phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >Ahoj Morabeza!

Atuty oferty

 • rejs i noclegi na luksusowym katamaranie
 • uprawnienia żeglarskie nie są wymagane
 • niezwykłe krajobrazy Wysp Zielonego Przylądka
 • wypoczywanie i zwiedzanie
 • brak opłat obowiązkowych na miejscu
 • przedłuż wakacje na Sal

Ahoj Morabeza! Kod: SIDREJ1

Trasa
5 469PLN
Dorośli: 2 wyżywienie zgodnie z programem So 01.08 – So 08.08.20 (8 dni)
Itaka
 • Promocja LATO 2020 LATO 2020
Wyspy Zielonego Przylądka

Ahoj Morabeza!

 • Promocja LATO 2020 LATO 2020
Kod: SIDREJ1
Opis
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Sal. Transfer z lotniska do mariny. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-osobowych kabinach. Obiad na jachcie. Wieczór zapoznawczy i organizacyjny. Kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Boa Vista (czas rejsu: ok. 6 godz.).

2. DZIEŃ. BOA VISTA – SAL REI
Śniadanie. Przypłynięcie na wyspę BOA VISTA, należącą do Wysp Zawietrznych. Wyspa jest trzecim co do wielkości miejscem na świecie, gdzie występuje najwięcej żółwi morskich w okresie godowym. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po wyspie Boa Vista. Wizyta w Escola de Olaria, gdzie wytwarza się lokalną porcelanę. Przejazd do Desero de Viana, pustynnego parku utworzonego przez piasek z Sahary, naniesiony przez wiatr. Przejazd przez Povoação do Santa Monica, gdzie znajdują się najpiękniejsze plaże Cabo Verde. Czas wolny na jednej z szerokich, białych, piaszczystych plaży. Obiad w miejscowości Vila de Sal Rei. Przejazd do Praia Diante, zwiedzanie kościoła św. Izabeli i wizyta na plaży Praia de Atalanta. Powrót na katamaran, kolacja w okolicy wysepki SAL REI. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Maio (czas rejsu: ok. 8 godz.).

3. DZIEŃ. MAIO
Śniadanie. Przypłynięcie na MAIO, słynącą z rozległych lasów, co wyróżnia ją od pozostałych wysp archipelagu. Czas wolny na kąpiel lub samodzielne zwiedzanie miasta Vila do Maio. Na plaży snurkowanie i/lub nauka pływania na „suppach” (SUP – Stand up Paddle to pływanie na stojąco na desce i odpychanie się wiosłem). W ciągu dnia obiad, składający się z dań z miejscowych produktów, przygotowany przez załogę katamaranu. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Fogo (czas rejsu: ok. 8 godz.).

4. DZIEŃ. FOGO
Śniadanie. Przypłynięcie na FOGO, należącą do archipelagu Wysp Podwietrznych. Nad wyspą góruje szczyt aktywnego wulkanu Pico do Fogo (2829 m n. p. m). Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do Parku Cha das Caldeiras. Zwiedzanie rozpoczyna się w miasteczku Sao Filipe z charakterystyczną architekturą kolonialną. Następnie wizyta w miejscowości Forno z niespotykanym systemem nawadniania. Przejazd do Achada Furna, gdzie po erupcjach wulkanu w 1995 r. i 2014 r. zbudowano dla lokalnej społeczności nowe domy. Wizyta w punkcie widokowym z krajobrazem kraterów w Cabeça Fundão. Wizyta w wiosce Cha das Caldeiras w kraterze wulkanu, która bywa ewakuowana, gdy aktywność krateru wzrasta. Obiad. Degustacja lokalnego wina Manecon. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie.

5. DZIEŃ. FOGO
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po FOGO. Przejazd w kierunku Cova Figueira. Wizyta w punkcie widokowym, skąd rozciąga się widok na wulkan i lawę. Przejście do Monte Velha na plantację kawy, która według Portugalczyków jest najlepsza na świecie. Kawę uprawia się tu na wysokości 800 m, a jej produkcja wynosi ok. 10 ton rocznie. Obiad w lokalnej restauracji w miasteczku Mosteiros. Przejazd wzdłuż salin i czas wolny na małej plaży z czarnym piaskiem. Powrót na katamaran. Dla chętnych nauka żeglowania. Kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Boa Vista (czas rejsu: ok. 12 godz.).

6. DZIEŃ. BOA VISTA
Śniadanie. Przypłynięcie na wyspę BOA VISTA i czas wolny na dziewiczej plaży Santa Maria. W ciągu dnia obiad, składający się z dań z miejscowych produktów przygotowany przez załogę katamaranu. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Sal (czas rejsu: ok. 8 godz.).

7. DZIEŃ. SAL
Śniadanie. Przypłyniecie na wyspę SAL. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po Sal. Przejazd do zatoki Shark Bay, gdzie można zobaczyć żyjące w naturalnym środowisku rekiny. Przejazd przez Terra Boa, żyzną krainę znaną ze zjawisk fatamorgany, do Pedra de Lume, malowniczych salin – zbiorników, gdzie przez odparowywanie wody morskiej pozyskuje się sól. Obiad. Powrót na katamaran. Kolacja i wieczór pożegnalny. Nocleg na katamaranie.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Przejazd na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
4 klimatyzowane kabiny 2-os. dla Gości, każda kabina z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i 2 kabiny z oddzielnymi wejściami dla załogi, szafki w kabinach, wentylatory, duży salon z widokiem panoramicznym 360 stopni, kanapa, stół, kuchnia gazowa z piekarnikiem, 2 lodówki, ekspres do kawy, gry planszowe i biblioteczka z książkami.

DANE TECHNICZNE: 
Typ: Katamaran Lagoon 450 S (rok produkcji: 2017)
Długość: 14 m 
Szerokość: 8 m
Wysokość: w środku 2,1 m
Zanurzenie: 1,3 m
Wyporność: 38 000 kg
Materiał: laminat
Prysznic słodkiej wody na pokładzie
Schodki do kąpania
Powierzchnia żagli: 130 m², grot 79 m², genua 51m
Kabestan elektryczny
Winda kotwiczna elektryczna
Silniki: 2 X yanmar 57 KW
Zbiornik paliwa: 1020 l
Zbiornik słodkiej wody: 750 l
Odsalarka, maszyna do produkcji słodkiej wody: 100 l/h
Agregat prądotwórczy: 15 KW
Klimatyzacja 5-strefowa
AIS
GPS
Radar
2 niezależne nawigacje B&G (Zeus 2 i Zeus 3)
Autopilot
Navtex
Telefon Satelitarny Imarsat C
Telefon Satelitarny Garmin Inreach SE+
Radio VHS + ręczne radio VHS
Radio Vision
Instalacja elektryczna: 12V (non stop)/ 220V
Ponton: Hilfield 340 z silnikiem 20 KM
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward/hostessa) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą.
 4. Dla chętnych nauka podstaw żeglowania i wybranych sportów wodnych. Dodatkowo możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu do: wind- i kitesurfingu, snorkelingu, spearfishingu, wędkowania oraz deski stand up paddle.
7 noclegów na jachcie; 2-os. kajuty z toaletami, klimatyzowane • wyżywienie: 7 śniadań, 3 obiady, 7 kolacji • przelot • transfer lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego polskojęzycznego sternika i stewarda/hostessy • telefoniczna opieka polskojęzycznego rezydenta na Sal • komplet ręczników i pościeli • sprzątanie jachtu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
 1. Opłaty fakultatywne: wycieczka po wyspie Boa Vista: ok. 55 EUR; wycieczka Parku Cha das Caldeiras z wulkanem: ok. 60 EUR; wycieczka po wyspie Fogo: ok. 55 EUR; wycieczka po wyspie Sal: ok. 50 EUR.
 2. Rejs ma charakter wypoczynkowo-rekreacyjny. Dzieci poniżej 12. roku życia mogą wziąć udział w rejsie pod opieką rodziców i po przesłaniu pisemnej zgody rodzica na udział w imprezie.
 3. Katamaran nie podpływa bezpośrednio do brzegu wyspy. Uczestnicy wraz załogą dopływają do brzegu przeznaczonym do tego pontonem.
 4. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny, miękką torbę podróżną lub walizkę o maksymalnych wymiarach 40x40x100 cm.
TA OFERTA JEST
OBJĘTA PROMOCJĄ:
czytaj więcej >
LATO 2020
x
 • 30% zaliczki
 • Pakiet Gwarancji 20PLN/os.
 • 1% zniżki dla Stałych Klientów lub 100 PLN za zgody w Aplikacji Mobilnej na kontakt elektroniczny
 • dodatkowo Bonusy na Plusy
Zobacz więcej
Informacje o regionie
Galeria regionu

Wyspy Zielonego Przylądka

Cabo Verde to 10 wysp i 8 wysepek - każda z nich ma własną osobowość i jest warta odkrycia. Santo Antão to ojczyzna grogu, lokalnej odmiany rumu, São Vicente ma urokliwą stolicę Mindelo, zwaną „Małą Brazylią” od hucznie obchodzonego tu karnawału, jedną z najładniejszych na Wyspach a wyspa Sal – niekończące się plaże i turkusowe morze.

Położenie na mapie Trasa

Boa Vista • Sal Rei • Maio • Fogo • Boa Vista • Sal

Rejs luksusowym katamaranem jest doskonałą propozycją dla każdego, kto lubi spędzać wakacje aktywnie i chce przeżyć niezapomnianą przygodę pośród niezwykłych krajobrazów południowych Wysp Zielonego Przylądka. W czasie rejsu można snurkować, nurkować, a nawet wziąć lekcję żeglowania. Załoga katamaranu zadba o bezpieczeństwo i komfortowy wypoczynek, a nawet przygotuje pyszne posiłki z lokalnych produktów. Warto skorzystać z bogatej oferty fakultatywnej na miejscu i odkryć tajemnicze wyspy Cabo Verde, które mają wiele do zaoferowania. Boa Vista to „żółwia wyspa”, Maio odznacza się zielenią lasów i pięknymi plażami, a górzysta Fogo zachwyca plantacjami kawy i kolonialną architekturą Sao Filippe. Przedłuż wakacje na Cabo Verde o kolejny tydzień w wybranym hotelu z oferty ITAKI na egzotycznej wyspie Sal! Trasa rejsu: ok. 260 mil morskich.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Sal. Transfer z lotniska do mariny. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-osobowych kabinach. Obiad na jachcie. Wieczór zapoznawczy i organizacyjny. Kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Boa Vista (czas rejsu: ok. 6 godz.).

2. DZIEŃ. BOA VISTA – SAL REI
Śniadanie. Przypłynięcie na wyspę BOA VISTA, należącą do Wysp Zawietrznych. Wyspa jest trzecim co do wielkości miejscem na świecie, gdzie występuje najwięcej żółwi morskich w okresie godowym. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po wyspie Boa Vista. Wizyta w Escola de Olaria, gdzie wytwarza się lokalną porcelanę. Przejazd do Desero de Viana, pustynnego parku utworzonego przez piasek z Sahary, naniesiony przez wiatr. Przejazd przez Povoação do Santa Monica, gdzie znajdują się najpiękniejsze plaże Cabo Verde. Czas wolny na jednej z szerokich, białych, piaszczystych plaży. Obiad w miejscowości Vila de Sal Rei. Przejazd do Praia Diante, zwiedzanie kościoła św. Izabeli i wizyta na plaży Praia de Atalanta. Powrót na katamaran, kolacja w okolicy wysepki SAL REI. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Maio (czas rejsu: ok. 8 godz.).

3. DZIEŃ. MAIO
Śniadanie. Przypłynięcie na MAIO, słynącą z rozległych lasów, co wyróżnia ją od pozostałych wysp archipelagu. Czas wolny na kąpiel lub samodzielne zwiedzanie miasta Vila do Maio. Na plaży snurkowanie i/lub nauka pływania na „suppach” (SUP – Stand up Paddle to pływanie na stojąco na desce i odpychanie się wiosłem). W ciągu dnia obiad, składający się z dań z miejscowych produktów, przygotowany przez załogę katamaranu. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Fogo (czas rejsu: ok. 8 godz.).

4. DZIEŃ. FOGO
Śniadanie. Przypłynięcie na FOGO, należącą do archipelagu Wysp Podwietrznych. Nad wyspą góruje szczyt aktywnego wulkanu Pico do Fogo (2829 m n. p. m). Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do Parku Cha das Caldeiras. Zwiedzanie rozpoczyna się w miasteczku Sao Filipe z charakterystyczną architekturą kolonialną. Następnie wizyta w miejscowości Forno z niespotykanym systemem nawadniania. Przejazd do Achada Furna, gdzie po erupcjach wulkanu w 1995 r. i 2014 r. zbudowano dla lokalnej społeczności nowe domy. Wizyta w punkcie widokowym z krajobrazem kraterów w Cabeça Fundão. Wizyta w wiosce Cha das Caldeiras w kraterze wulkanu, która bywa ewakuowana, gdy aktywność krateru wzrasta. Obiad. Degustacja lokalnego wina Manecon. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie.

5. DZIEŃ. FOGO
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po FOGO. Przejazd w kierunku Cova Figueira. Wizyta w punkcie widokowym, skąd rozciąga się widok na wulkan i lawę. Przejście do Monte Velha na plantację kawy, która według Portugalczyków jest najlepsza na świecie. Kawę uprawia się tu na wysokości 800 m, a jej produkcja wynosi ok. 10 ton rocznie. Obiad w lokalnej restauracji w miasteczku Mosteiros. Przejazd wzdłuż salin i czas wolny na małej plaży z czarnym piaskiem. Powrót na katamaran. Dla chętnych nauka żeglowania. Kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Boa Vista (czas rejsu: ok. 12 godz.).

6. DZIEŃ. BOA VISTA
Śniadanie. Przypłynięcie na wyspę BOA VISTA i czas wolny na dziewiczej plaży Santa Maria. W ciągu dnia obiad, składający się z dań z miejscowych produktów przygotowany przez załogę katamaranu. Powrót na katamaran, kolacja. Nocleg na katamaranie. Nocny rejs na wyspę Sal (czas rejsu: ok. 8 godz.).

7. DZIEŃ. SAL
Śniadanie. Przypłyniecie na wyspę SAL. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka po Sal. Przejazd do zatoki Shark Bay, gdzie można zobaczyć żyjące w naturalnym środowisku rekiny. Przejazd przez Terra Boa, żyzną krainę znaną ze zjawisk fatamorgany, do Pedra de Lume, malowniczych salin – zbiorników, gdzie przez odparowywanie wody morskiej pozyskuje się sól. Obiad. Powrót na katamaran. Kolacja i wieczór pożegnalny. Nocleg na katamaranie.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Przejazd na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.
OPIS KATAMARANU4 klimatyzowane kabiny 2-os. dla Gości, każda kabina z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i 2 kabiny z oddzielnymi wejściami dla załogi, szafki w kabinach, wentylatory, duży salon z widokiem panoramicznym 360 stopni, kanapa, stół, kuchnia gazowa z piekarnikiem, 2 lodówki, ekspres do kawy, gry planszowe i biblioteczka z książkami.

DANE TECHNICZNE: 
Typ: Katamaran Lagoon 450 S (rok produkcji: 2017)
Długość: 14 m 
Szerokość: 8 m
Wysokość: w środku 2,1 m
Zanurzenie: 1,3 m
Wyporność: 38 000 kg
Materiał: laminat
Prysznic słodkiej wody na pokładzie
Schodki do kąpania
Powierzchnia żagli: 130 m², grot 79 m², genua 51m
Kabestan elektryczny
Winda kotwiczna elektryczna
Silniki: 2 X yanmar 57 KW
Zbiornik paliwa: 1020 l
Zbiornik słodkiej wody: 750 l
Odsalarka, maszyna do produkcji słodkiej wody: 100 l/h
Agregat prądotwórczy: 15 KW
Klimatyzacja 5-strefowa
AIS
GPS
Radar
2 niezależne nawigacje B&G (Zeus 2 i Zeus 3)
Autopilot
Navtex
Telefon Satelitarny Imarsat C
Telefon Satelitarny Garmin Inreach SE+
Radio VHS + ręczne radio VHS
Radio Vision
Instalacja elektryczna: 12V (non stop)/ 220V
Ponton: Hilfield 340 z silnikiem 20 KM
 1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward/hostessa) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.
 2. Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy żeglowania są orientacyjne.
 3. Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą.
 4. Dla chętnych nauka podstaw żeglowania i wybranych sportów wodnych. Dodatkowo możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu do: wind- i kitesurfingu, snorkelingu, spearfishingu, wędkowania oraz deski stand up paddle.
ŚWIADCZENIA7 noclegów na jachcie; 2-os. kajuty z toaletami, klimatyzowane • wyżywienie: 7 śniadań, 3 obiady, 7 kolacji • przelot • transfer lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego polskojęzycznego sternika i stewarda/hostessy • telefoniczna opieka polskojęzycznego rezydenta na Sal • komplet ręczników i pościeli • sprzątanie jachtu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka
POZIOM TRUDNOŚCI: 2Poziom 1
Wymagana podstawowa sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 3-godzinny wysiłek każdego dnia. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie fizyczne. Idealny dla rodzin z dziećmi.
Poziom 2
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 4-godzinny wysiłek każdego dnia. Dla przeciętnie sprawnych uczestników oraz dla rodzin z dziećmi powyżej 13 lat.
Poziom 3
Wymagana sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 5-godzinny wysiłek fizyczny każdego dnia. Dla osób z przygotowaniem kondycyjnym.
Poziom 4
Wymagana wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły 6-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z dobrą kondycją fizyczną.
Poziom 5
Wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, pozwalająca na ciągły, min. 7-godzinny wysiłek fizyczny. Dla osób z przygotowaniem i bardzo dobrą kondycją fizyczną.
UWAGI
 1. Opłaty fakultatywne: wycieczka po wyspie Boa Vista: ok. 55 EUR; wycieczka Parku Cha das Caldeiras z wulkanem: ok. 60 EUR; wycieczka po wyspie Fogo: ok. 55 EUR; wycieczka po wyspie Sal: ok. 50 EUR.
 2. Rejs ma charakter wypoczynkowo-rekreacyjny. Dzieci poniżej 12. roku życia mogą wziąć udział w rejsie pod opieką rodziców i po przesłaniu pisemnej zgody rodzica na udział w imprezie.
 3. Katamaran nie podpływa bezpośrednio do brzegu wyspy. Uczestnicy wraz załogą dopływają do brzegu przeznaczonym do tego pontonem.
 4. Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny, miękką torbę podróżną lub walizkę o maksymalnych wymiarach 40x40x100 cm.
Opinie klientów (2)

Ocena ogólna

5.5/6

Klienci wyróżnili:

 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Program wycieczki/trasę
 • Dobre wyżywienie
 • 5.5
 • 5.0
 • 4.5
 • 5.5

Pokaż recenzje od:

5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Super przygoda. rozwiń
Super przygoda.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Wyspy Zielonego Przylądka

Ahoj Morabeza!

WYCIECZKA OBJAZDOWA
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
6 640 Pln
Oszczędzasz: 1 171 PLN
Dorosły
5 469pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 10 938 pln razem
Oszczędzasz 1 171 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter