phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Amber Design Residence

Преимущества предложения

  • w centrum Krakowa przy słynnych Plantach
  • kameralna atmosfera
  • stylowe i eleganckie wnętrza
  • sauna i sala fitness

Hotel Amber Design Residence Код: SPLRESI

5 160PLN
Взрослые: 3 bez wyżywienia Вт 26.10 – Ср 27.10.21
Itaka

Hotel Amber Design Residence

Код: SPLRESI
Описание

w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 550 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,5 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,1 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek tramwajowy ok. 200 m od hotelu, ok. 800 m od dworca kolejowego Kraków Główny.

czterogwiazdkowy, otwarty w 2018 r., w budynku z lat 1935-1936, 34 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracje (ok. 80 m od hotelu): BISTRO BENE by Tomasz Leśniak i NOTA RESTO by Tomasz Leśniak – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa; bezpłatny internet bezprzewodowy; sala konferencyjna; ogród; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

Classic Boutique: 2-os., ok. 15-18 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 50 PLN/doba); Balcony Boutique: 2-os., ok. 15-18 m²; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo balkon; pokój Balcony Boutique za dopłatą; Superior Boutique: 2-os., ok. 15-18 m², łazienka (wanna z funkcją prysznica, wc; suszarka, kapcie); wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo aneks kuchenny; pokój Superior Boutique za dopłatą; Aparatament Deluxe Boutique: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², sypialnia i pokój dzienny; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique; Aparatament Deluxe Boutique za dopłatą; Aparatament Premier Boutique: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique; Aparatament Premier Boutique za dopłatą; Apartament Cysterski: 2-os. (mozliwość 1 dostawki), ok. 37 m², łazienka (wanna, wc; suszarka, kapcie), sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo ogródek; Aparatament Cysterski za dopłatą.

sauna fińska, sala fitness.

0048/124212000, www.amberdr.pl 

Адрес: ul. Św. Marka 35, 31-024 Kraków - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Tutaj wszystko jest niezwykłe! Należący do sieci Amber Boutique Hotels, oferuje gustowne jasne wnętrza, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających estetów. Wzbogacone kopiami obrazów słynnej polskiej malarki, Tamary de Lempickiej i utrzymane w klimacie art déco, są doskonałym miejscem na wypoczynek w najlepszym stylu. Położenie w centrum, przy słynnych krakowskich Plantach, pozwala na nieograniczone wędrówki uliczkami miasta, a uroczo zagospodarowany ogród będzie idealym miejscem na chwilę odpoczynku. Koniecznie zajrzyj też do sali fitness i zadbaj o dobrą formę również podczas urlopu. Nie zwlekaj – magiczny Kraków czeka!

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 550 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,5 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,1 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek tramwajowy ok. 200 m od hotelu, ok. 800 m od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, otwarty w 2018 r., w budynku z lat 1935-1936, 34 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracje (ok. 80 m od hotelu): BISTRO BENE by Tomasz Leśniak i NOTA RESTO by Tomasz Leśniak – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa; bezpłatny internet bezprzewodowy; sala konferencyjna; ogród; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:Classic Boutique: 2-os., ok. 15-18 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 50 PLN/doba); Balcony Boutique: 2-os., ok. 15-18 m²; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo balkon; pokój Balcony Boutique za dopłatą; Superior Boutique: 2-os., ok. 15-18 m², łazienka (wanna z funkcją prysznica, wc; suszarka, kapcie); wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo aneks kuchenny; pokój Superior Boutique za dopłatą; Aparatament Deluxe Boutique: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², sypialnia i pokój dzienny; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique; Aparatament Deluxe Boutique za dopłatą; Aparatament Premier Boutique: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 27 m², sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique; Aparatament Premier Boutique za dopłatą; Apartament Cysterski: 2-os. (mozliwość 1 dostawki), ok. 37 m², łazienka (wanna, wc; suszarka, kapcie), sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym; wyposażenie jak w pokoju Classic Boutique, dodatkowo ogródek; Aparatament Cysterski za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna fińska, sala fitness.

KONTAKT: 0048/124212000, www.amberdr.pl 
Адрес: ul. Św. Marka 35, 31-024 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Amber Design Residence

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
5 160rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 15 481 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter