phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Altus Poznań Old Town

Преимущества предложения

  • w centrum Poznania
  • nowoczesny
  • komfortowe pokoje

Hotel Altus Poznań Old Town Код: SPLMALT

3 238PLN
Взрослые: 2 śniadania Вс 05.12 – Пн 06.12.21
Itaka

Hotel Altus Poznań Old Town

Код: SPLMALT
Описание

w POZNANIU, ok. 150 m od najstarszego kina w Europie – Kino Muza, ok. 500 m od Zamku Cesarskiego z Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956, ok. 500 m od Starego Browaru, ok. 500 m od Teatru Wielkiego, ok. 900 m od Starego Rynku, ok. 1 km od Rogalowego Muzeum Poznania, ok. 1 km od pawilonów wystawienniczych MTP, ok. 3 km od dzielnicy Jeżyce z klimatycznymi uliczkami, barami i restauracjami, ok. 4 km od Term Maltańskich, ok. 4 km od historycznej dzielnicy Śródka, ok. 5 km od parku linowego – Pyrland, ok. 6 km od ścieżki w koronach drzew, ok. 6 km od Nowego ZOO; ok. 8 km od lotniska Poznań-Ławica; ok. 1 km od dworca kolejowego Poznań Główny.

trzygwiazdkowy, w kompleksie wieżowców Alfa, 109 pokoi, 11 pięter, recepcja, restauracja – dania serwowane (śniadania), kuchnia europejska i regionalna, bar w lobby; 5 sal konferencyjnych dla maks. 200 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 40 PLN/doba); akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 50 PLN/doba); udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami (pokoje); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka do 16. roku życia), ok. 12-15 m², nowoczesny, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, żelazko i deska do prasowania, sejf.

małe studio fitness (bieżnia, atlas, rower stacjonarny).

0048/616408600, www.hotelaltus.pl

Адрес: ul. Święty Marcin 40, 61-807 Poznań - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Wakacje w mieście? Dlaczego nie! Lato w mieście nie musi być nudne! Wypoczynek w jednym z symboli ulicy Świętego Marcina – kompleksie Alfa, umożliwia dostęp do wielu atrakcji. Niedaleko, bo tylko 900 m jest stąd na Stary Rynek ze słynnymi poznańskimi koziołkami i klimatycznymi kawiarniami, w których zasmakujesz słynnych Świętomarcińskich rogali. W gorące dni koniecznie wybierz się nad Jezioro Maltańskie, które oferuje wiele atrakcji dla miłośników aktywności – rower, rolki, Termy Maltańskie czy kompleks rekreacyjno-sportowy Malta Ski – to tylko ułamek tego, co tutaj przygotowano. Chcesz więcej? Zajrzyj do pobliskiego parku linowego Pyrland albo pospaceruj nowo otwartą ścieżką w koronach drzew. Wybierz się do historycznej dzielnicy Śródka, zobacz kultowy mural i odwiedź interaktywną Bramę Poznania. Po dniu pełnym wrażeń wypocznij w nowoczesnych, wygodnie urządzonych pokojach z niesamowitym widokiem na miasto. Spotkajmy się w Poznaniu!

POŁOŻENIE: w POZNANIU, ok. 150 m od najstarszego kina w Europie – Kino Muza, ok. 500 m od Zamku Cesarskiego z Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956, ok. 500 m od Starego Browaru, ok. 500 m od Teatru Wielkiego, ok. 900 m od Starego Rynku, ok. 1 km od Rogalowego Muzeum Poznania, ok. 1 km od pawilonów wystawienniczych MTP, ok. 3 km od dzielnicy Jeżyce z klimatycznymi uliczkami, barami i restauracjami, ok. 4 km od Term Maltańskich, ok. 4 km od historycznej dzielnicy Śródka, ok. 5 km od parku linowego – Pyrland, ok. 6 km od ścieżki w koronach drzew, ok. 6 km od Nowego ZOO; ok. 8 km od lotniska Poznań-Ławica; ok. 1 km od dworca kolejowego Poznań Główny.

HOTEL: trzygwiazdkowy, w kompleksie wieżowców Alfa, 109 pokoi, 11 pięter, recepcja, restauracja – dania serwowane (śniadania), kuchnia europejska i regionalna, bar w lobby; 5 sal konferencyjnych dla maks. 200 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 40 PLN/doba); akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 50 PLN/doba); udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami (pokoje); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka do 16. roku życia), ok. 12-15 m², nowoczesny, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, żelazko i deska do prasowania, sejf.

SPORT I ROZRYWKA: małe studio fitness (bieżnia, atlas, rower stacjonarny).

KONTAKT: 0048/616408600, www.hotelaltus.pl
Адрес: ul. Święty Marcin 40, 61-807 Poznań - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Altus Poznań Old Town

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
3 238rub
Общая сумма