phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Jak rezerwować?Linie lotniczeEmirates

Emirates - linia lotnicza mająca siedzibę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powstała w 1985 roku. Dysponuje największą na świecie flotą samolotów typu Airbus A380 oraz Boeing 777, łącznie posiada ich ponad 260. Wielokrotnie nagradzana w konkursach na najlepszą linię lotniczą świata. W 2019 roku po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w kategorii „najlepsza rozrywka pokładowa” w prestiżowym rankingu Skytrax.

Procedury bezpieczeństwa
  • Pasażerowie przesiadający się w Dubaju w trakcie podróży z/do Polski muszą spełnić warunki wjazdu obowiązujące w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, muszą także spełnić wszelkie wymogi obowiązujące w kraju docelowym.
  • Maseczkę materiałową lub medyczną należy nosić przez cały pobyt w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, podczas wejścia na pokład, lotu i po wyjściu z samolotu. Zwolnione z obowiązku noszenia maseczki są dzieci poniżej 6. roku życia.
Bagaż główny

Waga: 30 kg
Dzieci do 2 lat: 10 kg

Bagaż podręczny

Waga: 7 kg
Wymiary: 55x38x20 cm

UWAGA! Na rejsach do innych miast niż Dubaj przesiadki odbywają się na lotnisku Dubai International.

Nadbagaż

Szczegółowe informacje na temat opłaty za nadbagaż znajdują się na stronie:
https://www.emirates.com/pl/polish/plan_book/essential_information/baggages/baggage_calculator.aspx


Catering

Posiłek standardowy w zależności od pory dnia – śniadanie, obiad lub kolacja.
Więcej informacji o posiłkach na pokładzie:
https://www.emirates.com/pl/polish/flying/dining/economy-class-dining.aspx


Odprawa

Na rejsach realizowanych przez Emirates odprawa pasażerska rozpoczyna się na 3 godziny i kończy na 1 godzinę przed wylotem.arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter