phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
Jak rezerwować?Rezerwacja krok po kroku

Rezerwacja krok po kroku

Znalazłeś już swoje wymarzone wakacje? Zarezerwuj je przez Internet! Szybko, bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu. Zobacz, jakie to proste!

Gdy klikniesz przycisk „Zarezerwuj” (znajduje się on przy każdej ofercie), znajdziesz się w Bezpiecznym Procesie Rezerwacji. W każdym kroku tego procesu, otrzymasz informacje o tym, co należy zrobić.

Krok1 – Podaj dane uczestników


Tutaj wpisz imiona, nazwiska oraz daty urodzenia wszystkich uczestników rezerwowanej imprezy turystycznej.

Pamiętaj! Po prawej stronie znajdziesz informacje o wybranej ofercie oraz szczegółowe informacje dotyczące ceny.

Krok2 – Dane rezerwującego


Teraz podaj dane rezerwującego wakacje – imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość, telefon kontaktowy oraz e-mail.

Krok3 – Podsumowanie danych


W tym miejscu zobaczysz informacje o wybranych wakacjach oraz dane uczestników i rezerwującego. Sprawdź dobrze czy wszystko się zgadza. Jeśli tak, potwierdź i przejdź do następnego kroku.

Pamiętaj! Możesz edytować wpisane dane.

Krok4 – Płatność i usługi dodatkowe


Tu możesz zarezerwować dodatkowe usługi, jak parking przy lotnisku czy dodatkowe gwarancje. Możesz także zdecydować się na wyższe ubezpieczenie.
Potwierdź zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa i Warunkami Ubezpieczenia (możesz również od razu zapisać się do newslettera, aby najlepsze wakacyjne propozycje otrzymywać na swoją skrzynkę mailową) i ZAREZERWUJ SWOJE WAKACJE!

Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, wraz z jej numerem, dokumenty do pobrania (dostępne także w Strefie Klienta – moja.itaka.pl). Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane także na Twój e-mail.

Pamiętaj! Po dokonaniu wpłaty we wskazanym terminie, prześlij potwierdzenie na adres sklep@itaka.pl lub faxem na nr 77 541 24 79. Brak wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter