phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >Ahoj Madagaskar!

Atuty oferty

 • najpiękniejsze wyspy Madagaskaru
 • komfortowy katamaran z wyjątkową atmosferą
 • czas wolny na plażowanie i podziwianie zachwycających widoków
 • Morski Park Narodowy Tanikely
 • przedłuż wypoczynek na Nosy Be

Ahoj Madagaskar! Kod: NOSREJ1

Trasa
6 209PLN
Dorośli: 2 3 posiłki Cz 08.10 – Pt 16.10.20 (9 dni)
Itaka
 • Promocja LATO 2020 LATO 2020
Madagaskar

Ahoj Madagaskar!

 • Promocja LATO 2020 LATO 2020
Kod: NOSREJ1
Opis
1. DZIEŃ.
Zbiórka na lotniku. Wylot na Nosy Be.

2. DZIEŃ. NOSY BE
Przylot na Nosy Be. Przejazd do przystani jachtowej na Nosy Be. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-os. kajutach. Spotkanie organizacyjne z załogą, czas wolny na odpoczynek po podróży. Obiad. Czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.
 
3. DZIEŃ. MORSKI PARK NARODOWY TANIKELY – ZATOKA BAIE DES RUSSES (czas żeglowania: ok. 5 godz.)
Śniadanie. Rejs w kierunku MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO TANIKELY. Czas wolny na kąpiel i snurkowanie. Okolice wyspy Nosy Tanikely to jedno z najpiękniejszych miejsc do podziwiania bogactwa rafy koralowej u wybrzeży Madagaskaru. Obiad. Po południu rejs do ZATOKI BAIE DES RUSSES. Złota plaża pośród zieleni i spokojne wody morskie u ujścia rzeki tworzą idealne miejsce do cumowania. Możliwość zejścia na ląd, spacer po okolicy. Kolacja na pokładzie katamaranu, nocleg.
 
4. DZIEŃ. NOSY KALAKAJORO (czas żeglowania: ok. 6 godz.)
Śniadanie. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej, turkusowej zatoce. Następnie kilkugodzinny rejs połączony z relaksem na pokładzie katamaranu do niezwykłej, bezludnej wysepki NOSY KALAKAJORO. Obiad. Cumowanie przy idyllicznej plaży. Czas na relaks, opalanie lub snurkowanie przy zachwycającej bogactwem podwodnego życia rafie koralowej. Kolacja na pokładzie, nocleg.
 
5. DZIEŃ. NOSY ANTANIMORA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY ANTANIMORA, maleńką wysepkę niemal w całości pokrytą palmami kokosowymi. Spacer po plantacji kokosów, możliwość skosztowania świeżych orzechów i ich orzeźwiającego mleczka. Obiad. Czas wolny na relaks, pływanie, opalanie. Kolacja i nocleg.
 
6. DZIEŃ. NOSY VALIHA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY VALIHA. Wyspa zaskakuje różnorodnością i bogactwem świata podwodnego. Czas na snurkowanie, opalanie i spacer po wyspie zachwycającej krajobrazem. Obiad. Czas wolny, kolacja i nocleg na pokładzie.
 
7. DZIEŃ. BARAMAHAMAY (czas żeglowania: ok. 6 godz.)
Śniadanie. Rejs w kierunku rzeki BARAMAHAMAY. Podczas rejsu obiad. Cumowanie w pobliżu szerokiego ujścia rzeki w otoczeniu dzikiej przyrody i lasów namorzynowych. Zejście na ląd, spacer po lasach namorzynowych, pośród odgłosów dzikiej przyrody i niezliczonych gatunków ptaków. Powrót na katamaran, kolacja i nocleg.
 
8. DZIEŃ. NOSY IRANJA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY IRANJA, zwaną Wyspą Żółwi. Jest to jedna z najpiękniejszych wysp Madagaskaru z rajską laguną łączącą dwie części wyspy. Spacer do latarni morskiej. Z punktu widokowego rozciąga się malowniczy widok na lagunę z białym piaskiem, turkusowe wody oceanu oraz bujną zieleń wyspy. Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Rejs powrotny na Nosy Be. Kolacja i nocleg.
 
9. DZIEŃ. NOSY BE
Śniadanie. Wyokrętowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
4 kajuty 2-os. dla Gości, każda kajuta z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kajuta 2-os. z oddzielnym wejściem dla załogi; 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik; na pokładzie: prysznic (słodka woda), platforma do kąpieli, zbiornik ze słodką wodą, zbiornik ciepłej wody.

DANE TECHNICZNE: 
Typ: Lagoon 410 lub Lagoon 47
Długość: 12,37 m/14,1 m
Szerokość: 7 m/7,6 m
Zanurzenie: 1,2 m
Powierzchnia żagli: ok. 53 m²
Generator prądu
Ponton
7 noclegów na katamaranie typu Lagoon 410 lub Lagoon 47; 2-os. kajuty z łazienkami, komplet ręczników i pościeli • wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje zgodnie z programem • przelot • transfer: lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego anglojęzycznego sternika i stewarda • telefoniczna opieka polskiego rezydenta na Nosy Be • sprzątanie katamaranu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka.
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą.
 4. Na pokładzie dostępny sprzęt wędkarski oraz sprzęt do snurkowania: maska, rurka, płetwy. Można również zabrać swój sprzęt.
 5. Na pokładzie katamaranu nie ma wi-fi. Klienci mogą po przylocie zakupić lokalną kartę SIM z internetem. Koszt ok. 15 EUR na tydzień.
 6. Kienci zostający po rejsie na wypoczynek w hotelu, mogą bezpłatnie zdeponować bagaż w jednym z hoteli.
Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 100 EUR/os gotówką.
 2. Wizy: są wymagane. Wizę turystyczną ważną przez 30 dni (wliczając dzień wjazdu i wyjazdu) można uzyskać na lotnisku na Nosy Be. Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski z 3 wolnymi stronami, potwierdzenie biletu powrotnego (dokument podróży). Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy oraz karty migracyjne przyjazdu. Koszt wizy: ok. 35 EUR.
 3. Zalecana waluta: EUR.
 4. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.
 5. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.
 6. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 7. Załoga na katamaranie posługuje się językami: angielskim, francuskim, malgaskim.
 8. Orientacyjne ceny napojów (do kupienia u załogi katamaranu): woda mineralna (butelka) – ok. 1 EUR, puszka piwa – ok. 1,5 EUR, napoje gazowane – ok. 1 EUR.
 9. Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.
 10. Na katamaranie znajdują się gniazdka typu europejskiego (220V).
TA OFERTA JEST
OBJĘTA PROMOCJĄ:
czytaj więcej >
LATO 2020
x
 • Zaliczka 25%
 • pakiet Gwarancji 20PLN/os
 • 2% zniżki dla Stałych Klientów lub 100zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej i wyrażenie zgód marketingowych
 • Dodatkowo Bonusy na Plusy
 • promocyjne ceny ubezpieczeń od rezygnacji
Zobacz więcej
Informacje o regionie
Galeria regionu

Madagaskar

Madagaskar to wyspa, gdzie wszystko jest naj! Żyje tu najwięcej gatunków lemurów, najwięcej gatunków baobabów, a aż 80% roślin i zwierząt to okazy, których nie spotka się w żadnym innym miejscu na kuli ziemskiej! Występuje tu m.in. kameleon lamparci – największy przedstawiciel swojego gatunku oraz kameleon karłowaty – najmniejszy gad świata, niewiele większy od… mrówki.

Położenie na mapie Trasa

Nosy Be • Morski Park Narodowy Tanikely • Zatoka Baie Des Russes • Nosy Kalakajoro • Nosy Antanimora • Nosy Valiha • Baramahamay • Nosy Iranja • Nosy Be

Ciepłe wody Oceanu Indyjskiego, kąpiele z żółwiami i delfinami, cudowne widoki i barwne rafy koralowe to doskonały przepis na egzotyczny rejs. W programie m.in. słynąca z pięknych plaż Nosy Be, zachwycająca rajskimi widokami Nosy Iranja i Nosy Valiha z bogatym życiem podwodnym. Zapraszamy na komfortowy katamaran z profesjonalną załogą, która zadba o wyjątkowy wypoczynek i doskonałą atmosferę. Urokliwe zakątki, niezapomniane widoki i relaks zarówno dla rodzin, jak i grupy przyjaciół! Po pełnym wrażeń rejsie warto przedłużyć wakacje o wypoczynek w wybranym hotelu z oferty ITAKI na pięknej Nosy Be.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ.
Zbiórka na lotniku. Wylot na Nosy Be.

2. DZIEŃ. NOSY BE
Przylot na Nosy Be. Przejazd do przystani jachtowej na Nosy Be. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-os. kajutach. Spotkanie organizacyjne z załogą, czas wolny na odpoczynek po podróży. Obiad. Czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.
 
3. DZIEŃ. MORSKI PARK NARODOWY TANIKELY – ZATOKA BAIE DES RUSSES (czas żeglowania: ok. 5 godz.)
Śniadanie. Rejs w kierunku MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO TANIKELY. Czas wolny na kąpiel i snurkowanie. Okolice wyspy Nosy Tanikely to jedno z najpiękniejszych miejsc do podziwiania bogactwa rafy koralowej u wybrzeży Madagaskaru. Obiad. Po południu rejs do ZATOKI BAIE DES RUSSES. Złota plaża pośród zieleni i spokojne wody morskie u ujścia rzeki tworzą idealne miejsce do cumowania. Możliwość zejścia na ląd, spacer po okolicy. Kolacja na pokładzie katamaranu, nocleg.
 
4. DZIEŃ. NOSY KALAKAJORO (czas żeglowania: ok. 6 godz.)
Śniadanie. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej, turkusowej zatoce. Następnie kilkugodzinny rejs połączony z relaksem na pokładzie katamaranu do niezwykłej, bezludnej wysepki NOSY KALAKAJORO. Obiad. Cumowanie przy idyllicznej plaży. Czas na relaks, opalanie lub snurkowanie przy zachwycającej bogactwem podwodnego życia rafie koralowej. Kolacja na pokładzie, nocleg.
 
5. DZIEŃ. NOSY ANTANIMORA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY ANTANIMORA, maleńką wysepkę niemal w całości pokrytą palmami kokosowymi. Spacer po plantacji kokosów, możliwość skosztowania świeżych orzechów i ich orzeźwiającego mleczka. Obiad. Czas wolny na relaks, pływanie, opalanie. Kolacja i nocleg.
 
6. DZIEŃ. NOSY VALIHA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY VALIHA. Wyspa zaskakuje różnorodnością i bogactwem świata podwodnego. Czas na snurkowanie, opalanie i spacer po wyspie zachwycającej krajobrazem. Obiad. Czas wolny, kolacja i nocleg na pokładzie.
 
7. DZIEŃ. BARAMAHAMAY (czas żeglowania: ok. 6 godz.)
Śniadanie. Rejs w kierunku rzeki BARAMAHAMAY. Podczas rejsu obiad. Cumowanie w pobliżu szerokiego ujścia rzeki w otoczeniu dzikiej przyrody i lasów namorzynowych. Zejście na ląd, spacer po lasach namorzynowych, pośród odgłosów dzikiej przyrody i niezliczonych gatunków ptaków. Powrót na katamaran, kolacja i nocleg.
 
8. DZIEŃ. NOSY IRANJA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)
Śniadanie. Rejs na NOSY IRANJA, zwaną Wyspą Żółwi. Jest to jedna z najpiękniejszych wysp Madagaskaru z rajską laguną łączącą dwie części wyspy. Spacer do latarni morskiej. Z punktu widokowego rozciąga się malowniczy widok na lagunę z białym piaskiem, turkusowe wody oceanu oraz bujną zieleń wyspy. Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Rejs powrotny na Nosy Be. Kolacja i nocleg.
 
9. DZIEŃ. NOSY BE
Śniadanie. Wyokrętowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
OPIS KATAMARANU4 kajuty 2-os. dla Gości, każda kajuta z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kajuta 2-os. z oddzielnym wejściem dla załogi; 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik; na pokładzie: prysznic (słodka woda), platforma do kąpieli, zbiornik ze słodką wodą, zbiornik ciepłej wody.

DANE TECHNICZNE: 
Typ: Lagoon 410 lub Lagoon 47
Długość: 12,37 m/14,1 m
Szerokość: 7 m/7,6 m
Zanurzenie: 1,2 m
Powierzchnia żagli: ok. 53 m²
Generator prądu
Ponton
ŚWIADCZENIA7 noclegów na katamaranie typu Lagoon 410 lub Lagoon 47; 2-os. kajuty z łazienkami, komplet ręczników i pościeli • wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje zgodnie z programem • przelot • transfer: lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego anglojęzycznego sternika i stewarda • telefoniczna opieka polskiego rezydenta na Nosy Be • sprzątanie katamaranu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka.
INFORMACJE DODATKOWE
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą.
 4. Na pokładzie dostępny sprzęt wędkarski oraz sprzęt do snurkowania: maska, rurka, płetwy. Można również zabrać swój sprzęt.
 5. Na pokładzie katamaranu nie ma wi-fi. Klienci mogą po przylocie zakupić lokalną kartę SIM z internetem. Koszt ok. 15 EUR na tydzień.
 6. Kienci zostający po rejsie na wypoczynek w hotelu, mogą bezpłatnie zdeponować bagaż w jednym z hoteli.
POZIOM TRUDNOŚCI: 1Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
UWAGI
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 100 EUR/os gotówką.
 2. Wizy: są wymagane. Wizę turystyczną ważną przez 30 dni (wliczając dzień wjazdu i wyjazdu) można uzyskać na lotnisku na Nosy Be. Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski z 3 wolnymi stronami, potwierdzenie biletu powrotnego (dokument podróży). Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy oraz karty migracyjne przyjazdu. Koszt wizy: ok. 35 EUR.
 3. Zalecana waluta: EUR.
 4. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.
 5. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.
 6. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 7. Załoga na katamaranie posługuje się językami: angielskim, francuskim, malgaskim.
 8. Orientacyjne ceny napojów (do kupienia u załogi katamaranu): woda mineralna (butelka) – ok. 1 EUR, puszka piwa – ok. 1,5 EUR, napoje gazowane – ok. 1 EUR.
 9. Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.
 10. Na katamaranie znajdują się gniazdka typu europejskiego (220V).
Opinie klientów (19)

Ocena ogólna

5.6/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Dobre wyżywienie
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • 5.6
 • 5.8
 • 5.8
 • 5.7

Pokaż recenzje od:

5/6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2019
To była naprawdę ciekawa przygoda . Kapitan i kucharz dbali o nas cały czas.Bardzo dobre jedzenie. Piękne miejsca , dobrze dobrana trasa sprawiała ,że wszystko było proporcjonalne i pływanie (...) rozwiń
To była naprawdę ciekawa przygoda . Kapitan i kucharz dbali o nas cały czas.Bardzo dobre jedzenie. Piękne miejsca , dobrze dobrana trasa sprawiała ,że wszystko było proporcjonalne i pływanie katamaranem i czas na snurkowanie i plażowanie czy tez spotkania z mieszkańcami wysp. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą prezenty dla dzieciaków- słodycze, artykuły do szkoły czy też małe zabawki. Mnóstwo emocji dostarczyła nam nocna, bardzo intensywna burza na oceanie. Opanowanie i doświadczenie kapitana pozwoliło nam wyjść bez uszczerbku . Brakuje klimatyzacji w kabinach ale to przecież nie hotel :) ale zawsze możesz spać na górnym pokładzie. Polecam raczej dla osób dorosłych a jeśli chcesz zabrać dzieci to już trochę starsze.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2019
Hotel kameralny, ukryty w ogrodzie, klimatyczny. Jedzenie i obsługa super. Bardzo fajny pomysł połączenia rejsu z pobytem w hotelu. Trudno ocenić jednoznacznie całość, bo przy trzech (...) rozwiń
Hotel kameralny, ukryty w ogrodzie, klimatyczny. Jedzenie i obsługa super. Bardzo fajny pomysł połączenia rejsu z pobytem w hotelu. Trudno ocenić jednoznacznie całość, bo przy trzech katamaranach dwa były OK, a jeden w bardzo złym stanie. Dwaj skipperzy fantastyczni, jeden kompletnie do niczego. Przelot z Polski na Madagaskar OK, powrót słaby - nie działała większość toalet, nie donoszono wody. Obniżenie oceny za noclegi dotyczy jednego katamaranu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2019
Hotel kameralny, ukryty w ogrodzie. Domki typu bungalow, prawie niewidoczne z morza. Obsługa i wyżywienie super. rozwiń
Hotel kameralny, ukryty w ogrodzie. Domki typu bungalow, prawie niewidoczne z morza. Obsługa i wyżywienie super.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2019
Bardzo fajny pomysł połączenia rejsu z pobytem w hotelu. Trudno ocenić jednoznacznie całość, bo przy trzech katamaranach dwa były OK, a jeden w bardzo złym stanie. Dwaj skipperzy fantastyczni, (...) rozwiń
Bardzo fajny pomysł połączenia rejsu z pobytem w hotelu. Trudno ocenić jednoznacznie całość, bo przy trzech katamaranach dwa były OK, a jeden w bardzo złym stanie. Dwaj skipperzy fantastyczni, jeden kompletnie do niczego. Przelot z Polski na Madagaskar OK, powrót słaby - nie działała większość toalet, nie donoszono wody. Obniżenie oceny za noclegi dotyczy jednego katamaranu..
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2019
Świetna organizacja, wspaniały kapitan i wyjątkowy kucharz! Codziennie, na obiad lub kolację, pyszna, świeżo złowiona ryba, przygotowywana na wiele sposobów! Bardzo ciekawy program, realizowany (...) rozwiń
Świetna organizacja, wspaniały kapitan i wyjątkowy kucharz! Codziennie, na obiad lub kolację, pyszna, świeżo złowiona ryba, przygotowywana na wiele sposobów! Bardzo ciekawy program, realizowany przez niezawodnego, punktualnego, miłego kapitana. Cudowne plaże i rafa koralowa!. Zalety: świetna organizacja, wspaniały kapitan, wyjątkowy kucharz! Mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania, przepiękne plaże i rafa koralowa. Wady: płatny internet rzadko działa, rejs z dala od zasięgu sieci. Napoje sprzedawane na pokładzie 3-5 razy droższe niż w sklepach. Narzut ok. 100% byłby bardziej przyzwoity.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2019
Wycieczka z opisu wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Nie jesteśmy wszyscy wilkami morskimi, to był nasz pierwszy rejs. Byliśmy grupą 6 osób. Kajuty malutkie ale da się w nich spać. Większość (...) rozwiń
Wycieczka z opisu wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Nie jesteśmy wszyscy wilkami morskimi, to był nasz pierwszy rejs. Byliśmy grupą 6 osób. Kajuty malutkie ale da się w nich spać. Większość czasu i tak spędza się na górze rozmawiając, podziwiając widoki czy robiąc nic. I na to nic trzeba być gotowym, a nie każdy sobie z tym radzi. Dużo zależy od dobrej, zgranej ekipy i kapitana, który decyduje gdzie płyniemy. Nie wszystkie miejsca warte były zatrzymania. Jedyny minus z naszej strony to za mało ryb. Mieliśmy nadzieję, że będą łowione przez załogę lub przez nas i świeżutkie jedzone. W ciągu tygodnia - ostatniego dnia, złowiono jedną rybę, co prawda bardzo okazałą. Zrobiono nam z niej jedynie carpaccio. Smazonej ryby nie było ani raz. Owoce morza pyszne. Mieliśmy w ekipie dwie osoby, które ryby zjedzą ale owoców morza już nie. No i przez cały tydzień jedli przede wszystkim banany...Miesożercom zdecydowanie odradzam rejs, raczej umrą z głodu :). Poza tym cudna przygoda, inny świat, inni ludzie. Taki słodko-gorzki raj. Widok biedy i zaniedbania boli. Niektóre wyspy, te bogadsze, to feria barw. I nie tylko o turkus wody chodzi ale o powiewające na wietrze chusty, cudnie ubrane kobiety, roslinność, piasek. Zauroczyła nas Nosy Iranja i jeszcze jedna wyspa, której nazwy nie pamiętam, na której spotkaliśmy najszczęśliwszych ludzi. Tam braliśmy udział w kawałku ich życia, pomagaliśmy przygotować posiłek, kupowalismy 3 kg langusty taniej niż tanio, zajrzeliśmy w głąb ich osady, bawiliśmy się z dziećmi, graliśmy w piłkę i oczywiście to wszystko z przerwami na kąpiele w przecudnej krystalicznej wodzie. Moja rada - jechać ale nie oczekiwać tego czego tam nie znajdziecie, o czym pisałam powyżej. P.s. u każdego z nas połowę bagażu stanowiły prezenty dla dzieci i to też polecam zrobić. Na tych biedniejszych wyspach dzieci dzielą się jednym cukierkiem. Potrzebują kredek, długopisów, gumek do włosów, ubrań i wszystkiego co nasze dzieci mają na co dzień.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2019
Wycieczka katamaranem przeszła nasze oczekiwania. Katamaran bardzo wygodny, wyżywienie wspaniałe. Odwiedzaliśmy miejsca z dala od komercyjnych tras wycieczek, piękne plaże, wysepki, wioski (...) rozwiń
Wycieczka katamaranem przeszła nasze oczekiwania. Katamaran bardzo wygodny, wyżywienie wspaniałe. Odwiedzaliśmy miejsca z dala od komercyjnych tras wycieczek, piękne plaże, wysepki, wioski rybackie. Taki typ wypoczynku jest odmienny od typowego pobytu w hotelu. Chętnie uczestniczylibyśmy w takich wyprawach w innych miejscach świata.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
—, z partnerem/ką październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
Bardzo udana impreza. Pokazuje piękno i naturę kraju. Dzikie przepiękne plaże, wioski tubylców i ich codzienne życie. Cały pobyt na statku bardzo przyjemny. Wspaniala kuchnia oraz bardzo (...) rozwiń
Bardzo udana impreza. Pokazuje piękno i naturę kraju. Dzikie przepiękne plaże, wioski tubylców i ich codzienne życie. Cały pobyt na statku bardzo przyjemny. Wspaniala kuchnia oraz bardzo profesjonalna i miła obsługa na katamaranie zarówno kapitana jak i stewarda. Bardzo udany wyjazd. Polecam
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
Rejs marzeń z najlepszym z najlepszych Kapitanem Francois oraz kucharzem Bulu. Cudowne miejsca bardzo dobra opieka że strony załogi jachtu. rozwiń
Rejs marzeń z najlepszym z najlepszych Kapitanem Francois oraz kucharzem Bulu. Cudowne miejsca bardzo dobra opieka że strony załogi jachtu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
Wycieczka doskonała - kwintesencja idealnych wakacji! rozwiń
Wycieczka doskonała - kwintesencja idealnych wakacji!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką sierpień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, ze znajomymi sierpień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
—, z partnerem/ką sierpień 2018
Plusy: Wspaniałe jedzenie - owoce morza lub mięso (do wyboru), warzywa, owoce i inne pyszności. Kucharz doskonały. Świeże ryby, codziennie łowione przez załogę. Program bardzo ciekawy. Formuła (...) rozwiń
Plusy: Wspaniałe jedzenie - owoce morza lub mięso (do wyboru), warzywa, owoce i inne pyszności. Kucharz doskonały. Świeże ryby, codziennie łowione przez załogę. Program bardzo ciekawy. Formuła wypoczynku na katamaranie fantastyczna. Obsługa katamaranu fachowa, pomocna, serdeczna. Minusy: Katamaran stary, 20-letni. Standard kajut, wyposażenie w meble - niskie. Podróż ma bardziej charakter wyprawy poznawczej, aniżeli wycieczki turystycznej. Moim zdaniem nie jest odpowiednia dla dzieci. Wycieczka przerosła moje oczekiwania. Cudowny kraj i życzliwi ludzie. Przemiła załoga!! Koniecznie trzeba zabrać ze sobą małe podarunki dla dzieci tubylców: kredki, plastelinę, piłeczki, skakanki, gumki i klamerki do włosów dla dziewczynek i inne - co, komu przyjdzie do głowy. Dzieci bardzo czekają na drobiazgi. Jest wielka bieda na wyspach!!!! Nie chodzi o pieniądze !!! Wycieczka dostarcza niezapomnianych wrażeń i mnóstwa wzruszeń. Jest prawdziwym oderwaniem się od codzienności. Jestem zachwycona!!! Polecam gorąco!!
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką sierpień 2018
Program dobrze ułożony,lokalna załoga skiper i kucharz super.Łodż fatalna brak ciepłej wody ograniczenia w zimnej,z powodu wieku katamaran komfort b.niski rozwiń
Program dobrze ułożony,lokalna załoga skiper i kucharz super.Łodż fatalna brak ciepłej wody ograniczenia w zimnej,z powodu wieku katamaran komfort b.niski
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką sierpień 2018
Wycieczka (rejs) super. Bardzo miły i pomocny skipper i świetny kucharz- na jachcie piekł nawet tarty i świeże bułki. Kraj przepiękny pod względem przyrody, widoków i miłych tubylców. Niewielu (...) rozwiń
Wycieczka (rejs) super. Bardzo miły i pomocny skipper i świetny kucharz- na jachcie piekł nawet tarty i świeże bułki. Kraj przepiękny pod względem przyrody, widoków i miłych tubylców. Niewielu turystów; dzikie, piękne plaże i wiele miejsc do snurkowania. W wioskach dużo dzieci- cieszących się z każdego cukierka, długopisu, zabaweczki- warto je zabrać. Mimo opóźnienia lotu powrotnego (burze w Europie) rezydent zadbał o przewiezienie nas do hotelu na posiłek i wygodne oczekiwanie na wyjazd. Polecam .
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką lipiec 2018
Ahoj Madagaskar to wspaniała przygoda! Niesamowite widoki i krajobraz jak z bajki towarzyszył nam od świtu do zmierzchu. Egzotyka, zwierzęta i rośliny, które mieliśmy okazję zobaczyć - zapierają (...) rozwiń
Ahoj Madagaskar to wspaniała przygoda! Niesamowite widoki i krajobraz jak z bajki towarzyszył nam od świtu do zmierzchu. Egzotyka, zwierzęta i rośliny, które mieliśmy okazję zobaczyć - zapierają dech w piersiach. Mieszkańcy wyspy - to mili i ciekawi ludzie. To niesamowite, że istnieją na Świecie tak wspaniałe miejsca, inspirujące do refleksji, głębszego poznania i zanużenia się w ich kulturze. Myślimy, że opcja poznania Czerwonej Wyspy - pływając na katamaranie i zwiedzając jej różne zakątki - to idealna opacja dla osób lubiących przygody. Dodatkowo Kucharz serwujący lokalne dania o nieziemskim smaku i wspaniały Kapitan dbający o nas każdego dnia - dopełniły pobyt, który w 100% był udany. Iza i Bartek
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Madagaskar

Ahoj Madagaskar!

WYCIECZKA OBJAZDOWA
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
7 599 Pln
Oszczędzasz: 1390 PLN
Dorosły
6 209pln
Łączna kwota 12 418 pln razem
Oszczędzasz 1390 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter