phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Rankingi>

TOP 10 najlepszych plaż

Uwielbiasz piasek i słońce? Marzysz o wypoczynku na pięknej plaży? Albo romantycznych spacerach przy zachodzie słońca? Wybierz hotel, którego plażę nasi Klienci ocenili najlepiej!
1
Spacerując przepiękną długą piaszczystą plażą można się całkowicie wyciszyć i zapomnieć o problemach życia codziennego. Oglądając pelikany i pluskające się delfiny zapomina się o wszystkim, czuje się jak na innej planecie.

Dorota, 31-40 lat
Przy tej plaży znajduje się również hotel: Hotel Juweira Boutique, Hotel Al Fanar & Residences
Cena od: 4689pln

Sprawdź

2
Hotel Oasis Atlantico Belorizonte Wyspy Zielonego Przylądka
Plaża PIĘKNA, piaszczysta, ogromna. Leżaki dla wszystkich dostępne o każdej porze. Przy plaży bar z drinkami. Ogromną atrakcją była dla nas szalenie elegancka kolacja w resteuracji przy plaży. Przepięknie nakryty stół, wytworne dania i bardzo miła obsługa. Dodatkowo muzyka na żywo.

Karolina Dominika, 31-40 lat
Przy tej plaży znajduje się również hotel: Hotel Oasis Atlantico Salinas Sea
Cena od: 3849pln

Sprawdź

Położony przy pięknej piaszczystej plaży i zatoce z kolorową i ciekawą rafą koralową. Można podziwiać podwodny świat zarówno na rafie od strony El Malikia jak i sąsiedniego Hiltona. Codziennie można spotkać żółwie - wystarczy uważnie się rozglądać podczas snurkowania w zatoce.

Grazyna, 41-50 lat
Przy tej plaży znajduje się również hotel: Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Cena od: 2669pln

Sprawdź

4
Hotel Grand Bahia Principe Turquesa Dominikana / Punta Cana
Rajska plaża jak z pocztówki, biały piasek turkus wody oszałamiały nasze oczy oraz palmy kokosowe - najpiękniejsze jakie kiedykolwiek widziałem.

Adam, 31-40 lat
Cena od: pln

Sprawdź

Zachwycające i szerokie plaże z piaskiem jak mąka i kolory......ocean lazuru, błękitu, indygo o wschodzie, szafir o zachodzie słońca. do tego cudowna flora - bujne palmy, piękne kwiaty i krzewy wśród których latają urocze koliberki. Nad oceanem polują potężne pelikany. I to wszystko powoduję, że mamy EDEN.

Wioleta, 41-50 lat
Cena od: 4779pln

Sprawdź

Plaża przy hotelu, czysta, biały pudrowy piasek z cząstkami rafy koralowej. Kolor oceanu przepiękny, podczas opływu na dnie można zobaczyć różne formy życia. Wieczorami biegające kraby były dodatkową atrakcją.

Iwona, 31-40 lat
Cena od: 5229pln

Sprawdź

Hotel położony bajecznie, pośród gór, z piaszczystą plażą nie ustępującą w niczym tej z filmu 'Niebiańska plaża'. Miły basen, dostępne leżaki z parasolami, dużo zieleni, Po terenie hotelu skaczą małpki, które są zupełnie niegroźne dla ludzi. Jest to miejsce w którym można dobrze się odprężyć.

Dariusz, 41-50 lat
Cena od: 5659pln

Sprawdź

8
Hotel Meliá Gorriones Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura
Najlepsze nasze wakacje. Pierwszy raz nie mogę się do niczego przyczepić. Wszystko mi się podobało. Hotel kapitalnie polożony. Obłędne plaże, świetne baseny przy hotelu z lekko podgrzewaną wodą słodką lub morską. Kuchnia palce lizać. Wlaściwie już postanowiliśmy że wròcimy tam w przyszłym roku w poszerzonym rodzinnym składzie. Polecamy.

Janusz, 50+ lat
Cena od: 2869pln

Sprawdź

9
Hotel Kakkos Bay Grecja / Kreta
Przepiękna plaża nad krystalicznym I cieplym morzem, z dużą ilością leżaków i parasoli (leżaki dostępne przez caly dzień nie trzeba rezerwować).

Adrian, 31-40 lat
Przy tej plaży znajduje się również hotel: Hotel Kakkos Beach
Cena od: 2519pln

Sprawdź

10
Gdy do naszego hotelu został już tylko kawałek nagle droga prowadziła lekko ku górze i nagle naszym oczom ukazała się przepiękna plaża. Widoczna idealnie ze wzniesienia na autostradzie. Wtedy nasze obawy zostały rozwiane. Widok obłędny. Myśleliśmy już tylko o tym, żeby się zameldować w recepcji, zostawić bagaże i lecieć na plażę.

Tomasz, 26-30 lat
Cena od: pln

Sprawdź

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Dział Sprzedaży skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Wystąpił błąd podczas przesyłania danych.
    arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter