phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel PURO Kraków Kazimierz

Преимущества предложения

  • w dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz
  • w pobliżu największych atrakcji Krakowa
  • stylowe, nowoczesne wnętrza

Hotel PURO Kraków Kazimierz Код: SPLPURO

4 890PLN
Взрослые: 2 śniadania Пн 22.02 – Вт 23.02.21
Itaka

Hotel PURO Kraków Kazimierz

Код: SPLPURO
Описание

w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 1,6 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,3 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 2 km od Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha; przystanek tramwajowy ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

czterogwiazdkowy, otwarty w 2018 r., 228 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Halicka Eatery&Bar – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa, piekarnio-kawiarnia MAK; 4 sale konferencyjne; ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24-29 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafrok, kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, woda mineralna; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie).

wypożyczalnia rowerów; Prisma Spa: centrum fitness, sauna sucha; za opłatą: zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże.

0048/128899000, purohotel.pl

Адрес: ul. Halicka 14a, 31-036 Kraków - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi
  • wypożyczalnia rowerów

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Położony tuż przy popularnych Bulwarach Wiślanych, w dawnej żydowskiej dzielnicy, a obecnie miejscu spotkań artystycznej bohemy, gdzie pełno jest galerii, kawiarni i restauracji. Wnętrza hotelu zaprojektowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zapewnią wypoczynek najwyższej jakości. Do dyspozycji Gości jest restauracja, gdzie prostym składnikom nadawany jest wyrafinowany charakter oraz piekarnio-kawiarnia. Skorzystaj z bezpłatnej wypożyczalni rowerów i daj się porwać magicznej atmosferze Krakowa!

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 1,6 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,3 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 2 km od Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha; przystanek tramwajowy ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, otwarty w 2018 r., 228 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Halicka Eatery&Bar – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa, piekarnio-kawiarnia MAK; 4 sale konferencyjne; ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24-29 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafrok, kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, woda mineralna; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie).

SPORT I ROZRYWKA: wypożyczalnia rowerów; Prisma Spa: centrum fitness, sauna sucha; za opłatą: zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże.

KONTAKT: 0048/128899000, purohotel.pl
Адрес: ul. Halicka 14a, 31-036 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • wypożyczalnia rowerów

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel PURO Kraków Kazimierz

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
4 890rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 9 780 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter