phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Polecamy>

Program lojalnościowy

Zachęcamy do udziału w programie lojalnościowym Podróż Spełnionych Marzeń!

Program Lojalnościowy

Każdy wyjazd z Itaką premiowany będzie specjalnymi punktami, które można zbierać, podróżując z nami w kolejnych latach.

Za każde 100 zł otrzymasz 1 punkt.

Informacje szczegółowe:

marzenia@itaka.pl

 

Zarejestruj się

Nagrody

 

Kalendarz książkowy (20 pkt.) - zaplanuj swoje wakacje i inne przyjemności z kalendarzem Itaki.

Czapka (20 pkt.) - zapewni Ci ochronę przed słońcem i komfort podczas upalnych dni.

Fidget spinner (20 pkt.) - rewelacyjna zabawka dla dzieci i dorosłych, która pozwoli potrenować manualne umiejętności.

Kolorowanka (20 pkt.) - inspirująca kolorowanka dla dorosłych i nie tylko. Wyrusz we własną artystyczną podróż po 30 egzotycznych miejscach!

Głośnik (40 pkt.) - rozkładany, w kształcie kuli, wystarczy podłączyć go np. do telefonu, a zabrzmi Twoja ulubiona muzyka.

Piłka (40 pkt.) - ważny element urlopowego ekwipunku. Skorzysta z niej cała rodzina podczas radosnej zabawy na plaży.

Mini selfie stick (80 pkt.) - z przyjaciółmi, rodziną czy samemu - perfekcyjne zdjęcie jest na wyciągnięcie ręki! Długość: 50 cm.

Power bank (80 pkt.) - rozładowana bateria już nigdy nie będzie problemem!

Czapka zimowa (80 pkt.) - kolorowa, z grubym ściegiem, wewnątrz miękki polar stanowiący doskonałą ochronę przed zimnem. Idealna na stok i zimowe szaleństwo.

Słuchawki (100 pkt.) - dizajnerskie, białe z czarno – srebrnymi elementami sprawią, że żadna podróż nie będzie już nudna.

Mata plażowa (100 pkt.) - niezbędna dla amatorów słodkiego leniuchowania na plaży. Kwintesencja lekkości i komfortu. Wymiary 85x180 cm.

Worek żeglarski (120 pkt.) - wrzucasz wszystkie niezbędne rzeczy, przewieszasz przez ramię i w drogę! Możesz go złożyć, a w walizce zajmie minimalną ilość miejsca.

Torba w paski (120 pkt.) - przestronna, zamykana na rzep, z dodatkową wewnętrzną kieszonką, pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Możesz ją zabrać na plażę i na zakupy.

Selfie stick (100 pkt.) - z przyjaciółmi, rodziną czy samemu - perfekcyjne zdjęcie jest na wyciągnięcie ręki

Saszetka (150 pkt.) - z odpinaną smyczą, idealna na czas podróży dla Twojego telefonu, aparatu kompaktowego i niezbędnych drobiazgów.

Kosmetyczka (150 pkt.) - porządkuje wszystkie drobiazgi, kosmetyki, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć potrzebne Ci rzeczy.

Power bank (200 pkt.) - rozładowana bateria już nigdy nie będzie problemem! Pojemność 3000mAh.

Torba w paski (200 pkt.) - pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, możesz ją zabrać na plażę i na zakupy.

Plecak (200 pkt.) - idealny na każdy wyjazd. Sprawdzi się we wszystkich warunkach – podczas letnich wakacji, intensywnego zwiedzania, na górskim szlaku.

Smart band (300 pkt.) - opaska dla aktywnych, która monitoruje nie tylko wszystkie aktywności fizyczne, ale także informuje o przychodzących połączeniach i wiadomościach SMS oraz przypomni o ważnych dla nas rzeczach: (zażycie leku, umówione spotkanie). Kompatybilna z systemem: iOS & Android.

Zagłówek Pszczoła (250 pkt.) – miękki i wygodny, dla dzieci, lubiących podsypiać podczas rodzinnej wyprawy w nieznane.

Koc Sowa (250 pkt.) – zestaw doskonały: miękka poduszeczka, która kryje w sobie kocyk! Idealny w czasie podróży, świetny do oglądania bajki na kanapie.

Plecak Jeż (300 pkt.) i Pszczoła (300 pkt.) – uroczy „zwierzątkowy” wygląd podbije serce każdego maluszka! Plecak stanie się ukochanym i niezastąpionym elementem każdego spaceru i wycieczki.

Torba podróżna na kółkach z kuferkiem (400 pkt.) - doskonały zestaw na weekend za miastem, siłownię, fitness. Wymiary torby: 52 x 34 x 29 cm, wymiary kuferka: 34 x 25 x 24 cm.

Szlafrok (400 pkt.) - otula marzeniami, a po powrocie przywołuje wakacyjne wspomnienia.

Walizka pokładowa miękka (400 pkt.) - pełna marzeń, do której trafią po wyjeździe wakacyjne wspomnienia. Walizka materiałowa, czerwona, na 2 kółkach. Wymiary: 52 x 35 x 22 cm. Waga 2,8 kg.

Walizka S (550 pkt.) - nowoczesny, lekki model wykonany z bardzo wytrzymałego i odpornego na zarysowanie tworzywa ABS Plus, z dwupoziomową teleskopową rączką. Idealna na krótkie wyjazdy. Wymiary: 55 x 37 x 25 cm. Waga 2,6 kg.

Walizka M (750 pkt.) - nowoczesny, lekki model wykonany z bardzo wytrzymałego i odpornego na zarysowanie tworzywa ABS Plus, z dwupoziomową teleskopową rączką. Wymiary: 65 x 44 x 27 cm. Waga 3,2 kg.

2 walizki (900 pkt.) - lekkie i pojemne walizki stanowią wymarzony duet na kilkudniowe podróże. Wymiary: 65 x 45 x 25 cm. Waga 3,2 kg. oraz 50 x 35 x 20 cm. Waga: 2,2 kg. Materiał ABS.

3 walizki (1100 pkt.) - dzięki temu zestawowi spakujesz na wakacje rzeczy dla całej rodziny. Wymiary L: 75 x 47 x 29 cm. Waga 3,9 k. Wymiary M: 65 x 44 x 27 cm. Waga 3,2 kg. Wymiary S: 55 x 37 x 25 cm. Waga 2,6 kg. Materiał ABS.

Mała walizka kabinowa (550 pkt.) - trwała, odporna na uszkodzenia i zarysowania, wykonana z wysokiej jakości materiału. Lekka i pojemna, doskonała na kilkudniowe podróże.
Wymiary z wystającymi elementami: 40x55x20 cm. Waga: 2,5 kg.

Lekka walizka (750 pkt.) - wykonana z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału idealna na niedługie wyjazdy.
Wymiary z wystającymi elementami: 44x67x28,5 cm. Waga: 3,5 kg.

Walizka pokładowa Sandy Beach (550 pkt.) - idealny towarzysz każdej podróży! Kolorowy, zwariowany, wakacyjny dizajn odróżni Twoją walizkę od pozostałych. Poliwęglanowa (twarda), na 2 kółkach.

Walizka pokładowa Biz Paris (550 pkt.) - stworzona nie tylko na wyprawę do Paryża! Lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana z poliwęglanu, na 2 kółkach.

Walizka pokładowa Wittchen (550 pkt.) – doskonale łączy w sobie elegancję, styl i klasę z pojemnością i funkcjonalnością. Wykonana z tworzywa ABS (twarda), na 4 kółkach.

Bon Wakacyjny (500 pkt.) - Bon Wakacyjny o wartości 50 PLN na imprezy z oferty Itaki.

Bon Wakacyjny (900 pkt.) - Bon Wakacyjny o wartości 100 PLN na imprezy z oferty Itaki.

Walizka Wittchen (750 pkt.) – razem z walizką pokładową stanowią wymarzony duet. Wykonana z tworzywa ABS (twarda), na 4 kółkach.

Komplet 3 Walizek (1000 pkt.) - dzięki temu zestawowi spakujesz na wakacje rzeczy dla całej rodziny.

Regulamin

 1. Organizatorem Programu oraz fundatorem nagród jest Nowa Itaka Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-072, ul. Reymonta 39, zwana dalej Biurem Podróży Itaka.
 2. Program prowadzony jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązuje od 1 stycznia 2005 r. Dotyczy wszystkich wyjazdów z oferty Biura Podróży Itaka, począwszy od katalogu „Lato 2005”.
 3. W Programie może brać udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która dokona zakupu usług turystycznych Biura Podróży Itaka od roku 2005 i zarejestruje się korzystając z formularza na stronie www.itaka.pl/strefa-klienta
 4. Uczestnik Programu otrzymuje indywidualny numer konta.
 5. Uczestnik Programu gromadzi punkty poprzez zakup usług turystycznych zgodnie z informacją podaną przez Biuro Podróży Itaka.
 6. Punkty przyznawane są za każdorazowy zakup usług turystycznych stanowiących ofertę Biura Podróży Itaka. Liczba otrzymanych punktów jest uzależniona od ceny wykupionego wyjazdu. Wartość jednego punktu wynosi 100 PLN.
 7. Aktualny wykaz nagród dostępny jest na stronie www.itaka.pl/marzenia i w Strefie Klienta.
 8. Prezentowane nagrody mogą się różnić wyglądem od wizerunku nagród w rzeczywistości.
 9. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
 10. Wszelkie ewentualne opłaty skarbowe i podatki związane z zamianą punktów na nagrody obciążać będą Uczestnika Programu.
 11. Uczestnik Programu realizuje uprawnienia wynikające ze zgromadzonych punktów, składając zamówienie za pośrednictwem Strefy Klienta. Po dokonaniu Weryfikacji Uczestnika Programu, Biuro Podróży Itaka zmniejsza liczbę zgromadzonych przez Uczestnika Programu punktów o wartość punktową wybranej przez Niego nagrody. Nagroda zostaje wysłana do Uczestnika Programu pod wskazany adres na terenie R.P. za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej.
 12. Punkty można wykorzystać w danym roku, decydując się na proponowane nagrody, lub kumulować je na kolejne lata i w późniejszym terminie odebrać nagrody o wyższej wartości.
 13. Punkty są doliczane automatycznie w momencie powrotu z imprezy turystycznej, tylko i wyłącznie osobie na którą dana rezerwacja została założona, nawet jeśli na danej rezerwacji znajduje się więcej niż jedna osoba.
 14. Punkty są przypisane do konkretnej osoby na którą dana rezerwacja została założona. Osoba ta staje się Uczestnikiem Programu Lojalnościowego. Punkty nie mogą być przekazywane innym osobom.
 15. Wszelkie zastrzeżenia co do liczby punktów zgromadzonych w Programie, Uczestnik Programu jest zobowiązany zgłosić w ciągu 14 dni od dnia zdarzenia będącego podstawą do zmiany liczby punktów. Liczbę posiadanych punktów można sprawdzić w Strefie Klienta oraz za pomocą e-maila: marzenia@itaka.pl.
 16. W przypadku wad nagród reklamacje należy zgłaszać w terminie 14 dni od otrzymania nagrody, listownie na adres Biura Podróży Itaka lub za pośrednictwem e-maila: marzenia@itaka.pl. Okres rozpatrzenia reklamacji: 14 dni roboczych od daty wpłynięcia.
 17. Na prośbę Uczestnika Programu Biuro Podróży Itaka udziela wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Programu. Uczestnik Programu może zgłosić pytania lub zastrzeżenia związane z Programem za pośrednictwem e-maila: marzenia@itaka.pl
 18. Biuro Podróży Itaka zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu i katalogu nagród. Program obowiązuje przez czas nieokreślony. Biuro Podróży Itaka zastrzega sobie prawo zakończenia Programu w dowolnym momencie.
 19. Osoby biorące udział w Programie "Podróż Spełnionych Marzeń" wyrażają zgodę na umieszczanie swoich danych osobowych w bazie danych Biura Podróży Itaka oraz ich przetwarzanie w celach marketingowych. Przysługuje im prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 20. Z programu lojalnościowego wyłączone są rezerwacje grupowe.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter