Malezja, Langkawi

  Do serca Borneo + Hotel Holiday Villa Resort & Beachclub

  nowość
  nowość
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  ZIMA 24/25
  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  ​Langkawi • Kuala Lumpur • Jaskinie Batu • Kuala Lumpur • Kota Kinabalu • Rzeka Klias • Park Narodowy Kota Kinabalu • Gorące Źródła Poring • Tunku Abdul Rahman Park • Kuching • Centrum Rehabilitacji Orangutanów • Annah Rais Bidayuh • Park Narodowy Bako • Damai • Langkawi

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Langkawi.

  2. dzień.

  langkawi

  Przylot na LANGKAWI. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

  3. dzień.

  kuala lumpur

  Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko na Langkawi. Przelot do KUALA LUMPUR. Stolica i największe miasto Malezji to mieszanka ultranowoczesności z drapaczami chmur i centrami handlowymi z tradycyjną kolonialną architekturą, chińskimi i hinduskimi świątyniami oraz muzułmańskimi meczetami. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

   

  4. dzień.

  jaskinie batu – kuala lumpur

  Śniadanie. Wizyta w Jaskini Świątynnej, położonej w kompleksie krasowych JASKIŃ BATU. Do jaskini prowadzą 272 schody, obok których wznosi się największy na świecie posąg Murugana. Panoramiczne zwiedzanie KUALA LUMPUR: Tugu Negara – pomnik narodowy poświęcony bohaterom walczącym o niepodległość Malezji, Pałac Królewski, serce kolonialnego Kuala Lumpur, budynek sułtana Abdula Samada, plac Niepodległości i Meczet Narodowy oraz świątynia Thean Hou. Podziwianie panoramy miasta z wieży Menara. Z tarasu widokowego, ulokowanego na wysokości ponad 270 metrów, rozciąga się wspaniały widok z bliźniaczymi wieżami Petronas, które są symbolem współczesnego miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  5. dzień.

  kota kinabalu – rzeka klias

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do KOTA KINABALU na Borneo, jednego z ostatnich tropikalnych rajów, który w znacznej części jest pokryty lasami deszczowymi. Przejazd nad RZEKĘ KLIAS wijącą się wśród wszechobecnej dzikiej dżungli. Rejs łodzią dostarczy niezapomnianych emocji, przy odrobinie szczęścia można spotkać makaki, nosacze sundajskie, liczne ptaki i gady zamieszkujące las tropikalny. Powrót do portu gdzie serwowana będzie tradycyjna malajska kolacja. Wieczorny rejs rzeką Klias w celu obserwacji migoczących świetlików oświetlających brzegi rzeki. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

   

  6. dzień.

  p.n. kota kinabalu – gorące źródła poring

  Śniadanie. Wyjazd do jednego z najpiękniejszych parków narodowych Borneo, KOTA KINABALU. Po drodze przystanek na lokalnym targu Nabalu, gdzie tubylcy zbierają się, aby sprzedawać lokalne produkty, owoce, warzywa uprawiane w domu, pamiątki i rękodzieła. Możliwość zakupów. Następnie spacer u stóp najwyższego szczytu Borneo – Kinabalu – to wspaniała okazja do zapoznania się z wyjątkową florą wyspy. Występują tu licznie endemiczne i egzotyczne gatunki roślin. Zobaczyć można niemal 5 tys. różnych gatunków roślin, w tym orchidee, mango, marangi, figowce, rambutany czy tarapy. Obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny w GORĄCYCH ŹRÓDŁACH PORING. Położone w dżungli źródła przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców wyspy. Jedną z największych atrakcji jest możliwość zmierzenia się z przejściem mostami wiszącymi na drzewach, tzw. canopy walk. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  tunku abdul rahman park

  Śniadanie. Czas wolny lub całodzienna wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do TUNKU ABDUL RAHMAN PARK. Jest to park narodowy skupiający 5 niewielkich wysepek u brzegów Borneo. Słynie z krystalicznie czystej wody, pięknych plaż i wspaniałej rafy koralowej. Możliwość plażowania i snurkowania (nurkowanie z akwalungiem dodatkowo płatne po wcześniejszej rezerwacji). Obiad. Powrót do hotelu późnym popołudniem, nocleg.

   

  8. dzień.

  kuching

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do KUCHING, miasta tętniącego życiem, charakteryzującego się mieszanką kultur i wyznań. Zwiedzanie: dzielnica chińska, kolorowa świątynia Tua Pek Kong. Wizyta w jednym z lokalnych muzeów. Spacer starym miastem do tzw. central market. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

  9. dzień.

  centrum rehabilitacji orangutanów – annah rais bidayuh

  Śniadanie. Wizyta w CENTRUM REHABILITACJI ORANGUTANÓW. Jest to instytucja, która pomaga orangutanom powrócić do życia na wolności. Znajdujące się tu zwierzęta są dokarmiane, leczone i wypuszczane na wolność. W ośrodku żyją w warunkach półotwartych, co pozwala na minimalną ingerencję człowieka w ich życie i obserwację zachowania w warunkach naturalnych. Przejazd do wioski ANNAH RAIS BIDAYUH, zamieszkanej przez plemię Bidayuh. Możliwość zapoznania się z tradycyjną architekturą i sposobami budowy domów, jak również z życiem codziennym plemion Borneo. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  10. dzień.

  p.n. bako

  Śniadanie. Wyjazd w kierunku PARKU NARODOWEGO BAKO. Krótki rejs łodzią do serca najmniejszego obszaru chronionego na Borneo. Mimo że park ma jedynie około 27 km², jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc wyspy. Lasy deszczowe, liczne strumienie, wodospady i urokliwe plaże sprawiają, że jest to niemal rajskie miejsce. Lasy są domem dla nosaczy, waranów, wydr, licznych gryzoni, świń brodatych, węży, jaszczurek oraz niezliczonych ilości ptaków. Na terenie parku można spotkać każdą roślinę występującą na wyspie. Spacer jednym ze szlaków prowadzących przez unikalne miejsca w skali całego globu. Obiad w formie pikniku. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  11. dzień.

  damai

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w okolice plaży DAMAI. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na plażowanie, nocleg.

  12. dzień.

  damai

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

   

  13. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Kuala Lumpur, następnie na Langkawi. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

   

  14. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie LANGKAWI. W programie m.in.: wizyta w fabryce batiku, zwiedzanie Kuah – głównego miasta wyspy: Grobowiec Mahsuri, plaża Black Sand ze starożytnym pirackim molo, Plac Orła z 12-metrowym posągiem orła – symbolem Langkawi oraz okazja do bezcłowych zakupów. Następnie wjazd jedną z najbardziej stromych kolei linowych na świecie o długości 920 m na szczyt słynnej góry Mat Cincang, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Andamańskie i okoliczne wysepki. W pogodne dni widać również brzeg Tajlandii i Indonezji. Na górze czeka wiele atrakcji: muzeum sztuki i kino 3D oraz możliwość przejścia Podniebnym Mostem – konstrukcją łączącą dwa okoliczne wzgórza, położoną na wysokości 660 m n.p.m. (za dodatkową opłatą na miejscu: ok. 5 MYR). Powrót do hotelu i nocleg.

   

  15. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

   

  16. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 14 noclegów w hotelach***/**** na trasie wycieczki: 4 na Langkawi w hotelu Holiday Villa Resort & Beachclub****, 2 w Kula Lumpur, 3 w Kota Kinabalu, 3 w Kuching 2 przy plaży Damai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 14 śniadań, 2 obiady w tym jeden w formie pikniku 1 kolacja
 • przelot: Polska-Langkawi-Polska
 • przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób)
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przeloty wewnętrzne: Langkawi – Kula Lumpur, Kuala Lumpur-Kota Kinabalu, Kota Kinabalu-Kuching, Kuching- Langkawi (z przesiadką w Kula Lumpur): ok. 410 USD
 • napiwki: 5 USD/os./dzień
 • podatek turystyczny: ok. 10-15 MYR/pokój/noc (wysokość opłaty uzależniona jest od kategoryzacji hotelu.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: Tunku Abdul Rahman Park: ok. 100 USD; zwiedzanie Langkawi: ok. 80 USD.

  Uwagi

  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Podczas pobytu w dżunglach Borneo należy mieć pełne obuwie, nakrycie głowy i repelenty.
  • Podczas zwiedzenia większości świątyń należy mieć odpowiedni strój zakrywający ramiona i kolana.
  • Limit bagażu na przelotach wewnętrznych: Langkawi – Kula Lumpur, Kuala Lumpur-Kota Kinabalu, Kota Kinabalu-Kuching, Kuching- Langkawi: bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: LGKBORH

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Malezja, Langkawi - Malezja i Singapur: harmonia tradycji i nowoczesności
  MalezjaLangkawi
  Malezja i Singapur: harmonia tradycji i nowoczesności
  8 949 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -17%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 949 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Wakacje pod palmami! Wyspy Malezji
  MalezjaLangkawi
  Wakacje pod palmami! Wyspy Malezji
  7 809 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 599 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 809 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Z Langkawi do Kuala Lumpur
  MalezjaLangkawi
  Z Langkawi do Kuala Lumpur
  8 209 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 209 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Z Kuala Lumpur na Langkawi
  MalezjaLangkawi
  Z Kuala Lumpur na Langkawi
  8 209 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 209 zł /os.

   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Malezja, Langkawi

  Do serca Borneo + Hotel Holiday Villa Resort & Beachclub

  nowość
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  ​Langkawi • Kuala Lumpur • Jaskinie Batu • Kuala Lumpur • Kota Kinabalu • Rzeka Klias • Park Narodowy Kota Kinabalu • Gorące Źródła Poring • Tunku Abdul Rahman Park • Kuching • Centrum Rehabilitacji Orangutanów • Annah Rais Bidayuh • Park Narodowy Bako • Damai • Langkawi

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Langkawi.

  2. dzień.

  langkawi

  Przylot na LANGKAWI. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

  3. dzień.

  kuala lumpur

  Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko na Langkawi. Przelot do KUALA LUMPUR. Stolica i największe miasto Malezji to mieszanka ultranowoczesności z drapaczami chmur i centrami handlowymi z tradycyjną kolonialną architekturą, chińskimi i hinduskimi świątyniami oraz muzułmańskimi meczetami. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

   

  4. dzień.

  jaskinie batu – kuala lumpur

  Śniadanie. Wizyta w Jaskini Świątynnej, położonej w kompleksie krasowych JASKIŃ BATU. Do jaskini prowadzą 272 schody, obok których wznosi się największy na świecie posąg Murugana. Panoramiczne zwiedzanie KUALA LUMPUR: Tugu Negara – pomnik narodowy poświęcony bohaterom walczącym o niepodległość Malezji, Pałac Królewski, serce kolonialnego Kuala Lumpur, budynek sułtana Abdula Samada, plac Niepodległości i Meczet Narodowy oraz świątynia Thean Hou. Podziwianie panoramy miasta z wieży Menara. Z tarasu widokowego, ulokowanego na wysokości ponad 270 metrów, rozciąga się wspaniały widok z bliźniaczymi wieżami Petronas, które są symbolem współczesnego miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  5. dzień.

  kota kinabalu – rzeka klias

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do KOTA KINABALU na Borneo, jednego z ostatnich tropikalnych rajów, który w znacznej części jest pokryty lasami deszczowymi. Przejazd nad RZEKĘ KLIAS wijącą się wśród wszechobecnej dzikiej dżungli. Rejs łodzią dostarczy niezapomnianych emocji, przy odrobinie szczęścia można spotkać makaki, nosacze sundajskie, liczne ptaki i gady zamieszkujące las tropikalny. Powrót do portu gdzie serwowana będzie tradycyjna malajska kolacja. Wieczorny rejs rzeką Klias w celu obserwacji migoczących świetlików oświetlających brzegi rzeki. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

   

  6. dzień.

  p.n. kota kinabalu – gorące źródła poring

  Śniadanie. Wyjazd do jednego z najpiękniejszych parków narodowych Borneo, KOTA KINABALU. Po drodze przystanek na lokalnym targu Nabalu, gdzie tubylcy zbierają się, aby sprzedawać lokalne produkty, owoce, warzywa uprawiane w domu, pamiątki i rękodzieła. Możliwość zakupów. Następnie spacer u stóp najwyższego szczytu Borneo – Kinabalu – to wspaniała okazja do zapoznania się z wyjątkową florą wyspy. Występują tu licznie endemiczne i egzotyczne gatunki roślin. Zobaczyć można niemal 5 tys. różnych gatunków roślin, w tym orchidee, mango, marangi, figowce, rambutany czy tarapy. Obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny w GORĄCYCH ŹRÓDŁACH PORING. Położone w dżungli źródła przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców wyspy. Jedną z największych atrakcji jest możliwość zmierzenia się z przejściem mostami wiszącymi na drzewach, tzw. canopy walk. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  tunku abdul rahman park

  Śniadanie. Czas wolny lub całodzienna wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do TUNKU ABDUL RAHMAN PARK. Jest to park narodowy skupiający 5 niewielkich wysepek u brzegów Borneo. Słynie z krystalicznie czystej wody, pięknych plaż i wspaniałej rafy koralowej. Możliwość plażowania i snurkowania (nurkowanie z akwalungiem dodatkowo płatne po wcześniejszej rezerwacji). Obiad. Powrót do hotelu późnym popołudniem, nocleg.

   

  8. dzień.

  kuching

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do KUCHING, miasta tętniącego życiem, charakteryzującego się mieszanką kultur i wyznań. Zwiedzanie: dzielnica chińska, kolorowa świątynia Tua Pek Kong. Wizyta w jednym z lokalnych muzeów. Spacer starym miastem do tzw. central market. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

  9. dzień.

  centrum rehabilitacji orangutanów – annah rais bidayuh

  Śniadanie. Wizyta w CENTRUM REHABILITACJI ORANGUTANÓW. Jest to instytucja, która pomaga orangutanom powrócić do życia na wolności. Znajdujące się tu zwierzęta są dokarmiane, leczone i wypuszczane na wolność. W ośrodku żyją w warunkach półotwartych, co pozwala na minimalną ingerencję człowieka w ich życie i obserwację zachowania w warunkach naturalnych. Przejazd do wioski ANNAH RAIS BIDAYUH, zamieszkanej przez plemię Bidayuh. Możliwość zapoznania się z tradycyjną architekturą i sposobami budowy domów, jak również z życiem codziennym plemion Borneo. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  10. dzień.

  p.n. bako

  Śniadanie. Wyjazd w kierunku PARKU NARODOWEGO BAKO. Krótki rejs łodzią do serca najmniejszego obszaru chronionego na Borneo. Mimo że park ma jedynie około 27 km², jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc wyspy. Lasy deszczowe, liczne strumienie, wodospady i urokliwe plaże sprawiają, że jest to niemal rajskie miejsce. Lasy są domem dla nosaczy, waranów, wydr, licznych gryzoni, świń brodatych, węży, jaszczurek oraz niezliczonych ilości ptaków. Na terenie parku można spotkać każdą roślinę występującą na wyspie. Spacer jednym ze szlaków prowadzących przez unikalne miejsca w skali całego globu. Obiad w formie pikniku. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  11. dzień.

  damai

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w okolice plaży DAMAI. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na plażowanie, nocleg.

  12. dzień.

  damai

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

   

  13. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Kuala Lumpur, następnie na Langkawi. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

   

  14. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie LANGKAWI. W programie m.in.: wizyta w fabryce batiku, zwiedzanie Kuah – głównego miasta wyspy: Grobowiec Mahsuri, plaża Black Sand ze starożytnym pirackim molo, Plac Orła z 12-metrowym posągiem orła – symbolem Langkawi oraz okazja do bezcłowych zakupów. Następnie wjazd jedną z najbardziej stromych kolei linowych na świecie o długości 920 m na szczyt słynnej góry Mat Cincang, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Andamańskie i okoliczne wysepki. W pogodne dni widać również brzeg Tajlandii i Indonezji. Na górze czeka wiele atrakcji: muzeum sztuki i kino 3D oraz możliwość przejścia Podniebnym Mostem – konstrukcją łączącą dwa okoliczne wzgórza, położoną na wysokości 660 m n.p.m. (za dodatkową opłatą na miejscu: ok. 5 MYR). Powrót do hotelu i nocleg.

   

  15. dzień.

  langkawi

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

   

  16. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 14 noclegów w hotelach***/**** na trasie wycieczki: 4 na Langkawi w hotelu Holiday Villa Resort & Beachclub****, 2 w Kula Lumpur, 3 w Kota Kinabalu, 3 w Kuching 2 przy plaży Damai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 14 śniadań, 2 obiady w tym jeden w formie pikniku 1 kolacja
 • przelot: Polska-Langkawi-Polska
 • przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób)
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przeloty wewnętrzne: Langkawi – Kula Lumpur, Kuala Lumpur-Kota Kinabalu, Kota Kinabalu-Kuching, Kuching- Langkawi (z przesiadką w Kula Lumpur): ok. 410 USD
 • napiwki: 5 USD/os./dzień
 • podatek turystyczny: ok. 10-15 MYR/pokój/noc (wysokość opłaty uzależniona jest od kategoryzacji hotelu.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: Tunku Abdul Rahman Park: ok. 100 USD; zwiedzanie Langkawi: ok. 80 USD.

  Uwagi

  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Podczas pobytu w dżunglach Borneo należy mieć pełne obuwie, nakrycie głowy i repelenty.
  • Podczas zwiedzenia większości świątyń należy mieć odpowiedni strój zakrywający ramiona i kolana.
  • Limit bagażu na przelotach wewnętrznych: Langkawi – Kula Lumpur, Kuala Lumpur-Kota Kinabalu, Kota Kinabalu-Kuching, Kuching- Langkawi: bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: LGKBORH

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  ZIMA 24/25
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Malezja, Langkawi - Malezja i Singapur: harmonia tradycji i nowoczesności
  MalezjaLangkawi
  Malezja i Singapur: harmonia tradycji i nowoczesności
  8 949 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -17%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 949 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Wakacje pod palmami! Wyspy Malezji
  MalezjaLangkawi
  Wakacje pod palmami! Wyspy Malezji
  7 809 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 599 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 809 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Z Langkawi do Kuala Lumpur
  MalezjaLangkawi
  Z Langkawi do Kuala Lumpur
  8 209 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 209 zł /os.

  Malezja, Langkawi - Z Kuala Lumpur na Langkawi
  MalezjaLangkawi
  Z Kuala Lumpur na Langkawi
  8 209 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 209 zł /os.