phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Radżastan maharadżów

Atuty oferty

 • bezpośredni przelot PLL LOT na trasie Warszawa–Delhi–Warszawa
 • Tadż Mahal, wizytówka Indii przejażdżka na wielbłądzie
 • noclegi w obiektach historycznych: pałacach, havelach
 • większość hoteli z basenem i dostępem do internetu
 • bogaty program zwiedzania
 • śniadania i kolacje w cenie

Radżastan maharadżów Kod: DELRLOT

Trasa
6 946PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Nd 25.09 – Pn 10.10.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Indie

Radżastan maharadżów

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: DELRLOT
5.3 /6
94% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Komfort podróży
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bezpieczne Wakacje

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot Dreamlinerem PLL LOT (Boeing 787) na Trasie Warszawa-Delhi.

2. DZIEŃ. DELHI
Przylot do DELHI, stolicy Indii i politycznego centrum kraju. O świetności miasta świadczą imponujące zabytki i okazałe budynki rządowe. Delhi to kwintesencja współczesnych Indii, miasto pełne kontrastów, gdzie obok siebie współistnieją niewyobrażalne bogactwo i skrajna bieda oraz historia i nowoczesność. Zwiedzanie Starego Delhi: Dżama Masdżid – największy meczet w Indiach, Radż Ghat – miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Przejście pod zabudowania Czerwonego Fortu – ogromnej cytadeli z czerwonego piaskowca, wpisanej na listę UNESCO. Spacer po Chandni Chowk – głównej arterii Starego Miasta, będącej jednocześnie gwarnym bazarem. Zwiedzanie Nowego Delhi: zespół Kutb Minar, w którym widoczne są wpływy architektury hinduistycznej i islamu, mauzoleum Humajuna – grobowiec mogolskiego władcy z XVI w. Kutb Minar oraz mauzoleum Humajuna zostały wpisane na listę UNESCO. Przejście pod Bramę Indii – 42-metrowy łuk triumfalny. Panoramiczny przejazd obok budynku parlamentu oraz Pałacu Prezydenckiego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ. MANDAWA
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MANDAWY. Po południu spacer po mieście, które jest galerią sztuki pod gołym niebem, stworzoną przez lokalnych artystów. Podziwiać tu można havele, czyli dawne rezydencje zamożnych kupców, których fasady pokryte są kolorowymi freskami o bogatej tematyce. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. DESHNOK – BIKANER
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DESHNOK. Zwiedzanie Karni Mata – Świątyni Szczurów, gdzie żyje kilka tysięcy szczurów uważanych za święte, czczonych i karmionych przez wiernych. Przejazd do BIKANER – jednego z trzech dawnych królestw Radżastanu, miasta znanego z Wielbłądzich Oddziałów, które są dumą Armii Indyjskiej. Po południu zwiedzanie niezdobytego fortu Dżunagarh, który kryje przepiękne pałace i świątynie. Przejażdżka autorikszą „tuk tuk” uliczkami miasta wśród bogato zdobionych haveli i tradycyjnych bazarów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. DŻAJSALMER
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DŻAJSALMERU, zwanego Złotym Miastem, jednego z najbardziej egzotycznych i niezwykłych miejsc Radżastanu. Oznaką minionej świetności miasta leżącego na skrzyżowaniu dawnych szlaków handlowych jest twierdza chroniona przez 99 bastionów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. DŻAJSALMER
Śniadanie. Zwiedzanie twierdzy Dżajsalmer, zbudowanej ze złocistego piaskowca, malowniczo położonej na szczycie 80-metrowego wzgórza. W jej obrębie znajdują się pełne majestatu pałace, dżinijskie świątynie oraz bogato zdobione rezydencje dawnych kupców. Ciekawostką jest, że jest to jedyna po dziś dzień zamieszkana twierdza w Indiach. Po południu safari na wielbłądach po wydmach Sam. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. DŻODHPUR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Dżodhpuru, Błękitnego Miasta, drugiego co do wielkości miasta Radżastanu. Miasto szczyci się jednym z najbardziej spektakularnych widoków w całym Radżastanie. Nad miastem góruje imponująca twierdza, u której stóp wije się labirynt gwarnych uliczek i bazarów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ. MANDORE – DŻODHPUR
Śniadanie. Przejazd do MANDORE, dawnej stolicy królów Marwaru, gdzie na terenie pięknych tarasowych ogrodów podziwiać można okazałe cenotafy oraz galerię wykutych w skale rzeźb bóstw. Przejazd do DŻODHPURU. Zwiedzanie okazałej twierdzy Mehrangarh wznoszącej się na ponad 120-metrowej skale, uznawanej za najbardziej majestatyczną budowlę obronną Radżastanu. Na terenie twierdzy podziw wzbudzają liczne pałace oraz muzeum z bogatą kolekcją palankinów, mebli i broni, a z murów obronnych rozpościera się spektakularny widok na pomalowane na niebiesko domy skupione u podnóża skały. Spacer uliczkami Starego Miasta. Przejażdżka autorikszą „tuk tuk”. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

9. DZIEŃ. RANAKPUR – UDAJPUR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do RANAKPURU, jednego z najświętszych miejsc dżinizmu. Zwiedzanie kompleksu świątynnego z XV w., malowniczo położonego w lesistej dolinie. Zwiedzanie świątyni Chaumukha poświęconej Adinathowi. Zbudowana z białego marmuru świątynia kryje znakomite dekoracje rzeźbiarskie pokrywające niemal całkowicie jej wnętrze. Na uwagę zasługują 1444 kolumny, z których każda jest inna. Przejazd do Udajpuru, nazywanego Miastem Wschodzącego Słońca, uważanego za najbardziej romantyczne w całych Indiach. Jego baśniowa uroda, malownicze położenie wokół jezior i piękne pałace na wyspach zachwycają przyjezdnych. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

10. DZIEŃ. UDAJPUR
Śniadanie. Panoramiczny przejazd wzdłuż brzegów sztucznego jeziora Fatah Sagar, utworzonego w 1678 r. Zwiedzanie UDAJPURU: bogato rzeźbiona świątynia Dżagdisz z XVII w., XVIII-wieczny Saheliyon-ki-Bari, czyli Ogród Dam Dworu, Pałac Miejski, największa królewska rezydencja w Radżastanie. W skład kompleksu wchodzą muzeum i pałace, z których część jest zamieszkana przez potomków dawnych władców, a część została przekształcona w luksusowe hotele. Po południu rejs łodzią po jeziorze Pichola, podczas którego można podziwiać wspaniałe pałace: Pałac Miejski na wschodnim brzegu oraz Pałac na Jeziorze, dawną letnią rezydencję królewską, a obecnie jeden z najlepszych hoteli na świecie, który często służy jako sceneria popularnych filmów, kręcono tu m.in. sceny do filmu „Ośmiorniczka” z serii o Jamesie Bondzie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

11. DZIEŃ. PUSZKAR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PUSZKARU, małego miasteczka nad jeziorem o tej samej nazwie. To jedno z najświętszych miast w Indiach, szczególnie ważne dla wyznawców hinduizmu – znajduje się tu jedna z niewielu w kraju świątyń poświęconych Brahmie. Puszkar co roku przyciąga setki tysięcy pielgrzymów. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miasteczku i okolicy jeziora oraz ghatów. Okazja do obserwacji religijnych rytuałów. Wieczorem możliwość przyglądania się modlitwie w jednej z lokalnych świątyń. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

12. DZIEŃ. DŻAJPUR
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie. Przejazd do Dżajpuru – stolicy Radżastanu, zwanego Różowym Miastem. Ten przydomek miasto zawdzięcza kolorowi fasad zabudowań Starego Miasta – różowy kolor symbolizuje gościnność. Dżajpur to również miasto okazałych pałaców i bazarów znanych ze wspaniałego rękodzieła oraz jeden z największych w Indiach ośrodków złotnictwa i obróbki kamieni szlachetnych. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

13. DZIEŃ. FORTU AMBER – DŻAJPUR
Śniadanie. Przejazd do FORTU AMBER – dawnej siedziby władców Amberu. Przejazd na słoniu lub jeepem na wzgórze, na którym wznosi się imponujący fort. Zwiedzanie wspaniałych budowli obronnych i pałacowych znajdujących się w jego obrębie. Po południu zwiedzanie DŻAJPURU: Pałac Miejski – królewska rezydencja i mieszczące się w niej muzeum, obserwatorium astronomiczne Dżantar Mantar wpisane na listę UNESCO. Przejście pod Pałac Wiatrów, jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli w mieście, której oryginalną fasadę zdobią setki okien. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

14. DZIEŃ. FATEHPUR SIKRI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do FATEHPUR SIKRI – w tłumaczeniu Miasta Zwycięstwa. Zwiedzanie zabudowań pałacowych miasta, które przez 14 lat było stolicą imperium Akbara Wielkiego. Do najpiękniejszych z wielu pamiątek dawnej świetności należą sale audiencji prywatnych i publicznych, Wielki Meczet zaprojektowany na wzór meczetu w Mekce oraz Pałac Pięciu Pięter. Fatehpur Sikri w 1986 r. zostało wpisane na listę UNESCO. Przejazd do Agry. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

15. DZIEŃ. AGRA – DELHI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie AGRY, dawnej stolicy Wielkich Mogołów: Tadż Mahal – jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie stworzone w dowód miłości do kobiety. Ta najwspanialsza wizytówka Indii została uznana za jeden z siedmiu współczesnych cudów świata i wpisana na listę UNESCO, Fort Agra, fortyfikacja z czerwonego piaskowca, arcydzieło projektu i konstrukcji objęte patronatem UNESCO. Przejazd do DELHI. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

16. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

14 noclegów w hotelach***/****: 2 w Delhi, 1 w Mandawie, 1 w Bikaner, 2 w Dżajsalmerze, 2 w Dżodhpurze, 2 w Udajpurze, 1 w Puszkarze, 2 w Dżajpurze, 1 w Agrze; 2-os. pokoje z łazienkami (możliwość 1 dostawki) • wyżywienie: 14 śniadań, 14 kolacji • przelot • przejazd minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • przejazd do Fortu Amber na słoniu lub jeepem (w zależności od dostępności), przejażdżka na wielbłądzie po wydmach, przejażdżka autorikszą w Bikaner, rejs po jeziorze Pichola (zależy od poziomu wody) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przejażdżka autorikszą „tuk tuk” w Dżodhpurze: ok. 150 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.
 2. Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w wyrabianiu wiz do Indii. Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce „Informacje o regionie”. Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 7 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 189 PLN.
 3. Rejs po jeziorze Pichola zależy jest od poziomu wody.
 4. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.

Informacje o regionie
Galeria regionu

Indie

Kraj pełen tajemnic, kontrastów i zagadek. Pełne kolorów Indie to jedna z najstarszych kultur na świecie. Zabytki różnych epok, taniec i muzyka podkreślają tożsamość narodową tego wspaniałego miejsca. Rękodzieła są ważnym elementem świadczącym o bogactwie i różnorodności tradycji subkontynentu indyjskiego.

Położenie na mapie Trasa

Delhi • Mandawa • Deshnok • Bikaner • Dżajsalmer • Mandore • Dżodhpur • Ranakpur • Udajpur • Puszkar • Fort Amber • Dżajpur • Fatehpur Sikri • Agra • Delhi
Pocztówkowo kolorowy, oszałamia różnorodnością i zachwyca bajkowym bogactwem. Tu materializują się marzenia wszystkich podróżników o egzotycznych Indiach. W czasie ponad dwutygodniowej podróży będzie okazja nie tylko do poznania sztandarowych zabytków, ale także do skorzystania z propozycji typu „soft adventure”: przejażdżka na wielbłądzie po wydmach, rejs po jeziorze, jazda autorikszą i jeepami. Wygodne noclegi zaplanowano w hotelach dobrej klasy turystycznej, a także w hotelach historycznych, gdzie w zabytkowych wnętrzach można poczuć się jak maharadża! Długość trasy w Indiach: ok. 2200 km.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot Dreamlinerem PLL LOT (Boeing 787) na Trasie Warszawa-Delhi.
2. DZIEŃ. DELHI
Przylot do DELHI, stolicy Indii i politycznego centrum kraju. O świetności miasta świadczą imponujące zabytki i okazałe budynki rządowe. Delhi to kwintesencja współczesnych Indii, miasto pełne kontrastów, gdzie obok siebie współistnieją niewyobrażalne bogactwo i skrajna bieda oraz historia i nowoczesność. Zwiedzanie Starego Delhi: Dżama Masdżid – największy meczet w Indiach, Radż Ghat – miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Przejście pod zabudowania Czerwonego Fortu – ogromnej cytadeli z czerwonego piaskowca, wpisanej na listę UNESCO. Spacer po Chandni Chowk – głównej arterii Starego Miasta, będącej jednocześnie gwarnym bazarem. Zwiedzanie Nowego Delhi: zespół Kutb Minar, w którym widoczne są wpływy architektury hinduistycznej i islamu, mauzoleum Humajuna – grobowiec mogolskiego władcy z XVI w. Kutb Minar oraz mauzoleum Humajuna zostały wpisane na listę UNESCO. Przejście pod Bramę Indii – 42-metrowy łuk triumfalny. Panoramiczny przejazd obok budynku parlamentu oraz Pałacu Prezydenckiego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
3. DZIEŃ. MANDAWA
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MANDAWY. Po południu spacer po mieście, które jest galerią sztuki pod gołym niebem, stworzoną przez lokalnych artystów. Podziwiać tu można havele, czyli dawne rezydencje zamożnych kupców, których fasady pokryte są kolorowymi freskami o bogatej tematyce. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. DESHNOK – BIKANER
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DESHNOK. Zwiedzanie Karni Mata – Świątyni Szczurów, gdzie żyje kilka tysięcy szczurów uważanych za święte, czczonych i karmionych przez wiernych. Przejazd do BIKANER – jednego z trzech dawnych królestw Radżastanu, miasta znanego z Wielbłądzich Oddziałów, które są dumą Armii Indyjskiej. Po południu zwiedzanie niezdobytego fortu Dżunagarh, który kryje przepiękne pałace i świątynie. Przejażdżka autorikszą „tuk tuk” uliczkami miasta wśród bogato zdobionych haveli i tradycyjnych bazarów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. DŻAJSALMER
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DŻAJSALMERU, zwanego Złotym Miastem, jednego z najbardziej egzotycznych i niezwykłych miejsc Radżastanu. Oznaką minionej świetności miasta leżącego na skrzyżowaniu dawnych szlaków handlowych jest twierdza chroniona przez 99 bastionów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. DŻAJSALMER
Śniadanie. Zwiedzanie twierdzy Dżajsalmer, zbudowanej ze złocistego piaskowca, malowniczo położonej na szczycie 80-metrowego wzgórza. W jej obrębie znajdują się pełne majestatu pałace, dżinijskie świątynie oraz bogato zdobione rezydencje dawnych kupców. Ciekawostką jest, że jest to jedyna po dziś dzień zamieszkana twierdza w Indiach. Po południu safari na wielbłądach po wydmach Sam. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
7. DZIEŃ. DŻODHPUR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Dżodhpuru, Błękitnego Miasta, drugiego co do wielkości miasta Radżastanu. Miasto szczyci się jednym z najbardziej spektakularnych widoków w całym Radżastanie. Nad miastem góruje imponująca twierdza, u której stóp wije się labirynt gwarnych uliczek i bazarów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
8. DZIEŃ. MANDORE – DŻODHPUR
Śniadanie. Przejazd do MANDORE, dawnej stolicy królów Marwaru, gdzie na terenie pięknych tarasowych ogrodów podziwiać można okazałe cenotafy oraz galerię wykutych w skale rzeźb bóstw. Przejazd do DŻODHPURU. Zwiedzanie okazałej twierdzy Mehrangarh wznoszącej się na ponad 120-metrowej skale, uznawanej za najbardziej majestatyczną budowlę obronną Radżastanu. Na terenie twierdzy podziw wzbudzają liczne pałace oraz muzeum z bogatą kolekcją palankinów, mebli i broni, a z murów obronnych rozpościera się spektakularny widok na pomalowane na niebiesko domy skupione u podnóża skały. Spacer uliczkami Starego Miasta. Przejażdżka autorikszą „tuk tuk”. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
9. DZIEŃ. RANAKPUR – UDAJPUR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do RANAKPURU, jednego z najświętszych miejsc dżinizmu. Zwiedzanie kompleksu świątynnego z XV w., malowniczo położonego w lesistej dolinie. Zwiedzanie świątyni Chaumukha poświęconej Adinathowi. Zbudowana z białego marmuru świątynia kryje znakomite dekoracje rzeźbiarskie pokrywające niemal całkowicie jej wnętrze. Na uwagę zasługują 1444 kolumny, z których każda jest inna. Przejazd do Udajpuru, nazywanego Miastem Wschodzącego Słońca, uważanego za najbardziej romantyczne w całych Indiach. Jego baśniowa uroda, malownicze położenie wokół jezior i piękne pałace na wyspach zachwycają przyjezdnych. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
10. DZIEŃ. UDAJPUR
Śniadanie. Panoramiczny przejazd wzdłuż brzegów sztucznego jeziora Fatah Sagar, utworzonego w 1678 r. Zwiedzanie UDAJPURU: bogato rzeźbiona świątynia Dżagdisz z XVII w., XVIII-wieczny Saheliyon-ki-Bari, czyli Ogród Dam Dworu, Pałac Miejski, największa królewska rezydencja w Radżastanie. W skład kompleksu wchodzą muzeum i pałace, z których część jest zamieszkana przez potomków dawnych władców, a część została przekształcona w luksusowe hotele. Po południu rejs łodzią po jeziorze Pichola, podczas którego można podziwiać wspaniałe pałace: Pałac Miejski na wschodnim brzegu oraz Pałac na Jeziorze, dawną letnią rezydencję królewską, a obecnie jeden z najlepszych hoteli na świecie, który często służy jako sceneria popularnych filmów, kręcono tu m.in. sceny do filmu „Ośmiorniczka” z serii o Jamesie Bondzie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
11. DZIEŃ. PUSZKAR
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PUSZKARU, małego miasteczka nad jeziorem o tej samej nazwie. To jedno z najświętszych miast w Indiach, szczególnie ważne dla wyznawców hinduizmu – znajduje się tu jedna z niewielu w kraju świątyń poświęconych Brahmie. Puszkar co roku przyciąga setki tysięcy pielgrzymów. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miasteczku i okolicy jeziora oraz ghatów. Okazja do obserwacji religijnych rytuałów. Wieczorem możliwość przyglądania się modlitwie w jednej z lokalnych świątyń. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
12. DZIEŃ. DŻAJPUR
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie. Przejazd do Dżajpuru – stolicy Radżastanu, zwanego Różowym Miastem. Ten przydomek miasto zawdzięcza kolorowi fasad zabudowań Starego Miasta – różowy kolor symbolizuje gościnność. Dżajpur to również miasto okazałych pałaców i bazarów znanych ze wspaniałego rękodzieła oraz jeden z największych w Indiach ośrodków złotnictwa i obróbki kamieni szlachetnych. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
13. DZIEŃ. FORTU AMBER – DŻAJPUR
Śniadanie. Przejazd do FORTU AMBER – dawnej siedziby władców Amberu. Przejazd na słoniu lub jeepem na wzgórze, na którym wznosi się imponujący fort. Zwiedzanie wspaniałych budowli obronnych i pałacowych znajdujących się w jego obrębie. Po południu zwiedzanie DŻAJPURU: Pałac Miejski – królewska rezydencja i mieszczące się w niej muzeum, obserwatorium astronomiczne Dżantar Mantar wpisane na listę UNESCO. Przejście pod Pałac Wiatrów, jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli w mieście, której oryginalną fasadę zdobią setki okien. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
14. DZIEŃ. FATEHPUR SIKRI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do FATEHPUR SIKRI – w tłumaczeniu Miasta Zwycięstwa. Zwiedzanie zabudowań pałacowych miasta, które przez 14 lat było stolicą imperium Akbara Wielkiego. Do najpiękniejszych z wielu pamiątek dawnej świetności należą sale audiencji prywatnych i publicznych, Wielki Meczet zaprojektowany na wzór meczetu w Mekce oraz Pałac Pięciu Pięter. Fatehpur Sikri w 1986 r. zostało wpisane na listę UNESCO. Przejazd do Agry. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
15. DZIEŃ. AGRA – DELHI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie AGRY, dawnej stolicy Wielkich Mogołów: Tadż Mahal – jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie stworzone w dowód miłości do kobiety. Ta najwspanialsza wizytówka Indii została uznana za jeden z siedmiu współczesnych cudów świata i wpisana na listę UNESCO, Fort Agra, fortyfikacja z czerwonego piaskowca, arcydzieło projektu i konstrukcji objęte patronatem UNESCO. Przejazd do DELHI. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
16. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 14 noclegów w hotelach***/****: 2 w Delhi, 1 w Mandawie, 1 w Bikaner, 2 w Dżajsalmerze, 2 w Dżodhpurze, 2 w Udajpurze, 1 w Puszkarze, 2 w Dżajpurze, 1 w Agrze; 2-os. pokoje z łazienkami (możliwość 1 dostawki) • wyżywienie: 14 śniadań, 14 kolacji • przelot • przejazd minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • przejazd do Fortu Amber na słoniu lub jeepem (w zależności od dostępności), przejażdżka na wielbłądzie po wydmach, przejażdżka autorikszą w Bikaner, rejs po jeziorze Pichola (zależy od poziomu wody) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przejażdżka autorikszą „tuk tuk” w Dżodhpurze: ok. 150 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.
 2. Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w wyrabianiu wiz do Indii. Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce „Informacje o regionie”. Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 7 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 189 PLN.
 3. Rejs po jeziorze Pichola zależy jest od poziomu wody.
 4. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
Opinie klientów (177)

Ocena ogólna

5.3/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Komfort podróży
94%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.3
 • 5.4
 • 4.4
 • 5.0
 • 4.9
 • 5.1

Pokaż recenzje od:

6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka ciekawa, dobrze zorganizowana. rozwiń
Wycieczka ciekawa, dobrze zorganizowana.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a luty 2020
Program ciekawy,trasa ułożona w sposób przemyślany i to pozwala zrozumieć czym są Indie.Przewodnik Karolina świetnie przygotowana, zawsze uśmiechnięta w każdej chwili służyła pomocą i radą. rozwiń
Program ciekawy,trasa ułożona w sposób przemyślany i to pozwala zrozumieć czym są Indie.Przewodnik Karolina świetnie przygotowana, zawsze uśmiechnięta w każdej chwili służyła pomocą i radą.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Bardzo ciekawa, polecam gorąco , świetna organizacja bardzo ciekawa trasa. rozwiń
Bardzo ciekawa, polecam gorąco , świetna organizacja bardzo ciekawa trasa.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3/6
41-50 lat, sam/a luty 2020
Wycieczka dobrze zorganizowana, trzeba jednak nastawić się na Indie. Hotele różne, jedzenie bardzo dobre, choć bywał czasem okrojony wybór. Czystość hoteli różna. Nie zawsze jest suszarka w (...) rozwiń
Wycieczka dobrze zorganizowana, trzeba jednak nastawić się na Indie. Hotele różne, jedzenie bardzo dobre, choć bywał czasem okrojony wybór. Czystość hoteli różna. Nie zawsze jest suszarka w pokoju. Program mógłby przewidywać dłuższy pobyt w Dehli. Wszystko ratowała młoda przewodniczka Karolina.
 • 2
 • 4
 • 3
 • 3
 • 3
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi luty 2020
Wycieczka w 100% spełniła moje oczekiwania. Świetna organizacja wycieczki, wspaniale zaplanowana trasa, program zrealizowany zgodnie z planem. Cudowna przewodniczka Karolina, osoba bardzo (...) rozwiń
Wycieczka w 100% spełniła moje oczekiwania. Świetna organizacja wycieczki, wspaniale zaplanowana trasa, program zrealizowany zgodnie z planem. Cudowna przewodniczka Karolina, osoba bardzo kompetentna i pełna pozytywnej energii, uczynna i pomocna w każdej sytuacji. Wycieczkę polecam dla tych, którzy jadą pierwszy raz do Indii. Już myślę o następnym wyjeździe z Itaką , tym razem na południe Indii.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną luty 2020
To była fantastyczna podróż dla całej naszej czteroosobowej rodziny. W obie strony komfortowo lecieliśmy Dreamlinerem (Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT). Na miejscu spaliśmy w wygodnych (...) rozwiń
To była fantastyczna podróż dla całej naszej czteroosobowej rodziny. W obie strony komfortowo lecieliśmy Dreamlinerem (Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT). Na miejscu spaliśmy w wygodnych trzy- lub czterogwiazdkowych hotelach, z których najbardziej podobały nam się dwa: w Dżajsalmerze oraz Puszkarze. Podczas wyprawy jeździliśmy na słoniach w Forcie Amer, na wielbłądach po wydmach Sam na pustyni Thar, obserwowaliśmy zaklinacza węży w Dżajpurze, małpy chodziły nam po głowach w świątyni Shri Galta Ji, a szczury pomiędzy nogami w świątyni Karni Mata w Deshnok. Kierowca naszego autokaru ze swoim pomocnikiem bezpiecznie przewieźli nas 2200 kilometrów po drogach i bezdrożach całego Radżastanu, a Taj Mahal na koniec wycieczki zrobił na nas wszystkich oszałamiające wrażenie. Pani Agnieszka, nasza pilotka z ogromną wiedzą na temat Indii, znakomicie pokazała nam różne oblicza tego niesamowitego kraju, namówiła na liczne smakołyki z miejscowej kuchni oraz bardzo ciekawie opowiadała o wszystkich miejscach, które odwiedzaliśmy. Gorąco polecamy tę wycieczkę!
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
20-25 lat, z partnerem/ką luty 2020
Przygoda mojego życia! Ilość różnorodnych miejsc odwiedzonych podczas wycieczki pozwala na poznanie Radżastanu i ukształtowanie własnego poglądu na jego temat. Pani pilot była ogromnym wsparciem (...) rozwiń
Przygoda mojego życia! Ilość różnorodnych miejsc odwiedzonych podczas wycieczki pozwala na poznanie Radżastanu i ukształtowanie własnego poglądu na jego temat. Pani pilot była ogromnym wsparciem podczas doświadczania Indii. Zawsze dbała o tło kultoruowe czy historyczne, wyjaśniała także odmienne, z punktu widzenia turysty, zjawiska społeczne. Poza zwiedzaniem wycieczka wzbogacała o różne inne doznania. Nigdy nie zapomnę zachodu słońca na pustyni. Polecam, każdemu!
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka pełna wrażeń, polecam, zwłaszcza tym, którzy mają wątpliwości. Program gwarantuje poznanie Indii tak, aby móc mówić o nich mnóstwo interesujących rzeczy - o spotykanych mieszkańcach, (...) rozwiń
Wycieczka pełna wrażeń, polecam, zwłaszcza tym, którzy mają wątpliwości. Program gwarantuje poznanie Indii tak, aby móc mówić o nich mnóstwo interesujących rzeczy - o spotykanych mieszkańcach, zwyczajach, obiektach, barwach, zapachu i smaku dań. To przepiękna wyprawa, bez problemów, w małej grupie i pod opieką wspaniałej Pani Agnieszki. Wiedza, pasja i kultura osobista Pani przewodnik pozostaną na zawsze w mojej pamięci.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Na wycieczkę wybraliśmy się z mężem, miała to być podróż życia i był to strzał w dziesiątkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pilot /Pani Agnieszka/ życzyłabym sobie i innym podróżnikom aby trafiali (...) rozwiń
Na wycieczkę wybraliśmy się z mężem, miała to być podróż życia i był to strzał w dziesiątkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pilot /Pani Agnieszka/ życzyłabym sobie i innym podróżnikom aby trafiali na osoby z taką wiedzą i umiejętnością jej przekazywania, ze znajomością najróżniejszych tajników powiązanych ze zwiedzanymi miejscami - niesamowita osoba. Same Indie to miejsca niezwykłe, kolorowe, zabytki odmienne od europejskich, świątynie niepodobne do innych, ludzie pogodni, życzliwi, zauroczyło nas wszystko. Na własne oczy trzeba zobaczyć dysproporcje tam panujące od ludzi śpiących na ulicach po nowoczesne budynki, blichtr i bogactwo. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, wiele atrakcji wliczonych w jej cenę np./riksze, tuk-tuki, wielbłądy, słonie, rejs/, postoje w kolejnych hotelach nie wymagają od podróżnego noszenia walizek, bagaż dostarczany i zabierany sprzed drzwi pokoju hotelowego, program wycieczki nie zmęczył nas ale zachęcał do dalszego zwiedzania. Bardzo polecamy tę wycieczkę kolejnym podróżnikom
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną styczeń 2020
ABSOLUTNIE GODNA POLECENIA !!!!!!! REWELACJA POD KAZDYM WZGLĘDEM !!!!! NOWE DOŚWIADCZENIE,NOWE SMAKI !!! WSZYSTKO ZREALIZOWANE W PUNKT !!!! MNOSTWO ZWIEDZONYCH MIEJSC ,ŚWĄTYŃ, PRZERÓŻNYCH (...) rozwiń
ABSOLUTNIE GODNA POLECENIA !!!!!!! REWELACJA POD KAZDYM WZGLĘDEM !!!!! NOWE DOŚWIADCZENIE,NOWE SMAKI !!! WSZYSTKO ZREALIZOWANE W PUNKT !!!! MNOSTWO ZWIEDZONYCH MIEJSC ,ŚWĄTYŃ, PRZERÓŻNYCH ZAKAMARKÓW . WRACAMY BOGATSI O NOWE DOŚWIADCZENIA I MAMY WIELKĄ NADZIEJĘ ZE JESZCZE TAM WRÓCIMY.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wspaniała przygoda w Indie , kraju pełnego kontrastów. Rozbudziła wszystkie moje zmysły. Pomimo ogromnej nierówności społecznej , ludzie są uśmiechnięci. Kobiety w kolorowych sari z ozdobami (...) rozwiń
Wspaniała przygoda w Indie , kraju pełnego kontrastów. Rozbudziła wszystkie moje zmysły. Pomimo ogromnej nierówności społecznej , ludzie są uśmiechnięci. Kobiety w kolorowych sari z ozdobami wyglądają wspaniale.Kuchnia aromatyczna, każdy może znaleźć coś dla siebie. Zwiedzanie miast leżących na skrzyżowaniu dawnych szlaków handlowych ukazały minioną świetność , bogactwo i potęgę. A fantastyczne budowle, imponujące forty i twierdze , przepiękne pałace i muzea z bogatą kolekcją mebli, broni oraz świątynie zaskakiwały i wzbudzały we mnie podziw. Wycieczka pełna niespodzianek i wrażeń wzbogacona wiedzą pani Agnieszki . Serdecznie polecam.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Spełniła w pełni moje oczekiwania. rozwiń
Spełniła w pełni moje oczekiwania.
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka godna polecenia. Pilotka pani Agnieszka pomocna w każdej sytuacji,posiada olbrzymia wiedzę o Indiach . Wyjazd bardzo udany .polecam wszystkim .Było super: ) rozwiń
Wycieczka godna polecenia. Pilotka pani Agnieszka pomocna w każdej sytuacji,posiada olbrzymia wiedzę o Indiach . Wyjazd bardzo udany .polecam wszystkim .Było super: )
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka krajoznawczo super. Zabytki i atrakcje imponujące. Polecam! Tym bardziej ze pilotka Karolina dbała o wszystko! Pilotka swoją osobowością i zaangażowaniem nadrabiała trudy podróży w (...) rozwiń
Wycieczka krajoznawczo super. Zabytki i atrakcje imponujące. Polecam! Tym bardziej ze pilotka Karolina dbała o wszystko! Pilotka swoją osobowością i zaangażowaniem nadrabiała trudy podróży w okropnym autoarze
 • 6
 • 3
 • 6
 • 2
 • 2
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Polecam tą wycieczkę, bo warto poznać inny, egzotyczny kraj, inną kulturę, wierzenia i styl życia. Zaskakuje współistnienie wielu religii i wierzeń we wspólnej koegzystencji. Niesamowite (...) rozwiń
Polecam tą wycieczkę, bo warto poznać inny, egzotyczny kraj, inną kulturę, wierzenia i styl życia. Zaskakuje współistnienie wielu religii i wierzeń we wspólnej koegzystencji. Niesamowite wrażenia przepięknych budowli z piaskowca i marmuru, kunsztownie zdobionych. Ogromnym atutem była praca wykonana przez naszego pilota - panią Karolinę, która przy każdej sposobności dzieliła się z nami dużą wiedzą na temat danego zabytku. Już planujemy wyjazd na południe Indii i zastanawiamy się jak to zrobić, by trafić na tak fajnego pilota wycieczki.
 • 4
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Radżastan to kraina baśniowych pałaców maharadżów, potężnych fortów i złotego piasku pustyni. Wróciliśmy zachwyceni budowlami, na krajobraz których nakłada się dziś typowa, hinduska (...) rozwiń
Radżastan to kraina baśniowych pałaców maharadżów, potężnych fortów i złotego piasku pustyni. Wróciliśmy zachwyceni budowlami, na krajobraz których nakłada się dziś typowa, hinduska rzeczywistość- czyli kroczące krowy i wszechobecne gołębie. W Radżastanie warto rozpocząć swoją przygodę z Indiami. Organizacja jak najbardziej ok, kompetentna i rzeczowa pani pilotka, z własnej inicjatywy dodała parę punktów zwiedzania. Hotele jak na nasze wyobrażenia o Indiach mile zaskoczyły, zwłaszcza noclegi w hotelach historycznych dostarczają super klimatu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą poznać kulturę indyjskiego Radżastanu. Spędziliśmy dwa tygodnie pełne niezapomnianych wrażeń , obejrzeliśmy wspaniałe zabytki i miejsca kultu religijnego. (...) rozwiń
Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą poznać kulturę indyjskiego Radżastanu. Spędziliśmy dwa tygodnie pełne niezapomnianych wrażeń , obejrzeliśmy wspaniałe zabytki i miejsca kultu religijnego. Pani Karolina Ł. , nasza pilotka, wspaniale potrafiła przekazać wszelkie informacje związane z każdym odwiedzanym miejscem. Dysponowała szeroką wiedzą historyczną, a pasja i sposób przekazu budził nasz autentyczny podziw i uznanie. Zawsze uśmiechnięta, radosna i pełna humoru była naprawdę ogromnym atutem tej wycieczki. Przemierzyliśmy ponad 2,5 tys. km odwiedzając najciekawsze miejsca Radżastanu. Zobaczyliśmy także życie codzienne mieszkańców, ich problemy socjalne i bytowe. Myślę , że dla każdego Europejczyka takie zderzenie z inną kulturą jest ze wszech miar interesujące i ciekawe. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać znajomym wyprawę "Radżastan maharadżów" z biurem podróży ITAKA.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka atrakcyjna z bardzo bogatym programem, obejmująca najciekawsze miejsca Radżastanu. rozwiń
Wycieczka atrakcyjna z bardzo bogatym programem, obejmująca najciekawsze miejsca Radżastanu.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a styczeń 2020
Wycieczka super, fantastyczna pilotka - pani Karolina, chciałabym powrócić do Indii. Warto było przełamać się i zobaczyć inny świat. rozwiń
Wycieczka super, fantastyczna pilotka - pani Karolina, chciałabym powrócić do Indii. Warto było przełamać się i zobaczyć inny świat.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze rozwiń
Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, nie jest bardzo intensywna, często do hotelu wracaliśmy o godzinie 18.00. Pokazuje najciekawsze miejsca Radżastnu. Hotele na trasie wycieczki dobre, (...) rozwiń
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, nie jest bardzo intensywna, często do hotelu wracaliśmy o godzinie 18.00. Pokazuje najciekawsze miejsca Radżastnu. Hotele na trasie wycieczki dobre, jedynym minusem że prawie zawsze poza miastem, wyżywienie - każdy coś mógł coś sobie wybrać, poznać kuchnię indyjską, kolorową i pełną intensywnych smaków. Był czas na zakup różnorodnych pamiątek. Ogromnym plusem wycieczki był przewodnik - pani Agnieszka. Stanowi perełkę w kornie objazdówki po Radżastanie. Profesjonalna w każdym calu, długie przejazdy wypełniła ciekawostkami, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Pokazała Indie od najciekawszej strony.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3/6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wycieczka dla osób mało aktywnych. Niestety ja byłam znudzona. Bardzo wczesne powroty do hoteli, bardzo dużo kooperatyw, gdzie wciskano mi rzeczy których nie chciałam. Wizyta u jubilera, gdzie (...) rozwiń
Wycieczka dla osób mało aktywnych. Niestety ja byłam znudzona. Bardzo wczesne powroty do hoteli, bardzo dużo kooperatyw, gdzie wciskano mi rzeczy których nie chciałam. Wizyta u jubilera, gdzie najtańszy produkt kosztował 1000$ - przepraszam bardzo, ale to jest niepoważne. Grupa bardzo duża. Bardzo dużo starszych osób. Jak ktoś sprzedaje ofertę to powinien to jakoś kategoryzować. My radziliśmy sobie sami, urywając się gdzie się dało i odłączając się od grupy, reszta jednak siedziała w hotelu. W programie napisane, że jest przejście pod bramą Indii, niestety był to tylko przejazd autokarem i nawet brak widoku przez szybie, gdyż brama nie była po mojej stronie, a wszyscy przyklejeni byli z drugiej strony do szyby. Pytając pilotki o wizytę w tym miejscu, usłyszałam że nie było gdzie stanąć autokarem. Hotele brudne, były dwa w miarę ok. Ręczniki czarne w większości, w pokojach smród. Jedzenie monotonne, w każdym hotelu jedno i to samo.
 • 3
 • 2
 • 2
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, sam/a listopad 2019
Wycieczka super ale są tez minusy odnośnie organizacji tzn brak słuchawek w miejscach gdzie trzeba wysłuchać historii obiektu. Przewodnik zdziera głos krzycząc by wszyscy mogli usłyszeć a cześć (...) rozwiń
Wycieczka super ale są tez minusy odnośnie organizacji tzn brak słuchawek w miejscach gdzie trzeba wysłuchać historii obiektu. Przewodnik zdziera głos krzycząc by wszyscy mogli usłyszeć a cześć i tak nic nie słyszy z racji dużego hałasu w Indiach czy wąskich małych pomieszczeń gdzie zwyczajnie nie mieści się cała grupa . Tak więc pomimo szczerych chęci osoby prowadzącej nie zawsze wszystko jest tak jak powinno być . Uważam że tak duża Firma jaki taka powinna zadbać o to by w każdym miejscu gdzie wysyła się ludzi na wycieczkę Objazdowa był taki sprzęt. W większości miejsc słuchawki były dostępne dla Anglików Francuzów i innych wycieczek . Kwestia hoteli to kwestia długa i uważam że należałoby je częściej sprawdzać . W dwóch czy trzech hotelach pościel była nie zmieniana Brudna ewidentnie po wcześniejszych lokatorach. Stanowczo za dużo na tej wycieczce miejsc to znaczy sklepów tak zwanych obowiązkowych jest to po prostu dla większości strata czasu . Muszę przyznać że największym plusem wycieczki była pani Agnieszka czyli nasz przewodnik na miejscu rewelacyjnie poprowadziła wszystko i starała się jak mogła by wszystkich zainteresować danym miejscem.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, sam/a marzec 2019
Wycieczka godna polecenia. W 100% program zrealizowany. Całość fenomenalnie przemyślana. Osobiście jestem pod wrażeniem tego wszystkiego co doświadczyłam. Pilot wprowadzał nas w historię, w (...) rozwiń
Wycieczka godna polecenia. W 100% program zrealizowany. Całość fenomenalnie przemyślana. Osobiście jestem pod wrażeniem tego wszystkiego co doświadczyłam. Pilot wprowadzał nas w historię, w kulturę, w obyczajowość itd. tego regionu. Hotele przyzwoite, przestronne, czasami czułam się jak księżniczka śpiąc w pałacu. Serwowane jedzenie przepyszne, bezpieczne.Wybór dań był ogromny, bardzo urozmaicony z łakomstwa byłam przejedzona. W pokojach hotelowych czekała na nas butelkowana woda pitna. Podczas przejazdów zawsze w autokarze można było nabyć coś do picia, było to bardzo wygodne i z moch obserwacji z tej formy zakupu korzystała cała grupa.Lokalnych przewodników mieliśmy doskonałych a kierowca i jego pomocnik spisali się na medal. Kultularna jazda a przy wysiadaniu za każdym razem pomocnik podawł rękę by nikt się nie potknął a jak wsiadaliśmy to liczył grupę by nikogo nie zgubić. Szczęsliwa jestem że moje oczy widziały tak wiele, każdy dzień niósł nowe atrakcje........... już wróciłam i pozdostał niedosyt.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Indie

Radżastan maharadżów

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
6 946pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 13 892 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter