phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
O ItaceDziałalność charytatywnaITAKA spełnia marzenia!

„Inspirują nas marzenia!” – to hasło towarzyszy ITACE od samego początku istnienia firmy. I to właśnie chęć spełniania marzeń zbliżyła ITAKĘ z Fundacją Mam Marzenie.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci. Dla podopiecznych Fundacji nadzieja na spełnienie marzenia jest często jedyną motywacją do tego, by przetrwać ból, strach i przygnębienie, jakie towarzyszą codziennej walce z chorobą. Fundacja wnosi w ich życie radość, optymizm i niezapomniane wrażenia, które choć na chwilę pozwalają zapomnieć o cierpieniu. Razem z Fundacją pomagamy w realizacji marzeń dzieciaków o odkrywaniu świata i poznawaniu niezwykłych miejsc.

Od 2004 roku Fundacji Mam Marzenie udało się spełnić ponad 6500 dziecięcych marzeń. Wymarzona podróż, spotkanie z Myszką Miki, pływanie z delfinami, wizyta na stadionie ulubionej drużyny piłkarskiej - to zaledwie kilka z nich. W poczekalni Fundacji jest ich ponad 400, a żeby je wszystkie spełnić, wcale nie trzeba być Świętym Mikołajem. Marzenia spełnia także ITAKA!

Adoptujemy życzenia dzieci, które marzą o dalekich podróżach. Wierzymy, że spełnione marzenie przywraca uśmiech, choć na chwilę pomaga zapomnieć o trudach codzienności i daje siłę do walki z chorobą.

Współpraca ITAKI z Fundacją Mam Marzenie trwa już ponad 5 lat, w czasie których udało nam się spełnić ponad 50 dziecięcych marzeń.

 

Ty też możesz pomóc spełniać marzenia!

Ty też możesz sprawić, by na twarzach maluchów z Fundacji Mam Marzenie pojawił się szeroki uśmiech! Rezerwując wakacje w naszym salonie lub na naszej stronie internetowej możesz przekazać wpłatę na rzecz Fundacji (10 zł lub więcej). Przekazane podczas zakupu wyjazdów darowizny zostaną w całości przekazane na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Dołącz do grona dobroczyńców już dziś!

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter