Hiszpania

  Podróż w zielone

  5.4
  5.4
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Termin potwierdzony
  Last Minute
  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Santillana del Mar • Jaskinia Altamira • Comillas • Park Narodowy Picos de Europa • Sanktuarium Covadonga • Cangas de Onís • Playa de las Catedrales • A Coruña • Santiago de Compostela • Ponte Maceira • Muxía • Przylądek Finisterre • Wodospad Ézaro • Carnota • Muros • Vitoria-Gasteiz

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Bilbao. Transfer do hotelu. Czas wolny (w zależności od godziny przylotu). Kolacja, nocleg.

  2. dzień.

  santillana del mar – jaskinia altamira – comillas (trasa: ok. 250 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie SANTILLANA DEL MAR, średniowiecznej miejscowości stanowiącej jeden z najważniejszych zespołów zabytków w rejonie Kantabrii. To położone na północnym szlaku pielgrzymkowym Camino de Santiago miasto zostało uznane za zabytek narodowy. Spacer niezwykle malowniczą brukowaną Calle Santo Domingo, główną ulicą miasta, przy której wznoszą się okazałe budynki, w większości pochodzące z XIV w. Przejście do trójkątnego placu Plaza de Ramón Pelayo, przy którym podziwiać można wyjątkowo reprezentacyjny pałac Barreda-Bracho, rezydencje Del Águila i La Parra, ratusz i wieżę Don Borja. Spacer ulicą Calle del Cantón ze wspaniałymi rezydencjami, wśród których wyróżniają się Casa del Marqués – dom Leonora de la Vegi, pierwszego markiza Santillany oraz Casa de los Villa, znanego także jako „Casa de los Hombrones”. Przejście pod kolegiatę Santa Juliana – jeden z najlepszych przykładów romańskiej architektury w Kantabrii. Zbudowana w miejscu dawnej pustelni zwraca uwagę krużgankiem z oryginalnie zdobionymi kapitelami oraz ciekawą fasadą. Przejazd w kierunku JASKINI ALTAMIRA, uważanej za „Kaplicę Sykstyńską paleolitu”, wpisaną na listę UNESCO. Zwiedzanie Muzeum Altamira, nowoczesnego kompleksu, w którym można podziwiać neo-jaskinię z wierną kopią motywów malarskich przedstawionych w oryginalnej jaskini. Aby chronić unikalne malowidła, zwiedzający mogą podziwiać jej rekonstrukcję. Przejazd do COMILLAS, miejscowości będącej kompleksem historyczno-artystycznym i zwiedzanie najważniejszej budowli w miasteczku – modernistycznego „El Capricho” zaprojektowanego przez Antonio Gaudíego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  park narodowy picos de europa – sanktuarium covadonga – cangas de onís (trasa: ok. 190 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na teren PARKU NARODOWEGO PICOS DE EUROPA. Ten pierwszy park narodowy w Hiszpanii położony jest na terenach trzech wspólnot autonomicznych: Asturii, Kantabrii i León, na północy Hiszpanii. Okazja do podziwiania spektakularnych widoków na polodowcowe jeziora Covadonga, położone na wysokości ponad 1000 m n.p.m. w otoczeniu wysokich szczytów i zielonych łąk. Zwiedzanie ważnego miejsca kultu i celu pielgrzymek mieszkańców Asturii – SANKTUARIUM COVADONGA zjawiskowo położonego, zatopionego w wysokogórskim krajobrazie oraz pobliskiej Santa Cueva (Świętej Jaskini). Przystanek na zrobienie zdjęć przy słynnym moście rzymskim w miejscowości CANGAS DE ONÍS. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  4. dzień.

  playa de las catedrales – a coruña (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na słynną plażę PLAYA DE LAS CATEDRALES, znaną z imponujących łuków skalnych, pod którymi można spacerować w czasie odpływu. Ze względu na swą wyjątkowość plaża została uznana za zabytek przyrody. Przejazd do A CORUÑA, miasta, którego historia jest związana ze starym portem rybackim i handlowym. Spacer po Starym Mieście, wśród klimatycznych placów i romańskich kościołów, gdzie można podziwiać m.in.: Kolegiatę Santa María del Campo, najstarszy w mieście – kościół św. Jakuba, Ogród San Carlos, uznany za kompleks historyczno-artystyczny, zamek San Antón, Dom-Muzeum Emilii Pardo Bazán, Plac Maríi Pity z ratuszem. Przejście pod Wieżę Herkulesa – symbol miasta, jedną z najstarszych i jedyną działającą rzymską latanię morską na świecie. Latarnia została wpisana na listę UNESCO. Kontynuacja spaceru: Acuarium Finisterrae. Panoramiczny przejazd obok mieszczącego się w futurystycznym budynku Domu Człowieka. Czas wolny w pobliżu promenady i słynnej plaży Riazor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  5. dzień.

  santiago de compostela

  Śniadanie. Zwiedzanie SANTIAGO DE COMPOSTELA – celu wędrówki pielgrzymów odwiedzających grób św. Jakuba – patrona Hiszpanii. Stare Miasto zostało uznane za jeden z najpiękniejszych zespołów urbanistycznych na świecie i wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie katedry – jednego z najwspanialszych zabytków architektury romańskiej, z olbrzymich rozmiarów kadzielnicą i barokowym ołtarzem, Bramy Złotników, krypty ze szczątkami świętego, placu Obradoiro – miejsca spotkań grup pielgrzymkowych, klasztoru San Martín Pinario z piękną fasadą w stylu plateresco, Hostal de los Reyes Catolicos, o którym mówi się, że jest najstarszym hotelem na świecie oraz placu Praterías. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  ponte maceira – muxía – przylądek finisterre – wodospad ézaro – carnota – muros (trasa: ok. 360 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i krótki postój w uroczej wiosce PONTE MACEIRA, obowiązkowym przystanku na Camino de Santiago, gdzie można podziwiać średniowieczny most, kaplicę i stare młyny. Przejazd do miejscowości MUXÍA i zwiedzanie sanktuarium Nosa Señora da Barca, które wznosi się w otoczeniu megalitów, co dodaje magii temu miejscu. Przejazd do portu Finisterre i czas wolny, doskonała okazja, by zakosztować słynnej galicyjskiej kuchni. Przejazd w kierunku PRZYLĄDKA FINISTERRE, ostatniego punktu na trasie wielu pielgrzymów, uważanym w czasach Imperium Rzymskiego za „koniec świata” gdzie znajduje się najbardziej na zachód wysunięta latarnia morska w Europie, Okazja do kontemplacji jednego z najlepszych widoków na wybrzeżu Costa da Morte. Przystanek w punkcie widokowym przy WODOSPADZIE ÉZARO utworzonym przez rzekę, która jako jedyna w Europie spada prosto do oceanu. Niepowtarzalna okazja do podziwiania tego niesamowitego spektaklu natury. Przejazd do CARNOTA, gdzie znajduje się wyjątkowy, jeden z najdłuższych spichlerzy w Hiszpanii. Przejazd do MUROS, które może się poszczycić imponującym dziedzictwem historycznym i artystycznym. Spacer po zabytkowej części miasta, gdzie uwagę zwracają zabudowania z podcieniami, które są charakterystyczne dla miejscowości rybackich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  vitoria-gasteiz (trasa: ok. 580 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VITORIA-GASTEIZ, stolicy Kraju Basków. Spacer po średniowiecznej starówce, kryjącej urocze zakątki, piękne ogrody i aleje, która urzeka niepowtarzalnym klimatem. Przejście na Plaza de la Virgen Blanca – centralny punkt miasta z pomnikiem. Spacer: kościół San Miguel, do którego wejście prowadzi przez gotycki portyk z galerii arkadowej Los Arquillos, łączącą starą część miasta z nowymi dzielnicami, kościół św. Wincentego, Pałac Villa Suso na placu del Machete. Zwiedzanie górującej nad miastem katedry Santa María. Ta wspaniała gotycka świątynia wyróżnia się ciekawym portykiem, wokół niej skupiają się najstarsze ulice miasta, kryjące liczne pałace, m.in. Escoriaza-Esquibel z pięknym dziedzińcem w stylu plateresco oraz pałac Urbina Zárate. Kontynuacja spaceru: Pałac Rady Prowincji Álava z XIX w.: Doña Otxanda, obecną siedzibę Muzeum Przyrodniczego. Jest to budowla obronna powstała w XV wieku na miejscu wcześniejszej fortyfikacji. Czas wolny w parku La Florida, mieszczącym się w samym sercu miasta, który zachwyca ogromną różnorodnością roślin. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  8. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach **/***/**** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide: ok. 190 EUR
 • Uwagi

  • W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne mogą być zamknięte.
  • Miejsca kultu religijnego mogą być niedostępne dla zwiedzających w dni, na które przypadają święta kościelne.
  • Zwiedzanie obiektów kultu religijnego wymaga odpowiedniego stroju: zakryte kolana i ramiona.
  • Zalecamy zabranie odpowiedniego obuwia (trekking ok. 1,5 h w dniu 3.).

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie
  Nasi klienci ocenili je na 5.2/6

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: BIOZIEL

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Hiszpania, Majorka - Baleary nie do wiary
  HiszpaniaMajorka
  Baleary nie do wiary
  4.87 opinii
  5 569 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 889 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 949 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - La vida loca Ole!
  HiszpaniaMajorka
  La vida loca Ole!
  5.18 opinii
  4 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 589 zł /os. -35%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - Majorka pod palmą
  HiszpaniaMajorka
  Majorka pod palmą
  5.170 opinii
  5 129 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 589 zł /os. -22%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 499 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - Majorka szlakiem suchego kamienia
  HiszpaniaMajorka
  Majorka szlakiem suchego kamienia
  4 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 489 zł /os. -42%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania - Hola!
  Hiszpania
  Hola!
  5.121 opinii
  3 258 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 3 568 zł /os. -8%

  Najniższa cena przed obniżką: 2 998 zł /os.

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.6167 opinii
  4 399 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 468 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 499 zł /os.

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.5896 opinii
  4 358 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 168 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 358 zł /os.

  Hiszpania - España, ole!
  Hiszpania
  España, ole!
  5.1155 opinii
  5 199 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 089 zł /os. -14%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 539 zł /os.

  Hiszpania - Buenos días
  Hiszpania
  Buenos días
  5.218 opinii
  4 519 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 389 zł /os. -16%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 899 zł /os.

  Hiszpania - Barwy Katalonii
  Hiszpania
  Barwy Katalonii
  4.2451 opinii
  2 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 649 zł /os. -48%

  Najniższa cena przed obniżką: 3 159 zł /os.

   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Hiszpania

  Podróż w zielone

  5.4
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  Santillana del Mar • Jaskinia Altamira • Comillas • Park Narodowy Picos de Europa • Sanktuarium Covadonga • Cangas de Onís • Playa de las Catedrales • A Coruña • Santiago de Compostela • Ponte Maceira • Muxía • Przylądek Finisterre • Wodospad Ézaro • Carnota • Muros • Vitoria-Gasteiz

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Bilbao. Transfer do hotelu. Czas wolny (w zależności od godziny przylotu). Kolacja, nocleg.

  2. dzień.

  santillana del mar – jaskinia altamira – comillas (trasa: ok. 250 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie SANTILLANA DEL MAR, średniowiecznej miejscowości stanowiącej jeden z najważniejszych zespołów zabytków w rejonie Kantabrii. To położone na północnym szlaku pielgrzymkowym Camino de Santiago miasto zostało uznane za zabytek narodowy. Spacer niezwykle malowniczą brukowaną Calle Santo Domingo, główną ulicą miasta, przy której wznoszą się okazałe budynki, w większości pochodzące z XIV w. Przejście do trójkątnego placu Plaza de Ramón Pelayo, przy którym podziwiać można wyjątkowo reprezentacyjny pałac Barreda-Bracho, rezydencje Del Águila i La Parra, ratusz i wieżę Don Borja. Spacer ulicą Calle del Cantón ze wspaniałymi rezydencjami, wśród których wyróżniają się Casa del Marqués – dom Leonora de la Vegi, pierwszego markiza Santillany oraz Casa de los Villa, znanego także jako „Casa de los Hombrones”. Przejście pod kolegiatę Santa Juliana – jeden z najlepszych przykładów romańskiej architektury w Kantabrii. Zbudowana w miejscu dawnej pustelni zwraca uwagę krużgankiem z oryginalnie zdobionymi kapitelami oraz ciekawą fasadą. Przejazd w kierunku JASKINI ALTAMIRA, uważanej za „Kaplicę Sykstyńską paleolitu”, wpisaną na listę UNESCO. Zwiedzanie Muzeum Altamira, nowoczesnego kompleksu, w którym można podziwiać neo-jaskinię z wierną kopią motywów malarskich przedstawionych w oryginalnej jaskini. Aby chronić unikalne malowidła, zwiedzający mogą podziwiać jej rekonstrukcję. Przejazd do COMILLAS, miejscowości będącej kompleksem historyczno-artystycznym i zwiedzanie najważniejszej budowli w miasteczku – modernistycznego „El Capricho” zaprojektowanego przez Antonio Gaudíego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  park narodowy picos de europa – sanktuarium covadonga – cangas de onís (trasa: ok. 190 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na teren PARKU NARODOWEGO PICOS DE EUROPA. Ten pierwszy park narodowy w Hiszpanii położony jest na terenach trzech wspólnot autonomicznych: Asturii, Kantabrii i León, na północy Hiszpanii. Okazja do podziwiania spektakularnych widoków na polodowcowe jeziora Covadonga, położone na wysokości ponad 1000 m n.p.m. w otoczeniu wysokich szczytów i zielonych łąk. Zwiedzanie ważnego miejsca kultu i celu pielgrzymek mieszkańców Asturii – SANKTUARIUM COVADONGA zjawiskowo położonego, zatopionego w wysokogórskim krajobrazie oraz pobliskiej Santa Cueva (Świętej Jaskini). Przystanek na zrobienie zdjęć przy słynnym moście rzymskim w miejscowości CANGAS DE ONÍS. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  4. dzień.

  playa de las catedrales – a coruña (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na słynną plażę PLAYA DE LAS CATEDRALES, znaną z imponujących łuków skalnych, pod którymi można spacerować w czasie odpływu. Ze względu na swą wyjątkowość plaża została uznana za zabytek przyrody. Przejazd do A CORUÑA, miasta, którego historia jest związana ze starym portem rybackim i handlowym. Spacer po Starym Mieście, wśród klimatycznych placów i romańskich kościołów, gdzie można podziwiać m.in.: Kolegiatę Santa María del Campo, najstarszy w mieście – kościół św. Jakuba, Ogród San Carlos, uznany za kompleks historyczno-artystyczny, zamek San Antón, Dom-Muzeum Emilii Pardo Bazán, Plac Maríi Pity z ratuszem. Przejście pod Wieżę Herkulesa – symbol miasta, jedną z najstarszych i jedyną działającą rzymską latanię morską na świecie. Latarnia została wpisana na listę UNESCO. Kontynuacja spaceru: Acuarium Finisterrae. Panoramiczny przejazd obok mieszczącego się w futurystycznym budynku Domu Człowieka. Czas wolny w pobliżu promenady i słynnej plaży Riazor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  5. dzień.

  santiago de compostela

  Śniadanie. Zwiedzanie SANTIAGO DE COMPOSTELA – celu wędrówki pielgrzymów odwiedzających grób św. Jakuba – patrona Hiszpanii. Stare Miasto zostało uznane za jeden z najpiękniejszych zespołów urbanistycznych na świecie i wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie katedry – jednego z najwspanialszych zabytków architektury romańskiej, z olbrzymich rozmiarów kadzielnicą i barokowym ołtarzem, Bramy Złotników, krypty ze szczątkami świętego, placu Obradoiro – miejsca spotkań grup pielgrzymkowych, klasztoru San Martín Pinario z piękną fasadą w stylu plateresco, Hostal de los Reyes Catolicos, o którym mówi się, że jest najstarszym hotelem na świecie oraz placu Praterías. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  ponte maceira – muxía – przylądek finisterre – wodospad ézaro – carnota – muros (trasa: ok. 360 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd i krótki postój w uroczej wiosce PONTE MACEIRA, obowiązkowym przystanku na Camino de Santiago, gdzie można podziwiać średniowieczny most, kaplicę i stare młyny. Przejazd do miejscowości MUXÍA i zwiedzanie sanktuarium Nosa Señora da Barca, które wznosi się w otoczeniu megalitów, co dodaje magii temu miejscu. Przejazd do portu Finisterre i czas wolny, doskonała okazja, by zakosztować słynnej galicyjskiej kuchni. Przejazd w kierunku PRZYLĄDKA FINISTERRE, ostatniego punktu na trasie wielu pielgrzymów, uważanym w czasach Imperium Rzymskiego za „koniec świata” gdzie znajduje się najbardziej na zachód wysunięta latarnia morska w Europie, Okazja do kontemplacji jednego z najlepszych widoków na wybrzeżu Costa da Morte. Przystanek w punkcie widokowym przy WODOSPADZIE ÉZARO utworzonym przez rzekę, która jako jedyna w Europie spada prosto do oceanu. Niepowtarzalna okazja do podziwiania tego niesamowitego spektaklu natury. Przejazd do CARNOTA, gdzie znajduje się wyjątkowy, jeden z najdłuższych spichlerzy w Hiszpanii. Przejazd do MUROS, które może się poszczycić imponującym dziedzictwem historycznym i artystycznym. Spacer po zabytkowej części miasta, gdzie uwagę zwracają zabudowania z podcieniami, które są charakterystyczne dla miejscowości rybackich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  vitoria-gasteiz (trasa: ok. 580 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VITORIA-GASTEIZ, stolicy Kraju Basków. Spacer po średniowiecznej starówce, kryjącej urocze zakątki, piękne ogrody i aleje, która urzeka niepowtarzalnym klimatem. Przejście na Plaza de la Virgen Blanca – centralny punkt miasta z pomnikiem. Spacer: kościół San Miguel, do którego wejście prowadzi przez gotycki portyk z galerii arkadowej Los Arquillos, łączącą starą część miasta z nowymi dzielnicami, kościół św. Wincentego, Pałac Villa Suso na placu del Machete. Zwiedzanie górującej nad miastem katedry Santa María. Ta wspaniała gotycka świątynia wyróżnia się ciekawym portykiem, wokół niej skupiają się najstarsze ulice miasta, kryjące liczne pałace, m.in. Escoriaza-Esquibel z pięknym dziedzińcem w stylu plateresco oraz pałac Urbina Zárate. Kontynuacja spaceru: Pałac Rady Prowincji Álava z XIX w.: Doña Otxanda, obecną siedzibę Muzeum Przyrodniczego. Jest to budowla obronna powstała w XV wieku na miejscu wcześniejszej fortyfikacji. Czas wolny w parku La Florida, mieszczącym się w samym sercu miasta, który zachwyca ogromną różnorodnością roślin. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  8. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach **/***/**** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide: ok. 190 EUR
 • Uwagi

  • W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne mogą być zamknięte.
  • Miejsca kultu religijnego mogą być niedostępne dla zwiedzających w dni, na które przypadają święta kościelne.
  • Zwiedzanie obiektów kultu religijnego wymaga odpowiedniego stroju: zakryte kolana i ramiona.
  • Zalecamy zabranie odpowiedniego obuwia (trekking ok. 1,5 h w dniu 3.).

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie
  Nasi klienci ocenili je na 5.2/6

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: BIOZIEL

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  Termin potwierdzonyLast Minute
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Hiszpania, Majorka - Baleary nie do wiary
  HiszpaniaMajorka
  Baleary nie do wiary
  4.87 opinii
  5 569 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 889 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 949 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - La vida loca Ole!
  HiszpaniaMajorka
  La vida loca Ole!
  5.18 opinii
  4 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 589 zł /os. -35%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - Majorka pod palmą
  HiszpaniaMajorka
  Majorka pod palmą
  5.170 opinii
  5 129 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 589 zł /os. -22%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 499 zł /os.

  Hiszpania, Majorka - Majorka szlakiem suchego kamienia
  HiszpaniaMajorka
  Majorka szlakiem suchego kamienia
  4 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 489 zł /os. -42%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 999 zł /os.

  Hiszpania - Hola!
  Hiszpania
  Hola!
  5.121 opinii
  3 258 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 3 568 zł /os. -8%

  Najniższa cena przed obniżką: 2 998 zł /os.

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.6167 opinii
  4 399 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 468 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 499 zł /os.

  Hiszpania - Viva Iberia
  Hiszpania
  Viva Iberia
  5.5896 opinii
  4 358 zł /os.
   +20 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 168 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 358 zł /os.

  Hiszpania - España, ole!
  Hiszpania
  España, ole!
  5.1155 opinii
  5 199 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 6 089 zł /os. -14%

  Najniższa cena przed obniżką: 5 539 zł /os.

  Hiszpania - Buenos días
  Hiszpania
  Buenos días
  5.218 opinii
  4 519 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 389 zł /os. -16%

  Najniższa cena przed obniżką: 4 899 zł /os.

  Hiszpania - Barwy Katalonii
  Hiszpania
  Barwy Katalonii
  4.2451 opinii
  2 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 5 649 zł /os. -48%

  Najniższa cena przed obniżką: 3 159 zł /os.