phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Aktualności

Komunikat związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 19 marca 2021 r. dot. ograniczenia działalności galerii handlowych


W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 19 marca 2021 r. dot. ograniczenia działalności galerii handlowych informujemy, że Salony Firmowe ITAKI zlokalizowane w galeriach handlowych są zamknięte i pracują w trybie zdalnym.

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY NA INNY TERMIN


W związku z sytuacją epidemiczną, lotniska i linie lotnicze wprowadziły szereg nowych procedur w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo podróżnych. ITAKA pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadza GWARANCJĘ BEZKOSZTOWEJ ZMIANY NA INNY TERMIN, w przypadku gdy Klient na lotnisku w Polsce nie zostanie dopuszczony do wylotu z powodu objawów COVID-19 i ostatecznie okaże się, że jest zarażony koronawirusem.

Złoty Medal Konsumencki Lider Jakości 2021 dla ITAKI!


Redakcja „Strefy Gospodarki” przyznała ITACE złote godło Konsumencki Lider Jakości 2021. Wyróżnienie to jest wynikiem ogólnopolskich badań konsumenckich, w których marka ITAKA została uznana za lidera wśród biur podróży w Polsce.

Pierwszy bezpośredni lot na rajskie Malediwy w sezonie ZIMA 20/21


Wczoraj, o 10:11 czasu lokalnego na lotnisku w Male wylądował Dreamliner ITAKI. To pierwszy, inauguracyjny lot na Malediwy w sezonie Zima 20/21. Swoje wakacje na tych rajskich wyspach rozpoczęło prawie 300 Klientów. ITAKA jako jedyny touroperator w Polsce oferuje bezpośredni przelot na Malediwy.

Aplikacja ITAKA nominowana do MTA 2020!


Rozwój aplikacji mobilnej ITAKA został doceniony przez jury konkursu Mobile Trend Awards, które nominowało ją do nagrody głównej w kategorii „Usługi”.

Najbardziej wpływowe osoby w polskiej turystyce


Branżowy portal „Wasza Turystyka” po raz piąty opublikował Listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Piotr Henicz, Wiceprezes ITAKI ponownie doceniony w ścisłej czołówce osobistości polityki i biznesu.

TO BYŁ ROK… Prezes Henicz podsumowuje rok 2020


– Jedno jest pewne – ten rok zapisze się jako jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, w historii XXI wieku. Ale prawdę mówiąc chciałbym, aby już się skończył, abyśmy mogli o nim mówić w czasie przeszłym.

Pierwszy samolot ITAKI na Kubie


ITAKA jako pierwszy touroperator z Europy poleciała bezpośrednim czarterem do Santa Clara na Kubie.

Egipt podsumowuje sezon letni: turystów mało, ale nikt nie wyjechał zakażony


Jak informuje egipski minister turystyki i starożytnego dziedzictwa, od wznowienia w lipcu lotów zagranicznych do Sharm el Sheikh i Hurghady przyleciało 430 000 turystów.

GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS!


Już teraz tęsknisz za wakacjami? Planowanie podróży z bliskimi osobami w długie jesienne wieczory to sama przyjemność! Jeżeli już znalazłeś swoje miejsce, ale jeszcze zastanawiasz się z uwagi na niepewną sytuację mamy na to sposób. GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS to nasza propozycja nielimitowanych zmian rezerwacji bez jakichkolwiek kosztów. Jeśli tylko chcesz możesz zmienić miejsce, hotel, termin lub wszystko razem do 21 dni przed wyjazdem GRATIS!

Spotkanie z przedstawicielami branży turystycznej w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii


W środę, 15 października odbyło się spotkanie branży turystycznej reprezentowanej przez przedstawicieli organizacji branżowych z Wicepremierem i Ministrem Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosławem Gowinem i Wiceministrem Andrzejem Gutem-Mostowym.

Wznowienie działalności 4 Salonów Firmowych ITAKI


Od 1 października br. zapraszamy ponownie Klientów do naszych Salonów Firmowych wznawiających działalność po przerwie w: Galerii Mokotów w Warszawie, Galerii Krakowskiej w Krakowie, Avenida Poznań w Poznaniu i Forum Gdańsk w Gdańsku.

ITAKA w zarządzie PIT


Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI, został wybrany wiceprezesem Polskiej Izby Turystyki.

Konferencja „Mikrotarcza dla Turystyki - szansa na stabilizację rynku turystyki wyjazdowej”


Mikrotarcza dla turystyki była tematem konferencji zainicjowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej” i serwis branży turystycznej Turystyka.rp.pl, a wspartej przez Ministerstwo Rozwoju.

Gwarancja Ubezpieczeniowa ITAKI na sezon 2020/2021


96 000 000 PLN wynosi Gwarancja Ubezpieczeniowa Biura Podróży ITAKA, która obowiązuje od 16.09.2020 r. do 15.09.2021 r. Gwarancja wystawiona została przez ERGO Reiseversicherung AG Oddział w Polsce, wiodącego ubezpieczyciela biur podróży.

Study Tour: Grecja – Korfu, 8-15.08.2020 r.


Wakacyjny raj na zielonej wyspie!
Uważana za jedną z najbardziej zielonych greckich wysp, oczarowuje wspaniałym śródziemnomorskim klimatem, lokalnymi tawernami z fantastyczną kuchnią, kryształowo czystym morzem i pachnącymi plantacjami pomarańczy i kumkwatu. Zapraszamy na relację ze zorganizowanego dla 23 uczestników wyjazdu studyjnego ITAKI, który pozwolił nam z bliska przyjrzeć się greckiej wyspie Korfu!

Study Tour: Bułgaria – Słoneczny Brzeg i Złote Piaski, 31.07-07.08.2020 r.


Z czym kojarzy się Bułgaria? Jeżeli z przystępnymi cenowo wakacjami, długimi, piaszczystymi plażami, olejkiem różanym i wybornym winem to znaczy, że nie poznałeś jeszcze jej wszystkich uroków. Zapraszamy na relację ze zorganizowanego dla 20 uczestników wyjazdu studyjnego ITAKI, który pozwolił nam z bliska przyjrzeć się Bułgarii – sercu Bałkanów!

LATO 2020 #potrzebujęwakacji: Pierwszy samolot wylądował w Egipcie!


Hurghada – egipski kurort nad Morzem Czerwonym powitał wczoraj wieczorem pierwszych – po przerwie – turystów z Polski. Wakacje w Egipcie rozpoczęło ponad 100 Klientów ITAKI.

LATO 2020 #potrzebujęwakacji: Pierwszy samolot wylądował na Maderze!


Pierwszy - po przerwie - czarterowy rejs ITAKI na Maderę wylądował wczoraj na lotnisku w Funchal! Pasażerowie z Polski zostali bardzo miło przyjęci. Wyspa Wiecznej Wiosny powitała ich piękną, słoneczną pogodą. Nie zabrakło też drobnych upominków.

Spotkanie z przedstawicielami branży turystycznej w Ministerstwie Rozwoju


21 lipca miało miejsce kolejne ważne spotkanie przedstawicieli branży turystycznej z Wicepremier Jadwigą Emilewicz, dotyczące propozycji wsparcia ze strony Ministerstwa dla przedsiębiorstw naszego sektora.

Raport „Touroperatorzy 2020”: ITAKA po raz kolejny liderem polskiej turystyki!


Twórcy raportu wzięli pod uwagę największych organizatorów turystyki działających w Polsce. Przeanalizowano kryteria ekonomiczne, trendy i zjawiska wpływające na turystykę w naszym kraju. Pierwsze miejsce w Raporcie „Touroperatorzy 2020” zajęła ITAKA.

Nowy salon firmowy ITAKI w Zawierciu


Klienci ITAKI mogą już zarezerwować wakacje marzeń w naszym nowym salonie firmowym w Zawierciu.

LATO 2020 #potrzebujęwakacji: Trzy samoloty wylądowały w Albanii!


Samoloty z Klientami ITAKI na pokładzie wylądowały 14 lipca na lotnisku w Tiranie. To pierwsze rejsy ITAKI do Albanii w ramach oferty LATO 2020.

LATO 2020 #potrzebujęwakacji: Pierwszy samolot wylądował na Zakynthos!


Samolot z Klientami ITAKI na pokładzie wylądował 3 lipca na lotnisku na Zakynthos w Grecji. To pierwszy, po 112 dniach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, rejs ITAKI w ramach oferty LATO 2020.

START LATO 2020 #potrzebujęwakacji


Tak długo czekaliśmy, by znów podróżować. Z przyjemnością prezentujemy listę destynacji, od których w pierwszej kolejności planujemy rozpoczęcie operacji LATO 2020

Ważne spotkanie w Ministerstwie Rozwoju


W środę, 10 czerwca 2020, z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju miało miejsce niezwykle ważne spotkanie dla polskiej branży turystycznej. W wąskim gronie zaproszonych Gości - przedstawicieli kluczowych segmentów branży był Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI i wiceprezes PZOT.

Grecja i Bułgaria czekają na polskich turystów


Bułgaria już otworzyła, a Grecja wkrótce otworzy swoje granice dla polskich turystów. Wszystko wskazuje na to, że od tych dwóch krajów wznowimy działalność operacyjną w lipcu.

Zawieszenie zagranicznych wyjazdów do 30 czerwca 2020


Szanowni Państwo,
W związku z aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, informujemy o przedłużeniu zawieszenia wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 30 czerwca 2020 r.

Zawieszenie wyjazdów do 20 czerwca 2020


Szanowni Państwo,
W związku z aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, informujemy o przedłużeniu zawieszenia wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 20 czerwca 2020 r.

Zawieszenie wyjazdów do 10 czerwca 2020


Szanowni Państwo,
W związku z aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, informujemy o przedłużeniu zawieszenia wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 10 czerwca 2020 r.

Zawieszenie wyjazdów do 31 maja 2020


Szanowni Państwo,
W związku z decyzją o przywróceniu granic, wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego oraz aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, informujemy o przedłużeniu zawieszenia wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 31 maja 2020 r.

Zawieszenie wyjazdów do 15 kwietnia 2020


Szanowni Państwo,
w związku z decyzją o przywróceniu granic oraz wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego, informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży ITAKA do 15.04.2020 są zawieszone.

Komunikat w związku z ogłoszonym 13.03.2020 wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego


Szanowni Państwo,
W związku z zawieszeniem do 15.04.2020 wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA, informujemy...

Zawieszenie wyjazdów do 15 kwietnia 2020


Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i decyzją o przywróceniu granic na 10 dni z możliwością przedłużenia, oraz wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego, informujemy o zawieszeniu ze skutkiem natychmiastowym wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 15.04.2020.

Halo ZIMA 20/21! Szkolenie w Warszawie


Ponad 200 osób spotkało się w Airport Hotel Okęcie w Warszawie na szkoleniu dotyczącym nowej oferty ITAKI – ZIMA 20/21.

11. edycja SYMPOSSIO z ITAKĄ i siecią Aldemar


SYMPOSSIO Greek Gourmet Touring, czyli seria spotkań z grecką kuchnią zorganizowana przez ITAKĘ i sieć Aldemar odbyła się już po raz 11. Zaproszeni goście spotkali się w 2 lokalizacjach, by wspólnie przygotować tradycyjne dania.

Wydawnictwo Pascal i ITAKA publikują poradnik o koronawirusie


Biuro Podróży ITAKA wspólnie z Wydawnictwem Pascal publikuje poradnik „Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć”.

ITAKA Konsumenckim Liderem Jakości 2020


Redakcja „Strefy Gospodarki” przyznała ITACE złote godło Konsumencki Lider Jakości. Wyróżnienie to jest wynikiem ogólnopolskich badań konsumenckich, w których konsumenci uznali markę ITAKA za lidera wśród biur podróży w Polsce.

Szkoła na Madagaskarze już gotowa!


Redakcja „Strefy Gospodarki” przyznała ITACE złote godło Konsumencki Lider Jakości. Wyróżnienie to jest wynikiem ogólnopolskich badań konsumenckich, w których konsumenci uznali markę ITAKA za lidera wśród biur podróży w Polsce.

ITAKA Liderem Biznesu


Podczas uroczystej gali zostaliśmy nagrodzeni statuetką Orła „Wprost” w kategorii Lider Biznesu.

Nowy salon ITAKI w Bydgoszczy


W Centrum Handlowym FOCUS w Bydgoszczy otwarto nowy, już piąty w tym mieście, salon firmowy ITAKI!

ITAKA na targach turystycznych Adventur 2020


Po raz kolejny zaprezentowaliśmy ofertę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Adventur 2020 w stolicy Liwy – Wilnie.

Nowy salon ITAKI w Płocku


W Centrum Handlowym Atrium otwarto nowy, drugi w tym mieście, salon firmowy ITAKI.

ITAKA LIDER - rejs Ocean Majesty dla najlepszych salonów!


Zakończyła się kolejna edycja programu motywacyjnego ITAKA LIDER. Nagrody dla najlepszych salonów ITAKI wręczono podczas rejsu statkiem Ocean Majesty po wyspach Makaronezji.

Study Tour: Bułgaria – Słoneczny Brzeg, 21-28.05.2019 r.


Świetne piaszczyste plaże, malownicze widoki oraz promenady z nieskończoną ilością knajpek i restauracji to idealne miejsca do wypoczynku na wybrzeżu Morza Czarnego, które odwiedziliśmy w ramach kolejnego wyjazdu studyjnego.

Wybrano najbardziej wpływowe osoby polskiej turystyki!


Po raz trzeci portal branżowy WaszaTurystyka.pl przedstawił listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Wybór ekspertów potwierdza rolę ITAKI w rozwoju branży i kreowaniu nowych trentów w turystyce.

Study Tour: Grecja – Korfu, 8-15.08.2020 r.


Wakacyjny raj na zielonej wyspie!
Uważana za jedną z najbardziej zielonych greckich wysp, oczarowuje wspaniałym śródziemnomorskim klimatem, lokalnymi tawernami z fantastyczną kuchnią, kryształowo czystym morzem i pachnącymi plantacjami pomarańczy i kumkwatu. Zapraszamy na relację ze zorganizowanego dla 23 uczestników wyjazdu studyjnego ITAKI, który pozwolił nam z bliska przyjrzeć się greckiej wyspie Korfu!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter