phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Meksykańskie smaczne kąski

Atuty oferty

 • ponad 20 zwiedzanych miejsc
 • tajemnicze ruiny starożytnych świątyń i metropolia Mexico City
 • wypoczynek w karaibskim kurorcie Cancún

Meksykańskie smaczne kąski Kod: MEXSMAC

Trasa
PLN
Itaka

Meksykańskie smaczne kąski Kod: MEXSMAC Meksyk

Położenie na mapie Trasa

Mexico City • Teotihuacán • Puebla • Cantona • Xalapa • Coatepec • Veracruz • Santiago Tuxtla • Rezerwat Nanciyaga • Jezioro Catemaco • Wodospad Eyipantla • San Andres Tuxtla • Comalcalco • Palenque • Isla Aguada • Campeche • Becal • Uxmal • Mérida • Ogrody Ikkil • Chichén Itzá • Cancún • Mexico City
Tajemnicze, zagubione w dżungli ruiny starożytnych świątyń, miasta urzekające urokiem kolonialnej architektury, maleńkie miejscowości, gdzie stanął czas i metropolia Mexico City. W programie ponad 20 zwiedzanych miejsc, plantacje znanych i cenionych odmian kawy, tytoniu i kakao. Idealna trasa dla pasjonatów tropików i entuzjastów morskich przygód, tym bardziej że kończy się wypoczynkiem w Cancún z drugą pod względem wielkości rafą koralową na świecie. To najsłynniejszy meksykański kurort, kraina ciepłego turkusowego Morza Karaibskiego z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Trasa w Meksyku: 2375 km.

Opis oferty

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Mexico City, stolicy Meksyku, która fascynuje swą niezwykłą różnorodnością. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie: historyczne centrum MEXICO CITY, wpisane na Listę UNESCO: Zocalo - plac Konstytucji z barokową katedrą, Pałac Narodowy wzniesiony w miejscu pałacu ostatniego władcy Azteków - Montezumy, ruiny Templo Mayor - dawnej świątyni Azteków; Narodowe Muzeum Antropologiczne, gdzie można podziwiać zabytki kultur prekolumbijskich: Azteków, Zapoteków i Majów. Przejazd do TEOTIHUACÁN, największego starożytnego miasta Meksyku - „miejsca, gdzie ludzie stają się bogami”, figurującego na Liście UNESCO. Obiad. Zwiedzanie imponujących ruin miasta: Piramida Księżyca, Piramida Słońca, Cytadela, Aleja Zmarłych, świątynia Quetzalcoatla. W drodze powrotnej do Mexico City zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadalupy: stara i nowa bazylika. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PUEBLI, zwanej Miastem Aniołów, położonej w dolinie między wulkanami La Malinche i Pico de Orizaba, słynącej z wyrobów ceramicznych, słodyczy i licznych kościołów, które zdobią nawet najmniejszą ulicę. Zwiedzanie zabytkowego centrum wpisanego na Listę UNESCO: druga co do wielkości katedra w Meksyku, kościół Santo Domingo z kaplicą różańcową - klejnot meksykańskiego baroku, pełne kolorów targowisko El Parian, dzielnica artystów Los Sapos. Obiad. Przejazd do CANTONA, zwiedzanie ruin dawnego miasta, z wyniosłymi piramidami, pałacami z obszernymi dziedzińcami i największym skupiskiem boisk do gry w pelotę. Przejazd do XALAPY, stolicy stanu Veracruz. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer malowniczymi uliczkami miasta. Nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do COATEPEC słynącego ze storczyków i kawy. Zwiedzanie muzeum kawy i możliwość podziwiania rozciągających się wokoło licznych plantacji tej uwielbianej na całym świecie rośliny. Przejazd do VERACRUZ, największego portu Meksyku, gdzie tropikalna atmosfera zlewa się z kolonialną architekturą. Spacer po tętniącym życiem porcie, wśród wielu sklepów i kafejek ze słynną „cafe con leche” serwowaną według lokalnej receptury. Po południu przejazd do malowniczego SANTIAGO TUXTLA. Zakwaterowanie. Spacer po mieście do głównego placu, gdzie znajduje się największa z odnalezionych do tej pory kamiennych olmeckich głów - główna atrakcja miasta. Często odbywają się tu występy lokalnego rodzinnego zespołu. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd w kierunku LAGUNY CATEMACO, uznanej za rezerwat biosfery, miejsca o unikalnym bogactwie i różnorodności flory i fauny. Spacer po REZERWACIE NANCIYAGA z bujną tropikalną roślinnością, gdzie Mel Gibson znalazł idealne plenery do nakręcenia filmu „Apocalypto”. Obiad nad JEZIOREM CATEMACO z przepiękną panoramą na wulkan San Martin i pasmo Santa Marta. Rejs łodzią po jeziorze Catemaco. Po południu przejazd nad WODOSPAD EYIPANTLA, aby podziwiać wspaniały wodny spektakl. W drodze powrotnej przystanek w SAN ANDRES TUXTLA, miasteczku słynącym z plantacji tytoniu. Zwiedzanie fabryki cygar. Powrót do hotelu i nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do regionu COMALCALCO, znanego z produkcji kakao. Zwiedzanie plantacji kakaowca i zapoznanie z procesem produkcji kakao. Przejazd do PALENQUE, będącego jednym z największych atrakcji Meksyku, wpisanego na Listę UNESCO. Arcydzieła architektoniczne starożytnych Majów wznoszą się na wzgórzach porośniętych tropikalnym lasem. Zwiedzanie prekolumbijskich ruin: Świątynia Inskrypcji, Świątynia Słońca, Świątynia Krzyża, Obserwatorium. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej rybackiej wioski ISLA AGUADA nad największą laguną w Meksyku - Laguna de Terminos. Rejs łódką, który jest okazją do podziwiania bujnej roślinności lasów namorzynowych, obserwacji pelikanów, delfinów. Obiad w lokalnej restauracji. Po południu przejazd do Campeche, które stanowi żywe muzeum czasów kolonialnych i republikańskich. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Spacer po odrestaurowanym historycznym centrum CAMPECHE, wpisanym na listę UNESCO. Baszty, pozostałości po murach miejskich oraz pięknie odnowione wielobarwne kamieniczki nadają miastu specyficzną atmosferę romantyzmu. Wykwaterowanie i przejazd do BECAL, słynącego z produkcji słomkowych kapeluszy. Można zobaczyć, jak miejscowe kobiety wyplatają kapelusze z palmowych włókien. Obiad w lokalnej rodzinnej restauracji. Przejazd do UXMAL, będącego pod patronatem UNESCO, z jednym z najpiękniejszych stanowisk archeologicznych na półwyspie Jukatan, gdzie znajdują się słynne ruiny miasta Majów. Zwiedzanie: Wielka Piramida Maga zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Przejazd do Méridy, kolonialnego miasta na zachodzie półwyspu Jukatan. Wieczorny spacer malowniczymi uliczkami. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie MÉRIDY: główny plac Plaza Mayor, katedra San Idelfonso, Pałac Rządowy, Teatr Peon, Casa Montejo - rezydencja rodziny konkwistadora, jedna z najpiękniejszych budowli z okresu kolonizacji hiszpańskiej. Spacer wzdłuż eleganckiej ulicy Paseo Montejo, przypominającej paryskie bulwary. Przejazd do tropikalnych ogrodów IKKIL. Możliwość kąpieli w Cenote - naturalnej studni krasowej, utworzonej w skale wapiennej, o krystalicznie czystej wodzie. Starożytni Majowie uważali takie studnie za przejścia do świata bogów. Obiad. Przejazd do CHICHÉN ITZÁ, najbardziej intrygującego miasta Majów na całym półwyspie Jukatan, wpisanego na Listę UNESCO. Zwiedzanie ruin, wśród których znajdują się m.in. Piramida Cuculcana, Świątynia Wojowników, boisko do gry w pelotę. Przejazd do CANCÚN, popularnego kąpieliska nad Morzem Karaib-skim. Zakwaterowanie w hotelu Aquamarina**** (www.aquamarinabeach.com.mx). Nocleg.

10. DZIEŃ.
Wypoczynek w CANCÚN.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wypoczynek w hotelu. Po południu transfer na lotnisko w Cancún. Przelot do Mexico City. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie MEXICO CITY. Przejazd do dzielnicy Coyoacán, w której na placach i ulicach tętni życie towarzyskie. Zwiedzanie: Muzeum Fridy Kahlo - oryginalny Niebieski Dom, w którym urodziła się słynna malarka. Przejazd do południowej części miasta i zwiedzanie pływających ogrodów Xochimilco, wpisanych na Listę UNESCO. Rejs po starożytnych kanałach typowymi gondolami trajinera umili występ kapeli El Mariachi. Wieczorem transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

11 noclegów: 9 w hotelach*** na trasie objazdu, 2 w hotelu Aquamarina**** • wyżywienie: w czasie objazdu: 9 śniadań, 6 obiadów, 3 kolacje, podczas pobytu w Cancún: all inclusive • przelot: Warszawa--Mexico City-Warszawa • przejazd klimatyzowanym vanem, minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

  1. Obowiązkowa opłata za przelot wewnętrzny: Cancún-Mexico City: ok. 220 USD (cena biletów lotniczych może ulec zmianie).
  2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalny przewodnik: ok. 100 USD, napiwki: ok. 3 USD/dzień/os.
4,7 / 6
91% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
Informacje o regionie

Meksyk

Meksyk to kraj wielu kontrastów. Zaludnione, tętniące życiem miasta, graniczą z maleńkimi osadami i niezamieszkałymi ogromnymi przestrzeniami.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Mexico City, stolicy Meksyku, która fascynuje swą niezwykłą różnorodnością. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
2. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie: historyczne centrum MEXICO CITY, wpisane na Listę UNESCO: Zocalo - plac Konstytucji z barokową katedrą, Pałac Narodowy wzniesiony w miejscu pałacu ostatniego władcy Azteków - Montezumy, ruiny Templo Mayor - dawnej świątyni Azteków; Narodowe Muzeum Antropologiczne, gdzie można podziwiać zabytki kultur prekolumbijskich: Azteków, Zapoteków i Majów. Przejazd do TEOTIHUACÁN, największego starożytnego miasta Meksyku - „miejsca, gdzie ludzie stają się bogami”, figurującego na Liście UNESCO. Obiad. Zwiedzanie imponujących ruin miasta: Piramida Księżyca, Piramida Słońca, Cytadela, Aleja Zmarłych, świątynia Quetzalcoatla. W drodze powrotnej do Mexico City zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadalupy: stara i nowa bazylika. Powrót do hotelu i nocleg.
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PUEBLI, zwanej Miastem Aniołów, położonej w dolinie między wulkanami La Malinche i Pico de Orizaba, słynącej z wyrobów ceramicznych, słodyczy i licznych kościołów, które zdobią nawet najmniejszą ulicę. Zwiedzanie zabytkowego centrum wpisanego na Listę UNESCO: druga co do wielkości katedra w Meksyku, kościół Santo Domingo z kaplicą różańcową - klejnot meksykańskiego baroku, pełne kolorów targowisko El Parian, dzielnica artystów Los Sapos. Obiad. Przejazd do CANTONA, zwiedzanie ruin dawnego miasta, z wyniosłymi piramidami, pałacami z obszernymi dziedzińcami i największym skupiskiem boisk do gry w pelotę. Przejazd do XALAPY, stolicy stanu Veracruz. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer malowniczymi uliczkami miasta. Nocleg.
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do COATEPEC słynącego ze storczyków i kawy. Zwiedzanie muzeum kawy i możliwość podziwiania rozciągających się wokoło licznych plantacji tej uwielbianej na całym świecie rośliny. Przejazd do VERACRUZ, największego portu Meksyku, gdzie tropikalna atmosfera zlewa się z kolonialną architekturą. Spacer po tętniącym życiem porcie, wśród wielu sklepów i kafejek ze słynną „cafe con leche” serwowaną według lokalnej receptury. Po południu przejazd do malowniczego SANTIAGO TUXTLA. Zakwaterowanie. Spacer po mieście do głównego placu, gdzie znajduje się największa z odnalezionych do tej pory kamiennych olmeckich głów - główna atrakcja miasta. Często odbywają się tu występy lokalnego rodzinnego zespołu. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd w kierunku LAGUNY CATEMACO, uznanej za rezerwat biosfery, miejsca o unikalnym bogactwie i różnorodności flory i fauny. Spacer po REZERWACIE NANCIYAGA z bujną tropikalną roślinnością, gdzie Mel Gibson znalazł idealne plenery do nakręcenia filmu „Apocalypto”. Obiad nad JEZIOREM CATEMACO z przepiękną panoramą na wulkan San Martin i pasmo Santa Marta. Rejs łodzią po jeziorze Catemaco. Po południu przejazd nad WODOSPAD EYIPANTLA, aby podziwiać wspaniały wodny spektakl. W drodze powrotnej przystanek w SAN ANDRES TUXTLA, miasteczku słynącym z plantacji tytoniu. Zwiedzanie fabryki cygar. Powrót do hotelu i nocleg.
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do regionu COMALCALCO, znanego z produkcji kakao. Zwiedzanie plantacji kakaowca i zapoznanie z procesem produkcji kakao. Przejazd do PALENQUE, będącego jednym z największych atrakcji Meksyku, wpisanego na Listę UNESCO. Arcydzieła architektoniczne starożytnych Majów wznoszą się na wzgórzach porośniętych tropikalnym lasem. Zwiedzanie prekolumbijskich ruin: Świątynia Inskrypcji, Świątynia Słońca, Świątynia Krzyża, Obserwatorium. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej rybackiej wioski ISLA AGUADA nad największą laguną w Meksyku - Laguna de Terminos. Rejs łódką, który jest okazją do podziwiania bujnej roślinności lasów namorzynowych, obserwacji pelikanów, delfinów. Obiad w lokalnej restauracji. Po południu przejazd do Campeche, które stanowi żywe muzeum czasów kolonialnych i republikańskich. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Spacer po odrestaurowanym historycznym centrum CAMPECHE, wpisanym na listę UNESCO. Baszty, pozostałości po murach miejskich oraz pięknie odnowione wielobarwne kamieniczki nadają miastu specyficzną atmosferę romantyzmu. Wykwaterowanie i przejazd do BECAL, słynącego z produkcji słomkowych kapeluszy. Można zobaczyć, jak miejscowe kobiety wyplatają kapelusze z palmowych włókien. Obiad w lokalnej rodzinnej restauracji. Przejazd do UXMAL, będącego pod patronatem UNESCO, z jednym z najpiękniejszych stanowisk archeologicznych na półwyspie Jukatan, gdzie znajdują się słynne ruiny miasta Majów. Zwiedzanie: Wielka Piramida Maga zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Przejazd do Méridy, kolonialnego miasta na zachodzie półwyspu Jukatan. Wieczorny spacer malowniczymi uliczkami. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
9. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie MÉRIDY: główny plac Plaza Mayor, katedra San Idelfonso, Pałac Rządowy, Teatr Peon, Casa Montejo - rezydencja rodziny konkwistadora, jedna z najpiękniejszych budowli z okresu kolonizacji hiszpańskiej. Spacer wzdłuż eleganckiej ulicy Paseo Montejo, przypominającej paryskie bulwary. Przejazd do tropikalnych ogrodów IKKIL. Możliwość kąpieli w Cenote - naturalnej studni krasowej, utworzonej w skale wapiennej, o krystalicznie czystej wodzie. Starożytni Majowie uważali takie studnie za przejścia do świata bogów. Obiad. Przejazd do CHICHÉN ITZÁ, najbardziej intrygującego miasta Majów na całym półwyspie Jukatan, wpisanego na Listę UNESCO. Zwiedzanie ruin, wśród których znajdują się m.in. Piramida Cuculcana, Świątynia Wojowników, boisko do gry w pelotę. Przejazd do CANCÚN, popularnego kąpieliska nad Morzem Karaib-skim. Zakwaterowanie w hotelu Aquamarina**** (www.aquamarinabeach.com.mx). Nocleg.
10. DZIEŃ.
Wypoczynek w CANCÚN.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wypoczynek w hotelu. Po południu transfer na lotnisko w Cancún. Przelot do Mexico City. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie MEXICO CITY. Przejazd do dzielnicy Coyoacán, w której na placach i ulicach tętni życie towarzyskie. Zwiedzanie: Muzeum Fridy Kahlo - oryginalny Niebieski Dom, w którym urodziła się słynna malarka. Przejazd do południowej części miasta i zwiedzanie pływających ogrodów Xochimilco, wpisanych na Listę UNESCO. Rejs po starożytnych kanałach typowymi gondolami trajinera umili występ kapeli El Mariachi. Wieczorem transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 11 noclegów: 9 w hotelach*** na trasie objazdu, 2 w hotelu Aquamarina**** • wyżywienie: w czasie objazdu: 9 śniadań, 6 obiadów, 3 kolacje, podczas pobytu w Cancún: all inclusive • przelot: Warszawa--Mexico City-Warszawa • przejazd klimatyzowanym vanem, minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
  1. Obowiązkowa opłata za przelot wewnętrzny: Cancún-Mexico City: ok. 220 USD (cena biletów lotniczych może ulec zmianie).
  2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalny przewodnik: ok. 100 USD, napiwki: ok. 3 USD/dzień/os.
Położenie na mapie
Opinie klientów
4,7 / 6
Ogólna ocena
z 11 opinii
91%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
91%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2014
Przede wszystkim świetna była pilotka-przewodniczka- pani Agnieszka. Organizacyjnie zmarnowanym dniem był dzień powrotu do stolicy z Cancun, sensowniej byłoby zwiedzić stolicę na początku, a w (...) rozwiń
Przede wszystkim świetna była pilotka-przewodniczka- pani Agnieszka. Organizacyjnie zmarnowanym dniem był dzień powrotu do stolicy z Cancun, sensowniej byłoby zwiedzić stolicę na początku, a w drodze powrotnej od razu realizować powrót do Polski. A najkorzystniej byłoby wracać bezpośrednio z Cancun, jak jest w programie innych biur podróży. Ogólnie jednak oceniam wycieczkę pozytywnie.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2013
Wydłużenie ilości dni wycieczki o dwa-trzy dni zapewniłoby poczucie spokojnego odetchnięcia klimatem Meksyku. Przy konieczności przejazdu wyznaczonej trasy w założonym tempie z niektórych (...) rozwiń
Wydłużenie ilości dni wycieczki o dwa-trzy dni zapewniłoby poczucie spokojnego odetchnięcia klimatem Meksyku. Przy konieczności przejazdu wyznaczonej trasy w założonym tempie z niektórych miejsc wyjeżdżało się z poczuciem niedosytu. Jednocześnie mógł to być jednak atut wyjazdu - dla osób, dla których czas ma istotne znaczenie - u nas był to główny argument przemawiający za wyjazdem.Ankietowe badanie oczekiwań klientów dałoby odpowiedź na pytanie u ilu potencjalnych klientów przeważa argument czasu nad ewentualnymi minusami wynikającymi ze skrócenia wycieczki. Może jednak istnieje możliwość pominięcia jednego z punktów wycieczki lub niewielkiej korekty trasy i zyskania dzięki temu większego luzu w pozostałych punktach (?) Bardzo brakowało np. czasu na (wieczorny lub w ciągu dnia) spacer po kolonialnych ulicach Meridy B. sympatyczna przewodniczka. Zdecydowanie stosunek cena/czas/oferta bardzo korzystna, jednak być może zasadna jest (jeśli możliwa) taka korekta trasy, w której rezygnacja z jednego punktu programu zwiększyłaby czas na pozostałe w taki sposób, by mieć poczucie spokojniejszego spaceru przez Meksyk. Ogólnie trasa skomponowana ciekawie - pokazuje wybrane punkty Meksyku w sposób dający pojęcie o całości.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2013
dużo ciekawych wrażeń i ogólna ocena dobra. Przewodniczka, być może z racji wieku, zbyt mała inwencja i przedsiębiorczość w sytuacjach skrajnych tj. brak propozycji alternatywnych gdy (...) rozwiń
dużo ciekawych wrażeń i ogólna ocena dobra. Przewodniczka, być może z racji wieku, zbyt mała inwencja i przedsiębiorczość w sytuacjach skrajnych tj. brak propozycji alternatywnych gdy założenie programowe nie wychodzi (z powodów obiektywnych) lub jest zupełnie 'nie trafione'. Skutkiem jest np. 16(!!) godzin w autokarze a la longe, zmarnowany czas w Veracrus czy przedpołudnie w Mexico city.
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
4 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2013
Wyjazd ogólnie bardzo udany. Najciekawszym punktem były zwiedzane zony archeologiczne. Pozostałe punkty znośne ale mało ciekawe. rozwiń
Wyjazd ogólnie bardzo udany. Najciekawszym punktem były zwiedzane zony archeologiczne. Pozostałe punkty znośne ale mało ciekawe.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
2 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką listopad 2013
Wycieczka ciekawa podobnie jak i cały Meksyk. Dużym mankamentem była kiepska organizacja i praca Pani Pilot. Brak możliwości realizacji części programu z powodu święta rewolucji co raczej nie (...) rozwiń
Wycieczka ciekawa podobnie jak i cały Meksyk. Dużym mankamentem była kiepska organizacja i praca Pani Pilot. Brak możliwości realizacji części programu z powodu święta rewolucji co raczej nie może być uważane za sile wyższą, ponadto 2 dni bezproduktywnie spędzone w autobusie a można było choćby fakultatywnie wysłać uczestników do oceanarium w Vera Cruz. Brak planu B na niepogodę (ulewy pomimo pory suchej jednak się zdarzają) co skutkowało brodzeniem do pół łydki w wodzie podczas oberwania chmury.
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
zwiń
6 / 6
31-40 lat, sam/a wrzesień 2013
Wspaniały klimat , bajeczne widoki oby pogoda dopisała :) rozwiń
Wspaniały klimat , bajeczne widoki oby pogoda dopisała :)
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2012
Wycieczka wspaniala,choć ilość godzin spędzonych w busie psuje nastrój.Przewodnik p.Marcin - chodząca encyklopedia wiedzy, jego wymowa, takt, godna naśladowania dla wielu mężczyzn.Polecam (...) rozwiń
Wycieczka wspaniala,choć ilość godzin spędzonych w busie psuje nastrój.Przewodnik p.Marcin - chodząca encyklopedia wiedzy, jego wymowa, takt, godna naśladowania dla wielu mężczyzn.Polecam wycieczkę ale tylko z tym przewodnikiem.
 • 3
 • 3
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, sam/a lipiec 2012
bardzo profesjonalna opieka i szeroka wiedza pilota-przewodnika pani Agnieszki. rozwiń
bardzo profesjonalna opieka i szeroka wiedza pilota-przewodnika pani Agnieszki.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, z rodziną grudzień 2011
BARDZO WYSOKO OCENIAM PRACĘ PANA MARCINA -PILOTA WYCIECZKI- WYSOKA KULTURA OSOBISTA -ZNAJOMOŚC KRAJU I HISTORII. MAŁA GRUPA- WSPANIAŁA OBSŁGA ZE STRONY MEKSYKAŃSKI- TZN KIEROWCA I PRZEWODNIK. (...) rozwiń
BARDZO WYSOKO OCENIAM PRACĘ PANA MARCINA -PILOTA WYCIECZKI- WYSOKA KULTURA OSOBISTA -ZNAJOMOŚC KRAJU I HISTORII. MAŁA GRUPA- WSPANIAŁA OBSŁGA ZE STRONY MEKSYKAŃSKI- TZN KIEROWCA I PRZEWODNIK. PROGRAM POZA PIERWSZĄ LAGUNA OPTYMALNY. POZDRAWIAM A.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
 • 4
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2011
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
zwiń
5 / 6
31-40 lat, sam/a grudzień 2011
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter