phonemobilemobilepinheartheartuseruserBiuro Podróży ITAKAFlag of BelarusairplaneCB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3ECE0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904

Profesjonalne porady i miła obsługa! Znajdź z nami wakacje swoich marzeń!

Życie to podróż, a raczej ich niezliczona ilość. Wiele z nich mamy ogromny zaszczyt i przyjemność planować wspólnie z naszymi Klientami. Jesteśmy prężnym i najdłużej działającym salonem firmowym Itaki w Białymstoku.
Już siódmy rok służymy Państwu swoją wiedzą, doświadczeniem oraz znajomością rynku, wciąż poszerzając grono naszych stałych i zadowolonych Klientów.
Stanowimy zgrany, doświadczony 4-osobowy zespół, dla którego podróże to nie tylko pasja, ale przede wszystkim ciągła potrzeba poszerzania wiedzy o świecie, co niewątpliwie wpływa na bardzo wysoki poziom obsługi w naszym salonie.
W sprzedaży cechuje nas szczególne, indywidualne podejście, dzięki czemu sprostamy najbardziej zróżnicowanym marzeniom i potrzebom naszych Klientów.
Jeżeli chcą mieć Państwo pewność trafnie dobranej oferty i kompetentnej obsługi, to serdecznie zapraszamy do naszego salonu.

  • Iwona Kurzawa Kierownik Salonu Firmowego

  • Izabela Jemielity-Grzeszczak Specjalista ds.Turystyki

  • Katarzyna Cholewa Specjalista ds.Turystyki

Twoja przeglądarka nie obsługuje geolokalizacji, lub jest ona wyłączona.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter