phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Amber Design

Преимущества предложения

  • doskonała lokalizacja w centrum Krakowa
  • kameralna atmosfera
  • stylowe, przytulne wnętrza
  • ogródek z miejscami do wypoczynku

Hotel Amber Design Код: SPLDESI

3 333PLN
Взрослые: 2 bez wyżywienia Пн 27.09 – Вт 28.09.21
Itaka

Hotel Amber Design

Код: SPLDESI
Описание

w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 650 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2,4 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,4 km od Zamku Królewskiego na Wawelu; przystanek tramwajowy ok. 250 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

czterogwiazdkowy, otwarty w 2013 r., w odrestaurowanej kamienicy z XIX w., 20 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sala śniadaniowa – bufet, kuchnia europejska; sala konferencyjna; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostepnych; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

standardowy: 2-os., ok. 16 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, sejf, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 20 PLN/doba); superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój superior za dopłatą; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy oddzielone drzwiami; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój deluxe za dopłatą; rodzinny: 4-os., ok. 25 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą.

sauna fińska, sala fitness.

0048/124210606, www.hotel-amber.pl

Адрес: ul. Garbarska 8-10, 31-131 Kraków - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Czterogwiazdkowa część kompleksu Amber Boutique Hotels zachwyca klimatycznym wystrojem i wyszukanymi detalami. Oryginalne kaflowe piece, kwiatowe motywy nawiązujące do twórczości Stanisława Wyspiańskiego oraz ciepłe wnętrza zapraszają na stylowy wypoczynek w sercu Krakowa. Najważniejsze atrakcje na mapie miasta są tutaj w zasięgu spaceru, a dodatkowym atutem będą hotelowa sauna, sala fitness i ogród, w którym po aktywnym zwiedzaniu można wyciszyć się przy dobrej książce.

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 650 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2,4 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,4 km od Zamku Królewskiego na Wawelu; przystanek tramwajowy ok. 250 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, otwarty w 2013 r., w odrestaurowanej kamienicy z XIX w., 20 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sala śniadaniowa – bufet, kuchnia europejska; sala konferencyjna; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostepnych; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 16 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, sejf, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 20 PLN/doba); superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój superior za dopłatą; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy oddzielone drzwiami; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój deluxe za dopłatą; rodzinny: 4-os., ok. 25 m², sypialnia i pokój wypoczynkowy; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna fińska, sala fitness.

KONTAKT: 0048/124210606, www.hotel-amber.pl
Адрес: ul. Garbarska 8-10, 31-131 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Amber Design

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
3 333rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 6 667 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter