażu; centrum konferencyjne o łącznej pow. ok. 400 m2: sala bankietowa dla maks. 150 osób, 4 sale konferencyjne (projektor multimedialny, ekran, flipchart, bezprzewodowy internet, nagłośnienie, klimatyzacja, możliwość zaciemnienia sali; możliwość połączenia 2 mniejszych sal w jedną dużą o pow. 120 m2), business room; taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; udogodnienia i pokoje dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club.

POKÓJ: business: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 14-20 m², w nowoczesnym stylu, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki hotelowe), telewizor smart LCD, radio, biurko, szybki internet bezprzewodowy, butelka wody na powitanie, zestaw do kawy/herbaty; premium: 2-os., (możliwość 1 dostawki) ok.20 m², o podwyższonym standardzie, wyposażenie jak w pokoju business; pokój premium za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: bilard; za opłatą: fotel do masażu.

KONTAKT: 0048/895229929, www.hotelkopernik.info
Адрес: Aleja Warszawska 39, 10-081 Olsztyn - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Best Western Plus Olsztyn Old Town