phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Jak rezerwować?Rezerwacja krok po kroku

Rezerwacja krok po kroku

Znalazłeś już swoje wymarzone wakacje? Zarezerwuj je przez Internet! Szybko, bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu. Zobacz, jakie to proste!

Gdy klikniesz przycisk „Zarezerwuj” (znajduje się on przy każdej ofercie), znajdziesz się w Bezpiecznym Procesie Rezerwacji. W każdym kroku tego procesu, otrzymasz informacje o tym, co należy zrobić.

Krok1 – Podaj dane uczestników


Tutaj wpisz imiona, nazwiska oraz daty urodzenia wszystkich uczestników rezerwowanej imprezy turystycznej.

Pamiętaj! Po prawej stronie znajdziesz informacje o wybranej ofercie oraz szczegółowe informacje dotyczące ceny.

Krok2 – Dane rezerwującego


Teraz podaj dane rezerwującego wakacje – imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość, telefon kontaktowy oraz e-mail.

Krok3 – Podsumowanie danych


W tym miejscu zobaczysz informacje o wybranych wakacjach oraz dane uczestników i rezerwującego. Sprawdź dobrze czy wszystko się zgadza. Jeśli tak, potwierdź i przejdź do następnego kroku.

Pamiętaj! Możesz edytować wpisane dane.

Krok4 – Płatność i usługi dodatkowe


Tu możesz zarezerwować dodatkowe usługi, jak parking przy lotnisku czy dodatkowe gwarancje. Możesz także zdecydować się na wyższe ubezpieczenie.
Potwierdź zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa i Warunkami Ubezpieczenia (możesz również od razu zapisać się do newslettera, aby najlepsze wakacyjne propozycje otrzymywać na swoją skrzynkę mailową) i ZAREZERWUJ SWOJE WAKACJE!

Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, wraz z jej numerem, dokumenty do pobrania (dostępne także w Strefie Klienta – moja.itaka.pl). Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane także na Twój e-mail.

Pamiętaj! Po dokonaniu wpłaty we wskazanym terminie, prześlij potwierdzenie na adres sklep@itaka.pl lub faxem na nr 77 541 24 79. Brak wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter