Hiszpania

  Podróż w zielone

  nowość
  nowość
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Santillana del Mar • Jaskinia Altamira • Comillas • Park Narodowy Picos de Europa • Sanktuarium Covadonga • Cangas de Onís • Playa de las Catedrales • A Coruña • Santiago de Compostela • Ponte Maceira • Muxía • Przylądek Finisterre • Wodospad Ézaro • Carnota • Muros • Vitoria-Gasteiz

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Bilbao. Transfer do hotelu. Czas wolny (w zależności od godziny przylotu). Kolacja, nocleg.

  2. dzień.

  santillana del mar – jaskinia altamira – comillas (trasa: ok. 250 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie SANTILLANA DEL MAR, średniowiecznej miejscowości stanowiącej jeden z najważniejszych zespołów zabytków w rejonie Kantabrii. To położone na północnym szlaku pielgrzymkowym Camino de Santiago miasto zostało uznane za zabytek narodowy. Spacer niezwykle malowniczą brukowaną Calle Santo Domingo, główną ulicą miasta, przy której wznoszą się okazałe budynki, w większości pochodzące z XIV w. Przejście do trójkątnego placu Plaza de Ramón Pelayo, przy którym podziwiać można wyjątkowo reprezentacyjny pałac Barreda-Bracho, rezydencje Del Águila i La Parra, ratusz i wieżę Don Borja. Spacer ulicą Calle del Cantón ze wspaniałymi rezydencjami, wśród których wyróżniają się Casa del Marqués – dom Leonora de la Vegi, pierwszego markiza Santillany oraz Casa de los Villa, znanego także jako „Casa de los Hombrones”. Przejście pod kolegiatę Santa Juliana – jeden z najlepszych przykładów romańskiej architektury w Kantabrii. Zbudowana w miejscu dawnej pustelni zwraca uwagę krużgankiem z oryginalnie zdobionymi kapitelami oraz ciekawą fasadą. Przejazd w kierunku JASKINI ALTAMIRA, uważanej za „Kaplicę Sykstyńską paleolitu”, wpisaną na listę UNESCO. Zwiedzanie Muzeum Altamira, nowoczesnego kompleksu, w którym można podziwiać neo-jaskinię z wierną kopią motywów malarskich przedstawionych w oryginalnej jaskini. Aby chronić unikalne malowidła, zwiedzający mogą podziwiać jej rekonstrukcję. Przejazd do COMILLAS, miejscowości będącej kompleksem historyczno-artystycznym i zwiedzanie najważniejszej budowli w miasteczku – modernistycznego „El Capricho” zaprojektowanego przez Antonio Gaudíego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  park narodowy picos de europa – sanktuarium covadonga – cangas de onís (trasa: ok. 190 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na teren PARKU NARODOWEGO PICOS DE EUROPA. Ten pierwszy park narodowy w Hiszpanii położony jest na terenach trzech wspólnot autonomicznych: Asturii, Kantabrii i León, na północy Hiszpanii. Okazja do podziwiania spektakularnych widoków na polodowcowe jeziora Covadonga, położone na wysokości ponad 1000 m n.p.m. w otoczeniu wysokich szczytów i zielonych łąk. Zwiedzanie ważnego miejsca kultu i celu pielgrzymek mieszkańców Asturii – SANKTUARIUM COVADONGA zjawiskowo położonego, zatopionego w wysokogórskim krajobrazie oraz pobliskiej Santa Cueva (Świętej Jaskini). Przystanek na zrobienie zdjęć przy słynnym moście rzymskim w miejscowości CANGAS DE ONÍS. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  4. dzień.

  playa de las catedrales – a coruña (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na słynną plażę PLAYA DE LAS CATEDRALES, znaną z imponujących łuków skalnych, pod którymi można spacerować w czasie odpływu. Ze względu na swą wyjątkowość plaża została uznana za zabytek przyrody. Przejazd do A CORUÑA, miasta, którego historia jest związana ze starym portem rybackim i handlowym. Spacer po Starym Mieście, wśród klimatycznych placów i romańskich kościołów, gdzie można podziwiać m.in.: Kolegiatę Santa María del Campo, najstarszy w mieście – kościół św. Jakuba, Ogród San Carlos, uznany za kompleks historyczno-artystyczny, zamek San Antón, Dom-Muzeum Emilii Pardo Bazán, Plac Maríi Pity z ratuszem. Przejście pod Wieżę Herkulesa – symbol miasta, jedną z najstarszych i jedyną działającą rzymską latanię morską na świecie. Latarnia została wpisana na listę UNESCO. Kontynuacja spaceru: Acuarium Finisterrae. Panoramiczny przejazd obok mieszczącego się w futurystycznym budynku Domu Człowieka. Czas wolny w pobliżu promenady i słynnej plaży Riazor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  5. dzień.

  santiago de compostela

  Śniadanie. Zwiedzanie SANTIAGO DE COMPOSTELA – celu wędrówki pielgrzymów odwiedzających grób św. Jakuba – patrona Hiszpanii. Stare Miasto zostało uznane za jeden z najpiękniejszych zespołów urbanistycznych na świecie i wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie katedry – jednego z najwspanialszych zabytków architektury romańskiej, z olbrzymich rozmiarów kadzielnicą i barokowym ołtarzem, Bramy Złotników, krypty ze szczątkami świętego, placu Obradoiro – miejsca spotkań grup pielgrzymkowych, klasztoru San Martín Pinario z piękną fasadą w stylu plateresco, Hostal de los Reyes Catolicos, o którym mówi się, że jest najstarszym hotelem na świecie oraz placu Praterías. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  ponte maceira – muxía – przylądek finisterre – wodospad ézaro – carnota – muros (trasa: ok. 360 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i krótki postój w uroczej wiosce PONTE MACEIRA, obowiązkowym przystanku na Camino de Santiago, gdzie można podziwiać średniowieczny most, kaplicę i stare młyny. Przejazd do miejscowości MUXÍA i zwiedzanie sanktuarium Nosa Señora da Barca, które wznosi się w otoczeniu megalitów, co dodaje magii temu miejscu. Przejazd do portu Finisterre i czas wolny, doskonała okazja, by zakosztować słynnej galicyjskiej kuchni. Przejazd w kierunku PRZYLĄDKA FINISTERRE, ostatniego punktu na trasie wielu pielgrzymów, uważanym w czasach Imperium Rzymskiego za „koniec świata” gdzie znajduje się najbardziej na zachód wysunięta latarnia morska w Europie, Okazja do kontemplacji jednego z najlepszych widoków na wybrzeżu Costa da Morte. Przystanek w punkcie widokowym przy WODOSPADZIE ÉZARO utworzonym przez rzekę, która jako jedyna w Europie spada prosto do oceanu. Niepowtarzalna okazja do podziwiania tego niesamowitego spektaklu natury. Przejazd do CARNOTA, gdzie znajduje się wyjątkowy, jeden z najdłuższych spichlerzy w Hiszpanii. Przejazd do MUROS, które może się poszczycić imponującym dziedzictwem historycznym i artystycznym. Spacer po zabytkowej części miasta, gdzie uwagę zwracają zabudowania z podcieniami, które są charakterystyczne dla miejscowości rybackich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  vitoria-gasteiz (trasa: ok. 580 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VITORIA-GASTEIZ, stolicy Kraju Basków. Spacer po średniowiecznej starówce, kryjącej urocze zakątki, piękne ogrody i aleje, która urzeka niepowtarzalnym klimatem. Przejście na Plaza de la Virgen Blanca – centralny punkt miasta z pomnikiem. Spacer: kościół San Miguel, do którego wejście prowadzi przez gotycki portyk z galerii arkadowej Los Arquillos, łączącą starą część miasta z nowymi dzielnicami, kościół św. Wincentego, Pałac Villa Suso na placu del Machete. Zwiedzanie górującej nad miastem katedry Santa María. Ta wspaniała gotycka świątynia wyróżnia się ciekawym portykiem, wokół niej skupiają się najstarsze ulice miasta, kryjące liczne pałace, m.in. Escoriaza-Esquibel z pięknym dziedzińcem w stylu plateresco oraz pałac Urbina Zárate. Kontynuacja spaceru: Pałac Rady Prowincji Álava z XIX w.: Doña Otxanda, obecną siedzibę Muzeum Przyrodniczego. Jest to budowla obronna powstała w XV wieku na miejscu wcześniejszej fortyfikacji. Czas wolny w parku La Florida, mieszczącym się w samym sercu miasta, który zachwyca ogromną różnorodnością roślin. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  8. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach **/***/**** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide: ok. 190 EUR
 • Uwagi

  • W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne mogą być zamknięte.
  • Miejsca kultu religijnego mogą być niedostępne dla zwiedzających w dni, na które przypadają święta kościelne.
  • Zwiedzanie obiektów kultu religijnego wymaga odpowiedniego stroju: zakryte kolana i ramiona.
  • Zalecamy zabranie odpowiedniego obuwia (trekking ok. 1,5 h w dniu 3.).

  Wyżywienie

  Kod oferty: BIOZIEL

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.6124 opinii
  4 438 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Cała ona, Barcelona!
  Hiszpania
  Cała ona, Barcelona!
  4.9257 opinii
  3 889 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Baśnie tysiąca i 7 nocy
  Hiszpania
  Baśnie tysiąca i 7 nocy
  4.5130 opinii
  3 739 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - España, ole!
  Hiszpania
  España, ole!
  5.1147 opinii
  3 999 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 6 089 zł /os. -34%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 399 zł /os.

  Hiszpania - Zaproszenie do Katalonii
  Hiszpania
  Zaproszenie do Katalonii
  5.215 opinii
  3 939 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - W rytmie flamenco
  Hiszpania
  W rytmie flamenco
  5.32162 opinii
  4 049 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Barwy Katalonii
  Hiszpania
  Barwy Katalonii
  4.3435 opinii
  3 559 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 5 409 zł /os. -34%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 059 zł /os.

  Hiszpania - Vuelta España
  Hiszpania
  Vuelta España
  5.0122 opinii
  4 889 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania, Majorka - Baleary nie do wiary
  HiszpaniaMajorka
  Baleary nie do wiary
  4 899 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 6 589 zł /os. -25%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania - Hola!
  Hiszpania
  Hola!
  5.313 opinii
  2 998 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP
   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Hiszpania

  Podróż w zielone

  nowość
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  Santillana del Mar • Jaskinia Altamira • Comillas • Park Narodowy Picos de Europa • Sanktuarium Covadonga • Cangas de Onís • Playa de las Catedrales • A Coruña • Santiago de Compostela • Ponte Maceira • Muxía • Przylądek Finisterre • Wodospad Ézaro • Carnota • Muros • Vitoria-Gasteiz

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Bilbao. Transfer do hotelu. Czas wolny (w zależności od godziny przylotu). Kolacja, nocleg.

  2. dzień.

  santillana del mar – jaskinia altamira – comillas (trasa: ok. 250 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie SANTILLANA DEL MAR, średniowiecznej miejscowości stanowiącej jeden z najważniejszych zespołów zabytków w rejonie Kantabrii. To położone na północnym szlaku pielgrzymkowym Camino de Santiago miasto zostało uznane za zabytek narodowy. Spacer niezwykle malowniczą brukowaną Calle Santo Domingo, główną ulicą miasta, przy której wznoszą się okazałe budynki, w większości pochodzące z XIV w. Przejście do trójkątnego placu Plaza de Ramón Pelayo, przy którym podziwiać można wyjątkowo reprezentacyjny pałac Barreda-Bracho, rezydencje Del Águila i La Parra, ratusz i wieżę Don Borja. Spacer ulicą Calle del Cantón ze wspaniałymi rezydencjami, wśród których wyróżniają się Casa del Marqués – dom Leonora de la Vegi, pierwszego markiza Santillany oraz Casa de los Villa, znanego także jako „Casa de los Hombrones”. Przejście pod kolegiatę Santa Juliana – jeden z najlepszych przykładów romańskiej architektury w Kantabrii. Zbudowana w miejscu dawnej pustelni zwraca uwagę krużgankiem z oryginalnie zdobionymi kapitelami oraz ciekawą fasadą. Przejazd w kierunku JASKINI ALTAMIRA, uważanej za „Kaplicę Sykstyńską paleolitu”, wpisaną na listę UNESCO. Zwiedzanie Muzeum Altamira, nowoczesnego kompleksu, w którym można podziwiać neo-jaskinię z wierną kopią motywów malarskich przedstawionych w oryginalnej jaskini. Aby chronić unikalne malowidła, zwiedzający mogą podziwiać jej rekonstrukcję. Przejazd do COMILLAS, miejscowości będącej kompleksem historyczno-artystycznym i zwiedzanie najważniejszej budowli w miasteczku – modernistycznego „El Capricho” zaprojektowanego przez Antonio Gaudíego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  park narodowy picos de europa – sanktuarium covadonga – cangas de onís (trasa: ok. 190 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na teren PARKU NARODOWEGO PICOS DE EUROPA. Ten pierwszy park narodowy w Hiszpanii położony jest na terenach trzech wspólnot autonomicznych: Asturii, Kantabrii i León, na północy Hiszpanii. Okazja do podziwiania spektakularnych widoków na polodowcowe jeziora Covadonga, położone na wysokości ponad 1000 m n.p.m. w otoczeniu wysokich szczytów i zielonych łąk. Zwiedzanie ważnego miejsca kultu i celu pielgrzymek mieszkańców Asturii – SANKTUARIUM COVADONGA zjawiskowo położonego, zatopionego w wysokogórskim krajobrazie oraz pobliskiej Santa Cueva (Świętej Jaskini). Przystanek na zrobienie zdjęć przy słynnym moście rzymskim w miejscowości CANGAS DE ONÍS. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  4. dzień.

  playa de las catedrales – a coruña (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na słynną plażę PLAYA DE LAS CATEDRALES, znaną z imponujących łuków skalnych, pod którymi można spacerować w czasie odpływu. Ze względu na swą wyjątkowość plaża została uznana za zabytek przyrody. Przejazd do A CORUÑA, miasta, którego historia jest związana ze starym portem rybackim i handlowym. Spacer po Starym Mieście, wśród klimatycznych placów i romańskich kościołów, gdzie można podziwiać m.in.: Kolegiatę Santa María del Campo, najstarszy w mieście – kościół św. Jakuba, Ogród San Carlos, uznany za kompleks historyczno-artystyczny, zamek San Antón, Dom-Muzeum Emilii Pardo Bazán, Plac Maríi Pity z ratuszem. Przejście pod Wieżę Herkulesa – symbol miasta, jedną z najstarszych i jedyną działającą rzymską latanię morską na świecie. Latarnia została wpisana na listę UNESCO. Kontynuacja spaceru: Acuarium Finisterrae. Panoramiczny przejazd obok mieszczącego się w futurystycznym budynku Domu Człowieka. Czas wolny w pobliżu promenady i słynnej plaży Riazor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  5. dzień.

  santiago de compostela

  Śniadanie. Zwiedzanie SANTIAGO DE COMPOSTELA – celu wędrówki pielgrzymów odwiedzających grób św. Jakuba – patrona Hiszpanii. Stare Miasto zostało uznane za jeden z najpiękniejszych zespołów urbanistycznych na świecie i wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie katedry – jednego z najwspanialszych zabytków architektury romańskiej, z olbrzymich rozmiarów kadzielnicą i barokowym ołtarzem, Bramy Złotników, krypty ze szczątkami świętego, placu Obradoiro – miejsca spotkań grup pielgrzymkowych, klasztoru San Martín Pinario z piękną fasadą w stylu plateresco, Hostal de los Reyes Catolicos, o którym mówi się, że jest najstarszym hotelem na świecie oraz placu Praterías. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  ponte maceira – muxía – przylądek finisterre – wodospad ézaro – carnota – muros (trasa: ok. 360 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i krótki postój w uroczej wiosce PONTE MACEIRA, obowiązkowym przystanku na Camino de Santiago, gdzie można podziwiać średniowieczny most, kaplicę i stare młyny. Przejazd do miejscowości MUXÍA i zwiedzanie sanktuarium Nosa Señora da Barca, które wznosi się w otoczeniu megalitów, co dodaje magii temu miejscu. Przejazd do portu Finisterre i czas wolny, doskonała okazja, by zakosztować słynnej galicyjskiej kuchni. Przejazd w kierunku PRZYLĄDKA FINISTERRE, ostatniego punktu na trasie wielu pielgrzymów, uważanym w czasach Imperium Rzymskiego za „koniec świata” gdzie znajduje się najbardziej na zachód wysunięta latarnia morska w Europie, Okazja do kontemplacji jednego z najlepszych widoków na wybrzeżu Costa da Morte. Przystanek w punkcie widokowym przy WODOSPADZIE ÉZARO utworzonym przez rzekę, która jako jedyna w Europie spada prosto do oceanu. Niepowtarzalna okazja do podziwiania tego niesamowitego spektaklu natury. Przejazd do CARNOTA, gdzie znajduje się wyjątkowy, jeden z najdłuższych spichlerzy w Hiszpanii. Przejazd do MUROS, które może się poszczycić imponującym dziedzictwem historycznym i artystycznym. Spacer po zabytkowej części miasta, gdzie uwagę zwracają zabudowania z podcieniami, które są charakterystyczne dla miejscowości rybackich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  vitoria-gasteiz (trasa: ok. 580 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VITORIA-GASTEIZ, stolicy Kraju Basków. Spacer po średniowiecznej starówce, kryjącej urocze zakątki, piękne ogrody i aleje, która urzeka niepowtarzalnym klimatem. Przejście na Plaza de la Virgen Blanca – centralny punkt miasta z pomnikiem. Spacer: kościół San Miguel, do którego wejście prowadzi przez gotycki portyk z galerii arkadowej Los Arquillos, łączącą starą część miasta z nowymi dzielnicami, kościół św. Wincentego, Pałac Villa Suso na placu del Machete. Zwiedzanie górującej nad miastem katedry Santa María. Ta wspaniała gotycka świątynia wyróżnia się ciekawym portykiem, wokół niej skupiają się najstarsze ulice miasta, kryjące liczne pałace, m.in. Escoriaza-Esquibel z pięknym dziedzińcem w stylu plateresco oraz pałac Urbina Zárate. Kontynuacja spaceru: Pałac Rady Prowincji Álava z XIX w.: Doña Otxanda, obecną siedzibę Muzeum Przyrodniczego. Jest to budowla obronna powstała w XV wieku na miejscu wcześniejszej fortyfikacji. Czas wolny w parku La Florida, mieszczącym się w samym sercu miasta, który zachwyca ogromną różnorodnością roślin. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  8. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach **/***/**** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide: ok. 190 EUR
 • Uwagi

  • W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne mogą być zamknięte.
  • Miejsca kultu religijnego mogą być niedostępne dla zwiedzających w dni, na które przypadają święta kościelne.
  • Zwiedzanie obiektów kultu religijnego wymaga odpowiedniego stroju: zakryte kolana i ramiona.
  • Zalecamy zabranie odpowiedniego obuwia (trekking ok. 1,5 h w dniu 3.).

  Wyżywienie

  Kod oferty: BIOZIEL

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.6124 opinii
  4 438 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Cała ona, Barcelona!
  Hiszpania
  Cała ona, Barcelona!
  4.9257 opinii
  3 889 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Baśnie tysiąca i 7 nocy
  Hiszpania
  Baśnie tysiąca i 7 nocy
  4.5130 opinii
  3 739 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - España, ole!
  Hiszpania
  España, ole!
  5.1147 opinii
  3 999 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 6 089 zł /os. -34%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 399 zł /os.

  Hiszpania - Zaproszenie do Katalonii
  Hiszpania
  Zaproszenie do Katalonii
  5.215 opinii
  3 939 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - W rytmie flamenco
  Hiszpania
  W rytmie flamenco
  5.32162 opinii
  4 049 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania - Barwy Katalonii
  Hiszpania
  Barwy Katalonii
  4.3435 opinii
  3 559 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 5 409 zł /os. -34%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 059 zł /os.

  Hiszpania - Vuelta España
  Hiszpania
  Vuelta España
  5.0122 opinii
  4 889 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP
  Hiszpania, Majorka - Baleary nie do wiary
  HiszpaniaMajorka
  Baleary nie do wiary
  4 899 zł /os.
   
  +30 zł TFG i TFP

  Cena początkowa: 6 589 zł /os. -25%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania - Hola!
  Hiszpania
  Hola!
  5.313 opinii
  2 998 zł /os.
   
  +20 zł TFG i TFP