phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Koszary Arche Hotel

Преимущества предложения

  • idealny na wyjazdy biznesowe
  • miejsce z bogatą historią
  • wyjątkowe, industrialne wnętrza
  • ciekawie urządzone pokoje

Koszary Arche Hotel Код: SPLKOSZ

2 608PLN
Взрослые: 2 śniadania Пн 01.11 – Вт 02.11.21
Itaka

Koszary Arche Hotel

Код: SPLKOSZ
Описание

w GÓRZE KALWARII, blisko sklepów i restauracji, ok. 35 km od centrum Warszawy; ok. 33 km od lotniska Chopina w Warszawie.

trzygwiazdkowy, w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1863 r., 86 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kantyna – dania w formie bufetu i à la carte, tradycyjna kuchnia polska w nowatorskim wydaniu oraz nawiązująca do kuchni koszarowej, bar; parking; 3 sale konferencyjne, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 40 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; pokój koszarowy z elementami wyposażenia militarnego za zapytanie, za dopłatą.

0048/223759035, www.koszaryarchehotel.pl

Адрес: ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi
  • parking

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Wyjątkowy hotel, łączący historię i nowoczesność, idealny dla szukających nietuzinkowych miejsc i oryginalnych pomysłów. Położony w odrestaurowanym budynku starych koszar, urządzony w industrialnym stylu, zachował unikalny klimat i charakter. W hotelowej Kantynie można spróbować dań kuchni polskiej nawiązujących do kuchni koszarowej, a dla prawdziwych miłośników militariów przygotowano coś wyjątkowego – pokój koszarowy urządzony w wojskowym klimacie! Polecany również organizatorom konferencji i spotkań biznesowych.

POŁOŻENIE: w GÓRZE KALWARII, blisko sklepów i restauracji, ok. 35 km od centrum Warszawy; ok. 33 km od lotniska Chopina w Warszawie.

HOTEL: trzygwiazdkowy, w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1863 r., 86 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kantyna – dania w formie bufetu i à la carte, tradycyjna kuchnia polska w nowatorskim wydaniu oraz nawiązująca do kuchni koszarowej, bar; parking; 3 sale konferencyjne, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 40 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; pokój koszarowy z elementami wyposażenia militarnego za zapytanie, za dopłatą.

KONTAKT: 0048/223759035, www.koszaryarchehotel.pl
Адрес: ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Koszary Arche Hotel

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
3 215 Rub
Вы экономите: 607 RUB
Взрослый
2 608rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 5 216 rub razem
Вы экономите 607 RUB
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter