phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Atlantycka ślicznotka

Atuty oferty

 • Żagiel Itaki
 • jedna z najpopularniejszych wycieczek
 • sanktuarium w Hiszpanii – Santiago de Compostela
 • koncert fado
 • bardzo dobre opinie Klientów
 • przedłuż wakacje w Portugalii

Atlantycka ślicznotka Kod: FAOPORT

Trasa
6 398PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Pn 10.10 – Pn 24.10.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Portugalia / Hiszpania

Atlantycka ślicznotka

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: FAOPORT
5.4 /6
98% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bezpieczne Wakacje

1. DZIEŃ. ALGARVE
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Faro. Transfer do hotelu w regionie ALGARVE. Zakwaterowanie. Czas wolny, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. SINTRA - CABO DA ROCA - OBIDOS - FATIMA (trasa: ok. 495 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SINTRY – dawnej letniej rezydencji portugalskich monarchów, położonej w uroczej okolicy, wśród egzotycznych ogrodów i zalesionych wzgórz, wpisanej na listę UNESCO. Zwiedzanie Pałacu Narodowego, gdzie można podziwiać piękne dekoracje z płytek azulejos. Przejazd na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy – CABO DA ROCA. 144 metrowe urwisko skalne dostarcza wspaniałych widoków na wybrzeże i ocean. Przejazd do średniowiecznego miasteczka OBIDOS. Spacer po starym i pięknym portugalskim mieście, otoczonym XIV-wiecznymi murami obronnymi. Miasteczko jest znane z produkcji lokalnego likieru wiśniowego. Przejazd do hotelu w FATIMIE. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg. Dla chętnych możliwość uczestniczenia w codziennej wieczornej modlitwie różańcowej i procesji ze świecami w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny.

3. DZIEŃ. FATIMA - BATALHA - NAZARÉ - ALCOBACA (trasa: ok. 180 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie FATIMY, ośrodka kultu maryjnego, celu licznych pielgrzymek. Spacer po Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny: Plac Pielgrzyma, bazylika z grobowcami bł. Łucji, Hiacynty, Franciszka, Kaplica Objawień. Przejazd do BATALHA. Zwiedzanie dominikańskiego opactwa Matki Boskiej Zwycięskiej, arcydzieła portugalskiego gotyku, wpisanego na listę UNESCO: kościół z kaplicą grobową Jana I i jego synów, klasztor ze wspaniałym krużgankiem i Grobem Nieznanego Żołnierza, Niedokończona Kaplica. Przejazd do NAZARÉ, najstarszego miejsca kultu maryjnego w Portugalii i wspaniałego kurortu nad Oceanem Atlantyckim, gdzie rybacy kultywują lokalne tradycje. Zwiedzanie kościółka na klifie, z którym wiąże się wiele legend. Odpoczynek nad oceanem, możliwość odwiedzenia miejscowych restauracyjek – wspaniała okazja do spróbowania słynnych portugalskich sardynek. Przejazd do ALCOBACA. Zwiedzanie jednego z najważniejszych zabytków Portugalii – klasztoru i kościoła Cystersów – największego w Portugalii. Kościół wpisany na listę UNESCO słynie z gotyckiej architektury, znajdują się tu grobowce nieszczęśliwych kochanków: króla Piotra I i Ines de Castro. Przejazd do hotelu w okolicy Coimbry. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. PORTO - BRAGA - BOM JESUS DO MONTE (trasa: ok. 190 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PORTO, miasta niezwykłego i pełnego kontrastów, malowniczo położonego na wzgórzu nad rzeką Duero. Zwiedzanie: katedra, kościół św. Franciszka, dworzec São Bento. Spacer zabytkowym mostem króla Ludwika I, z którego roztaczają się piękne widoki na miasto. Spacer: Plac Aliados, kościół Kleryków z barokową dzwonnicą będącą wizytówką miasta Porto, księgarnia Lello & Irmao, ozdobione ceramicznymi płytkami kościoły Karmelitów i Karmelitanek. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs statkiem po rzece Duero. Wizyta w piwnicach, gdzie dojrzewają doskonałe portugalskie wina. Degustacja słynnego porto, mocnego i aromatycznego trunku, z którego produkcji słynie miasto. Przejazd do BRAGI, głównego ośrodka religijnego, nazywanego portugalskim Rzymem. Spacer po zabytkowym centrum. Zwiedzanie wielokrotnie przebudowywanej i bogatej stylowo katedry. Przejazd w okolice Bragi do najwspanialszego sanktuarium Portugalii – BOM JESUS DO MONTE. Zwiedzanie świątyni położonej na zboczu wzgórza, do której prowadzą wspaniałe barokowe schody. Święta Droga na szczyt składa się z trzech etapów, a całość symbolizuje duchową drogę wierzących do zbawienia. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. SANTIAGO DE COMPOSTELA (trasa: ok. 190 km)
Śniadanie. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA w Hiszpanii - najważniejszego po Rzymie i Jerozolimie świętego miejsca dla chrześcijan. Średniowieczne centrum miasta zostało wpisane na listę UNESCO. Spacer po mieście: romańska katedra z grobem świętego Jakuba, Plac Złotników, plac Obradoiro, Hostal de los Reyes Catolicos z piękną fasadą w stylu plateresco, pełniący dawniej funkcję zajazdu i szpitala dla pielgrzymów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. COIMBRA – TOMAR - LIZBONA (trasa: ok. 390 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do COIMBRY, dawnej stolicy Portugalii, najstarszego centrum uniwersyteckiego. Zwiedzanie: najstarszy w kraju uniwersytet, założony w 1290 r. ze wspaniałą barokową biblioteką, wpisany na listę UNESCO; Stara Katedra – najwspanialsza romańska budowla w Portugalii; kościół św. Krzyża z arcydziełami sztuki rzeźbiarskiej renesansu. Przejazd do TOMAR, miasta założonego w XII w. przez templariuszy. Zwiedzanie klasztoru Zakonu Chrystusa Pana, wpisanego na listę UNESCO, który był siedzibą zakonu w Portugalii. Przejazd do hotelu w LIZBONIE, zakwaterowanie. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczór z muzyką fado połączony z kolacją. Fado, czyli tradycyjna portugalska pieśń będąca ważnym elementem kulturowej tożsamości, została wpisana w 2011 r. na Listę Dziedzictwa Niematerialnego UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. LIZBONA - ALGARVE (trasa: ok. 270 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie LIZBONY – stolicy Portugalii, która oczarowuje niepowtarzalną atmosferą. Spacer po centrum miasta: Plac Handlowy, główny deptak Lizbony – Rua Augusta, plac Rossio. Przejazd do Belém, uroczej nabrzeżnej dzielnicy Lizbony, pełnej pomników portugalskiego złotego wieku. Zwiedzanie: klasztor Hieronimitów z zachwycającymi krużgankami, wpisany na listę UNESCO, będący arcydziełem sztuki menuelińskiej oraz przyległy kościół z grobowcem Vasco da Gamy. Spacer po Belém podczas którego zobaczyć można: pomnik Odkryć Geograficznych, wzniesiony w pięćsetną rocznicę śmierci Henryka Żeglarza, i Wieżę Belém, jedną z wizytówek miasta. Przejazd do hotelu w regionie ALGARVE, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

7 noclegów w hotelach***/**** w miastach lub okolicy: 2 na Algarve, 1 w Lizbonie, 1 w Coimbrze, 2 w Bradze, 1 w Fatimie; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 6 kolacji • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, audio guide, lokalni przewodnicy i degustacja w Porto: ok. 160 EUR, opłata klimatyczna: ok. 2 EUR/os./noc w Lizbonie, ok. 2 EUR/os./noc w Porto, ok. 1,5 EUR/os./noc na wybrzeżu Algarve.
 2. Opłaty fakultatywne: wieczór z muzyką fado z kolacją: ok. 56 EUR; wymagane min. 20 osób; rejs po rzece Duero: ok. 15 EUR; wymagane min. 15 osób.
 3. W związku z wymaganą wcześniejszą rezerwacją i kupnem biletów do Centrum Uniwersyteckiego w Coimbrze, nie ma gwarancji wejścia do obiektów. W takiej sytuacji klienci otrzymają zwrot w wysokości ceny biletu.

Informacje o regionie
Galeria regionu

Portugalia

Kraj słynny z urody, piękny krajobrazowo i bogaty w zabytki światowej rangi. Urokliwa Lizbona, tajemnicza Sintra z przepięknymi zamkami i rezydencjami, Coimbra, rzymskie ruiny Evory i Guimaraes to najbardziej znane skarby Portugalii.

Nasze miejsca: Albufeira – gwarny kurort, sklepy, bary i restauracje, łagodny klimat, piękne plaże otoczone klifami, biała zabudowa starówki i zabytkowe kościoły; Carvoeiro – spokojna, nieduża miejscowość, domy na klifie i łodzie rybaków tworzą niepowtarzalną scenerię; Vilamoura – marina, sklepy i restauracje z lokalną kuchnią, dwie piękne plaże; Lagos – popularny kurort, liczne kluby i puby, urokliwa starówka i forteca; Alvor – promenada, bary i klimatyczne kafejki; Cabanas – kameralny kurort, doskonałe ryby i owoce morza, deptak ze sklepami i kafejkami; Olhos de Agua – wioska rybacka z autentycznym klimatem, urokliwa plaża z czerwonymi klifami; Monte Gordo – ok. 3 km od granicy z Hiszpanią, długa plaża i wyjątkowo ciepła woda; Portimão – pełne życia miasteczko z portem, malowniczymi targami, ładną promenadą i świetnymi restauracjami; Tavira – przepiękne i fotogeniczne miasteczko, którego historia sięga starożytności, romantyczne, kręte uliczki i malownicze domy z 4-spadowymi dachami.

Na plaży: wybrzeże Algarve ma ponad 150 km długości; zachodnie wybrzeże: urozmaicone, piaszczyste plaże przerywane klifami i fantastycznymi formacjami skalnymi; wschodnie wybrzeże: płaskie, z wydmami, salinami i małymi wysepkami, szczyci się fantastycznie długimi, piaszczystymi plażami, w niektórych miejscach transfer łodzią na plażę; Praia da Rocha – najbardziej znana plaża Algarve z czerwonymi klifami w tle, przepiękna, piaszczysta, ma ponad 2 km długości i wydrążone w piaskowych skałach tunele i łuki.

Dla aktywnych: golf – największa sportowa atrakcja regionu, jest ponad 25 pól golfowych, szkoły z profesjonalnymi instruktorami i sklepy ze sprzętem, znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych: surfing, kajaki, paralotniarstwo, wycieczki rowerowe.

Od kuchni: ryby i owoce morza, dorsz – narodowa ryba Portugalii, słynny bacalhau, czyli dorsz solony i suszony na słońcu, grillowane sardynki, caldeiradas – zupa rybna, słodkie desery na bazie fig i migdałów, pasteis de Belem – kruche ciastka z nadzieniem budyniowym, posypane cynamonem, najlepsze wina regionu z Lagos, Lagoa i Portimão.

Na zakupy: wyroby z korka, kogut z Barcelos – jeden z najpopularniejszych folklorystycznych symboli kraju, azulejos – słynne biało-niebieskie kafle.

Spróbuj: koncert fado, przejażdżka żółtym tramwajem w Lizbonie, Porto – najbardziej znane portugalskie wino.

Zwiedzaj: klimatyczna Lizbona – zachwyca architekturą i cennymi zabytkami, uwodzi klimatem, bajkowa Sintra – magiczne miejsce wśród gór i lasów, wpisane na listę UNESCO, Fatima – miejsce objawień Matki Bożej i cel podróży milionów pielgrzymów, Porto – miasto wina, żeglarzy, zabytkowych kamienic i złotych plaż, Silves – mauretańska stolica regionu z monumentalną katedrą i zamkiem, Przylądek św. Wincentego – w starożytności uznawany za koniec świata.

Położenie na mapie Trasa

Algarve • Sintra • Cabo da Roca • Obidos • Fatima• Batalha • Nazaré • Alcobaca • Porto • Braga • Bom Jesus do Monte • Santiago de Compostela • Coimbra • Tomar • Lizbona • Algarve
Łączna trasa w Portugalii i Hiszpanii: ok. 1715 km.

Piękna krajobrazowo i bogata w zabytki z listy UNESCO wycieczka po najciekawszych miejscach słynnej z urody Portugalii. Na trasie urokliwa Lizbona, Sintra z przepięknymi rezydencjami i tajemniczymi zamkami; Coimbra, gdzie starożytność łączy się z teraźniejszością. W Porto, mieście o niepowtarzalnej atmosferze, będzie czas na degustację słynnego trunku. W programie najważniejsze ośrodki życia religijnego Portugalii i Hiszpanii, w tym słynne sanktuaria: Santiago de Compostela, Fatima i Bom Jesus do Monte. Planując wyjazd, warto pomyśleć o wypoczynku po zwiedzaniu i wybrać hotel z bogatej oferty wczasowej ITAKI na znanym z cudownych plaż wybrzeżu Algarve. Łączna trasa w Portugalii i Hiszpanii: ok. 1700 km. W 2021 r. wycieczka otrzymała ŻAGIEL ITAKI za atrakcyjny program.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ. ALGARVE
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Faro. Transfer do hotelu w regionie ALGARVE. Zakwaterowanie. Czas wolny, kolacja, nocleg.
2. DZIEŃ. SINTRA - CABO DA ROCA - OBIDOS - FATIMA (trasa: ok. 495 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SINTRY – dawnej letniej rezydencji portugalskich monarchów, położonej w uroczej okolicy, wśród egzotycznych ogrodów i zalesionych wzgórz, wpisanej na listę UNESCO. Zwiedzanie Pałacu Narodowego, gdzie można podziwiać piękne dekoracje z płytek azulejos. Przejazd na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy – CABO DA ROCA. 144 metrowe urwisko skalne dostarcza wspaniałych widoków na wybrzeże i ocean. Przejazd do średniowiecznego miasteczka OBIDOS. Spacer po starym i pięknym portugalskim mieście, otoczonym XIV-wiecznymi murami obronnymi. Miasteczko jest znane z produkcji lokalnego likieru wiśniowego. Przejazd do hotelu w FATIMIE. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg. Dla chętnych możliwość uczestniczenia w codziennej wieczornej modlitwie różańcowej i procesji ze świecami w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny.
3. DZIEŃ. FATIMA - BATALHA - NAZARÉ - ALCOBACA (trasa: ok. 180 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie FATIMY, ośrodka kultu maryjnego, celu licznych pielgrzymek. Spacer po Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny: Plac Pielgrzyma, bazylika z grobowcami bł. Łucji, Hiacynty, Franciszka, Kaplica Objawień. Przejazd do BATALHA. Zwiedzanie dominikańskiego opactwa Matki Boskiej Zwycięskiej, arcydzieła portugalskiego gotyku, wpisanego na listę UNESCO: kościół z kaplicą grobową Jana I i jego synów, klasztor ze wspaniałym krużgankiem i Grobem Nieznanego Żołnierza, Niedokończona Kaplica. Przejazd do NAZARÉ, najstarszego miejsca kultu maryjnego w Portugalii i wspaniałego kurortu nad Oceanem Atlantyckim, gdzie rybacy kultywują lokalne tradycje. Zwiedzanie kościółka na klifie, z którym wiąże się wiele legend. Odpoczynek nad oceanem, możliwość odwiedzenia miejscowych restauracyjek – wspaniała okazja do spróbowania słynnych portugalskich sardynek. Przejazd do ALCOBACA. Zwiedzanie jednego z najważniejszych zabytków Portugalii – klasztoru i kościoła Cystersów – największego w Portugalii. Kościół wpisany na listę UNESCO słynie z gotyckiej architektury, znajdują się tu grobowce nieszczęśliwych kochanków: króla Piotra I i Ines de Castro. Przejazd do hotelu w okolicy Coimbry. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. PORTO - BRAGA - BOM JESUS DO MONTE (trasa: ok. 190 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PORTO, miasta niezwykłego i pełnego kontrastów, malowniczo położonego na wzgórzu nad rzeką Duero. Zwiedzanie: katedra, kościół św. Franciszka, dworzec São Bento. Spacer zabytkowym mostem króla Ludwika I, z którego roztaczają się piękne widoki na miasto. Spacer: Plac Aliados, kościół Kleryków z barokową dzwonnicą będącą wizytówką miasta Porto, księgarnia Lello & Irmao, ozdobione ceramicznymi płytkami kościoły Karmelitów i Karmelitanek. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs statkiem po rzece Duero. Wizyta w piwnicach, gdzie dojrzewają doskonałe portugalskie wina. Degustacja słynnego porto, mocnego i aromatycznego trunku, z którego produkcji słynie miasto. Przejazd do BRAGI, głównego ośrodka religijnego, nazywanego portugalskim Rzymem. Spacer po zabytkowym centrum. Zwiedzanie wielokrotnie przebudowywanej i bogatej stylowo katedry. Przejazd w okolice Bragi do najwspanialszego sanktuarium Portugalii – BOM JESUS DO MONTE. Zwiedzanie świątyni położonej na zboczu wzgórza, do której prowadzą wspaniałe barokowe schody. Święta Droga na szczyt składa się z trzech etapów, a całość symbolizuje duchową drogę wierzących do zbawienia. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. SANTIAGO DE COMPOSTELA (trasa: ok. 190 km)
Śniadanie. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA w Hiszpanii - najważniejszego po Rzymie i Jerozolimie świętego miejsca dla chrześcijan. Średniowieczne centrum miasta zostało wpisane na listę UNESCO. Spacer po mieście: romańska katedra z grobem świętego Jakuba, Plac Złotników, plac Obradoiro, Hostal de los Reyes Catolicos z piękną fasadą w stylu plateresco, pełniący dawniej funkcję zajazdu i szpitala dla pielgrzymów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. COIMBRA – TOMAR - LIZBONA (trasa: ok. 390 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do COIMBRY, dawnej stolicy Portugalii, najstarszego centrum uniwersyteckiego. Zwiedzanie: najstarszy w kraju uniwersytet, założony w 1290 r. ze wspaniałą barokową biblioteką, wpisany na listę UNESCO; Stara Katedra – najwspanialsza romańska budowla w Portugalii; kościół św. Krzyża z arcydziełami sztuki rzeźbiarskiej renesansu. Przejazd do TOMAR, miasta założonego w XII w. przez templariuszy. Zwiedzanie klasztoru Zakonu Chrystusa Pana, wpisanego na listę UNESCO, który był siedzibą zakonu w Portugalii. Przejazd do hotelu w LIZBONIE, zakwaterowanie. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczór z muzyką fado połączony z kolacją. Fado, czyli tradycyjna portugalska pieśń będąca ważnym elementem kulturowej tożsamości, została wpisana w 2011 r. na Listę Dziedzictwa Niematerialnego UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. LIZBONA - ALGARVE (trasa: ok. 270 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie LIZBONY – stolicy Portugalii, która oczarowuje niepowtarzalną atmosferą. Spacer po centrum miasta: Plac Handlowy, główny deptak Lizbony – Rua Augusta, plac Rossio. Przejazd do Belém, uroczej nabrzeżnej dzielnicy Lizbony, pełnej pomników portugalskiego złotego wieku. Zwiedzanie: klasztor Hieronimitów z zachwycającymi krużgankami, wpisany na listę UNESCO, będący arcydziełem sztuki menuelińskiej oraz przyległy kościół z grobowcem Vasco da Gamy. Spacer po Belém podczas którego zobaczyć można: pomnik Odkryć Geograficznych, wzniesiony w pięćsetną rocznicę śmierci Henryka Żeglarza, i Wieżę Belém, jedną z wizytówek miasta. Przejazd do hotelu w regionie ALGARVE, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA: 7 noclegów w hotelach***/**** w miastach lub okolicy: 2 na Algarve, 1 w Lizbonie, 1 w Coimbrze, 2 w Bradze, 1 w Fatimie; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 6 kolacji • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, audio guide, lokalni przewodnicy i degustacja w Porto: ok. 160 EUR, opłata klimatyczna: ok. 2 EUR/os./noc w Lizbonie, ok. 2 EUR/os./noc w Porto, ok. 1,5 EUR/os./noc na wybrzeżu Algarve.
 2. Opłaty fakultatywne: wieczór z muzyką fado z kolacją: ok. 56 EUR; wymagane min. 20 osób; rejs po rzece Duero: ok. 15 EUR; wymagane min. 15 osób.
 3. W związku z wymaganą wcześniejszą rezerwacją i kupnem biletów do Centrum Uniwersyteckiego w Coimbrze, nie ma gwarancji wejścia do obiektów. W takiej sytuacji klienci otrzymają zwrot w wysokości ceny biletu.
Opis hotelu

Hotel Vasco Da Gama Portugalia \ Algarve

POŁOŻENIE: na wschodnim wybrzeżu Algarve, ok. 100 m od centrum turystycznego miasteczka MONTE GORDO, gdzie znajduje się kasyno, wiele restauracji, barów i klubów, ok. 5 km od granicy z Hiszpanią; ok. 55 km od lotniska w Faro.

PLAŻA: Monte Gordo, publiczna, piaszczysta, długa i szeroka, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 15 EUR/dzień/parasol i 2 leżaki), ręczniki można zabrać z hotelu (ok. 10 EUR/kaucja).

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 1960 r., odnowiony na przełomie 2008/2009 r., 185 pokoi, 5 pięter, 4 windy, hol, całodobowa recepcja, restauracja Vasco da Gama – dania w formie bufetu, dostępne foteliki i menu dla dzieci (na zamówienie), potrawy wegetariańskie, A Barraquina przy plaży – à la carte, dania mięsne i rybne z grilla, bar w holu, bar przy basenie; kiosk z prasą, taras z widokiem na plażę, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w całym hotelu; za opłatą: punkt internetowy przy recepcji (ok. 2 EUR/30 min), sejf (ok. 12 EUR/tydz.), room-service, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 16 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf (ok. 12 EUR/tydz.), minibar (na zamówienie); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, stół i krzesła; widok na morze na zamówienie, za dopłatą; junior suite: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², 2 pomieszczenia oddzielone drzwiami, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf (ok. 12 EUR/tydz.), minibar (na zamówienie); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); junior suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 300 m², gł. ok. 1-2,6 m, brodzik dla dzieci, ok. 24 m², przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje dla dorosłych i dzieci: muzyka na żywo, fado, gry i zabawy dla dzieci, piłka plażowa, minigolf, siłownia; za opłatą: 2 korty tenisowe (ok. 10 EUR godz., oświetlenie płatne dodatkowo – ok. 12 EUR/godz.), bilard (ok. 5 EUR/godz.); sporty wodne na plaży; w pobliżu hotelu pola golfowe.

KONTAKT: 00351/281510900, www.vascodagamahotel.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (1278)

Ocena ogólna

5.4/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
98%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.4
 • 5.5
 • 4.5
 • 5.2
 • 5.1
 • 4.9

Pokaż recenzje od:

6/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2022
Piękny kraj. Bardzo atrakcyjny program. Wszystko super ! Znakomita przewodniczka ! rozwiń
Piękny kraj. Bardzo atrakcyjny program. Wszystko super ! Znakomita przewodniczka !
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2022
Wycieczka która przede wszystkim przewartościowuje priorytety, które wyznaczamy sobie w życiu. Odkrywa Portugalię, która nie zawsze dba o piękny trawnik wokół domu, ale na pierwszym planie (...) rozwiń
Wycieczka która przede wszystkim przewartościowuje priorytety, które wyznaczamy sobie w życiu. Odkrywa Portugalię, która nie zawsze dba o piękny trawnik wokół domu, ale na pierwszym planie stawia kontakt z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Wspaniały sok pomarończowy, cudowna sangria, boskie likiery i Porto, pyszne owoce morza … Można jeszcze długo wyliczać. Polecam z całego serca. Pani Agnieszka, która się nami opiekowała, to profesjonalistka. Wszystko „ogarnięte” od A do Z. Polecam z całego serca z uwagą że wymagane minimum kondycji i dyscyplina (śniadania 7:00!!!)
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, sam/a lipiec 2022
Program , napięty ale bardzo ciekawy, jedzenie nie za dobre i minimalistyczne jakościowo. Pod względem atrakcyjności kulturalnej, oceniam wysoko. Opieka Przewodnika dostateczna, mało (...) rozwiń
Program , napięty ale bardzo ciekawy, jedzenie nie za dobre i minimalistyczne jakościowo. Pod względem atrakcyjności kulturalnej, oceniam wysoko. Opieka Przewodnika dostateczna, mało dyspozycyjna, wręcz momentami arogancka. Zbyt mało uprzejmości, życzliwości, otwartości .
 • 5
 • 3
 • 2
 • 3
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2022
Polecam biuro Itaka każdemu byliśmy pierwszy raz i jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni wszystko było super. Niezapomniane przeszycia. Pani Agnieszka przewodnik jakich mało ogromny zasób wiedzi i (...) rozwiń
Polecam biuro Itaka każdemu byliśmy pierwszy raz i jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni wszystko było super. Niezapomniane przeszycia. Pani Agnieszka przewodnik jakich mało ogromny zasób wiedzi i ciekawie przekazany.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2022
Wycieczka Atlantycka Ślicznotko to wspaniała podróż po współczesnej Portugalii.Codziennie budziliśmy w innym miejscu ,którego czar nas uwodził .Poznaliśmy historię Portugalii tej współczesnej i (...) rozwiń
Wycieczka Atlantycka Ślicznotko to wspaniała podróż po współczesnej Portugalii.Codziennie budziliśmy w innym miejscu ,którego czar nas uwodził .Poznaliśmy historię Portugalii tej współczesnej i tej z czasów wielkich odkryć.Szkoda ,że nikt w w szkole nie opowiadał tak ciekawie o epoce manuelińskiej.Pani Agnieszka przeniosła nas w innych świat inny wymiary.To jej zasługa,że będę tę wycieczkę polecała wszystkim przyjaciołom i znajomym. Po tej wycieczce pozostaje pod wrażeniem erudycji pani Agnieszki.Zadbała o każdy szczegół,nawet gdy oprowadzał nas inna pilotka ,pilnowała wszystkich,żeby nikt się nie zgubił .Świetny kierowca bardzo kompetentny i precyzyjny mimo bardzo trudnej trasy.Już zapisała na następną wycieczkę i mam nadzieję spotkać znów panią Agnieszkę
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2022
Bardzo bogaty program, w osiem dni Portugalia przejechana wzdłuż i wszerz. Piękne Porto, Sintra i Coimbra. Wspaniała przewodniczka Monika. Niepowtarzalne grilowane ośmiorniczki i Vinho Verde!!! rozwiń
Bardzo bogaty program, w osiem dni Portugalia przejechana wzdłuż i wszerz. Piękne Porto, Sintra i Coimbra. Wspaniała przewodniczka Monika. Niepowtarzalne grilowane ośmiorniczki i Vinho Verde!!!
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
41-50 lat, sam/a lipiec 2022
Bardzo bogaty i ciekawy program wycieczki. Pani Monika z dużą wiedza o poszczególnych regionach, historii Portugalii. Brawa za opis mapy z podbojami świata przez Portugalczyków. Wszystkie panie (...) rozwiń
Bardzo bogaty i ciekawy program wycieczki. Pani Monika z dużą wiedza o poszczególnych regionach, historii Portugalii. Brawa za opis mapy z podbojami świata przez Portugalczyków. Wszystkie panie opowiadające o danym mieście, robiły to z dużym zaangażowaniem i wiedzą. Świetny Pan kierowca. Minusy to hotele, oprócz hotelu w Fatimie. Wyżywienie smaczne. Trafiliśmy akurat na wyjątkowo wysokie temperatury, które mocno dawały sie we znaki.
 • 6
 • 3
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka pełna niespodzianek, przez pewne okoliczności w bardzo małej grupie. Portugalia zachwyca w całej swojej okazałości i zaskakuje małymi pięknymi perełkami jak średniowieczne miasteczko (...) rozwiń
Wycieczka pełna niespodzianek, przez pewne okoliczności w bardzo małej grupie. Portugalia zachwyca w całej swojej okazałości i zaskakuje małymi pięknymi perełkami jak średniowieczne miasteczko Obidos, niedokończona Kaplica w Batalha, sanktuarium Bom Jesus do Monte, biblioteka uniwersytetu w Coimbra. Oczywiście Portugalia to też słynna Lizbona, porto z cudownego Porto, przeurocza Sintra oraz FATIMA, a także pobyt w Nazare z odpoczynkiem nad oceanem Atlantyckim i możliwość zobaczenia po trasie lasów z dębu korkowego. Dopełnieniem wycieczki jest zwiedzanie Santiago de Compostela w Hiszpanii. Wysoko oceniam wycieczkę i zaangażowanie p. Agnieszki , która z zaciekawieniem przekazywała wiedzę o Portugalii, jej historii , kulturze , regionach oraz o Portugalczykach. Jest to kolejna wycieczka z Itaką i planuje za jakiś czas następne.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z rodziną czerwiec 2022
SUPER WYCIECZKA! BĘDĘ POLECAŁ! PANI AGNIESZKA-PILOT-SUPER WIEDZA I KOMPETENCJA. Z.M. rozwiń
SUPER WYCIECZKA! BĘDĘ POLECAŁ! PANI AGNIESZKA-PILOT-SUPER WIEDZA I KOMPETENCJA. Z.M.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Po raz kolejny nie zawiodłam sie na Waszym biurze. Wycieczka przebiegła zgodnie z założonym planem. Duze podziękowania i ukłony w strone Pani Oli, ktora ze spokojem, uśmiechem, cierpliwością (...) rozwiń
Po raz kolejny nie zawiodłam sie na Waszym biurze. Wycieczka przebiegła zgodnie z założonym planem. Duze podziękowania i ukłony w strone Pani Oli, ktora ze spokojem, uśmiechem, cierpliwością potrafiła spełniać oczekiwania nas wszystkich. Poza tym jest to osoba o dużej wiedzy na temat historii, kultury i zycia w dawnej i współczesnej Portugalii.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a czerwiec 2022
Wycieczka bardzo udana. Program dobry, ciekawie ułożony, hotele umieszczone w doskonałych miejscach (np. Fatima 5 minut od sanktuarium). Przewodniczki Pani Ola doskonała. Dużo wiedzy, dużo (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana. Program dobry, ciekawie ułożony, hotele umieszczone w doskonałych miejscach (np. Fatima 5 minut od sanktuarium). Przewodniczki Pani Ola doskonała. Dużo wiedzy, dużo uśmiechu, dużo pomocy, dużo cierpliwości. lubi ta pracę i jest naprawdę lubiana. Hotele - mały minus to brak szamponików. Jedzenie dobre, urozmaicone, ale mały minus to brak warzyw na śniadanie. Wycieczka super. Polecam.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Bardzo dobra trasa , najważniejsze atrakcje Portugalii . Fachowa opieka pilotki Pani Oli . rozwiń
Bardzo dobra trasa , najważniejsze atrakcje Portugalii . Fachowa opieka pilotki Pani Oli .
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Portugalia okazała się naszym wyjazdem marzeń, taką europejską perełeczką . Piękne, malownicze miasteczka, zachwycający ocean oraz piękne i szerokie plaże, gdzie piasek mienił się jakby ktoś (...) rozwiń
Portugalia okazała się naszym wyjazdem marzeń, taką europejską perełeczką . Piękne, malownicze miasteczka, zachwycający ocean oraz piękne i szerokie plaże, gdzie piasek mienił się jakby ktoś posypał go brokatem <3. Pani Ola to wspaniała przewodniczka z ogromną wiedzą i domyślamy się, że to ona jest tą tytułową "Atlantycką ślicznotką" . Warunki w hotelach na dobrym i bardzo dobrym poziomie, kierowca przesympatyczny - docierał do każdego miejsca najbliżej, jak tylko mógł. Z czystym sumieniem polecam ten objazd :-)
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Bardzo ciekawy program, dość intensywnie, ale do wytrzymania. Pani Ola super przygotowana i zorganizowana o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Pięknie opowiada o wszystkich miejscach i (...) rozwiń
Bardzo ciekawy program, dość intensywnie, ale do wytrzymania. Pani Ola super przygotowana i zorganizowana o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Pięknie opowiada o wszystkich miejscach i przytacza wiele ciekawostek z życia Portugalczyków. Dobry autokar, dobre hotele. Obiadokolacje dwudaniowe plus deser, śniadania delikatne. Pierwszy raz byliśmy na objazdówce i naprawdę było warto.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Program wycieczki bardzo bogaty. Można było poznać całą Portugalię oraz mały skrawek Hiszpanii.Program wycieczki był zgodny z moimi oczekiwaniami. Oczywiście w tak krótkim nie było możliwe (...) rozwiń
Program wycieczki bardzo bogaty. Można było poznać całą Portugalię oraz mały skrawek Hiszpanii.Program wycieczki był zgodny z moimi oczekiwaniami. Oczywiście w tak krótkim nie było możliwe zwiedzenie dokładne pięknych miast i ich zabytków.Pani Ola tak potrafiła interesująco przedstawić uroki Portugalii, że chętnie pojechalibyśmy jeszcze raz.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka fantastyczna.Bardzo ciekawy program,a przewodniczka wycieczki to skarbnica wiedzy .Po prostu biały kruk.Wspaniała osoba przekazała nam swoją ogromną wiedzę o Portugalii i zorganizowała (...) rozwiń
Wycieczka fantastyczna.Bardzo ciekawy program,a przewodniczka wycieczki to skarbnica wiedzy .Po prostu biały kruk.Wspaniała osoba przekazała nam swoją ogromną wiedzę o Portugalii i zorganizowała nam tak pobyt, że lepiej już nie było można.Swietny kierowca wycieczki,miły ,uprzejmy i na dodatek przystojny.Miał opanowaną jazdę do perfekcji.Pozdrowienia dla Pani Oli i kierowcy.Wszystkiego dobrego.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka bardzo ciekawa. Dobrze zorganizowana. Mało męcząca. Wyjazdy Ok 8.00 rano .zawsze przerwy w ciągu dnia na obiad lub coś do pasmakowania .przewodnik zawsze mówił co można posmakować w (...) rozwiń
Wycieczka bardzo ciekawa. Dobrze zorganizowana. Mało męcząca. Wyjazdy Ok 8.00 rano .zawsze przerwy w ciągu dnia na obiad lub coś do pasmakowania .przewodnik zawsze mówił co można posmakować w danym mieście co pozwoliło na szybszy wybór ale też na popróbowanie smaków porugali .dla nas było yo azne .informavje przejazyanr przez przewodnika były wyczerpujące I dobre
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Dzień dobry . Pragnę podziękować za profesjonalną organizację wycieczki, która dostarczyła nam moc wrażeń. Dzięki Państwu wraz żoną mogliśmy uczestniczyć w wycieczce, której program (...) rozwiń
Dzień dobry . Pragnę podziękować za profesjonalną organizację wycieczki, która dostarczyła nam moc wrażeń. Dzięki Państwu wraz żoną mogliśmy uczestniczyć w wycieczce, której program był tak obfity i w pełni zrealizowany. Chcemy pokreślić wyjątkową pracę Pani Przewodniki której prace oceniamy na 10+. Dodatkowa informacja : Na ten wyjazd zdecydowaliśmy się 3 lata temu. Z powodu Covid-19 nie dochodziło do realizacji, ale cierpliwie nie wycofując zaliczki czekaliśmy na Atlantycką ślicznotkę. Mamy plany na następne wycieczki. Jesteśmy miłośnikami historii. Korzystając z okazji szukałem wycieczki do Florencji. Program , który Państwo realizowali uważam za najlepszy z pośród wszystkich biur, które można znaleźć w ich ofertach. Marzę i proszę o powrót do realizacji tej wycieczki. Z góry dziękuję . Pozdrawiam Janusz
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka jeżeli chodzi o trasę, miejsca które chcieliśmy zobaczyć spełniła nasze oczekiwania. Wyżywienie wystarczające, to samo dotyczy autokaru. Ponad 500 kilometrów w jeden dzień to może (...) rozwiń
Wycieczka jeżeli chodzi o trasę, miejsca które chcieliśmy zobaczyć spełniła nasze oczekiwania. Wyżywienie wystarczające, to samo dotyczy autokaru. Ponad 500 kilometrów w jeden dzień to może zbyt dużo ( zmiana programu już po zakupie wycieczki - znacznie wydłużony przejazd w jednym dniu), zabrakło czasu na posiłek. Hotele miały mieć 3-4 gwiazdki ( to była zachęcająca oferta ), niestety żaden nie miał 4. W Lizbonie to nawet chyba jednej nie powinien mieć. W pokoju 3 łóżka, co uniemożliwiało korzystanie z pokoju, po 10 cm z każdej strony tego 3 - łóżkowego zestawu. Nocne szafki w szafie, z której i tak nie dało się korzystać, bo nie można było dojść. Biurko i krzesło w przedpokoju, więc znowu problem z poruszaniem się. To chyba nie dla osób około 70- tki. Trzeba uprzedzać dla kogo ta wycieczka. Ogólnie ze względu na walory poznawcze wycieczka godna polecenia. Pilotka posiadała wystarczającą wiedzę odnośnie zwiedzanych zabytków, kraju, zwyczajów itp.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Program wycieczki ,,ATLANTYCKA ŚLICZNOTKA,, świetny . Jesteśmy bardzo zadowoleni .Portugalia w pigułce ,z małą domieszką Hiszpanii .Mieliśmy okazję poznać historię tego pięknego kraju (...) rozwiń
Program wycieczki ,,ATLANTYCKA ŚLICZNOTKA,, świetny . Jesteśmy bardzo zadowoleni .Portugalia w pigułce ,z małą domieszką Hiszpanii .Mieliśmy okazję poznać historię tego pięknego kraju ,największe i najbardziej znane miasta i miejsca. Przepiękne miejsca ,widoki i niesamowite zabytki. Autokar komfortowy, kierowca bardzo sympatyczny i pomocny. Hotele klasy średniej , jedzenie przeciętne, ale ogólnie ok. Na najwyższą ocenę zasługuje jednak praca przewodnika p. Agnieszki . Pani z ogromną wiedzą ,kultura osobista i poczuciem humoru. Każdego dnia zarażała nas swoją pasją ,bo takie mieliśmy wrażenie ,że to nie praca a pasja. Z wielką przyjemnością słuchaliśmy jej opowieści o kraju , kulturze i obyczajach . Z Itaki to był nasz pierwszy wyjazd ,ale dzięki takiej organizacji na pewno nie ostatni .Dziękujemy .
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a czerwiec 2022
Wycieczka świetnie zorganizowana, wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Pilot Pani Agnieszka bardzo ciekawie opowiada o Portugalii, stwarza miłą atmosferę. Polecam gorąco. rozwiń
Wycieczka świetnie zorganizowana, wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Pilot Pani Agnieszka bardzo ciekawie opowiada o Portugalii, stwarza miłą atmosferę. Polecam gorąco.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Polecam wycieczkę. W tydzień można poznać uroki Portugalii. Rozczarowuje brudna Lizbona i hotel po, którym nie da się poruszać z uwagi na niewielki rozmiar i nikomu nie potrzebne łóżko (...) rozwiń
Polecam wycieczkę. W tydzień można poznać uroki Portugalii. Rozczarowuje brudna Lizbona i hotel po, którym nie da się poruszać z uwagi na niewielki rozmiar i nikomu nie potrzebne łóżko dostawkę . Śniadania na trasie, w każdym hotelu takie same, nudne i niesmaczne. W Lizbonie jeszcze gorsze. Obiadokolacje dobre. Jedzenie na mieście dużo lepsze. Najlepsza w Portugalii jest kawa i świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Mimo różnych niedogodności ogólnie wycieczkę polecam, bo naprawdę warto.
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka dla zdrowych, aktywnych z dobrą kondycją fizyczną. Trochę taka "Atlantycka pielgrzymka". Pilot - przewodnik Pani Agnieszka miła i bardzo profesjonalna. Szeroka wiedza i fantastyczna (...) rozwiń
Wycieczka dla zdrowych, aktywnych z dobrą kondycją fizyczną. Trochę taka "Atlantycka pielgrzymka". Pilot - przewodnik Pani Agnieszka miła i bardzo profesjonalna. Szeroka wiedza i fantastyczna umiejętność jej przekazania, doskonała oczywiście zaraz po Arturze G. /Paryż/.
 • 4
 • 3
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Wycieczka spełniła moje oczekiwania, bardzo dobrze zorganizowana rozwiń
Wycieczka spełniła moje oczekiwania, bardzo dobrze zorganizowana
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Ogólnie wycieczka bardzo interesująca. Ciemne strony/niedogodności imprezy to: - po przylocie z Katowic (około godz. dziewiątej) możliwość zakwaterowania w pokoju dopiero około 15:00.o - (...) rozwiń
Ogólnie wycieczka bardzo interesująca. Ciemne strony/niedogodności imprezy to: - po przylocie z Katowic (około godz. dziewiątej) możliwość zakwaterowania w pokoju dopiero około 15:00.o - nadmiarowo dużo czasu poświęconego Fatimie (kosztem czasu w pięknym Obidos) - bardzo słaby hotel w Lizbonie (na plus lokalizacja w centrum) - brak profesjonalizmu Biura Podróży w kwestii organizacji powrotu do kraju (o szczegółach zostaliśmy poinformowani w przeddzień wylotu), co skutkowało komplikacjami w kwestii transportu z lotniska Pyrzowice do miejsca zamieszkania.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Portugalia, Hiszpania

Atlantycka ślicznotka

WYCIECZKA OBJAZDOWA
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
6 398pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 12 796 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter