phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Tylko dla Ciebie – Baśnie z kraju szachów

Atuty oferty

 • gwarantowane terminy
 • wyjazdy już od 2 osób
 • prywatne transfery i przejazdy samochodem z kierowcą
 • indywidualne zwiedzanie
 • zabytki z listy UNESCO
 • meczety i bazary
 • najwspanialsze zabytki Iranu

Tylko dla Ciebie – Baśnie z kraju szachów Kod: IKAFITI

Trasa
8 859PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Pt 24.09 – So 02.10.21
Itaka
Iran

Tylko dla Ciebie – Baśnie z kraju szachów

Kod: IKAFITI
Opis

1. DZIEŃ.
Przylot do Iranu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. TEHERAN
Śniadanie. Zwiedzanie TEHERANU, stolicy Iranu położonej w podnóża masywu górskiego Elbrus, który oddziela miasto od Morza Kaspijskiego. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od Pałacu Golestan, nazywanego Pałacem Kwiatów. To jeden z najstarszych, największych i najpiękniejszych pałaców królewskich Iranu. Kompleks pałacowy składający się z 17 oddzielnych budynków i pomieszczeń, znajduje się na liście UNESCO. Pałac zachwyca przepięknymi mozaikami, arabeskami i ogrodem znajdującym się na jego dziedzińcu. Następnie wizyta w Muzeum Narodowym Iranu, poświęconym wykopaliskom archeologicznym starożytnej Persji. Znajduje się tu wiele ciekawych artefaktów przybliżających kulturę perską. Zwiedzanie Narodowego Muzeum Skarbów i Biżuterii, gdzie można podziwiać niezwykłe okazy ze skarbców szachów (w przypadku, jeżeli muzeum bedzie nieczynne, zwiedzanie Muzum Abgineh z kolekcjami ceramiki). Kolejnym miejscem na trasie jest Most Tabiat, jedna z największych atrakcji turystycznych Teheranu. Ze względu na ciekawą architekturę zdobył on wiele nagród jeszcze przed otwarciem w 2014 roku. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. SZIRAZ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przelot wewnętrzny do Szirazu. Zwiedzanie SZIRAZU, dawnej stolicy Persji. Wizyta w meczecie Nasira ol-Molka, nazywanym Różowym Meczetem. Zbudowany w XIX w., olśniewa wspaniałą architekturą i zdobieniami. Czas wolny na bazarze Vakil, założonym w XVIII w., jednym z najstarszych w Iranie, który do dziś jest otwarty dla kupujących. Przy wejściu na bazar znajduje się interesujący XVIII-wieczny meczet – Vakil. Zwiedzanie cytadeli Karim Khan, jednej z najlepiej zachowanych budowli z czasów panowania dynastii Zandów. Wizyta w Eram, typowym perskim ogrodzie, wpisanym na listę UNESCO. Na jego terenie znajduje się Qavam House – niezwykle zdobiona posiadłość bogatej rodziny kupieckiej, reprezentująca architekturę charakterystyczną dla XIX w. w tym rejonie. Wizyta w Mauzoleum Hafiza – najsłynniejszego irańskiego poety. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. PASARGAD – NAGHSZ-E-ROSTAM - PERSEPOLIS (trasa: ok. 470 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PASARGADY, miasta założonego przez Cyrusa Wielkiego, które było stolicą starożytnej Persji. Znajduje się tu słynny grobowiec Cyrusa Wielkiego, będący jedną z niewielu pozostałości zrujnowanego miasta. Przejazd do NAGHSZ-E-ROSTAM, doliny w górach Zagros. Zwiedzanie nekropolii z wykutymi w skale monumentalnymi grobowcami, uważanymi za miejsce spoczynku perskich królów z dynastii Achemenidów: Dariusza I Wielkiego, Kserkesa I, Artakserkesa i Dariusza II. Przejazd do PERSEPOLIS, starożytnej stolicy Persji, założonej przez Dariusza Wielkiego w VI w. p.n.e., zniszczonej prawdopodobnie przez Aleksandra Wielkiego. Zwiedzanie ruin: Brama Wszystkich Ludów, Sala Stu Kolumn, pozostałości po haremie. Dopełnieniem zwiedzania Persepolis jest wspaniały widok na ruiny ze wzgórza, gdzie znajdują się groby dawnych królów Persji. Przejazd do Jazd, transfer do hotelu. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. JAZD
Śniadanie. Zwiedzanie miasta JAZD, położonego na styku Wielkiej Pustyni Słonej i Pustyni Lota. Jego zabytki są wpisane na listę UNESCO. Na przedmieściach znajdują się tzw. wieże milczenia, czyli okrągłe budowle na szczycie góry, które są cmentarzem wyznawców zoroastrianizmu - głównej religii Persji przed pojawieniem się islamu. Następnie zwiedzanie Świątyni Ognia, która jest głównym ośrodkiem zoroastryzmu w kraju. Znajduje się w niej wiecznie płonący ogień, podtrzymywany bez przerwy od ponad 1500 lat. Spacer po starym mieście z labiryntem wąskich uliczek. Zwiedzanie Meczetu Jameh. Znany jest on z niezwykle wysokich minaretów (najwyższych w Iranie) i bajecznego głównego portalu pokrytego mozaikami i inskrypcjami z XV wieku. Spacer po Fahadan, najstarszej dzielnicy Jazd, gdzie w przeszłości mieszkali przedstawiciele wyższych klas. Spacer po wpisanym na listę UNESCO ogrodzie Dowlat Abad, z kanałami wodnymi, fontannami, stawami i wypielęgnowaną zielenią. W centralnym punkcie ogrodu znajduje się najwyższa wieża wiatrów w Iranie, tzw. badgira. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. MEYBOD – NAIN – ISFAHAN (trasa: ok. 325 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Isfahanu. Po drodze przerwa na zwiedzanie karawanseraju w starożytnym miasteczku MEYBOD – zajazdu na Jedwabnym Szlaku, miejsca spotkań karawan podróżujących przez dawną Persję. Przejazd do miejscowości NAIN, geograficznego środka Iranu, będącej jednym z najsłynniejszych ośrodków tkania doskonałych perskich dywanów. Zwiedzanie meczetu Jameh, jednego z najstarszych w Iranie. Przyjazd do ISFAHANU, jednego z najpiękniejszych miast Iranu. Przejazd pod Si-o-se-pol, most z 33 przęsłami, wspaniały zabytek z przełomu XVI i XVII w. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. ISFAHAN
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Immama, który wraz z przyległymi budynkami wpisany jest na listę UNESCO. Plac oficjalnie nosił nazwę Naksz-e Dżahan, czyli "Obraz Świata", co miało odzwierciedlać rangę i piękno zgromadzonych przy nim zabytków. Na szczególną uwagę zasługuje Pałac Ali Qapu. Z jego tarasu znajdującego się na górnym poziomie rozpościera się widok na plac Immama oraz meczet Lotfollaha. Zwiedzanie meczetu Lotfollaha, znanego z widokówek. Wizyta na Wielkim Bazarze daje możliwość zakupu wspaniałych pamiątek. Jest on jednym z najstarszych i najdłuższych bazarów na Bliskim Wschodzie, pochodzi z XVII wieku. Następnie w programie Pałac Czterdziestu Kolumn. Ten wspaniały zespół pałacowo-ogrodowy z XV w. nazwę zawdzięcza odbijającym się w lustrze sadzawki 20 kolumnom głównego pawilonu. Na szczególną uwagę zasługują piękne zdobienia i freski. Na zakończenie zwiedzania wizyta w Wielkim Meczecie, zwanym również Meczetem Piątkowym. Ten najwiekszy meczet w Iranie, wpisany na listę UNESCO, zachwyca malowniczymi zdobieniami w siedmiu kolorach. W jego wnętrzu znajdują się 2 kopuły, których konstrukcja zapewnia doskonałe rozchodzenie się dźwięków po meczecie. Najstarsza część budowli pochodzi z VIII w. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ. KASHAN – KOM – TEHERAN (trasa: ok. 470 km)
Śniadanie. Przejazd do KASHAN, miasta-oazy. Zwiedzanie zabytkowej rezydencji, stanowiącej dom-muzeum Tabatabai House z bogato zdobionymi sztukateriami i płaskorzeźbami. Wizyta w Fin Garden – historycznym perskim ogrodzie zajmującym powierzchnię niemal 2,5 ha, wpisanym na listę UNESCO. Ogród łączy w sobie cechy architektoniczne okresów Safavid, Zandieh i Qajar. Można obserwować tu grę wody i światła, doskonałą symetrię oraz architekturę ogrodową z centralnym pawilonem i wodnymi kanałami. Przystanek połączony ze zwiedzaniem KOM – świętego miasta szyitów. Zwiedzanie najważniejszego w regionie zespołu świątyń Fatimy Masumeh. Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia przed i wewnątrz sanktuarium Fatimy, siostry Imama Ali ibn Musa Rida. Przyjazd do TEHERANU, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Wylot do Polski.

8 noclegów w hotelach ****: 2 w hotelu Asareh**** w Tehereanie, 1 w hotelu Ibis **** w Teheranie, 1 w hotelu Karimkhan**** w Sziraz, 2 w hotelu Dad**** w Jazd, 2 w hotelu Pirouzi**** w Isfahanie; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 8 śniadań, 8 kolacji • przelot: Polska-Iran-Polska • transfer: lotnisko-hotel-lotnisko • przelot wewnętrzny • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów • przejazdy samochodem osobowym z kierowcą • opieka anglojęzycznego przewodnika • opieka polskojęzycznego rezydenta poprzez aplikację mobilną • całodobowa opieka anglojęzycznego rezydenta • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: napiwki: ok. 4 EUR/os./dzień.
 2. Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w uzyskaniu wizy do Iranu. Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski (musi posiadać min. 2 wolne strony obok siebie), skan zdjęcia paszportowego w formacie JPG (biometryczne, w bardzo dobrej jakości), wypełniony formularz wniosku wizowego, potwierdzenie przelotu, ubezpieczenia i rezerwacji (dokumenty podróży wystawione przez B.P. ITAKA). Skany potrzebnych dokumentów należy przesłać co najmniej 10 dni przed planowanym wyjazdem na adres: wiza@itaka.pl. Opłata za pośrednictwo: 39 PLN. Opłata za wizę: 75 EUR (płatna na lotnisku w Iranie).
 3. Podczas zwiedzania Iranu obowiązuje odpowiedni strój: kobiety: osłonięte chustkami włosy oraz spodnie lub spódnice zasłaniające dekolt, ręce i nogi. Mężczyźni: zasłonięte ramiona i długie spodnie.
 4. Opieka polskojęzycznego konsultanta poprzez aplikację mobilną dostępna jest w określonych godzinach. Czas dyżurów konsultanta będzie podany w aplikacji na 24 godziny przed rozpoczęciem podróży.

Informacje o regionie
Galeria regionu

Iran

Iran to kraj, który jeszcze do niedawna był zamknięty dla turystów. Dzisiaj otwiera się aby zachwycić swoją kulturą i skarbami sztuki. Iran, czyli dawna Persja to monumentalne i eleganckie Persepolis, labirynty uliczek Yazdu, klimatyczny Isfahan, a także współczesny Teheran, prawie 8-milonowa metropolia.

Położenie na mapie Trasa

​Teheran • Sziraz • Pasargad • Naghsz-e-rostam • Persepolis • Jazd • Meybod • Nain • Isfahan • Kashan • Kom • Teheran
Odkryj kraj szachów, niezwykle kolorowy i ciągle jeszcze tajemniczy Iran, czyli starożytną Persję, krainę Baśni z tysiąca i jednej nocy. Przepych pałaców i kolorowe meczety, wspaniałe ogrody i rozległe pustynie, majestatyczne góry okalające miasta, zoroastryjskie Wieże Milczenia i Świątynia Ognia, wszystko to pozostanie na długo w pamięci. Poznaj skarby dawnej stolicy imperium perskiego, bo, jak mawiają Persowie, jeśli zobaczyłeś Isfahan, to tak, jakbyś zobaczył pół świata. Trasa w Iranie: 1265 km plus przelot wewnętrzny.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Przylot do Iranu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2. DZIEŃ. TEHERAN
Śniadanie. Zwiedzanie TEHERANU, stolicy Iranu położonej w podnóża masywu górskiego Elbrus, który oddziela miasto od Morza Kaspijskiego. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od Pałacu Golestan, nazywanego Pałacem Kwiatów. To jeden z najstarszych, największych i najpiękniejszych pałaców królewskich Iranu. Kompleks pałacowy składający się z 17 oddzielnych budynków i pomieszczeń, znajduje się na liście UNESCO. Pałac zachwyca przepięknymi mozaikami, arabeskami i ogrodem znajdującym się na jego dziedzińcu. Następnie wizyta w Muzeum Narodowym Iranu, poświęconym wykopaliskom archeologicznym starożytnej Persji. Znajduje się tu wiele ciekawych artefaktów przybliżających kulturę perską. Zwiedzanie Narodowego Muzeum Skarbów i Biżuterii, gdzie można podziwiać niezwykłe okazy ze skarbców szachów (w przypadku, jeżeli muzeum bedzie nieczynne, zwiedzanie Muzum Abgineh z kolekcjami ceramiki). Kolejnym miejscem na trasie jest Most Tabiat, jedna z największych atrakcji turystycznych Teheranu. Ze względu na ciekawą architekturę zdobył on wiele nagród jeszcze przed otwarciem w 2014 roku. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
3. DZIEŃ. SZIRAZ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przelot wewnętrzny do Szirazu. Zwiedzanie SZIRAZU, dawnej stolicy Persji. Wizyta w meczecie Nasira ol-Molka, nazywanym Różowym Meczetem. Zbudowany w XIX w., olśniewa wspaniałą architekturą i zdobieniami. Czas wolny na bazarze Vakil, założonym w XVIII w., jednym z najstarszych w Iranie, który do dziś jest otwarty dla kupujących. Przy wejściu na bazar znajduje się interesujący XVIII-wieczny meczet – Vakil. Zwiedzanie cytadeli Karim Khan, jednej z najlepiej zachowanych budowli z czasów panowania dynastii Zandów. Wizyta w Eram, typowym perskim ogrodzie, wpisanym na listę UNESCO. Na jego terenie znajduje się Qavam House – niezwykle zdobiona posiadłość bogatej rodziny kupieckiej, reprezentująca architekturę charakterystyczną dla XIX w. w tym rejonie. Wizyta w Mauzoleum Hafiza – najsłynniejszego irańskiego poety. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. PASARGAD – NAGHSZ-E-ROSTAM - PERSEPOLIS (trasa: ok. 470 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PASARGADY, miasta założonego przez Cyrusa Wielkiego, które było stolicą starożytnej Persji. Znajduje się tu słynny grobowiec Cyrusa Wielkiego, będący jedną z niewielu pozostałości zrujnowanego miasta. Przejazd do NAGHSZ-E-ROSTAM, doliny w górach Zagros. Zwiedzanie nekropolii z wykutymi w skale monumentalnymi grobowcami, uważanymi za miejsce spoczynku perskich królów z dynastii Achemenidów: Dariusza I Wielkiego, Kserkesa I, Artakserkesa i Dariusza II. Przejazd do PERSEPOLIS, starożytnej stolicy Persji, założonej przez Dariusza Wielkiego w VI w. p.n.e., zniszczonej prawdopodobnie przez Aleksandra Wielkiego. Zwiedzanie ruin: Brama Wszystkich Ludów, Sala Stu Kolumn, pozostałości po haremie. Dopełnieniem zwiedzania Persepolis jest wspaniały widok na ruiny ze wzgórza, gdzie znajdują się groby dawnych królów Persji. Przejazd do Jazd, transfer do hotelu. Kolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. JAZD
Śniadanie. Zwiedzanie miasta JAZD, położonego na styku Wielkiej Pustyni Słonej i Pustyni Lota. Jego zabytki są wpisane na listę UNESCO. Na przedmieściach znajdują się tzw. wieże milczenia, czyli okrągłe budowle na szczycie góry, które są cmentarzem wyznawców zoroastrianizmu - głównej religii Persji przed pojawieniem się islamu. Następnie zwiedzanie Świątyni Ognia, która jest głównym ośrodkiem zoroastryzmu w kraju. Znajduje się w niej wiecznie płonący ogień, podtrzymywany bez przerwy od ponad 1500 lat. Spacer po starym mieście z labiryntem wąskich uliczek. Zwiedzanie Meczetu Jameh. Znany jest on z niezwykle wysokich minaretów (najwyższych w Iranie) i bajecznego głównego portalu pokrytego mozaikami i inskrypcjami z XV wieku. Spacer po Fahadan, najstarszej dzielnicy Jazd, gdzie w przeszłości mieszkali przedstawiciele wyższych klas. Spacer po wpisanym na listę UNESCO ogrodzie Dowlat Abad, z kanałami wodnymi, fontannami, stawami i wypielęgnowaną zielenią. W centralnym punkcie ogrodu znajduje się najwyższa wieża wiatrów w Iranie, tzw. badgira. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. MEYBOD – NAIN – ISFAHAN (trasa: ok. 325 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Isfahanu. Po drodze przerwa na zwiedzanie karawanseraju w starożytnym miasteczku MEYBOD – zajazdu na Jedwabnym Szlaku, miejsca spotkań karawan podróżujących przez dawną Persję. Przejazd do miejscowości NAIN, geograficznego środka Iranu, będącej jednym z najsłynniejszych ośrodków tkania doskonałych perskich dywanów. Zwiedzanie meczetu Jameh, jednego z najstarszych w Iranie. Przyjazd do ISFAHANU, jednego z najpiękniejszych miast Iranu. Przejazd pod Si-o-se-pol, most z 33 przęsłami, wspaniały zabytek z przełomu XVI i XVII w. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
7. DZIEŃ. ISFAHAN
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Immama, który wraz z przyległymi budynkami wpisany jest na listę UNESCO. Plac oficjalnie nosił nazwę Naksz-e Dżahan, czyli "Obraz Świata", co miało odzwierciedlać rangę i piękno zgromadzonych przy nim zabytków. Na szczególną uwagę zasługuje Pałac Ali Qapu. Z jego tarasu znajdującego się na górnym poziomie rozpościera się widok na plac Immama oraz meczet Lotfollaha. Zwiedzanie meczetu Lotfollaha, znanego z widokówek. Wizyta na Wielkim Bazarze daje możliwość zakupu wspaniałych pamiątek. Jest on jednym z najstarszych i najdłuższych bazarów na Bliskim Wschodzie, pochodzi z XVII wieku. Następnie w programie Pałac Czterdziestu Kolumn. Ten wspaniały zespół pałacowo-ogrodowy z XV w. nazwę zawdzięcza odbijającym się w lustrze sadzawki 20 kolumnom głównego pawilonu. Na szczególną uwagę zasługują piękne zdobienia i freski. Na zakończenie zwiedzania wizyta w Wielkim Meczecie, zwanym również Meczetem Piątkowym. Ten najwiekszy meczet w Iranie, wpisany na listę UNESCO, zachwyca malowniczymi zdobieniami w siedmiu kolorach. W jego wnętrzu znajdują się 2 kopuły, których konstrukcja zapewnia doskonałe rozchodzenie się dźwięków po meczecie. Najstarsza część budowli pochodzi z VIII w. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
8. DZIEŃ. KASHAN – KOM – TEHERAN (trasa: ok. 470 km)
Śniadanie. Przejazd do KASHAN, miasta-oazy. Zwiedzanie zabytkowej rezydencji, stanowiącej dom-muzeum Tabatabai House z bogato zdobionymi sztukateriami i płaskorzeźbami. Wizyta w Fin Garden – historycznym perskim ogrodzie zajmującym powierzchnię niemal 2,5 ha, wpisanym na listę UNESCO. Ogród łączy w sobie cechy architektoniczne okresów Safavid, Zandieh i Qajar. Można obserwować tu grę wody i światła, doskonałą symetrię oraz architekturę ogrodową z centralnym pawilonem i wodnymi kanałami. Przystanek połączony ze zwiedzaniem KOM – świętego miasta szyitów. Zwiedzanie najważniejszego w regionie zespołu świątyń Fatimy Masumeh. Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia przed i wewnątrz sanktuarium Fatimy, siostry Imama Ali ibn Musa Rida. Przyjazd do TEHERANU, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
9. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 8 noclegów w hotelach ****: 2 w hotelu Asareh**** w Tehereanie, 1 w hotelu Ibis **** w Teheranie, 1 w hotelu Karimkhan**** w Sziraz, 2 w hotelu Dad**** w Jazd, 2 w hotelu Pirouzi**** w Isfahanie; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 8 śniadań, 8 kolacji • przelot: Polska-Iran-Polska • transfer: lotnisko-hotel-lotnisko • przelot wewnętrzny • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów • przejazdy samochodem osobowym z kierowcą • opieka anglojęzycznego przewodnika • opieka polskojęzycznego rezydenta poprzez aplikację mobilną • całodobowa opieka anglojęzycznego rezydenta • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: napiwki: ok. 4 EUR/os./dzień.
 2. Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w uzyskaniu wizy do Iranu. Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski (musi posiadać min. 2 wolne strony obok siebie), skan zdjęcia paszportowego w formacie JPG (biometryczne, w bardzo dobrej jakości), wypełniony formularz wniosku wizowego, potwierdzenie przelotu, ubezpieczenia i rezerwacji (dokumenty podróży wystawione przez B.P. ITAKA). Skany potrzebnych dokumentów należy przesłać co najmniej 10 dni przed planowanym wyjazdem na adres: wiza@itaka.pl. Opłata za pośrednictwo: 39 PLN. Opłata za wizę: 75 EUR (płatna na lotnisku w Iranie).
 3. Podczas zwiedzania Iranu obowiązuje odpowiedni strój: kobiety: osłonięte chustkami włosy oraz spodnie lub spódnice zasłaniające dekolt, ręce i nogi. Mężczyźni: zasłonięte ramiona i długie spodnie.
 4. Opieka polskojęzycznego konsultanta poprzez aplikację mobilną dostępna jest w określonych godzinach. Czas dyżurów konsultanta będzie podany w aplikacji na 24 godziny przed rozpoczęciem podróży.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Iran

Tylko dla Ciebie – Baśnie z kraju szachów

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
8 859pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 17 718 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter