phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Ahoj Zakynthos!

Atuty oferty

 • rejs wypoczynkowy
 • 3 wyspy: Zakynthos, Kefalonia, Itaka
 • atrakcyjne miejsca postoju
 • komfortowy i bezpieczny jacht żaglowy
 • prywatne 2-osobowe kabiny z łazienkami
 • przedłuż wakacje na Zakynthos

Ahoj Zakynthos! Kod: ZTHREJ1

Trasa
2 799PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 17.09 – Pt 24.09.21
Itaka
 • Promocja LATO 21 LATO 21
Grecja

Ahoj Zakynthos!

 • Promocja LATO 21 LATO 21
Kod: ZTHREJ1
Opis
1. DZIEŃ. ZAKYNTHOS
Przylot na ZAKYNTHOS. Transfer z lotniska do mariny jachtowej w stolicy wyspy. Zakwaterowanie na jachcie w dwuosobowych kabinach. Wieczór zapoznawczy i organizacyjny. Przedstawienie planu rejsu na trzy wyspy Archipelagu Wysp Jońskich. Czas wolny na poznanie miasta Zakynthos, które oferuje liczne atrakcje i możliwości spędzenia wieczoru, od gwarnych klubów po klimatyczne knajpki. Nocleg na jachcie w porcie.

2. DZIEŃ. ZAKYNTHOS: AGIOS NIKOLAOS – ZATOKA WRAKU (czas żeglowania: ok. 4 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie na jachcie. Następnie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa żeglowania i przebywania na jachcie. Wypłynięcie z portu. Kurs na AGIOS NIKOLAOS, niewielki urokliwy port na północy Zakynthos. Po drodze czas na kąpiele morskie. Po dotarciu do portu czas wolny na plażowanie. Pod wieczór wycieczka do ZATOKI WRAKU na zachód słońca. W słynnej zatoce o tej porze jest niewiele osób, a widok zachodzącego słońca zapiera dech. Powrót do Agios Nikolaos. Czas wolny. Nocleg na jachcie w porcie.

3. DZIEŃ. ZAKYNTHOS: BŁĘKITNE GROTY – KEFALONIA: SAMI (czas żeglowania: ok. 6-7 godz. plus przerwa na kąpiele)
Krótki rejs do BŁĘKITYNCH GROT. Czas wolny na poranną kąpiel w jaskini. Śniadanie. Kurs na północ, w stronę KEFALONII, największej z wysp Archipelagu Jońskiego. Najwyższy szczyt Kefalonii – Enos (1520 m n.p.m.) będzie widoczny przez większość dnia. W trakcie żeglugi można opalać się na pokładzie jachtu. Dla osób chętnych: nauka podstaw żeglarstwa. Przy sprzyjających warunkach postój w jednej z zatoczek Kefalonii, czas na kąpiele morskie. Po zacumowaniu w miejscowości SAMI czas wolny. Nocleg na jachcie.

4. DZIEŃ. KEFALONIA – ITAKA: ZATOKA POLIS (czas żeglowania: ok. 2-3 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Czas wolny na poznanie KEFALONII. Możliwość wypożyczenia samochodu (za dodatkową opłatą na miejscu). Warto udać się do jaskini Melassini z magicznym jeziorem lub plaży Myrtos uchodzącej za jedną z najpiękniejszych w Grecji. Z portu wypłynięcie w godzinach popołudniowych. Wieczorem postój na kotwicy w ZATOCE POLIS na ITACE u podnóża góry Nerito, gdzie miał znajdować się pałac Odyseusza. Wieczorem możliwość grillowania na jachcie (własne produkty). Nocleg na jachcie w zatoce.

5. DZIEŃ. ITAKA: ZATOKA POLIS – FRIKES (czas żeglowania: ok. 5-6 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Rano eksploracja ZATOKI POLIS, wizyta przy grocie Loizosa, gdzie Odyseusz ukrył swoje skarby. Krótki rejs do dostępnej tylko od strony morza rajskiej plaży, przy której będzie postój na kotwicy. Czas wolny na kąpiele. Kurs na małą, bezludną wyspę, gdzie zobaczyć można opuszczoną cerkiew. Kurs na port FRIKES. Nocleg na jachcie w porcie.

6. DZIEŃ. KEFALONIA: POROS (czas żeglowania: ok. 3-4 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Powrót na KEFALONIĘ. Po śniadaniu wypłynięcie do POROS – malowniczego portowego miasteczka na południowo-wschodnim wybrzeżu Kefalonii. Po przypłynięciu czas wolny na relaks w jednej z wielu klimatycznych tawern i restauracji przy porcie oraz w centrum miejscowości niedaleko portu lub plażowanie. Nocleg na jachcie w porcie.

7. DZIEŃ. ZAKYNTHOS (czas żeglowania: ok. 6-7 godz. plus przerwy na kąpiele)
Śniadanie. Powrót na wyspę ZAKYNTHOS. Czas wolny na kąpiele morskie w jednej z zatok Zakynthos. Po południu przypłynięcie do portu Zakynthos. Czas wolny w mieście. Nocleg na jachcie w porcie.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek w hotelu: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
4 kabiny 2-osobowe dla Gości, każda kabina z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kabina 2-osobowa z oddzielnym wejściem dla załogi, 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia gazowa z piekarnikiem, kuchenka 2 palnikowa elektryczna, ekspres przelewowy do kawy, 2 lodówki z zamrażarkami na 24V, 2 lodówki na 12V, w tym jedna w zewnętrznym kokpicie, biblioteka z książkami.

DANE TECHNICZNE:
Typ: Atlantic 55
Długość: 16,8 m
Szerokość: 5 m
Wysokość w środku: 2,1 m
Zanurzenie: 2,2 m
Wyporność: 24 000 kg
Materiał: GFK
Pokład: Tek15mm – 90% powierzchni pokładu
Prysznic słodkiej wody na pokładzie
Platforma do kąpieli
Powierzchnia żagli: Grot-75 m2 – lazy Jack's Rollfok – 25 m2 Rollgenua – 80 m2 Genaker – 135 m2
Kabestany: ręczne samozaciskowe
Silnik: 1 Ford Legmann 110PS
Zbiornik paliwa: 500 l główny + 100 l generator
Zbiornik wody słodkiej: 1100 l
Generator prądu: 5,5 kVA
Zbiornik ciepłej wody: 40 l
Wyciągarka kotwicy: elektryczna 1500 W
System nawigacyjny RAYMARINEAIS
AIS
GPS
Radar
Ploter
Głębokościomierz
Fishfinder
Wiatromierz
Autopilot
Navtex
EPIRB
Radio VHF HAVMEN 7100
Instalacja elektryczna: 12V (non stop )/ 24V / 230 V
Radio: Blaupunkt
Ponton: Zodiak260 z silnikiem Yamaha 4,00PS
7 noclegów na jachcie, 2-os. kajuty z toaletami • wyżywienie: 7 śniadań • przelot • transfer z i na lotnisko • opieka wykwalifikowanego polskojęzycznego sternika i stewarda; komplet ręczników i pościeli • sprzątanie jachtu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą. Do ładowania telefonów zaleca się zabranie ładowarki samochodowej.
Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
 1. Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.
 2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 120 EUR/os.
 3. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.
 4. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 5. Zakwaterowanie na jachcie w dniu przylotu ok. godz. 14:00.

Bezpieczne wakacje z ITAKĄ

Gwarancja bezkosztowej zmiany na inny termin w przypadku kwarantanny lub zachorowania na COVID-19

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny podczas wakacji

Ubezpieczenie od rezygnacji w przypadku zachorowania przed wyjazdem dowolnego uczestnika

LATO 2021
Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja

Nazywana przez starożytnych Helladą, jest krainą pełną niezwykłych krajobrazów oraz śladów minionych epok. Zarówno kontynentalna, jak i wyspiarska Grecja zapewnia turystom mnóstwo atrakcji. A w naszych programach wycieczek i rejsów znajdują się najważniejsze symbole Grecji: najsłynniejsze miejsca Aten, mistyczny zespół klasztorów Meteora zawieszony na skałach, starożytne skarby Peloponezu i wiele innych, równie fascynujących miejsc.

Położenie na mapie Trasa

Zakynthos • Kefalonia • Itaka

Ciepłe wody Morza Jońskiego, trzy przepiękne wyspy siostry: Zakynthos, Kefalonia i mitologiczna Itaka. Urokliwe porty, Zatoka Wraku, komfortowy jacht i profesjonalna załoga dbająca o to, aby uczestnicy rejsu wypoczywali w jak najwyższym komforcie, spokoju oraz doskonałej atmosferze. Rejs ma założenie wypoczynkowe, a liczne i atrakcyjne miejsca postojowe stwarzają idealne warunki do zwiedzania oraz rekreacji dla grupy przyjaciół lub rodzin z dziećmi.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ. ZAKYNTHOS
Przylot na ZAKYNTHOS. Transfer z lotniska do mariny jachtowej w stolicy wyspy. Zakwaterowanie na jachcie w dwuosobowych kabinach. Wieczór zapoznawczy i organizacyjny. Przedstawienie planu rejsu na trzy wyspy Archipelagu Wysp Jońskich. Czas wolny na poznanie miasta Zakynthos, które oferuje liczne atrakcje i możliwości spędzenia wieczoru, od gwarnych klubów po klimatyczne knajpki. Nocleg na jachcie w porcie.

2. DZIEŃ. ZAKYNTHOS: AGIOS NIKOLAOS – ZATOKA WRAKU (czas żeglowania: ok. 4 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie na jachcie. Następnie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa żeglowania i przebywania na jachcie. Wypłynięcie z portu. Kurs na AGIOS NIKOLAOS, niewielki urokliwy port na północy Zakynthos. Po drodze czas na kąpiele morskie. Po dotarciu do portu czas wolny na plażowanie. Pod wieczór wycieczka do ZATOKI WRAKU na zachód słońca. W słynnej zatoce o tej porze jest niewiele osób, a widok zachodzącego słońca zapiera dech. Powrót do Agios Nikolaos. Czas wolny. Nocleg na jachcie w porcie.

3. DZIEŃ. ZAKYNTHOS: BŁĘKITNE GROTY – KEFALONIA: SAMI (czas żeglowania: ok. 6-7 godz. plus przerwa na kąpiele)
Krótki rejs do BŁĘKITYNCH GROT. Czas wolny na poranną kąpiel w jaskini. Śniadanie. Kurs na północ, w stronę KEFALONII, największej z wysp Archipelagu Jońskiego. Najwyższy szczyt Kefalonii – Enos (1520 m n.p.m.) będzie widoczny przez większość dnia. W trakcie żeglugi można opalać się na pokładzie jachtu. Dla osób chętnych: nauka podstaw żeglarstwa. Przy sprzyjających warunkach postój w jednej z zatoczek Kefalonii, czas na kąpiele morskie. Po zacumowaniu w miejscowości SAMI czas wolny. Nocleg na jachcie.

4. DZIEŃ. KEFALONIA – ITAKA: ZATOKA POLIS (czas żeglowania: ok. 2-3 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Czas wolny na poznanie KEFALONII. Możliwość wypożyczenia samochodu (za dodatkową opłatą na miejscu). Warto udać się do jaskini Melassini z magicznym jeziorem lub plaży Myrtos uchodzącej za jedną z najpiękniejszych w Grecji. Z portu wypłynięcie w godzinach popołudniowych. Wieczorem postój na kotwicy w ZATOCE POLIS na ITACE u podnóża góry Nerito, gdzie miał znajdować się pałac Odyseusza. Wieczorem możliwość grillowania na jachcie (własne produkty). Nocleg na jachcie w zatoce.

5. DZIEŃ. ITAKA: ZATOKA POLIS – FRIKES (czas żeglowania: ok. 5-6 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Rano eksploracja ZATOKI POLIS, wizyta przy grocie Loizosa, gdzie Odyseusz ukrył swoje skarby. Krótki rejs do dostępnej tylko od strony morza rajskiej plaży, przy której będzie postój na kotwicy. Czas wolny na kąpiele. Kurs na małą, bezludną wyspę, gdzie zobaczyć można opuszczoną cerkiew. Kurs na port FRIKES. Nocleg na jachcie w porcie.

6. DZIEŃ. KEFALONIA: POROS (czas żeglowania: ok. 3-4 godz. plus przerwa na kąpiele)
Śniadanie. Powrót na KEFALONIĘ. Po śniadaniu wypłynięcie do POROS – malowniczego portowego miasteczka na południowo-wschodnim wybrzeżu Kefalonii. Po przypłynięciu czas wolny na relaks w jednej z wielu klimatycznych tawern i restauracji przy porcie oraz w centrum miejscowości niedaleko portu lub plażowanie. Nocleg na jachcie w porcie.

7. DZIEŃ. ZAKYNTHOS (czas żeglowania: ok. 6-7 godz. plus przerwy na kąpiele)
Śniadanie. Powrót na wyspę ZAKYNTHOS. Czas wolny na kąpiele morskie w jednej z zatok Zakynthos. Po południu przypłynięcie do portu Zakynthos. Czas wolny w mieście. Nocleg na jachcie w porcie.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek w hotelu: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
OPIS JACHTU4 kabiny 2-osobowe dla Gości, każda kabina z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kabina 2-osobowa z oddzielnym wejściem dla załogi, 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia gazowa z piekarnikiem, kuchenka 2 palnikowa elektryczna, ekspres przelewowy do kawy, 2 lodówki z zamrażarkami na 24V, 2 lodówki na 12V, w tym jedna w zewnętrznym kokpicie, biblioteka z książkami.

DANE TECHNICZNE:
Typ: Atlantic 55
Długość: 16,8 m
Szerokość: 5 m
Wysokość w środku: 2,1 m
Zanurzenie: 2,2 m
Wyporność: 24 000 kg
Materiał: GFK
Pokład: Tek15mm – 90% powierzchni pokładu
Prysznic słodkiej wody na pokładzie
Platforma do kąpieli
Powierzchnia żagli: Grot-75 m2 – lazy Jack's Rollfok – 25 m2 Rollgenua – 80 m2 Genaker – 135 m2
Kabestany: ręczne samozaciskowe
Silnik: 1 Ford Legmann 110PS
Zbiornik paliwa: 500 l główny + 100 l generator
Zbiornik wody słodkiej: 1100 l
Generator prądu: 5,5 kVA
Zbiornik ciepłej wody: 40 l
Wyciągarka kotwicy: elektryczna 1500 W
System nawigacyjny RAYMARINEAIS
AIS
GPS
Radar
Ploter
Głębokościomierz
Fishfinder
Wiatromierz
Autopilot
Navtex
EPIRB
Radio VHF HAVMEN 7100
Instalacja elektryczna: 12V (non stop )/ 24V / 230 V
Radio: Blaupunkt
Ponton: Zodiak260 z silnikiem Yamaha 4,00PS
ŚWIADCZENIA7 noclegów na jachcie, 2-os. kajuty z toaletami • wyżywienie: 7 śniadań • przelot • transfer z i na lotnisko • opieka wykwalifikowanego polskojęzycznego sternika i stewarda; komplet ręczników i pościeli • sprzątanie jachtu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
INFORMACJE DODATKOWE
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą. Do ładowania telefonów zaleca się zabranie ładowarki samochodowej.
POZIOM TRUDNOŚCI: 1Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
UWAGI
 1. Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.
 2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 120 EUR/os.
 3. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.
 4. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 5. Zakwaterowanie na jachcie w dniu przylotu ok. godz. 14:00.
Opinie klientów (29)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Dobre wyżywienie
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • 5.2
 • 5.5
 • 5.3
 • 4.9

Pokaż recenzje od:

6/6
26-30 lat, z partnerem/ką wrzesień 2020
Polecam, Miła atmosfera, Świetna załoga, wycieczka godna polecenia. rozwiń
Polecam, Miła atmosfera, Świetna załoga, wycieczka godna polecenia.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2020
Wspaniała przygoda rozwiń
Wspaniała przygoda
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2020
Wycieczka pokazuje jak piekna i ciekawa może być pasja żeglarska i cechy charakteru niezbędne aby czerpać z niej radość rozwiń
Wycieczka pokazuje jak piekna i ciekawa może być pasja żeglarska i cechy charakteru niezbędne aby czerpać z niej radość
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką lipiec 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Rejs jachtem po Morzu Jońskim to wyjątkowa przyjemność, jak również zwiedzanie Wysp przewidzianych programem rejsu. Nasz skiper (szyper) - Bartek G. to pozytywna osobowość, choć trochę (...) rozwiń
Rejs jachtem po Morzu Jońskim to wyjątkowa przyjemność, jak również zwiedzanie Wysp przewidzianych programem rejsu. Nasz skiper (szyper) - Bartek G. to pozytywna osobowość, choć trochę nieporadny w utrzymaniu tak programu rejsu (np. ominięcie Zatoki Wraku na Wyspie Zakynthos to duży minus), jak i czystości w messie (stołówce) - żadnych wymagań w stosunku do stewarda płci żeńskiej (Karolina). Po śniadaniach i nie tylko, zresztą przygotowywanych w zasadzie tylko przez Bartka, "statki" (naczynia, szklanki, talerze itp.) nie były zmywane natychmiast, co powodowało że ja sam nie mogąc tego przepatrzeć, zakasywałem rękawy, co dobrowolnie z uśmiechem czyniłem. Polecam Bartkowi, nie czyniąc mu skrajnych wyrzutów, aby bardziej wziął się "w garść" w sprawach czystości, porządku i za przyszłych stewardów. Współpasażerowie mili i fajnie mijał czas spędzany z nimi, za co im dziękuję, tak w imieniu własnym, jak i mojej żony.
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
6/6
20-25 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Było po prostu cudownie!!!! rozwiń
Było po prostu cudownie!!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
To były moje najwspanialsze wakacje życia. Nie ma nic wspanialszego jak żeglować, pływać i cieszyć się cudownie stworzonym światem i przyrodą morską. Niepowtarzalne, zachwycające widoki (...) rozwiń
To były moje najwspanialsze wakacje życia. Nie ma nic wspanialszego jak żeglować, pływać i cieszyć się cudownie stworzonym światem i przyrodą morską. Niepowtarzalne, zachwycające widoki pozostaną w naszych sercach na zawsze. Zaliczyliśmy wyspy greckie Zakynthos, Kefalonię i Itakę i jeszcze wiele pomniejszych wysepek i zatok greckich na Morzu Jońskim. Jacht bezpieczny i bardzo dobrze wyposażony. Kapitan Bartek - fantastyczny, życzliwy i serdeczny gość. Świetnie zaplanował trasę naszej podróży, pod jego sterami czuliśmy się naprawdę bezpiecznie. Nie było czasu na nudę i zapomnieliśmy o przyziemnych problemach, czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Myślę, że długo nie będę mogła przestawić się na życie lądowe, Było przecudnie i w życiu tyle nie pływałam. Zakochałam się też w nurkowaniu. Mamy tysiące zdjęć i filmów podwodnych, udało się nam nawet spotkać na trasie delfiny, które towarzyszyły naszej łodzi w czasie rejsu na Itakę. Wycieczka naprawdę wspaniała, gorąco polecamy wszystkim miłośnikom morskiej przygody. Mamy pragnienie by to powtórzyć. Iwona i Jacek z Chorzowa. Gorąco polecam, Wspaniała morska przygoda, którą na pewno będziemy chcieli powtórzyć.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 3
 • 2
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Zamknij oczy i wyobraź sobie RAJ: morze we wszystkich odcieniach błękitu, plaże ze złotym, gorącym piaskiem, dostępne tylko od strony morza, na których nie ma dzikich tłumów,nie ma nikogo, (...) rozwiń
Zamknij oczy i wyobraź sobie RAJ: morze we wszystkich odcieniach błękitu, plaże ze złotym, gorącym piaskiem, dostępne tylko od strony morza, na których nie ma dzikich tłumów,nie ma nikogo, kolorowe rybki na wyciągnięcie ręki. Ciepły wiatr pieszczący ciało, wino przyprawiające o przyjemny szum w głowie. Dodaj do tego pozytywnie zakręconą ekipę - biorąc pod uwagę, że to spotkanie w większości przypadkowych osób. Po powrocie lekka depresji, szczególnie przy przeglądaniu zdjęć. Taki jest Ahoj Zakynthos. KAPITALNA SPRAWA!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką maj 2019
Sympatyczny skipper. Przyjemny rejs po małych wysepkach i zatoczkach Grecji. rozwiń
Sympatyczny skipper. Przyjemny rejs po małych wysepkach i zatoczkach Grecji.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2017
Super wakacje polecam rozwiń
Super wakacje polecam
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2017
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2017
Rejs pozwala odpocząć i zobaczyć niedostępne od strony lądu miejsca. Kapitanem był Pan Janusz od lat związany z morzem. Dzięki niemu płynęło się nam bardzo bezpiecznie, a wybrane atrakcje (...) rozwiń
Rejs pozwala odpocząć i zobaczyć niedostępne od strony lądu miejsca. Kapitanem był Pan Janusz od lat związany z morzem. Dzięki niemu płynęło się nam bardzo bezpiecznie, a wybrane atrakcje które nam zaproponował takie jak: stare warownie, skalne jeziorka, groty czy kulinarne specjały w urokliwych knajpkach bardzo trafiły w nasz gust. Ahoj Zakhyntos jest dla tych, którzy chcą się podszkolić z żeglarstwa i dla tych leniuchów którzy chętnie tylko się pokąpią i poczytają książkę. Jednym słowem Chillout !
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
20-25 lat, z partnerem/ką sierpień 2017
Ciekawe rozwiązanie dla osób które chcą spędzić wakacje w nietypowy sposób. Piękne widoki, fajna atmosfera oraz wypoczynek na jachcie sprawiły, że nasze wakacje bardzo się (...) rozwiń
Ciekawe rozwiązanie dla osób które chcą spędzić wakacje w nietypowy sposób. Piękne widoki, fajna atmosfera oraz wypoczynek na jachcie sprawiły, że nasze wakacje bardzo się udały, mogliśmy jednocześnie odpocząć i zwiedzić dużo pięknych miejsc.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
2/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2017
jacht marny ,brakowało prądu,trap i zejście do wody okrutne ,poza tym obsługa miała dodatkową osobę dziewczynę ciekawe czy płaciła ? a i jeszcze jak się drzwi do kajuty zamykało to nie szło (...) rozwiń
jacht marny ,brakowało prądu,trap i zejście do wody okrutne ,poza tym obsługa miała dodatkową osobę dziewczynę ciekawe czy płaciła ? a i jeszcze jak się drzwi do kajuty zamykało to nie szło usiedzieć w kajucie tak śmierdział spalony olej a głowa bolała ,przy tym jachcie nie polecam nikomu .
 • 2
 • 4
 • 5
 • 1
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2017
Ogólnie bez zarzutu. Zrealizowano wszystko rozwiń
Ogólnie bez zarzutu. Zrealizowano wszystko
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
Jacht był w dużym zakresie nie przygotowany /np. zepsuta lodówka/. W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI płynęliśmy na silniku. Nigdy nie postawiono grota / w/g zdania kapitana \"nie miał do tego (...) rozwiń
Jacht był w dużym zakresie nie przygotowany /np. zepsuta lodówka/. W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI płynęliśmy na silniku. Nigdy nie postawiono grota / w/g zdania kapitana \"nie miał do tego odpowiedniej ilości ludzi\". A było nas czterech sprawnych mężczyzn. Jednak pogoda i super widoki z wody zasłoniły te mankamenty.
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką wrzesień 2016
Jacht to oczywiście nie 5 gwiazdkowy hotel (szczególnie pod względem łazienki i przestrzeni kabinowej - gdzie trzeba raczej akceptować warunki kempingowe), ale biorąc pod uwagę: cudowne (...) rozwiń
Jacht to oczywiście nie 5 gwiazdkowy hotel (szczególnie pod względem łazienki i przestrzeni kabinowej - gdzie trzeba raczej akceptować warunki kempingowe), ale biorąc pod uwagę: cudowne krajobrazy, piękne wschody i zachody słońca, gwiaździste niebo, dostęp do basenu (Morza Jońskiego) pięknie i pysznie przygotowane śniadania i przekąski, dobrze wyposażony barek oraz fachową opiekę stewarda Adama oraz kapitana Bogusława spokojnie daję mocne 4 gwiazdki za cały rejs.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką wrzesień 2016
Rejs w którym braliśmy udział był profesjonalne zorganizowany częściowo wybiegał poza program dzięki czemu zwiedziliśmy więcej różnych miejsc. Obsługa była na najwyższym (...) rozwiń
Rejs w którym braliśmy udział był profesjonalne zorganizowany częściowo wybiegał poza program dzięki czemu zwiedziliśmy więcej różnych miejsc. Obsługa była na najwyższym poziomie , serwowane śniadania oraz dania grillowe podczas rejsu wyśmienite co świadczyło o dużej wiedzy kulinarnej stewarda.Miła atmosfera na jachcie którą zadbał sam kapitan.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2016
Był to rejs na czarterowanym jachcie. Większość spraw OK poza tym, że w kabinie było brudno (załoga ma za mało czasu na porządne sprzątnięcie). A że jacht jest już dość stary, źle to wyglądało. (...) rozwiń
Był to rejs na czarterowanym jachcie. Większość spraw OK poza tym, że w kabinie było brudno (załoga ma za mało czasu na porządne sprzątnięcie). A że jacht jest już dość stary, źle to wyglądało. Poza tym na jachcie brak było ciepłej wody (choćby raz w ciągu dnia) i prądu (do ładowania telefonów i aparatów (też choć raz w ciągu dnia). Sugerowano nam też, aby jak najczęściej korzystać z prysznica i toalet w porcie, co było niezgodne z ofertą. Zabrakło też informacji ze strony biura nt. samego jachtu - nazwiska i telefonu kapitana, nazwy jachtu, kiedy zostaniemy przyjęci na pokład itp. W sumie chciano nas zostawić w porcie bez tych danych, choć jachtu jeszcze w nim nie było (opóźnienie spowodowane przez złą pogodę), więc nikt się tam po nas nie zgłosił mimo takich zapowiedzi. W sumie było trochę nerwowo. Jednak program rejsu, kulinaria i fajna załoga nam to wynagrodziły. Jeśli komunikacja oraz standard i udogodnienia na pokładzie jachtu zostaną poprawione, formuła będzie naprawdę świetna.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2016
To nie był zwyczajny urlop w Grecji !!! „HOTEL POD ŻAGLAMI”- to przyjemny sposób na odpoczynek w słońcu i na wodzie. Kompetentna dwuosobowa załoga zapewniała nie tylko (...) rozwiń
To nie był zwyczajny urlop w Grecji !!! „HOTEL POD ŻAGLAMI”- to przyjemny sposób na odpoczynek w słońcu i na wodzie. Kompetentna dwuosobowa załoga zapewniała nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale była troskliwym opiekunem każdego uczestnika i przewodnikiem po miejscach, o których większość informatorów turystycznych nie wspomina. Spokojna, w niewielkim stopniu falująca powierzchnia Morza Jońskiego, sprawiała, że pływanie było bezpieczne i nie wymagało zbyt wielu umiejętności żeglarskich. Na łodzi były 4 dwuosobowe kajuty- jak na warunki żeglarskie duże i wygodne- z osobnymi toaletami, umywalkami, a nawet skromnymi prysznicami!!! A w centralnej części łodzi wspólne , przestronne pomieszczenie ,w którym wszyscy uczestnicy zjadali urozmaicone, świeżo przygotowywane przez stewarda , śniadania. Codziennie był czas na snurkowanie, zwiedzanie ciekawych miejsc na wyspach: Kefalonii, Itace i na Zakynthos oraz na zajęcia własne. Najmilsze jednak były chwile przy wspólnej kolacji, w klimatycznych restauracyjkach. Jeśli ktoś chciałby spędzić urlop bez pośpiechu, hałasu i tłoku, spotkać podobnych do siebie, ciekawych świata ludzi, powinien przemyśleć ten właśnie sposób. Polecam „HOTEL POD ŻAGLAMI”. Jolanta
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2016
Niesamowite wrażenia rekompensują całkowicie niedogodności związane z zakwaterowaniem na jachcie. Wycieczka dla osób umiejących pływać (nie żeglować), bo jeśli się nie umie pływać to (...) rozwiń
Niesamowite wrażenia rekompensują całkowicie niedogodności związane z zakwaterowaniem na jachcie. Wycieczka dla osób umiejących pływać (nie żeglować), bo jeśli się nie umie pływać to traci się 75% frajdy, jaką daje możliwość kąpania się na urokliwych, dzikich plażach, do których nie ma dostępu z lądu. Jeśli ktoś chce się \"poudzielać\" żeglarsko to ma możliwość, ale jeśli ktoś chce służyć wyłącznie za balast to nie musi nic robić. Bardzo udany urlop.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi lipiec 2016
Bardzo pozytywne wrażenia. Smaczne śniadania i przekąski. Dodatkowe zajęcia z teorii żeglowania /dla chętnych/ prowadzone przez przesympatycznego Adama - stewarda. rozwiń
Bardzo pozytywne wrażenia. Smaczne śniadania i przekąski. Dodatkowe zajęcia z teorii żeglowania /dla chętnych/ prowadzone przez przesympatycznego Adama - stewarda.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja

Ahoj Zakynthos!

WYCIECZKA OBJAZDOWA
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
3 589 Pln
Oszczędzasz: 790 PLN
Dorosły
2 799pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 5 598 pln razem
Oszczędzasz 790 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter