phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
O ItaceWarunki współpracy

Warunki współpracy

Jak zostać partnerem Biura Podróży ITAKA?


Pragniemy, aby w każdym z naszych salonów Klienci czuli się komfortowo i wyjątkowo - salony firmowe uruchamiane na zasadach franchisingowych muszą więc spełniać określone wymagania.

Lokal - wymagania:

  • samodzielny, powierzchnia min. 25 m2
  • bezpośrednie wejście z uczęszczanej ulicy lub pasażu
  • duża witryna
  • stałe łącze internetowe i rozwiązanie telefoniczne umożliwiające prowadzenie co najmniej dwóch rozmów jednocześnie (np. dwie linie telefoniczne, ISDN, VoIP)

Lokal musi zostać zatwierdzony przez ITAKĘ

Zabezpieczenie:

Zabezpieczeniem umowy franchisingowej jest weksel w kwocie uzgodnionej z ITAKĄ. Dopuszczamy też inne zabezpieczenia (uzgodnione w zależności od lokalizacji i planowanej sprzedaży).

Wizualizacja:

W oparciu o przesłane wymiary, przygotowujemy projekt podświetlonego kasetonu reklamowego i wizualizację witryny. Po zaakceptowaniu kosztów kasetonu, zwracamy 50% kwoty poniesionej na jego produkcję i montaż. Oferty powinny być eksponowane w witrynie wyłącznie w specjalnych ramkach, na papierze firmowym ITAKI i w sposób zgodny z wytycznymi.

Ściany, wystrój, meble, strój firmowy:

Zgodnie z wytycznymi w załączniku.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter