phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Jak rezerwować?

FAQ

Podana cena dotyczy 1 osoby. Kliknięcie ikonki: umożliwia poznanie ceny dla wybranej konfiguracji osób.
Do podanej ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Tak, podane ceny zwierają transfer z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko w przypadku rezerwacji imprezy turystycznej.
Rezerwując tylko przelot lub pobyt z dojazdem własnym należy pamiętać, że transfer nie jest wliczony w cenę.
Sprzęt sportowy, ponadgabarytowy podlega dodatkowej opłacie. W celu wyceny prosimy o kontakt ze sprzedawcą.

Tak, cena pakietu (imprezy turystycznej) zawiera podstawowe ubezpieczenie kosztów leczenia Itaka Simple. Rozszerzenie ubezpieczenia do wariantów Itaka Complex lub Itaka Prestige jest możliwe przed rozpoczęciem realizacji umowy, za pośrednictwem sprzedawcy lub w Strefie Klienta na stronie www.itaka.pl/strefa-klienta/. Warunki ubezpieczenia można znaleźć na stronie www.itaka.pl/warunki/ubezpieczenie.

Doba hotelowa (a co za tym idzie świadczenia hotelowe np. wyżywienie) w hotelach i apartamentach kończy się o godz. 10.00, a rozpoczyna się w godz. 14.00-15.00. W przypadku nocnych przylotów do kraju docelowego, następujących dzień po dacie rozpoczęcia świadczeń hotelowych, podanej na dokumencie podróży w pozycji „TERMIN”, Goście kwaterowani są po przybyciu do hotelu – co oznacza, że doba hotelowa liczona jest od godz. 14.00-15.00 dnia podanego na dokumencie podróży w pozycji „TERMIN”. Rozpoczęcie świadczeń all inclusive następuje po zameldowaniu w hotelu, pod warunkiem, że trwa już pierwsza doba hotelowa, a kończy się z momentem wykwaterowania, jednak nie później niż koniec ostatniej doby hotelowej. W przypadku lotów powrotnych do kraju następujących po zakończeniu ostatniej doby hotelowej, należy opuścić pokoje do godz. 10.00 w dniu wykwaterowania.

Pokoje należy opuścić do godz. 10.00 lub 12.00 w dniu wykwaterowania, bez względu na godzinę zakwaterowania oraz późną godzinę wylotu. Klienci najczęściej otrzymują pokój do przechowania bagażu i mogą korzystać zarówno z infrastruktury hotelu, jak i wszystkich atrakcji w miejscu pobytu.

Prezentacja dni na stronie obejmuje cały czas trwania imprezy turystycznej. Rozpoczyna się ona w momencie zbiórki (na lotnisku – 2-3 h przed planowaną godziną wylotu – lub w miejscu wsiadania do autokaru), a kończy w momencie przylotu/przyjazdu z powrotem do kraju i opuszczenia samolotu/autokaru przez Klienta.
W przypadku wyjazdów tygodniowych, gwarantujemy 7 noclegów, a w przypadku 2-tygodniowych – 14 noclegów.

Wakacje można zarezerwować przez Internet (rezerwacja 100% online), telefon (Infolinia), a także w punktach sprzedaży. Pełną listę punktów sprzedaży można znaleźć na stronie: www.itaka.pl/biura

Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące przelotu znajdują się na stronie: www.itaka.pl/linie_lotnicze.

Umowa, zwana także dokumentem podróży, z indywidualnym numerem jest potwierdzeniem dokonania rezerwacji.

Tak, jednak warunki przewozu sprzętu sportowego lub zwierzęcia domowego należy sprawdzić u przewoźnika (wybrane informacje dostępne są także na stronie: www.itaka.pl/linie_lotnicze). W przypadku zwierząt domowych należy także upewnić się czy wybrany hotel akceptuje i przyjmuje zwierzęta. Zabranie dodatkowego sprzętu sportowego lub zwierzęcia domowego może wiązać się z dodatkową opłatą podczas transferu lotnisko-hotel-lotnisko.

Tak, oferta przelotów dostępna jest na stronie www biletylotnicze.itaka.pl

Sposób składania reklamacji jest określony w rozdziale XVI. Warunków uczestnictwa – WEWNĘTRZNA PROCEDURA ROZPATRYWANIA WIADOMOŚCI, ŻĄDAŃ I SKARG PODRÓŻNEGO ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ IMPREZY ORGANIZOWANEJ PRZEZ B.P. ITAKA.

W celu zmiany lub anulacji rezerwacji najlepiej skontaktować się ze swoim sprzedawcą lub z Centrum Obsługi Klienta: tel. 77 541 22 69, e-mail: cok@itaka.pl. Odstąpienie od umowy jest możliwe wyłącznie przed rozpoczęciem świadczenia usługi.

Bon Wakacyjny Itaki zrealizować można w punktach sprzedaży wskazanych w regulaminie zamieszczonym na Bonie.

Złożenie zamówienia na fakturę jest możliwe w Strefie Klienta. Faktury VAT marża wystawiane są po zakończeniu imprezy turystycznej. Wystawienie faktury na firmę jest możliwe tylko po dodaniu numeru NIP do rezerwacji przed rozpoczęciem wyjazdu – więcej informacji w Strefie Klienta.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter