phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Jak rezerwować?Linie lotniczeLOT

Polskie Linie Lotnicze LOT (LO) - polska linia lotnicza, założona w 1929 roku. Posiada flotę składającą się z ponad 70 samolotów, w tym 15 Boeingów 787 Dreamliner, którymi obsługiwane są wszystkie połączenia dalekodystansowe.

Procedury bezpieczeństwa

  • Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki - zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.
  • Podczas lotów powrotnych do Polski z zagranicy obowiązkowe jest wypełnienie Kart Lokalizacji Pasażera i Deklaracji Zdrowia.
  • Więcej informacji o bezpiecznym podróżowaniu na pokładzie samolotu LOT znajdziesz na stronie: https://www.lot.com/pl/pl/bezpieczny-lot

Bagaż główny

Waga: 23 kg
Dzieci do 2 lat: 23 kg
Wymiary: Suma wymiarów nie może przekroczyć 158 cm.

Bagaż podręczny

Waga: 8 kg
Wymiary: 55x40x23 cmUWAGA! Wszystkie rejsy z Warszawy są bezpośrednie. Rejsy z polskich portów lokalnych odbywają się z przesiadką na lotnisku Chopina (dawniej Okęcie) w Warszawie.

Nadbagaż

Szczegółowe informacje dot. opłaty za nadbagaż znajdziesz na stronie: www.lot.com/pl/pl/nadbagaz


Catering

Podczas przelotu personel pokładowy oferuje drobną przekąskę (batonik), wodę oraz napoje gorące – herbatę i kawę.


Odprawa

Na rejsach do krajów ze strefy Schengen obowiązuje odprawa pasażerska, która rozpoczyna się na 2 godziny i kończy na 30 minut przed godziną odlotu.
Wszystkie informacje o odprawie znajdziesz na stronie: www.lot.com/pl/pl/na-lotniskuarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter