phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Jak rezerwować?>

Linie lotnicze

Biuro Podróży Itaka, chcąc zapewnić swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług, współpracuje ze sprawdzonymi liniami lotniczymi na całym świecie.


Prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu, właściwymi dla poszczególnych przewoźników, dostępnymi w zakładkach z lewej strony ekranu z nazwami przewoźników. 

 

UWAGA! Wydłużenie czasu odpraw granicznych

Z dniem 7 kwietnia 2017 roku, weszły w życie przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego oraz Rady (UE) 2017/458, z dnia 15 marca 2017 r, dotyczące zintensyfikowania odpraw na granicach zewnętrznych, z wykorzystaniem odpowiednich baz danych, we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.
Regulacja ma na celu długofalowe podniesienie poziomu bezpieczeństwa Unii Europejskiej i jej obywateli.

Zmiana przepisów będzie miała istotny wpływ na wydłużenie czasu przekraczania granic, bowiem nakłada na służby graniczne obowiązek prowadzenia systematycznych i szczegółowych kontroli (zarówno na wjazd jak i wyjazd), w odniesieniu do wszystkich pasażerów.

Pasażerów, udających się do/z kierunków NON-SCHENGEN, prosimy o zgłaszanie się  do kontroli paszportowej w jak najszybszym czasie, po dokonaniu odprawy biletowo-bagażowej.
Zbyt późne stawienie przy wejściu (gate), może skutkować odmową przyjęcia na pokład.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter