phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Ahoj Malediwy!

Atuty oferty

 • przestronne kajuty
 • 3 atole w tydzień
 • BBQ na bezludnej wysepce
 • fakultatywna propozycja sportów wodnych
 • pełne wyżywienie
 • możliwość dokupienia soft all inclusive

Ahoj Malediwy! Kod: MLEREJ1

Trasa
6 449PLN
Dorośli: 2 3 posiłki Śr 15.12 – Cz 23.12.21
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Malediwy

Ahoj Malediwy!

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: MLEREJ1
Opis

Test na COVID-19 (RT-PCR) jest wymagany

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na – Bezpieczne Wakacje

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Malediwy.

2. DZIEŃ. HULHUMALE – ATOL ARI
Przylot do Male, stolicy Malediwów. Malediwy to 26 atoli i blisko 1300 wysepek rozsianych na przestrzeni około 300 km². Ląd stały stanowi jedynie około 1% powierzchni kraju, a najwyższe wzniesienie osiąga zaledwie ok. 5 m n.p.m. Transfer busem na jacht zacumowany przy wyspie HULHUMALE. Lunch na jachcie. Czas wolny na wypoczynek. Rejs w kierunku ATOLU ARI. Kolacja. Wieczór integracyjny przy muzyce. Nocleg.

3. DZIEŃ. ATOL ARI: FENFUSHI
Śniadanie. Rejs w poszukiwaniu rekinów wielorybich, następnie możliwość snurkowania z tymi wspaniałymi zwierzętami. To nie tylko największe rekiny, ale także największe ryby na świecie! Najdłuższy zmierzony osobnik liczył ponad 12 metrów, jednak słyszano o rekinach wielorybich osiągających nawet ponad 18 m. Mimo imponujących rozmiarów, rekiny wielorybie są gatunkiem łagodnym, żywią się planktonem i nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Pływanie z nimi to niezapomniane przeżycie. Dzięki charakterystycznemu ubarwieniu w jasne plamki i pasy, są one bardzo łatwe do rozpoznania. Rejs na wyspę FENFUSHI, na tradycyjny malediwski lunch. Powrót na łódź. Kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. ATOL VAAVU
Śniadanie. Rejs w kierunku ATOLU VAAVU. Po drodze możliwość oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku, gdzie przemieszczają się całymi stadami. Lunch. Możliwość snurkowania z rekinami wąsatymi. Ten gatunek rekinów zamieszkuje dno oceanu, przy płytko położonych rafach koralowych i nie jest groźny dla ludzi. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. ATOL VAAVU: FULIDHOO
Śniadanie. Dzień wśród wysepek ATOLU VAAVU, najmniej zaludnionego na całych Malediwach. Wizyta na wyspie FULIDHOO, gdzie można znaleźć wszystko to, co najlepsze w Malediwach: miękki, biały piasek, kameralne plaże, łagodnie schodzące do oceanu. Na wyspach warto skosztować lokalnych przysmaków sprzedawanych przez miejscowych handlarzy i dać się skusić na kokosa, którego orzeźwiająca woda ugasi pragnienie w upalne dni. Spacer po wyspie. Powrót na jacht, lunch. Kolacja w formie pikniku BBQ na bezludnej plaży, gdzie serwowane są potrawy ze świeżo złowionych ryb. Powrót na jacht, nocleg.

6. DZIEŃ. ATOL KAAFU: GURAIDHOO
Śniadanie. Rejs na ATOL KAAFU, w pobliże wysp Maafushi i Guraidhoo. Snurkowanie w miejscu, gdzie można pływać z żółwiami morskimi. Lunch. Przystanek na sandbanku, czyli maleńkiej piaszczystej, niezamieszkałej wysepce, otoczonej szafirowym oceanem. Czas na kąpiele słoneczne i relaks na bezludnej wysepce, pływanie lub snurkowanie na pobliskiej rafie. Dla chętnych fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): nurkowanie z butlą. Wieczorem tradycyjne malediwskie wędkowanie i zwiedzanie wyspy GURAIDHOO. Powrót na jacht, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. ATOL KAAFU
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi. W cenie pobytu w resorcie: all inclusive (przekąski w barze, lunch, alkohol w barach), Wi-Fi, ręczniki, możliwość korzystania z leżaków. Dla gości pozostających na łodzi: czas wolny na jachcie, możliwość pływania w pobliżu jachtu, lunch. Kolacja na łodzi dla wszystkich. Nocleg.

8. DZIEŃ. ATOL KAAFU - MAAFUSHI
Śniadanie. Czas wolny na jachcie lub na wyspie MAAFUSHI, gdzie można skorzystać fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) z oferty sportów wodnych: wake boarding - lekcja z instruktażem, knee board - lekcja z instruktażem, narty wodne - lekcja z instruktażem, skuter wodny z przewodnikiem lub wypożyczenie na samodzielną przejażdżkę, przejażdżka bananem wodnym. Lunch. Czas wolny, kolacja i nocleg na jachcie.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.
5 kajut standardowych na dolnym pokładzie: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 8 m², klimatyzowane, łazienka (wc, umywalka, prysznic), szafa, szafka nocna i toaletka z lustrem w kabinie, sejf, okno typu świetlik lub bulaj; 2 kajuty 2-os. z oknem, mieszczące się na górnym pokładzie, wyposażenie jak w kajucie standardowej (za dopłatą); 1 kajuta 2-os. deluxe, mieszcząca się na dolnym pokładzie, wysoki standard, wyposażenie jak w kajucie standardowej; ogólnodostępna mesa: kanapa narożna, stoły, czajnik; bar z napojami alkoholowymi (czynny: 10.00-23.00, płatność tylko gotówką w USD); na pokładzie: prysznic (słodka woda), kamizelki ratunkowe.
 
Szczegóły techniczne jachtu:
• Sharifa to średniej klasy łódź motorowa typu safari;
• zbudowana w 2005 roku, odnowiona w 2020 roku;
• wymiary – 32 m x 7 m;
• maksymalna prędkość - 11 węzłów;
• prędkość przelotowa - 10 węzłów;
• silnik Yanmar 225 KM;
• generatory 2 x 35 KW;
• prąd 220 V 24 godziny na dobę;
• pojemność paliwa - 8000 litrów;

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (kapitan, nawigator, kucharz i instruktorzy) dbają o bezpieczeństwo rejsu i utrzymanie czystości na jachcie. Do udziału w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.
2. Trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników.
3. Zalecamy zabranie własnego sprzętu do snurkowania: maska i rurka.
4. Możliwość wypożyczenia płetw na miejscu, na zapytanie przed przyjazdem.
5. Na pokładzie łodzi jest Wi-Fi, jednak mogą wystąpić ograniczenia zasięgu podczas rejsu.
7 noclegów na jachcie Sharifa (typu safari); 2-os. kajuty (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 lunchy, 7 kolacji • opieka anglojęzycznej załogi: kapitan, nawigator, kucharz, instruktorzy pilnujący bezpieczeństwa • przelot: Polska-Male-Polska • transfer do łodzi autokarem lub busem • opieka polskojęzycznego pilota • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
 1. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.
 2. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 3. Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.
 4. Opłaty fakultatywne: nurkowanie z butlą dla osób z licencją – ok. 70 USD; nurkowanie dla osób bez licencji (discover scuba diving) – ok.100 USD; dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi – ok. 100 USD; wake boarding (lekcja z instruktażem) – ok. 95 USD; knee board (lekcja z instruktażem) – ok. 65 USD; narty wodne (lekcja z instruktażem) – ok. 95 USD; skuter wodny z przewodnikiem – ok. 60 USD; wypożyczenie skutera na samodzielną przejażdżkę – ok. 60 USD; przejażdżka bananem wodnym – ok. 20 USD/os.
 5. Zwyczajowe napiwki dla załogi – ok. 7 USD/os./dzień.
 6. Dostępna dieta wegetariańska (na zamówienie przed przyjazdem).
 7. Możliwość dopłaty do soft all inclusive (nielimitowane napoje bezalkoholowe: 10.00-23.00; do obiadu i kolacji do wyboru: 1 piwo, 1 lampka wina, w godz. 20.00-22.00 1 drink alkoholowy, 15% zniżki na alkohole dostępne w barze), w cenie: 850 PLN/os.
 8. Program może ulec zmianie zależnie od wprowadzenia lokalnych obostrzeń związanych z COVID-19.

Bezpieczne wakacje z ITAKĄ

Elastyczny PAKIET 21 Nielimitowane zmiany rezerwacji na ZIMĘ 21/22 do 21 dni przed wyjazdem i inne korzyści!

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny podczas wakacji

Ubezpieczenie od rezygnacji w przypadku zachorowania przed wyjazdem dowolnego uczestnika

ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Malediwy

Pejzaże jak z pocztówki, wspaniałe rafy koralowe, turkusowa woda, bajeczne plaże z miękkim piaskiem i luksusowe hotele z domkami na wodzie – to właśnie Malediwy!

Położenie na mapie Trasa

Hulhumale – atol Ari: Fenfushi – atol Vaavu: Fulidhoo – atol Kaafu: Guraidhoo i Maafushi

Zapraszamy na rejs marzeń po Malediwach, cudowną podróż po rajskich atolach, unikalnych na całym świecie. Niezwykłe odcienie błękitu bezkresnego Oceanu Indyjskiego, intensywnie białe, wspaniałe plaże i zieleń palm to kolory Waszych wakacji. Urozmaicony program rejsu prowadzi przez 3 niezwykłe atole, a podczas podróży można poznać to, co najpiękniejsze na wyspach: ich zjawiskową przyrodę, smaki i zapachy, a także skarby oceanu, czyli fascynującą faunę i florę, zachwycającą różnorodnością i bogactwem. Bliskie spotkania z rekinami wielorybimi i wąsatymi czy żółwiami, piknik na bezludnej plaży to wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci. Zależnie od preferencji można skorzystać z ciekawego programu fakultatywnego: relaks w resorcie all inclusive czy propozycje sportów wodnych.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Malediwy.

2. DZIEŃ. HULHUMALE – ATOL ARI
Przylot do Male, stolicy Malediwów. Malediwy to 26 atoli i blisko 1300 wysepek rozsianych na przestrzeni około 300 km². Ląd stały stanowi jedynie około 1% powierzchni kraju, a najwyższe wzniesienie osiąga zaledwie ok. 5 m n.p.m. Transfer busem na jacht zacumowany przy wyspie HULHUMALE. Lunch na jachcie. Czas wolny na wypoczynek. Rejs w kierunku ATOLU ARI. Kolacja. Wieczór integracyjny przy muzyce. Nocleg.

3. DZIEŃ. ATOL ARI: FENFUSHI
Śniadanie. Rejs w poszukiwaniu rekinów wielorybich, następnie możliwość snurkowania z tymi wspaniałymi zwierzętami. To nie tylko największe rekiny, ale także największe ryby na świecie! Najdłuższy zmierzony osobnik liczył ponad 12 metrów, jednak słyszano o rekinach wielorybich osiągających nawet ponad 18 m. Mimo imponujących rozmiarów, rekiny wielorybie są gatunkiem łagodnym, żywią się planktonem i nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Pływanie z nimi to niezapomniane przeżycie. Dzięki charakterystycznemu ubarwieniu w jasne plamki i pasy, są one bardzo łatwe do rozpoznania. Rejs na wyspę FENFUSHI, na tradycyjny malediwski lunch. Powrót na łódź. Kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. ATOL VAAVU
Śniadanie. Rejs w kierunku ATOLU VAAVU. Po drodze możliwość oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku, gdzie przemieszczają się całymi stadami. Lunch. Możliwość snurkowania z rekinami wąsatymi. Ten gatunek rekinów zamieszkuje dno oceanu, przy płytko położonych rafach koralowych i nie jest groźny dla ludzi. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. ATOL VAAVU: FULIDHOO
Śniadanie. Dzień wśród wysepek ATOLU VAAVU, najmniej zaludnionego na całych Malediwach. Wizyta na wyspie FULIDHOO, gdzie można znaleźć wszystko to, co najlepsze w Malediwach: miękki, biały piasek, kameralne plaże, łagodnie schodzące do oceanu. Na wyspach warto skosztować lokalnych przysmaków sprzedawanych przez miejscowych handlarzy i dać się skusić na kokosa, którego orzeźwiająca woda ugasi pragnienie w upalne dni. Spacer po wyspie. Powrót na jacht, lunch. Kolacja w formie pikniku BBQ na bezludnej plaży, gdzie serwowane są potrawy ze świeżo złowionych ryb. Powrót na jacht, nocleg.

6. DZIEŃ. ATOL KAAFU: GURAIDHOO
Śniadanie. Rejs na ATOL KAAFU, w pobliże wysp Maafushi i Guraidhoo. Snurkowanie w miejscu, gdzie można pływać z żółwiami morskimi. Lunch. Przystanek na sandbanku, czyli maleńkiej piaszczystej, niezamieszkałej wysepce, otoczonej szafirowym oceanem. Czas na kąpiele słoneczne i relaks na bezludnej wysepce, pływanie lub snurkowanie na pobliskiej rafie. Dla chętnych fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): nurkowanie z butlą. Wieczorem tradycyjne malediwskie wędkowanie i zwiedzanie wyspy GURAIDHOO. Powrót na jacht, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. ATOL KAAFU
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi. W cenie pobytu w resorcie: all inclusive (przekąski w barze, lunch, alkohol w barach), Wi-Fi, ręczniki, możliwość korzystania z leżaków. Dla gości pozostających na łodzi: czas wolny na jachcie, możliwość pływania w pobliżu jachtu, lunch. Kolacja na łodzi dla wszystkich. Nocleg.

8. DZIEŃ. ATOL KAAFU - MAAFUSHI
Śniadanie. Czas wolny na jachcie lub na wyspie MAAFUSHI, gdzie można skorzystać fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) z oferty sportów wodnych: wake boarding - lekcja z instruktażem, knee board - lekcja z instruktażem, narty wodne - lekcja z instruktażem, skuter wodny z przewodnikiem lub wypożyczenie na samodzielną przejażdżkę, przejażdżka bananem wodnym. Lunch. Czas wolny, kolacja i nocleg na jachcie.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.
OPIS JACHTU5 kajut standardowych na dolnym pokładzie: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 8 m², klimatyzowane, łazienka (wc, umywalka, prysznic), szafa, szafka nocna i toaletka z lustrem w kabinie, sejf, okno typu świetlik lub bulaj; 2 kajuty 2-os. z oknem, mieszczące się na górnym pokładzie, wyposażenie jak w kajucie standardowej (za dopłatą); 1 kajuta 2-os. deluxe, mieszcząca się na dolnym pokładzie, wysoki standard, wyposażenie jak w kajucie standardowej; ogólnodostępna mesa: kanapa narożna, stoły, czajnik; bar z napojami alkoholowymi (czynny: 10.00-23.00, płatność tylko gotówką w USD); na pokładzie: prysznic (słodka woda), kamizelki ratunkowe.
 
Szczegóły techniczne jachtu:
• Sharifa to średniej klasy łódź motorowa typu safari;
• zbudowana w 2005 roku, odnowiona w 2020 roku;
• wymiary – 32 m x 7 m;
• maksymalna prędkość - 11 węzłów;
• prędkość przelotowa - 10 węzłów;
• silnik Yanmar 225 KM;
• generatory 2 x 35 KW;
• prąd 220 V 24 godziny na dobę;
• pojemność paliwa - 8000 litrów;

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (kapitan, nawigator, kucharz i instruktorzy) dbają o bezpieczeństwo rejsu i utrzymanie czystości na jachcie. Do udziału w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.
2. Trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników.
3. Zalecamy zabranie własnego sprzętu do snurkowania: maska i rurka.
4. Możliwość wypożyczenia płetw na miejscu, na zapytanie przed przyjazdem.
5. Na pokładzie łodzi jest Wi-Fi, jednak mogą wystąpić ograniczenia zasięgu podczas rejsu.
ŚWIADCZENIA7 noclegów na jachcie Sharifa (typu safari); 2-os. kajuty (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 lunchy, 7 kolacji • opieka anglojęzycznej załogi: kapitan, nawigator, kucharz, instruktorzy pilnujący bezpieczeństwa • przelot: Polska-Male-Polska • transfer do łodzi autokarem lub busem • opieka polskojęzycznego pilota • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
UWAGI
 1. Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.
 2. Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.
 3. Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.
 4. Opłaty fakultatywne: nurkowanie z butlą dla osób z licencją – ok. 70 USD; nurkowanie dla osób bez licencji (discover scuba diving) – ok.100 USD; dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi – ok. 100 USD; wake boarding (lekcja z instruktażem) – ok. 95 USD; knee board (lekcja z instruktażem) – ok. 65 USD; narty wodne (lekcja z instruktażem) – ok. 95 USD; skuter wodny z przewodnikiem – ok. 60 USD; wypożyczenie skutera na samodzielną przejażdżkę – ok. 60 USD; przejażdżka bananem wodnym – ok. 20 USD/os.
 5. Zwyczajowe napiwki dla załogi – ok. 7 USD/os./dzień.
 6. Dostępna dieta wegetariańska (na zamówienie przed przyjazdem).
 7. Możliwość dopłaty do soft all inclusive (nielimitowane napoje bezalkoholowe: 10.00-23.00; do obiadu i kolacji do wyboru: 1 piwo, 1 lampka wina, w godz. 20.00-22.00 1 drink alkoholowy, 15% zniżki na alkohole dostępne w barze), w cenie: 850 PLN/os.
 8. Program może ulec zmianie zależnie od wprowadzenia lokalnych obostrzeń związanych z COVID-19.
Opinie klientów (18)

Ocena ogólna

5.3/6

Klienci wyróżnili:

 • Dobre wyżywienie
 • Program wycieczki/trasę
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • 5.3
 • 5.4
 • 5.7
 • 5.3

Pokaż recenzje od:

6/6
31-40 lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Wspaniałe wakacje! Było niesamowicie - po tym wyjeździe jesteśmy bardzo zadowoleni, że nie wybraliśmy resortu i siedzenia w miejscu. Na rejsie można było zobaczyć wszystko co warto zobaczyć na (...) rozwiń
Wspaniałe wakacje! Było niesamowicie - po tym wyjeździe jesteśmy bardzo zadowoleni, że nie wybraliśmy resortu i siedzenia w miejscu. Na rejsie można było zobaczyć wszystko co warto zobaczyć na Malediwach - od rekinów, delfinów i żółwi, przez cudowne rafy i malownicze plaże, po lokalne wysepki, knajpki i sklepiki. Obsługa rejsu bez zastrzeżeń - wszystko było wykonane idealnie, a na dodatek w powolnym malediwskim relaksującym tempie, którego warto się uczyć i przełożyć na swoje codzienne życie. Wycieczkę polecamy bardzo - ale trzeba pamiętać, że jest to jednak dość aktywny pobyt na statku (choć czasu na relaks jest dużo), więc może się nie spodobać osobom oczekującym tygodniowego smażenia się na plaży z all inclusive. Osoby wrażliwe na chorobę morską powinny się przygotować, że pierwszy dzień lub dwa mogą być trudne - ale ogólnie wszyscy dość łatwo się przyzwyczajają, poza tym zależy to też w dużej mierze od pogody - u nas akurat w pierwszy dzień mocno wiało, co trochę utrudniło sprawę. Tak czy inaczej - w żaden sposób nie zepsuło nam to cudownych wakacji i zachwytu nad malediwskimi krajobrazami i podwodną przyrodą. Przez pogodę program wycieczki zmieniał się na bieżąco, ale załoga z zaangażowaniem dbała o to, żeby zrealizować cały program. Jedzenie było pyszne, lekkie i zróżnicowane, świeże soki przepyszne (szczególnie z arbuza i ananasa), a ogólny klimat na statku sprzyja zupełnemu oderwaniu się od szarej rzeczywistości. Duży plus za ekologiczne podejście (np. metalowe rurki do napojów zamiast plastikowych, itp.) Jeśli chodzi o warunki noclegowe, to kajuty są dość małe, ale wygodne i czyste, sprzątane codziennie. Bardzo polecamy kajutę z oknem. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla całej wspaniałej, uśmiechniętej załogi - a w szczególności dla Agaty, Kasi i Jamala. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, entuzjazm i zarażanie swoim cudownym, pozytywnym podejściem do życia.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Super wakacje, woda, przyroda, ocean - nic piękniejszego. Program, elastyczność organizatora i szukanie dodatkowych atrakcji na najwyższym poziomie. Pogoda w pewnym momencie zmusiła nas do (...) rozwiń
Super wakacje, woda, przyroda, ocean - nic piękniejszego. Program, elastyczność organizatora i szukanie dodatkowych atrakcji na najwyższym poziomie. Pogoda w pewnym momencie zmusiła nas do zmiany trasy ale organizatorzy oczywiście stanęli na wysokości zadania. Wycieczka dla ludzi kochających wodę, snurkowanie. Nie da się porównać rejsu w żaden sposób do pobytu w resorcie (też Malediwy)- dwie inne bajki. A ta bajka to moja BAJKA i całej naszej grupy na tym rejsie, super trafiliśmy - mieliśmy rewelacyjną grupę. Jacht duży, każdy znajdzie miejsce dla siebie, Załoga też super, sam nie przypuszczałem, że jest tyle pracy na takim jachcie, ale ze wszystkim dawali radę :) Wielkie dzięki, bo to dzięki załodze, i naszym wspaniałym opiekunkom wszystko było SUPER. Jak ktoś chce leżeć, odpoczywać to jednak polecam resort. Ale w resorcie nie zobaczy, nie przeżyje tego co na rejsie nawet w 10%.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Łódka przestronna, rozmaite atrakcje od nurkowania po spacery kończąc na kolacji na bezludnej wyspie. Opieka wzorowa, pomogli w nagłej sytuacji. Idealne wakacje. rozwiń
Łódka przestronna, rozmaite atrakcje od nurkowania po spacery kończąc na kolacji na bezludnej wyspie. Opieka wzorowa, pomogli w nagłej sytuacji. Idealne wakacje.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a sierpień 2021
Wycieczka jest piękna. Pozwala zapomnieć o świecie i zmartwieniach. Może nie wszystko da się przewidzieć (np. pogodę lub jakie zwierzaki morskie się zobaczy), ale moim zdaniem o to chodzi w (...) rozwiń
Wycieczka jest piękna. Pozwala zapomnieć o świecie i zmartwieniach. Może nie wszystko da się przewidzieć (np. pogodę lub jakie zwierzaki morskie się zobaczy), ale moim zdaniem o to chodzi w przygodzie. Przyjemnością jest oglądanie życie na łodzi Safari i na lokalnych wyspach. Patrzenie na Malediwy z tej perspektywy jest niezwykłe. Kraj ten kojarzył mi się zawsze z resortami i nieopisanym luksusem. Dopiero teraz odkryłam że Malediwy to niezwykli ludzie o bardzo skromnych potrzebach i wymaganiach i ze stoickim podejściem do problemów i czasu. Obsługa jest wspaniała, wszyscy dokładają starań żeby odpocząć i zapomnieć o tym co nas gryzie gdzieś daleko. . Dzięki tej wycieczce nie tylko wypoczęłam , ale też zdobyłam materiał do przemyśleń. Bardzo polecam. Trzeba jednak pamiętać że to jest na wodzie i kołysze, czasami lekko ale czasami trzeba przywiązywać krzesła żeby się nie wywracały. Ocean Indyjski jest pełen niespodzianek.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Ogólna ocena wycieczki bardzo pozytywna. Możliwość aktywnego spędzania czasu (snorkeling, safari w poszukiwaniu delfinów, nurkowanie z rekinami wąsatymi, wędkowanie, zwiedzanie lokalnych wysp), (...) rozwiń
Ogólna ocena wycieczki bardzo pozytywna. Możliwość aktywnego spędzania czasu (snorkeling, safari w poszukiwaniu delfinów, nurkowanie z rekinami wąsatymi, wędkowanie, zwiedzanie lokalnych wysp), zrównoważona relaksem na łodzi lub plażowaniem. Bardzo dobra organizacja, codziennie zaplanowane kolejne atrakcje, dostosowane do preferencji grupy i uwarunkowań pogodowych. Doskonała obsługa, zawsze służąca pomocą. Prosta, lokalna kuchnia obfitująca w ryby i owoce morza a także świeże owoce serwowane do każdego posiłku. Warunki na jachcie skromne, kajuty niewielkie, zaspokajające podstawowe potrzeby, wyposażone w łazienkę i klimatyzacje.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Było fajnie i nie wyobrażam sobie spędzenia urlopu na Malediwach w inny sposób. Czułabym się niewolnikiem wyspy. rozwiń
Było fajnie i nie wyobrażam sobie spędzenia urlopu na Malediwach w inny sposób. Czułabym się niewolnikiem wyspy.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
3/6
26-30 lat, z partnerem/ką sierpień 2021
Ogólnie nie było zle. Mam sporo zastrzeżeń co do tego konkretnego turnusu. Jednakże mam świadomość, ze w przypadku innych grup mogło być znacznie lepiej. rozwiń
Ogólnie nie było zle. Mam sporo zastrzeżeń co do tego konkretnego turnusu. Jednakże mam świadomość, ze w przypadku innych grup mogło być znacznie lepiej.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 3
zwiń
6/6
31-40 lat, z rodziną lipiec 2021
Wspaniały aktywny wypoczynek na łodzi z możliwością odwiedzenia wielu miejsc, snurkowania z rekinami, żółwiami, sportów wodnych, zobaczenia delfinów, płaszczek itd. Córka (9lat), była zachwycona (...) rozwiń
Wspaniały aktywny wypoczynek na łodzi z możliwością odwiedzenia wielu miejsc, snurkowania z rekinami, żółwiami, sportów wodnych, zobaczenia delfinów, płaszczek itd. Córka (9lat), była zachwycona i uznała wyjazd za najlepsze wakacje! Super alternatywa do wakacji w hotelu. Organizacja super z profesjonalnym podejściem i wspaniałą załogą, która dba o każdy detal! Kasia, współorganizatorka, która była obecna podczas naszego pobytu i znosiła nasze kaprysy ;) to człowiek serce! Na statku panuje domowa atmosfera, co sprzyja integracji i wyluzowaniu! Jedzenie bardzo dobre, często ryby złowione poprzedniego wieczora! Każdemu polecam tą wyprawę!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką lipiec 2021
Piękna wycieczka bogata w okazje do podziwiania fauny i flory Malediwów. Łódź wygodna, regularnie sprzątana, kajuty jak na zdjeciach - proste, ale na wyposażeniu były suszarka, sejf i listwy do (...) rozwiń
Piękna wycieczka bogata w okazje do podziwiania fauny i flory Malediwów. Łódź wygodna, regularnie sprzątana, kajuty jak na zdjeciach - proste, ale na wyposażeniu były suszarka, sejf i listwy do ładowania wszelkich wtyczek. Na sun decku można było cały czas podziwiać widoki i pracować nad opalenizną. Pyszne jedzenie (szczególnie jak na warunki morskie) w stylu azjatyckim - świeżo złowione ryby, owoce morza, ryż, curry itd. Czasami kucharz robił też ukłon w stronę europejskiego podniebienia, więc zdarzała się też pizza albo frytki. Zawsze kilka rzeczy do wyboru, a desperaci mogli też zjeść tosta z nutellą. Program bardzo bogaty, codziennie można było snorklować z różnymi zwierzętami - widzieliśmy manty, żołwie wodne, skrzydlice, mureny, dookoła popisywały się delfiny. No i pływanie z rekinami wąsatymi było cudne. Polecam też nurkowanie, mieliśmy świetnych instruktorów z Manta Divers. Załoga bardzo się starała, żebyśmy jak najwięcej skorzystali z naszego wyjazdu - jeśli zmienia się program, to tylko z troski o to, żeby np. goście nie cierpieli na chorobę morską. Polecam oddać się w ich opiekę, bo to ludzie absolutnie godni zaufania. I tutaj kilka uwag: weźcie pod uwagę, że jest to rejs po wodach Oceanu - może trochę bujać (weźcie coś na chorobę morską), kajuty są małe i służą do spania, nie ma też specjalnej przestrzeni dla dzieci. Moim zdaniem jest to program raczej dla dorosłych, ew dla w miarę samodzielnej młodzieży. No i przede wszystkim dla osób, które lubią wodę i pływanie, bo są to główne atrakcje. Oczywiście było też plażowanie na bezludnych wyspach (a nawet kolacja przy świecach na sandbanku). Internet jest na łodzi, ale w okolicach atolu Vaavu ok 2 dni nie było zasięgu, więc załatwcie wszystkie potrzebne sprawy przed wyjazdem i wtedy można się już na luzie resetować oglądając wyskakujące z wody delfiny. W porównaniu do pobytu w resorcie jest to opcja na pewno dużo bardziej urozmaicona i nie wymagało to od nas dodatkowych wydatków. Można powiedzieć, że wiele wycieczek fakultatywnych dostajecie w pakiecie, w resorcie za każdą taką atrakcję (np. snorkeling) trzeba dopłacać. Opcja pobytu w resorcie narazie jest niemożliwa ze względu na covid, ale załoga wymyślała nam dodatkowe atrakcje, więc nikomu tego nie brakowało. Cały czas mieliśmy bardzo sympatyczną atmosferę i pełne zaangażowanie ze strony organizatorów. Zdecydowanie były to najlepsze wakacje, na jakich byłam, a miałyśmy już okazję zobaczyć trochę swiata. Malediwy dają możliwość oderwania się od szarej codzienności, wyciszenia się i naładowania baterii przez kontakt z najpiękniejszym na świecie Oceanem Indyjskim i stworzeniami, które w nim żyją. "Zamiast telewizji" są piękne zachody słońca, mijane rozmaite wyspy resortowe lub sandbanki, delfiny, nocne łowienie ryb. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to brak rozrywki w samolocie, a siedzieliśmy w nim 12h. Poza tym było bosko!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką lipiec 2021
Program wycieczki rozbudowany i dostosowany do wymagań uczestnika w każdym wieku. Ogrom atrakcji związanych z otaczającą naturą, jak snurkowanie, nurkowanie, obserwowanie i pływanie z lokalnymi (...) rozwiń
Program wycieczki rozbudowany i dostosowany do wymagań uczestnika w każdym wieku. Ogrom atrakcji związanych z otaczającą naturą, jak snurkowanie, nurkowanie, obserwowanie i pływanie z lokalnymi zwierzętami morskimi czy uprawianie innych sportów wodnych. Personel pokładowy pomocny, otwarty i zawsze uśmiechnięty. Szczerze polecam.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2021
Polecam. Doskonała forma zwiedzania, aktywności, wypoczynku. rozwiń
Polecam. Doskonała forma zwiedzania, aktywności, wypoczynku.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną lipiec 2021
Rejs po Oceanie Indyjskim to niezapomniana przygoda. Łódź jest bardzo duża, 4 pokłady w tym restauracyjny, sypialniany, imprezowy i chill na samej górze gdzie można relaksować się na wygodnych (...) rozwiń
Rejs po Oceanie Indyjskim to niezapomniana przygoda. Łódź jest bardzo duża, 4 pokłady w tym restauracyjny, sypialniany, imprezowy i chill na samej górze gdzie można relaksować się na wygodnych leżaczkach i oglądać rozgwieżdzone niebo. Kabiny sypialniane są wystarczajaco przestronne, jest szafa, toaletka, klimatyzacja i łazienka. Kabiny na gornym pokladzie mają dodatkowo piekny widok z okna. Na łodzi jest bardzo czysto. Ręczniki zmieniano codziennie. Jedzenie raczej malediwskie czyli świeżo złowione ryby, steki z tuńczyka, curry, makarony, ryż, dużo swieżych owoców papaja ananas, mango, banany i do picia kokosy. W barze ekspres do kawy i różne alkohole. Codziennie załoga organizowała wspaniałe atrakcje. Nurkowaliśmy z rekinem wielorybim(choć trudno go znaleźć), z żółwiami, widzieliśmy delfiny, manty i cały podwodny swiat. Zwiedziliśmy lokalną wyspę Ghuradho i Maafushi, skorzystaliśmy ze sportów wodnych. Spędziliśmy miło czas na bezludnej wyspie i oddawali kąpielom na sandbanku. Wieczorami panowie łowili ryby i zawsze były to udane połowy. Pani Kasia urozmaicała rejs ciekawymi opowieściami o kulturze, religii , zwyczajach tubylców. Jedyny minus to że rejs trwa tylko tydzień:).
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką lipiec 2021
Ahoj przygodo… Rejs,wycieczka a może przygoda? Poznaj Malediwy w pigułce, odwiedź sandbank, zalesione aczkolwiek bezludne wyspy oraz zwyczaje lokalnych mieszkańców. Plan przygody : Sandbank, (...) rozwiń
Ahoj przygodo… Rejs,wycieczka a może przygoda? Poznaj Malediwy w pigułce, odwiedź sandbank, zalesione aczkolwiek bezludne wyspy oraz zwyczaje lokalnych mieszkańców. Plan przygody : Sandbank, kilkudziesięcio metrowe wysepko-plaże, które podczas przypływów znikają pod wodami oceanu. Zalesione bezludne wyspy z przepięknymi palmami kokosowymi pochylonymi na lagunami ( nie mylić z polskim „Lagunem” ). Zamieszkałe lokalne wyspy z możliwością podpatrzenia życia Malediwczyków. Podczas rejsu na jachcie możliwość podziwania latających ryby, skaczących delfinów oraz dla szczęśliwców rekinów. Przepiękne papugi,które lubią kraść jedzenie. Oraz mniej piękne obrzymie nietoperze ( Rudawki ). Kolacja na bezludnej wyspie w towarzystwie krabów, bynajmniej nie tych na talerzach. Informacje praktyczne : Na statku chodzimy boso, szpilki nie potrzebne. Polecamy jedynie buty do wody oraz klapki. Zegarek lepiej zostawić w domu, o porze karmienia informuje „szkolny dzwonek” – bezcenne. Tabletki na chorobę lokomocyjną ( u nas nie bujało )ale z tego co słyszeliśmy potrafi bujnąc i to całkiem nieźle. Ręczniki plażowe dostępne na statku. Panie i Panowie zakrywają ramiona oraz kolana podczas zwiedzania zamieszkałych wysp – warto o tym pamiętać pakując bagaż. Odczucia : Kilku osobowa załoga z Polską szefową Kasią oraz rezydentką Gosią, opiekuje się gośćmi dzień i noc. Warto docenić męską część załgoi i przywiesc jakieś słodycze Made in Poland ( ponoć są dużymi łasuchami ). Jedzienie przepyszne, codziennie inne. Duzo owoców,świeżo wyciskane soki, piwo oraz inne napoje alkoholowe. Kapitan, super człowiek. Dbał na nasze samopoczucie, wybierając czasem dłuższe trasy gdzie mniej bujało. Wieczorno- nocne łowienie ryb, emocje jak na Euro. Jak nie ryby to korale. Wypatrywanie rekina wielorybiego i manty. Nawet nie jest szkoda ze nie zobaczyliśmy. Nocne snurkowanie dla odwaznych. „Loża szyderców” ulubione miejsce na dziobie statku. Dla tych którzy się boją, wahają … nie trzeba być wilkiem morskim, żeby zwiedzić w ten sposób Malediwy. Dziękujemy za wspólny czas oraz udany odpoczynek. Pozdrowienia dla całej załogi oraz pozostałych członków grupy 7-15 / 07.2021 Do zobaczenia gdzieś w świecie. P.S. Po powrocie do kraju dodatkowy dzień gratis, podczas snu uczucie bujania jak na statku – „Amazing”. Regina i Artur
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką lipiec 2021
Zawsze marzyliśmy o podróży na MaIediwy, ale nie interesowało nas wylegiwanie się w resorcie. I teraz pojawiła się idealna opcja dla tych, którzy, jak my, lubią poznawać coś więcej niż (...) rozwiń
Zawsze marzyliśmy o podróży na MaIediwy, ale nie interesowało nas wylegiwanie się w resorcie. I teraz pojawiła się idealna opcja dla tych, którzy, jak my, lubią poznawać coś więcej niż cukierkowe widoczki dla turystów w resortach. Dzięki ofercie rejsu "Ahoj, Malediwy" mogliśmy nie tylko komfortowo wypocząć, ale również bliżej poznać prawdziwe życie na Malediwach. Płynęliśmy statkiem Sharifa zwiedzając kilka atoli malediwskich. Pilotką wycieczki była Pani Małgosia, która przywitała nas na lotnisku w towarzystwie Pani Kasi, współwłaścicielki statku. Obie panie przez cały rejs były niesamowicie życzliwe, przekazywały nam mnóstwo ciekawych informacji dotyczących życia na Malediwach, niemal przysłowiowo "stawały na rzęsach", aby każdy uczestnik czuł się dopieszczony (spełniały nawet takie zachcianki jak jajeczko gotowane minutkę). Zorganizowały też dla nas dodatkowe niespodzianki, ale tajemnicy nie będę teraz zdradzać. Również załoga statku była wspaniała, gotowa wyręczać nas we wszystkim i pomagać w potrzebie, zawsze z uśmiechem (a naprawdę mieli co robić, nawet w nocy). Uprzyjemniali nam wieczory codziennymi połowami ryb, co dla naszych 3 panów było wyjątkową atrakcją i okazją do wesołej rywalizacji. Panie też skorzystały i łowiły rybki, nawet z sukcesami. Szef statku - Jamal - zorganizował nawet dodatkową, pozaprogramową, gratisową atrakcję dla chętnych - nocne snurkowanie na rafie. Skorzystaliśmy i byliśmy zachwyceni. Podwodny świat nocą wygląda zupełnie inaczej niż w dzień (bez pomocy Jamala nawet nie zauważylibyśmy pewnych ciekawych rzeczy). Podczas rejsu mieliśmy okazję zwiedzać wyspy bezludne, relaksować się na sundbankach (tymczasowych maluteńkich wysepkach, osobiście przeżyliśmy nawet znikanie jednej z nich pod falami), podziwiać faunę i florę Malediwów. Były też wspaniałe bliskie spotkania z rekinami wąsatymi, delfinami, żółwiami i mantami. Zwiedzaliśmy również wyspy zamieszkane: Gulhi i Maafushi. Z pokładu statku podziwialiśmy różne resorty, z ciekawymi domkami na wodzie. My jednak woleliśmy nasz nadwodny, pływający domek z prawdziwie rodzinną atmosferą. Polecamy tą wycieczkę różnym osobom, ponieważ podczas rejsu nic nie musisz, jeśli chcesz możesz przebywać cały czas na pokładzie opalając się na tarasie słonecznym, jeśli chcesz, możesz pływać i snurkować (dodatkowo możesz zamówić nurkowanie lub skorzystać z różnych sportów wodnych), możesz, ale nie musisz schodzić z pokładu na wyspy, łowić rybki lub nie, oglądać widoki lub nie. Jest to wyjątkowo dobra oferta dla partnerów o różnych upodobaniach (jeden lubi zwiedzać, a drugi się opalać, jeden uwielbia pływać, a drugi nie lubi). My skorzystaliśmy z nurkowania z butlą. Jamal zorganizował to perfekcyjnie: zaprowadził do centrum nurkowego i oddał pod opiekę profesjonalnych instruktorów, od początku budzących nasze zaufanie. Pod wodą byliśmy długo i był to cudowny czas. Na uwagę zasługuje wspaniałe jedzenie, głównie lokalne dania, ale znajdzie się zawsze coś dla różnych podniebień. Jedzenie było różnorodne, świeże, wspaniale doprawione, codziennie kilka innych dań, świeże owoce (polecamy małe bananki), desery. Byliśmy pełni podziwu dla umiejętności kucharza radzącego sobie z przygotowaniem posiłków w maleńkiej kuchni i to podczas bujania statku. UWAGI PRAKTYCZNE: - ZABRAĆ DOBRY HUMOR - zabrać buty do wody, nakrycie głowy, krem z dobrym filtrem do opalania, bloker (do posmarowania części ciała wystających przy snurkowaniu) i krem po opalaniu, z aloesem, - nie zabierać dużo butów, na statku chodzi się cały czas boso, - pamiętajcie o kilku strojach kąpielowych (bo w ciągu dnia jest kilka okazji do pływania), - możecie zabrać maski do snurkowania, natomiast płetwy są na statku, - warto zaopatrzyć się w aparaty do zdjęć podwodnych (lub specjalne pokrowce na komórki, ale znajomy nie polecał tego, bo przez pokrowiec miał problem z obsługą telefonu), - warto na wszelki wypadek zaopatrzyć się w aviomarin (trzeba być przygotowanym na czasami spore bujanie), - KTO CHCE SPRAWIĆ PRZYJEMNOŚĆ ZAŁODZE, MOŻE ZABRAĆ W PREZENCIE DLA NICH SŁODYCZE I PAPIEROSY!!! NAPRAWDĘ ZASŁUGUJĄ!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3/6
26-30 lat, z rodziną czerwiec 2021
Kajuty schludne, czyste i przestronne - oczywiście jak na takie warunki. Wycieczka ta nie jest substytutem pobytu w 4 gwiazdkowym hotelu i tego trzeba być świadomym na wstępie. Przesympatyczna (...) rozwiń
Kajuty schludne, czyste i przestronne - oczywiście jak na takie warunki. Wycieczka ta nie jest substytutem pobytu w 4 gwiazdkowym hotelu i tego trzeba być świadomym na wstępie. Przesympatyczna obsługa statku zawsze i o każdej porze służyła pomocą - wszyscy bardzo się starali i było to widać. Posiłki w miarę zróżnicowane, kilka razy pojawiły się lokalne dania z tuńczyka - na duży plus. Nurkowanie z rekinami i żółwiami - ogromny plus tej wycieczki. Wycieczka nosi znamiona rejsu morskiego - odległości są dość spore i spędza się dużą część czasu na wodzie, wbrew pozorom Malediwy to nie jest wyspa przy wyspie w zasięgu wzroku. Sam program wycieczki nie jest jeszcze do końca doprecyzowany, fakultatywnie dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi - po wylądowaniu na lotnisku dowiedzieliśmy się, że nie będzie mógł się odbyć - akurat dla nas była to kluczowa informacja przy podejmowaniu decyzji. Fakultatywne wycieczki nie muszą się odbyć i jesteśmy tego świadomi ale jeżeli wiadomo było o tym wcześniej a wynika to z obostrzeń COVID-19 to nie należy mydlić klientom oczu programem, którego nie da się zrealizować. Pani Kasia będąca armatorem statku schemat dnia układała pod swoje dyktando - zagrywki pokroju przetrzymywanie ludzi na statku od godz. 15 do zachodu słońca pomimo możliwości zejścia na bezludną wyspę na plażę aby zmusić do korzystania z płatnego baru to jedna z kilku żenujących sytuacji. Podsumowując - Sporo elementów organizacji wycieczki „na partyzanta”.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką czerwiec 2021
Rejs dla osób lubiących wodę plaże i słonko . rozwiń
Rejs dla osób lubiących wodę plaże i słonko .
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną czerwiec 2021
Oferta moim zdaniem bardzo ciekawa, zapewniająca dużo możliwości kontaktu z przyrodą Malediwów. Super nurkowanie z rekinami wąsatymi a przy okazji też rafowymi. Spotkanie z żółwiem morskim. (...) rozwiń
Oferta moim zdaniem bardzo ciekawa, zapewniająca dużo możliwości kontaktu z przyrodą Malediwów. Super nurkowanie z rekinami wąsatymi a przy okazji też rafowymi. Spotkanie z żółwiem morskim. Niestety nie udało nam się popływać z rekinem wielorybim ale załoga dzielnie starała się go odszukać. Udało się nam zobaczyć mantę, czyli diabła morskiego, który wręcz pozował do zdjęć robiąc fikołki w wodzie przy burcie statku w nocy-niezapomniane przeżycie. Statek trochę wysłużony ale zapewniający dużą przestrzeń i co warto zaznaczyć codziennie sprzątany. Kajuty z łazienką jak na zdjęciach. Wyposażenie podstawowe, dla nas wystarczające. Wyżywienie bardzo dobre-kucharz to cudotwórca biorąc pod uwagę warunki przygotowywania posiłków-często "bujało" na potęgę. Posiłki z bogatą gamą przypraw charakterystycznych dla regionu. Dodatkowo obecne owoce do posiłku. Bardzo fajna nocna kolacja na małej wysepce przy świeczkach i z rekinem wielorybim przygotowanym przez załogę z piasku. Programu nie udało nam się zrealizować w 100 % z powodu pandemii-część wysp jest zamknięta w zależności od transferu wirusa-odpadła nam np. możliwość pobytu w resorcie. Skorzystaliśmy z możliwości nurkowania (szkoła "Manta"-solidni instruktorzy PADI-polecam). Minus to nieliczni marudzący współtowarzysze-buja, dużo pływania i mało smażingu na plaży. Generalnie polecam-pozdrowienia dla Pani Kasi i dzielnej załogi;)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2021
Fantastyczna alternatywa dla wypoczynku w resortach. Mobilny hotel czyli niewielki statek i możliwość przemieszczania się w różne regiony kilku Atoli od pełni oceanu po płytkie turkusowe (...) rozwiń
Fantastyczna alternatywa dla wypoczynku w resortach. Mobilny hotel czyli niewielki statek i możliwość przemieszczania się w różne regiony kilku Atoli od pełni oceanu po płytkie turkusowe laguny aż na lokalne wyspy i urokliwe sandbanki. Kolacje pod niebem pełnym gwiazd na bezludnej wyspie przy świecach i szumie oceanu. Nocne połowy ryb i dzienne morskie safari w towarzystwie rekinów, żółwi, mant olbrzymich. Spacery na lokalnych wyspach by poznać ich specyfikę i prawdziwe oblicze Malediwów, pięknych mieszkańców o życzliwym usposobieniu. Wstąpić na tutejszych kafejek i zaznać wyspiarskiego klimatu i stylu życia Malediwczyków. Niezapomniany urlop w miejscu wymarzonym i podziwianym przez wszystkich lecz odkrytym w zupełnie inny równie malowniczy sposób. Malediwy znane i nie znane tak zapamiętam to miejcse do którego zapewne będę chciała wrócić bo jest po co. A uświadomił mi to rej Ahoj, Malediwy.i
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Malediwy

Ahoj Malediwy!

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
6 449pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 12 898 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter