phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Aktualności

Study Tour: Majorka, 6-13.05.2018


W dniach 6-13.05 pracownicy ITAKI wizytowali hotele na Majorce. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca wyspy i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 41 osób, które odwiedziły aż 30 hoteli z oferty ITAKI.

Study Tour: Włochy – Toskania, 14-20.04.2018


„To, gdzie się jest, znaczy czym się jest. Wybór miejsca nigdy nie bywa przypadkowy, to wybór czegoś, czego się pragnie...” - tak pisała Frances Mayes autorka książki „Pod słońcem Toskanii”. Coś w tym jest – Toskania jest jednym z najładniejszych regionów Włoch. Wszyscy o niej słyszeli, prawie wszyscy chcą się do niej wybrać.

Study Tour: Chorwacja, 14-20.04.2018


„Dobro jutro” – dzień dobry! Przywitanie Chorwatów bardzo dobrze odzwierciedla ich słowiańską naturę. Są otwarci na wyzwania, odważni i myślący perspektywicznie. Obecną chorwacką ziemię zajmowały ludy Ilirów, Traków, Celtów, Greków i Rzymian, aż ostatecznie osiedlili się na niej Słowianie. Dzięki zderzeniu kultur mogliśmy zwiedzić kraj o niepowtarzalnej historii.

Pierwsze czartery z Klientami ITAKA Lietuva już wystartowały z Wilna!


Ponad 350 Klientów ITAKA Lietuva wyleciało na wakacje z Wilna do Grecji. Na lotnisku czekały na nich greckie atrakcje!

Study Tour: Costa Tropical, Costa Del Sol, Costa De La Luz, Algarve, 02-09.04.2018


Hola! Ola! Cześć! Na początku kwietnia, podczas wyjazdu studyjnego, mieliśmy okazję poczuć klimat i zobaczyć na własne oczy Costa del Sol, Costa Tropical i Algarve, czyli najpiękniejsze wybrzeża południowej Hiszpanii i Portugalii.

Study Tour: Zanzibar, 18-25.03.2018


Zanzibar urzeka rajskimi plażami, obsypanymi miękkim, białym piaskiem, mieniącym się wszystkimi odcieniami turkusu Oceanem Indyjskim i jednymi z najpiękniejszych na świecie raf koralowych. Wyspa zachwyca turystów doskonałymi warunkami na leniwy, plażowy wypoczynek i przyciąga pasjonatów sportów wodnych.

Study Tour: Ocean Majesty, 22.03-29.03.2018


Kanaryjskie Skarby, pięć z siedmiu głównych Wysp Kanaryjskich w jeden tydzień statkiem Ocean Majesty – takie atrakcje tylko podczas wyjazdu studyjnego, zorganizowanego przez Biuro Podróży ITAKA dla przedstawicieli biur agencyjnych i franchisingowych Republiki Czeskiej!

Szkolenie animatorów – Fuerteventura 2018


Wspaniała, piaszczysta, słoneczna… Fuerteventura – czy może być lepsze miejsce na przeprowadzenie szkolenia przyszłych animatorów ITAKI? To właśnie oni już za dwa miesiące razem ze Scooby-Doo i jego małymi miłośnikami przeżyją moc przygód w hotelach Klubu Przyjaciół ITAKI.

Study Tour: Madera, 13.03-20.03.2018


Pisząc relację z tego wyjazdu, zastanawiam się jak opisać Maderę, żeby nie powielać tego, co zostało już napisane. Maderę należałoby opisać zapachami, smakami oraz dźwiękami i obrazami.

I… TAKI konkurs rozstrzygnięty!


Z prawie 9,5 tys. nadesłanych zdjęć konkursowe jury wybrało trzy najlepsze selfie z wakacji. Główną nagrodą w konkursie były 2-tygodniowe wczasy All Inclusive w Omanie.

Oko w oko z ITAKĄ! Zapraszamy na pokład!


W dniach 22-23 marca na zaproszenie ITAKI do Opola przyjechało 120 przedstawicieli biur agencyjnych i prestiżowych.

Study Tour: Hurghada, 01-08.03.2018


Hurghada zdecydowanie podbiła nasze serca! Ten rejon Egiptu zaskoczył wspaniałymi hotelami, domkami na pustyni i wyjątkowym, wakacyjnym klimatem. Ale od początku…

ITAKA na Targach Turystyki w Ostrawie


Już po raz 3. ITAKA zaprezentowała ofertę wakacyjnych wyjazdów na targach „Dovolená a Region, Lázeňství 2018” w czeskiej Ostrawie.

Study Tour: Maroko, 23.02-02.03.2018


„Salam alejkum” – to arabskie powitanie towarzyszyło nam przez cały pobyt w Maghrebie, który przywitał nas wspaniałą, słoneczną pogodą i temperaturą 19°C.

15. edycja konkursu rozstrzygnięta!


Już po raz 15. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji bonem o wartości 5000 zł. Tym razem trafił on w ręce Pani Justyny, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Zanzibarze.

ITAKA na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie


52. edycja berlińskich targów turystycznych to dla ITAKI doskonała okazja do rozmów biznesowych z najważniejszymi partnerami.

Zmiana lokalizacji salonu w Warszawie


Przeprowadzka salonu z ul. Garibaldiego 4 w Warszawie do nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna.

Nowy salon ITAKI w Łodzi


Teraz wakacje marzeń można także zarezerwować w Galerii Łódzkiej.

ITAKA najcenniejszą marką turystyczną w Polsce


W opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita" corocznym rankingu marek polskich Itaka zajęła 1. miejsce wśród firm turystycznych.

ITAKA LIETUVA


20 lutego 2018 r. w Wilnie ITAKA LIETUVA zorganizowała konferencję prasową z okazji rozpoczęcia działalności na Litwie.

Dwa nowe salony ITAKI


Lista salonów ITAKI po raz kolejny się powiększyła. Tym razem dołączyły do niej salony w Rzgowie i Wadowicach.

Kolejna nagroda dla ITAKI!


W najważniejszym konkursie branży e-commerce w Polsce ITAKA została wyróżniona za spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży.

ITAKA touroperatorem roku!


Podczas uroczystej ceremonii rozpoczęcia Targów Tour Salon ITAKA otrzymała tytuł Touroperatora Roku 2017 oraz Złotą Odznakę ITRP.

ITAKA – Wakacje bez przeszkód


Co możemy zrobić aby naprawdę takie były? Jak poznać potrzeby osób z niepełnosprawnościami? Jak stworzyć ofertę naprawdę włączającą? Piętnastu pracowników Salonów, Infolinii i Centrum Obsługi Klienta Biura Podróży ITAKA wzięło udział w wyjątkowym szkoleniu zorganizowanym przez mówczynię inspiracyjną, Angelikę Chrapkiewicz-Gądek oraz Fundację Polska Bez Barier.

ITAKA na łotewskich targach „Balttour 2018”


860 wystawców wzięło udział w 25. Międzynarodowych Targach Turystycznych „Balttour 2018”. ITAKA też tam była!

Nowe samochody ITAKI


Flota ITAKI powiększyła się o 10 samochodów.

Konferencja ITAKI w Ostrawie


Blisko 100 osób uczestniczyło w konferencji ITAKI w czeskiej Ostrawie. Dyskutowano o sezonie Lato 2018, podsumowano rok 2017.

ITAKA na tarnowskich Targach Ślubnych


To już XIII, zimowa edycja Targów Ślubnych w Tarnowie. Pomysłów i propozycji na idealną podróż poślubną dostarczyła narzeczonym ITAKA.

ITAKA na Adventur 2018


Litewskie Międzynarodowe Targi Turystyczne Adventur 2018 to prezentacje atrakcji turystycznych i najnowszych trendów w turystyce. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć ITAKI!

Study Tour: Rejs Archipelag marzeń, 28.11-5.12.2017


Za nami tydzień na archipelagu Wysp Kanaryjskich. Był to wyjątkowy wyjazd studyjny, ponieważ jako pierwsi mogliśmy odkryć nieznaną dotąd i tajemniczą wyspę El Hierro oraz spędzić wspólnie czas na wyczarterowanym przez ITAKĘ na sezon zimowy statku Ocean Majesty.

Study Tour: Wyspy Zielonego Przylądka, 3-10.12.2017


Wyspy Zielonego Przylądka przez wielu nazywane są „ostatnim rajem na Atlantyku”. Turkusowe morze i zjawiskowe plaże, egzotyczne krajobrazy i pogoda gwarantowana przez cały rok, rewelacyjne warunki do uprawiania sportów wodnych, a także oryginalna muzyka i niesamowicie przyjaźni i mili mieszkańcy. To wszystko zdaje się potwierdzać, że Cabo Verde to wspaniałe miejsce na udane i niezapomniane wakacje.

14. edycja konkursu już za nami!


Zwycięzcą 14. edycji konkursu na najlepszą opinię została Pani Anna z Rudy Śląskiej, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Majorce i wygrała bon wakacyjny o wartości 5000 zł.

ITAKA na targach ONA&ON w Lublinie


Ślub, studniówka i karnawał były motywami przewodnimi organizowanych w Lublinie targów ONA&ON. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć ITAKI, której pracownicy doradzali uczestnikom, jakie miejsce wybrać na idealną podróż poślubną.

Nowy salon firmowy ITAKI w Ostrawie!


To już czwarty salon firmowy ITAKI za granicą! Nasi południowi sąsiedzi mogą zarezerwować wakacje marzeń w salonie w Ostrawie.

ITAKA LIDER 2017


Zakończyła się 2. edycja programu motywacyjnego ITAKA LIDER. Nagrody dla najlepszych salonów ITAKI wręczono podczas wyjazdu integracyjno-szkoleniowego w hotelu Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie.

Rejs Marzeń dla Miss Polonia 2017


W niedzielę, 26 listopada wybrano laureatkę najsłynniejszego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia 2017. O koronę najpiękniejszej Polki ubiegały się aż 24 kandydatki. Konkurs zwyciężyła Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. Miss Polonia 2017 oprócz bursztynowej korony otrzymała też bon wakacyjny na Rejs Marzeń Pod Żaglami ITAKI!

ITAKA Wielką Perłą Polskiej Gospodarki


ITAKA jako jedyna firma z branży turystycznej została uhonorowana tytułem Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki. Tytuł ten potwierdza przynależność ITAKI do elitarnego grona polskich przedsiębiorstw.

Przedpremierowy pokaz World Press Photo z ITAKĄ


Najlepsze fotografie z minionego roku. Niezwykłe, ciekawe, inspirujące, ale także wstrząsające chwile uchwycone spustem migawki. Zdjęcia, które stanowią obraz naszego świata. Pracownicy ITAKI mogli je wczoraj przedpremierowo obejrzeć na wystawie World Press Photo w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.

ITAKA na TT Warsaw


Jubileuszowa, 25. edycja TT Warsaw, to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Europie środkowo-wschodniej. Dzięki znakomitej organizacji i logistyce targi te stały się platformą spotkań przedstawicieli branży z całego świata, nie mogło więc zabraknąć na nich ITAKI!

Konferencja ITAKI na Krecie


Ponad 150 osób wzięło udział w konferencji, która odbyła się na Krecie w hotelu Minos Mare/Minos Mare Royal w dniach 25-29.10.2017.

Ocean Majesty zawinął na Maderę!


W niedzielę, 19 listopada statek Ocean Majesty, w całości wyczarterowany przez ITAKĘ zawinął po raz pierwszy na Maderę.

Konferencja ITAKI na statku Ocean Majesty


W dniach 6-9 listopada odbyła się konferencja Biura Podróży ITAKA. Na statku Ocean Majesty, wyruszającym w pierwszy rejs pod banderą ITAKI, mieliśmy okazję podsumować miniony sezon LATO 2017, porozmawiać o nowej ofercie na LATO 2018 i poznać uroki podróży statkiem po Oceanie Atlantyckim, odwiedzając kolejno wyspy: Gran Canarię, La Gomerę i Teneryfę.

Cykl rejsów Pod Żaglami ITAKI już wystartował!


Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować, że wystartował już cykl rejsów Pod Żaglami ITAKI - Kanaryjska Odyseja, statkiem Ocean Majesty, w całości wyczarterowanym przez ITAKĘ na sezon ZIMA 17/18. Cykl rejsów rozpoczęła konferencja ITAKI, dotycząca sezonu LATO 2018.

ITAKA uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.


Nagroda przyznawana jest najlepszym polskim firmom zajmującym się handlem, produkcją i usługami. Jest symbolem jakości, rzetelności, wiarygodności i świadczy o doskonałej kondycji firm, które wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Konferencja ITAKI w Turcji


Podsumowanie minionego sezonu, szkolenia dotyczące oferty LATO 2018 i czas na poznanie tureckiego Bodrum - tak w telegraficznym skrócie wyglądał program konferencji ITAKI w Turcji.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter