Patrycja

Odkąd pamiętam — uwielbiam podróżować, ale… nienawidzę się pakować. Droga na lotnisko czy miejsce zbiórki, zawsze mnie stresuje i jestem święcie przekonana, że się spóźnię. Cóż, tego nie zmienię… W zasadzie chyba nawet już nie próbuję 😉.

Zaczęło się od wycieczki szkolnej do Częstochowy (w drugiej klasie podstawówki). Potem były wyjazdy z klasą w góry i zielona szkoła w Kołobrzegu. Nocowanie w namiocie u cioci w ogródku, wycieczki rowerowe, weekendy na wyjazdach i wyjazdy na koncerty. Jednym z moich dziecięcych wspomnień jest „Randka w ciemno” w telewizyjnej Jedynce, wtedy sponsorem wycieczki dla pary było Biuro Podróży ITAKA z Opola. Ależ byłam dumna, gdy w telewizji mówiono o mieście, z którego pochodzę!

Studia turystyczne były wynikiem szczenięcego marzenia, aby mieć własne gospodarstwo agroturystyczne. Najlepiej nad rzeką. I konie! No cóż, wszyscy doskonale wiemy, że życie weryfikuje plany i tak oto... przez dłuższą chwilę byłam:

  • organizatorem turystyki od A do Z,
  • główną dowodzącą na wycieczkach szkolnych,
  • powiernikiem tajemnic i pocieszycielem złamanych serc na koloniach,
  • „przynieś, wynieś, pozamiataj i nie bądź długo”.

Nauczyłam się wiele, poznałam wspaniałych ludzi i mnóstwo ciekawych miejsc. To była szkoła życia i za to składam serdeczne „dziękuję” losowi.

Potem w moim życiu zawodowym pojawiła się ITAKA. Najpierw byłam Prezenterem Oferty Turystycznej, a z czasem stałam się Specjalistką ds. Turystyki. Częste podróże – służbowe i prywatne, cudowni ludzie dookoła, mnóstwo pozytywnych wrażeń, doświadczenie i wiedza, to tylko początek fali radości. Każdy kontakt z Klientem (telefoniczny, mailowy czy osobisty) był powodem (często jednocześnie) do śmiechu i nieustającego zdziwienia oraz skutecznie podnosił mój poziom adrenaliny. Finalnie – wrażenia były zawsze pozytywne! Teraz jestem tutaj i piszę dla Ciebie. Chcę Ci przekazać emocje, które towarzyszą mi przy podróżach, chcę wywołać na Twojej twarzy uśmiech i spróbuję rozkochać Cię w podróżowaniu.

 
znacznik
MOJE MIEJSCE NA ZIEMI TO
królowa plaż - Fuerteventura!
jedzenie
NAJSMACZNIEJSZA WAKACYJNA POTRAWA
kremówki z Bledu w Słowenii i turecki burek
torba
Z URLOPU ZAWSZE PRZYWOŻĘ
magnes na lodówkę i słodycze
czlowiek
NAJBARDZIEJ ZASKOCZYŁO MNIE
serdeczność i otwartość Greków
kalendarz
NAJCZĘŚCIEJ MYŚLAMI WRACAM DO PODRÓŻY
na Wyspy Zielonego Przylądka
palma
CHCIAŁABYM SPĘDZIĆ WYMARZONY URLOP
na Zanzibarze i zobaczyć turkusowy Ocean Indyjski
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter