Преимущества предложения
- wakacje w rodziną
- luksusowy wypoczynek
- największe baseny na Zanzibarze
- serwis na najwyższym światowym poziomie
- nagroda Holiday Check za najlepsze usługi 2015
- Żagiel Itaki
5.7 /6
100% рейтинг высокий и очень высокий
Klienci doceniają:
|
ok. 1 km od małej wioski Pwani Machangani i ok. 5 km na wschód od niewielkiej wioski KIWENGWA, na wzgórzu schodzącym do plaży; ok. 47 km od lotniska na Zanzibarze.
Kiwengwa Beach, publiczna, długa, biały miękki piasek, łagodne zejście do oceanu, bezpośrednio przy hotelu, ok. 250 m od recepcji, przejście przez hotelowy ogród, na wydzielonej części: bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.
pięciogwiazdkowy, luksusowy, elegancki i nowoczesny, zbudowany w 2007 r., łącznie 154 pokoje, kilkanaście budynków; część hotelu leży na niewielkim wzniesieniu; 1 piętro, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa z kącikiem afrykańskim, show-cooking i tematycznymi kolacjami, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 4 restauracje à la carte (tylko kolacje; wymagana wcześniejsza rezerwacja): włoska, hinduska, tajska i gourmet (dodatkowo płatna), we wszystkich restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, snack-bar Ngalawa – pizza, przekąski, słodycze, 3 bary: 2 przy basenie i 1 na plaży; kantor, butik: biżuteria, odzież, pamiątki, pocztówki; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na ogromny ogród i ocean, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: room-service, pralnia; na terenie hotelu występują różnice poziomów - niepolecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
deluxe garden: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 40 m², luksusowy, elegancki, w stylu suahili, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), moskitiera, telewizja satelitarna, telefon, lodówka/minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; boczny widok na ocean za dopłatą; master suite beach front: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 100 m², pokój dzienny i sypialnia, wyposażenie jak w deluxe, dodatkowo: szlafroki, jacuzzi w łazience, telewizor LCD, room-service, widok na ocean; pokój suite beach front na zamówienie, za dopłatą.
2 baseny, słodka woda: ok. 1150 m², gł. 0,3-1,5 m, wydzielona część dla dzieci i 750 m², gł. 0,3-1,7 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; niemotorowe sporty wodne: kajaki, piłka wodna, tenis stołowy, aqua aerobik, rzutki, bilard; plac zabaw dla dzieci, miniklub (3-13 lat), animacje sportowo-rekreacyjne; za opłatą: motorowe sporty wodne, windsurfing.
centrum Spa Earth and Rain (płatne): jacuzzi z gorącą i zimną wodą, sauna, hammam, basen z pięknym widokiem na ogród i ocean, różnego rodzaju zabiegi na całe ciało, masaże gorącymi kamieniami i inne, przygotowane na bazie lokalnych naturalnych kosmetyków.
śniadanie (7.00-9.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; dodatkowo kolacja w restauracjach à la carte Włoskiej, Tajskiej i Hinduskiej (wymagana wcześniejsza rezerwacja); przekąski w barze (14.30-18.30); napoje bezalkoholowe (7.00-23.00) i lokalne napoje alkoholowe w barach (10.00-24.00).
00255774567893, www.neptunehotels.com
- serwis plażowy
- Wi-Fi
Занзибар
Именно здесь проявляется настоящая магия африканского континента! Невероятный бирюзовый цвет Индийского океана и белый, как пудра, песок – визитная карточка Занзибара! Называемый «Островом специй», Занзибар - это архипелаг тропических островов, являющихся частью Танзании, расположенный всего в 25-50 км от ее побережья.
Najwyższy światowy poziom i wszystko, co najbardziej fascynujące w przyrodzie i architekturze Zanzibaru, łączy się w tym luksusowym, fantastycznie wyposażonym i wspaniale zaprojektowanym hotelu marzeń. Najpiękniejsze etniczne motywy i kunsztownie rzeźbione meble ozdabiają komfortowe pokoje, wyposażone w nowoczesne łazienki. W idealnie utrzymanym, soczyście zielonym ogrodzie czeka pełen relaks przy największych basenach na Zanzibarze! Zjawiskowa biała plaża i szmaragdowy ocean zahipnotyzują spektakularnymi widokami nie tylko romantyków. Pięknie zaaranżowane spa zaprasza na znakomite zabiegi, wykonywane przez profesjonalny personel z Tajlandii. Goście z całego świata wysoko oceniają wyśmienitą kuchnię w ramach all inclusive oraz sympatyczną i kompetentną obsługę. Asante Sana Neptune – tak na pożegnanie mówią bywalcy w języku suahili. W 2017 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.
POŁOŻENIE: ok. 1 km od małej wioski Pwani Machangani i ok. 5 km na wschód od niewielkiej wioski KIWENGWA, na wzgórzu schodzącym do plaży; ok. 47 km od lotniska na Zanzibarze.
PLAŻA: Kiwengwa Beach, publiczna, długa, biały miękki piasek, łagodne zejście do oceanu, bezpośrednio przy hotelu, ok. 250 m od recepcji, przejście przez hotelowy ogród, na wydzielonej części: bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.
HOTEL: pięciogwiazdkowy, luksusowy, elegancki i nowoczesny, zbudowany w 2007 r., łącznie 154 pokoje, kilkanaście budynków; część hotelu leży na niewielkim wzniesieniu; 1 piętro, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa z kącikiem afrykańskim, show-cooking i tematycznymi kolacjami, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 4 restauracje à la carte (tylko kolacje; wymagana wcześniejsza rezerwacja): włoska, hinduska, tajska i gourmet (dodatkowo płatna), we wszystkich restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, snack-bar Ngalawa – pizza, przekąski, słodycze, 3 bary: 2 przy basenie i 1 na plaży; kantor, butik: biżuteria, odzież, pamiątki, pocztówki; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na ogromny ogród i ocean, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: room-service, pralnia; na terenie hotelu występują różnice poziomów - niepolecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:deluxe garden: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 40 m², luksusowy, elegancki, w stylu suahili, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), moskitiera, telewizja satelitarna, telefon, lodówka/minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; boczny widok na ocean za dopłatą; master suite beach front: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 100 m², pokój dzienny i sypialnia, wyposażenie jak w deluxe, dodatkowo: szlafroki, jacuzzi w łazience, telewizor LCD, room-service, widok na ocean; pokój suite beach front na zamówienie, za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, słodka woda: ok. 1150 m², gł. 0,3-1,5 m, wydzielona część dla dzieci i 750 m², gł. 0,3-1,7 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; niemotorowe sporty wodne: kajaki, piłka wodna, tenis stołowy, aqua aerobik, rzutki, bilard; plac zabaw dla dzieci, miniklub (3-13 lat), animacje sportowo-rekreacyjne; za opłatą: motorowe sporty wodne, windsurfing.
SPA: centrum Spa Earth and Rain (płatne): jacuzzi z gorącą i zimną wodą, sauna, hammam, basen z pięknym widokiem na ogród i ocean, różnego rodzaju zabiegi na całe ciało, masaże gorącymi kamieniami i inne, przygotowane na bazie lokalnych naturalnych kosmetyków.
ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-9.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; dodatkowo kolacja w restauracjach à la carte Włoskiej, Tajskiej i Hinduskiej (wymagana wcześniejsza rezerwacja); przekąski w barze (14.30-18.30); napoje bezalkoholowe (7.00-23.00) i lokalne napoje alkoholowe w barach (10.00-24.00).
KONTAKT: 00255774567893, www.neptunehotels.com
- serwis plażowy
- Wi-Fi
Практическая информация
Ocena hotelu
Клиенты отметили :
- Отельное обслуживание
- Расположение отеля
- Пляжи вблизи
Przepięknie położony hotel, czysto,obsługa bardzo miła,jedzenie wiadomo inne niż w Europie ale bardzo dobre urozmaicone.Polecam -celujący wybór.
Przepięknie położony hotel, czysto,obsługa bardzo miła,jedzenie wiadomo inne niż w Europie ale bardzo dobre urozmaicone.Polecam -celujący wybór.
HOTEL BARDZO ŁADNY Z ŁADNYM OGRODEM ,OBSŁUGA HOTELU BARDZO MIŁA,KUCHNIA BARDZO DOBRA
HOTEL BARDZO ŁADNY Z ŁADNYM OGRODEM ,OBSŁUGA HOTELU BARDZO MIŁA,KUCHNIA BARDZO DOBRA
Hotel bardzo czysty pokoje sprzątane codziennie a ręczniki wymieniane dwa razy dziennie nie było żadnych komarów .Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna
Hotel bardzo czysty pokoje sprzątane codziennie a ręczniki wymieniane dwa razy dziennie nie było żadnych komarów .Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna
описание не доступно
описание не доступно
w ocenie od 1-6 ocena jak na warunki tam panujace 4. Miło ,czysto,sympatycznie.
w ocenie od 1-6 ocena jak na warunki tam panujace 4. Miło ,czysto,sympatycznie.
Wspanialy, prawdziwy 5* hotel. Na szczegolna pochwale zasluguje utrzymanie zieleni oraz roznorodnosc posilkow. Wslaniala wycieczka oporcz lotniska na Zanzibarze ale na to nie mamy zadnego (...)
Wspanialy, prawdziwy 5* hotel. Na szczegolna pochwale zasluguje utrzymanie zieleni oraz roznorodnosc posilkow. Wslaniala wycieczka oporcz lotniska na Zanzibarze ale na to nie mamy zadnego wplywu. Pozdrwaiam I dziekuje.
Hotel oceniam bardzo dobrze mila obsługa oraz jedzenie wi fi działa prawie wszędzie z rożna prędkością zależna od miejsca i godziny fajne wieczorne antrakcie plus za restauracje ala carte są 3 (...)
Hotel oceniam bardzo dobrze mila obsługa oraz jedzenie wi fi działa prawie wszędzie z rożna prędkością zależna od miejsca i godziny fajne wieczorne antrakcie plus za restauracje ala carte są 3 ,nie ma problemu z leżakami na plaży cisza spokój ładny ogród zadbany przez pracowników czysto i milo jedyni minus za snack bar nie ma tam rewelacji kanapki jak ze stacji benzynowej i zimne hamburgery wszystko podawane na chłodno
Hotel położony przy bajecznej plaży. W otoczeniu soczyście zielonego ogrodu. Pokoje w stylu afrykańskim, z klimatyzacją i wygodnym balkonem. Przestronna łazienka, mini barek i sejf. Czysto w (...)
Hotel położony przy bajecznej plaży. W otoczeniu soczyście zielonego ogrodu. Pokoje w stylu afrykańskim, z klimatyzacją i wygodnym balkonem. Przestronna łazienka, mini barek i sejf. Czysto w pokojach, restauracjach oraz na plaży.Obsługa rewelacyjna. Bogata oferta w hotelowych restauracjach oraz barach.
Hotel miał formę bungalowów usytuowanych w przepięknym ogrodzie. Posiadał dwa ogromne baseny, codziennie czyszczone. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od basenów znajdowała się (...)
Hotel miał formę bungalowów usytuowanych w przepięknym ogrodzie. Posiadał dwa ogromne baseny, codziennie czyszczone. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od basenów znajdowała się hotelowa plaża z leżakami. Plaża codziennie sprzątana przez obługę. W restauracji jak i w lobby nie było klimatyzacji, jedynie wentylatory. Jedzenie mało urozmaicone, średnie. Dwa razy w tygodniu specjalna kolacja ( większy wybór, lepsze jedzenie). Największe rozczarowanie: ALL INCLUSIVE a niemal wszystkie drinki płatne ok. 6/8 dolarów. Pozostaje wódka z sokiem lub whiskey z colą. Brak jakiegokolwiek programu animacyjnego w środku dnia, jedynie o 16:00 siatkówka na plaży + wieczorne animacje. Fantastyczna obsługa; miła, zawsze służąca pomocą. Miłe powitanie na początku przyjazdu do hotelu (ręczniki nasączone wodą i zimny sok). Pomimo kilku wad dotyczących hotelu, wakacje zaliczamy do udanych. Zanzibar jest przepiękną wyspą idealną na zimowy wypoczynek. Temperatura pod koniec lutego wynosiła ok.33 stopnie, na wyspie jest duża wilgotność co sprawia, że wszędzie mamy bardzo soczystą zieleń. Codzienne odpływy odsłaniają bogactwo flory i fauny oceanu, a woda?? Miejscami gorąca jak w wannie. Widok wszędzie jak z pocztówki. Ponadto niesamowici ludzie, którzy potrafią zarazić nas, Polaków swoim optymizmem. Jak to mówią na Zanzibarze: HAKUNA MATATA !
Czysto w pokojach oraz w całym hotelu, obsługa bardzo miła, wyjazd uważam do bardzo udanych i z czystym sumieniem mogę go polecić..
Czysto w pokojach oraz w całym hotelu, obsługa bardzo miła, wyjazd uważam do bardzo udanych i z czystym sumieniem mogę go polecić..
Hotel w stylu afrykańskim oddaje klimat miejsca, w którym się spędza wakacje. Piękne położenie przy plaży z wieloma palmami. Piękny ogród sprawia, że nawet mając pokój w (...)
Hotel w stylu afrykańskim oddaje klimat miejsca, w którym się spędza wakacje. Piękne położenie przy plaży z wieloma palmami. Piękny ogród sprawia, że nawet mając pokój w dalszej lokalizacji przyjemnie jest przejść spacerem. Obsługa hotelowa bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Pokoje bardzo starannie posprzątane, włącznie z dbałością o zabezpieczenie przeciw komarom. Hotel strzeżony, co daje poczucie bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy. Jedzenie bardzo smaczne - jest w czym wybierać, choć brak wybornych owoców morza.
описание не доступно
описание не доступно
Ogólnie w hotelu czysto, toalety zadbane. W pokojach sprzątane codziennie, jednakże czuć specyficzny zapach wilgoci, który znika po włączeniu klimatyzacji. Jak to bywa w Afryce, (...)
Ogólnie w hotelu czysto, toalety zadbane. W pokojach sprzątane codziennie, jednakże czuć specyficzny zapach wilgoci, który znika po włączeniu klimatyzacji. Jak to bywa w Afryce, czasami odwiedzały nas mrówki raz większe a raz mniejsze. Oczywiście hotel dysponuje środkami chemicznymi które na jakiś czas odstraszają małych gości, jednak 1-2 cm szpary w drzwiach wejściowych i tarasowych wręcz zapraszają różne stworzonka do środka. Trzeba się z tym liczyć nie tylko w Afryce :). Z rezydentem widziałam się tylko na spotkaniu w drugim dniu pobytu. Rzeczowo i interesująco przedstawił ofertę wycieczek a także opowiedział o bezpieczeństwie na Zanzibarze. Nie korzystaliśmy z wycieczek. Nie mieliśmy żadnych problemów podczas naszych wakacji. Na pochwałę zasługuje cała obsługa hotelu, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Hotel cudowny, pokoje sprzątane 2 razy dziennie. Serwis na najwyższym poziomie. Obiekt przepięknie położony przy bardzo pięknym odcinku plaży. Jedzenie smaczne i duży wybór. Animacje (...)
Hotel cudowny, pokoje sprzątane 2 razy dziennie. Serwis na najwyższym poziomie. Obiekt przepięknie położony przy bardzo pięknym odcinku plaży. Jedzenie smaczne i duży wybór. Animacje zapadające w pamięci. Wycieczki i atrakcje poza hotelem nie ma słów by opisać te wrażenia. To trzeba przeżyć i zobaczyć.
Fajny hotel w klimacie afrykańskim. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Piękna kolor oceanu i idealny biały piasek na plaży. Miejsc do leżenia przy basenie i na plaży pod dostatkiem, drinki i (...)
Fajny hotel w klimacie afrykańskim. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Piękna kolor oceanu i idealny biały piasek na plaży. Miejsc do leżenia przy basenie i na plaży pod dostatkiem, drinki i napoje donoszone bezpośrednio do leżaka. Animacje na średnim poziomie. Prywatna plaża hotelowa, na którą nie mają wstępu lokalni beach boys'i (a'la Masajowie,) którzy często wyłapują zwłaszcza nie opalonych "świeżaków" przy oceanie, proponując lokalne drobne upominki i gadżety. Jednak wystarczy się trochę opalić i już dają sobie spokój, mają świadomość że turysta już się nasłuchał ich wspaniałych ofert. Warto jednak kupić od nich za 4-5 usd fajną bransoletkę na pamiątkę. Woda w oceanie jak w jacuzzi, około 32-34 C. Plaża przy odpływach cofa się nawet o 1,5 km., ale z zaniżeniach można spokojnie się kąpać i wylegiwać w gorącej wodzie. Przy odpływach na plaży zostaje trochę traw (wodorostów) ale jest charakterystyczne dla tego regionu. Słońce jest bardzo ostre, nie zapomnijcie o kremach z filtrem na początek co najmniej 30-tka. Ogólnie bardzo udane i świetne wakacje, możemy szczerze polecić ten hotel i lokalizację. Rezydent w hotelu, ograniczył się do sprzedaży wycieczek. Szczególne podziękowania dla Pani Agaty z ITAKI, za profesjonalnie przygotowaną wycieczkę do Stone Town. Wiele ciekawostek i konkretnych informacji o mieście, kulturze i historii Zanzibaru.
Hotel bardzo ładny, ogromny. Podczas spacerów można naprawdę cieszyć się ogrodem. Jedzenie świetne. Śniadania troszeczkę monotematyczne, jednak podczas obiadów i kolacji zawsze (...)
Hotel bardzo ładny, ogromny. Podczas spacerów można naprawdę cieszyć się ogrodem. Jedzenie świetne. Śniadania troszeczkę monotematyczne, jednak podczas obiadów i kolacji zawsze można było stworzyć coś pysznego. Cudowne widoki dostępne z każdego miejsca. Od barów po główne restauracje. Obsługa przemiła, zawsze znajdywali czas na chwilę ciekawej rozmowy. Baseny świetne, korzystałem z partnerką po południu, gdy słońce było zbyt mocne. Widoki odpływów z leżaków plażowych były wspaniałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń do hotelu. Może jedynie animacje przez dobór prowadzącego były średnie, ale dało się to przetrwać.
Ogólnie wyjazd bardzo udany. Hotel bardzo fajny, piękne duże baseny. Plaża praktycznie przy basenie. Leżąc na jednym leżaku można korzystać i z basenu i wchodzić do oceanu. Obsługa (...)
Ogólnie wyjazd bardzo udany. Hotel bardzo fajny, piękne duże baseny. Plaża praktycznie przy basenie. Leżąc na jednym leżaku można korzystać i z basenu i wchodzić do oceanu. Obsługa kelnerów bez zarzutu, bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Podchodzą nawet do leżaków i zamówienie można składać na plaży. Duży wybór alkoholi, drinków, koktajli bezalkoholowych. Jedyny minus to dla mnie brak kawy z ekspresu do śniadania ale od 10.00 można już zamawiać w barze. Jedzenie bardzo dobre, polecam korzystanie z 3 restauracji z wcześniejszą rezerwacją! Mi akurat średnio się podobał pokój, chociaż z daleka widać było ocean ale był na końcu hotelu, wejście po wysokich schodach, z dziećmi sobie nie wyobrażam. Wystrój taki typowo afrykański, mąż nie miał zarzutów. Czystość super. Pokój sprzątany codziennie a nawet 2 razy dziennie bo wieczorem wymieniali ręczniki plażowe to opróżniane były śmietniki. Ręczniki w łazience codziennie wymieniane. Jeżeli chodzi o czystość to nie mam żadnych zarzutów a jestem dość wymagająca. Polecam wziąć przejściówkę do kontaktu bo u nas w pokoju nie było, może w recepcji by udostępnili ale akurat mięliśmy swoją. Internet dość dobry. Czasami się zawieszał ale możliwe były nawet rozmowy z kamerką przez WhatsApp wiec nie ma co narzekac. Ogólnie bardzo polecam hotel!
Hotel położony w pięknym ogrodzie, pokoje duże, przestronne, czyste i komfortowe, pyszne posiłki i obsługa na najwyższym poziomie - to wszystko sprawia, że wakacje zadowolą nawet najbardziej (...)
Hotel położony w pięknym ogrodzie, pokoje duże, przestronne, czyste i komfortowe, pyszne posiłki i obsługa na najwyższym poziomie - to wszystko sprawia, że wakacje zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.
Z wakacji w hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokój, w którym byliśmy był bardzo czytsty i obsługa bardzo się starała, aby czystość była (...)
Z wakacji w hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokój, w którym byliśmy był bardzo czytsty i obsługa bardzo się starała, aby czystość była na najwyższym standardzie. Obsługa sprzątnia i spryskiwania pokoju przed owadami odbywała się 2 razy dziennie. Generalnie obsługa w tym hotelu była bardzo pomocna, choć momentami wyciąganie ręki po tipa za wszystko było zbyt nachalne. Jeżeli chodzi o wyżywienie to nie było ono jakoś szczególnie zróżnicowane - w szczególności śniadanie. Fajną opcją były tematyczne kolacje. Podczas naszego pobytu były walentynki i kolacja, którą przygotowali była wyjątkowa. Plaża przy hotelu była dobrze utrzymana. Obsługa codzinnie przygotowywała leżaki oraz sprzątała plażę z brudów. Plaża przy hotelu jest naprawdę zjawiskowa. Ochrona plaży pilnuje, aby naganiacze nie wchodzili na teren hotelu, więc można się spokojnie zrelaksować na leżakach.
описание не доступно
описание не доступно
Przyjemny hotel chociaż nie luksusowy. Świetny basen. Plaża czysta. Niestety pani w biurze podrózy nie poinformowala, ze do pokoi polozonych ' w ogrodzie' prowadzą dosc (...)
Przyjemny hotel chociaż nie luksusowy. Świetny basen. Plaża czysta. Niestety pani w biurze podrózy nie poinformowala, ze do pokoi polozonych ' w ogrodzie' prowadzą dosc strome i długie schody. Może być to dla niektórych uciązliwe ( osoby z dziećmi czy starsze).
Doskonała obsługa,dużo zieleni ,urozmajcone jedzenie ,super baseny, fajne animacje,czysto.Jak dla mnie nr 1.
Doskonała obsługa,dużo zieleni ,urozmajcone jedzenie ,super baseny, fajne animacje,czysto.Jak dla mnie nr 1.
RAJ NA ZIEMI!!!Najcudowniejsze zarowno miejsce,jak i hotel w ktorym dotychczas bylismy ( a podróżujemy sporo).Pieknie uśmiechnieta obsługa hotelowa, zawsze zyczliwa, pomocna i...mowiaca (...)
RAJ NA ZIEMI!!!Najcudowniejsze zarowno miejsce,jak i hotel w ktorym dotychczas bylismy ( a podróżujemy sporo).Pieknie uśmiechnieta obsługa hotelowa, zawsze zyczliwa, pomocna i...mowiaca po polsku :) Pokoje czyste , sprzatane codziennie, uzrzadzone klimatycznie. Jedzonko wyśmienite, wystepy wieczorne ciekawe. Wygląd hotelu, ogród- BAJKA!!! Mnóstwo lezakow przy basenie i przy plazy. Goscie hotelowi to glownie Polacy.Mozna poczuć się naprawdę luksusowo!!Mam nadzieję ze uda nam się tam wrócić !Polecam ten hotel pragnacym odpoczynku i relaksu !!!
описание не доступно
описание не доступно
описание не доступно
описание не доступно
Доступные местные экскурсии
Каменный Город и Плантация Специй: Каменный Город является презентацией богатой культуры и истории Занзибара, где мало что изменилось за последние 200 лет. Здесь каждое здание, каждое окно и дверь рассказывает свою историю. Город является символом борьбы с рабством, так как он был одним из главных центров работорговли в Восточной Африке. Прогулка по узким улочкам Каменного города, посещение городского рынка, музея, расположенного в одном из дворцов султана, свободное время для покупок. Затем в программе - одна из крупнейших плантаций Занзибара, где выращивают гвоздику, ваниль, кокос, кардамон, имбирь, куркуму, мускатный орех, травы, декоративные растения и тропические фрукты. Экскурсия на целый день. Цена - ок. 75 USD.
Лес Джозани и Остров Призон: поездка в национальный парк Джозани. Прогулка по естественной тропе через лес, полный редких видов экзотических птиц, бабочек и вымирающих обезьян "красных колобусов" (Colobus badius) с характерными длинными волосами на голове. Это одно из немногих мест, где Вы можете их встретить. Лес тропический, с высокой влажностью и проливными дождями в сезон дождей, что создает очень разнообразную растительность. Здесь растут пальмы, фиговые деревья, красное дерево, папоротники и мангровые деревья. Посещение Острова Призон, где обитают наземные черепахи. Здесь есть небольшой пляж и риф, который идеально подходит для дайвинга. Местный ресторан предлагает морепродукты (за дополнительную плату). Экскурсия на целый день. Цена - ок. 85 USD.
Safari Blue: традиционная прогулка на лодке доу. Отправление из небольшой рыбацкой деревни Фумба, которая является отличным местом для начала Вашего приключения. Посещение красивого залива Менай. Во время плавания по бирюзовому Индийскому океану Вы можете полюбоваться прекрасными песчаными побережьями островов и лагун, а также увидеть афалины. Остановка на одном из райских пляжей, время для подводного плавания в чистых водах океана и любования богатым коралловым рифом. После этого - настоящий праздник с морепродуктами, рыбой, омарами. Прогулка до тропического леса, где вы можете увидеть 500-летний баобаб. Короткая прогулка на лодке, купание в лагуне и отдых. Экскурсия на целый день. Цена - ок. 100 USD (включает обед и напитки).
Sunset Cruise: замечательное, романтическое приключение. Круиз на местных лодках доу из деревни Нунгви, где находится один из самых красивых пляжей Занзибара. Отдых, тишина, шум волн и наблюдение за закатом. Дегустация местных фруктов на борту. Цена - ок. 65 USD.
Сафари в Танзании - Селус (2 дня): потрясающие пейзажи и природа в Ваших ладонях. Сафари на самолете до парка Селус - крупнейшего африканского заповедника, составляющего 5% территории Танзании. Слоны - изюминка парка Селус. Здесь Вы также можете встретить бегемотов, крокодилов, львов, антилоп и одного из последних выживших черных носорогов. Ночевка в домиках у берегов реки Руфиджи, где обитают бегемоты и крокодилы. Цена - ок. 890 USD (включает перелет, проживание, питание, посещение национального парка Селус, круиз по реке Руфиджи).
Деревня Мкокотони: поездка в местную деревню, чтобы познакомиться с реальной повседневной жизнью жителей Занзибара и методами изготовления традиционных лодок доу. В конце дня наблюдение за закатом и свободное время на одном из самых красивых пляжей острова, в Нунгви. Дополнительно: посещение Аквариума с морскими черепахами (за дополнительную плату). Цена - ок. 40 USD.
Организацией местных экскурсий занимаются заграничные местные туристические агенства, на установленых ними условиях. Существует возможность, что в ситуации слишком малого количества участников определенная экскурсия не состоиться.
Предложение недоступно
- отправить запрос
- +48 77 4476707
- +7 499 281 62 01
- +8 820 0011 0802
- Пн - пт: 8-17