Sri Lanka

  Herbaciana Sri Lanka

  5.3
  5.3
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  ZIMA 24/25

  Przedłuż swój pobyt

  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Kolombo • Polonnaruwa • P. N. Minneriya • Sigiriya • Anuradhapura • Dambulla • Matale • Kandy • Royal Botanical Garden • Pinnawala • Ambuluwawa • Nuwara Eliya • Nanu Oya • Talawakelle • Kolombo

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Bezpośredni przelot na Sri Lankę.

  2. dzień.

  kolombo

  Przylot na Sri Lankę. Przejazd do centrum KOLOMBO, największego miasta będącego stolicą Sri Lanki do 1982 r. Panoramiczny przejazd przez Kolombo: dzielnice handlowe, Ogrody Cynamonowe, fort - dawne, brytyjskie centrum administracyjne i garnizon wojskowy. Dzielnica bazarowa, gdzie znajduje się hinduska świątynia ze wspaniałymi rzeźbami oraz holenderski kościół Wolfendhal. Warto zakupić tutejszą herbatę, orzechy nerkowca i lokalne wyroby ceramiczne na niepowtarzalne pamiątki. Wizyta przy replice posągu Buddy Aukana i na Placu Niepodległości. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd na 350-metrową wieżę Lotus Tower, z której widać panoramę miasta. Przejazd do hotelu w okolicy Dambulli. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  polonnaruwa – p.n. minneriya

  Śniadanie. Przejazd do miejscowości POLONNARUWA, stolicy Cejlonu. Cały obszar parku archeologicznego wpisany jest na listę UNESCO. Zwiedzanie majestatycznych ruin podczas wycieczki rowerowej: pałac królewski, sala audiencyjna, łaźnie, świątynie hinduistyczne oraz świątynia Atadage, czyli Świątynia Zęba. Przejazd do jednego z największych i najciekawszych parków narodowych na Sri Lance – MINNERIYA, gdzie znajdują się rozległe mokradła zamieszkałe przez różne gatunki zwierząt: dzikie słonie, egzotyczne ptaki (ponad 160 gatunków), gady i piękne motyle. Popołudniowe safari po parku – wspaniała przygoda blisko natury, gdzie dzika przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

  4. dzień.

  sigiriya – anuradhapura

  Przejazd do jednego z najciekawszych punktów programu, ruin skalnej fortecy SIGIRIYA. Olśniewająca pięknem twierdza, kolejny zabytek z listy UNESCO, usytuowana jest na ogromnej skale i mimo upływu czasu wciąż zachwyca Lustrzanym Murem, Ogrodami Wodnymi i freskami liczącymi ponad 1500 lat. Krótka wspinaczka do fortu. Powrót na śniadanie do hotelu i krótki odpoczynek. Wizyta przy posągu Buddy Aukana – niewątpliwie najwspanialszego starożytnego posąg na wyspie o wysokości 13 m. Dalej Przejazd do ANURADHAPURY – dawnej stolicy Cejlonu, która w okresie największej świetności liczyła ponad 2 mln mieszkańców. Miasto zostało rozsławione nie tylko ze względu na wielkość, ale przede wszystkim ze względu na wspaniałą architekturę. Do dzisiaj świątynie Anuradhapury zachwycają odwiedzających. Zwiedzanie: święte drzewo Sri Maha Bodhi, pochodzące ze szczepu drzewa, pod którym medytował Budda, kiedy doznał oświecenia. Jest to najstarsze udokumentowane drzewo na świecie liczące ponad 2200 lat. Następnie w programie imponujące ruiny Spiżowego Pałacu z II w. p.n.e., monumentalna stupa Ruwanweliseya i posąg Buddy z IV w. n.e., który jest jednym z najświętszych przedstawień medytującego Buddy na Cejlonie. Ostatnim punktem zwiedzania jest skalna świątynia Isurumuniya pochodząca z III w. p.n.e. ze słynnymi rzeźbami skalnymi. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

  5. dzień.

  dambulla – matale – kandy

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości DAMBULLA. Zwiedzanie zespołu świątyń skalnych, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Są to jedne z najpiękniejszych świątyń na Sri Lance. Na przestrzeni ponad 2000 m² znajduje się 150 malowideł ściennych z XVIII w. i jedno z największych na świecie przedstawień Buddy, które wyrzeźbione jest w skale. Przejazd do MATALE i wizyta w Ogrodzie Przypraw. Przejazd do KANDY, ostatniej stolicy antycznego Cejlonu, skarbca, kultury, sztuki i rzemiosła. Zwiedzanie świątyni, gdzie przechowywana jest relikwia buddystów – ząb Buddy – i wizyta na miejscowym bazarze. Wieczorem pokaz tradycyjnych tańców. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  royal botanical garden – pinnawala

  Śniadanie. Wizyta w ROYAL BOTANICAL GARDEN – ogrodzie botanicznym, gdzie na obszarze ponad 60 hektarów spotkać można ponad 4000 gatunków roślin Sri Lanki, Azji i innych egzotycznych krajów. Wizyta w Muzeum Kamieni Szlachetnych. Możliwość zakupów. Przejazd do miejscowości PINNAWALA. To pierwsza na świecie hodowla i sierociniec dla słoni, która zwróciła uwagę świata na problem malejącej populacji tych pięknych zwierząt. Możliwość obserwacji rytuału kąpieli w pobliskiej rzece Ma Oya oraz karmienia. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  ambuluwawa - nuwara eliya

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miasta Gampola, dawnej stolicy Sri Lanki z XIV w., gdzie na wzgórzu AMBULUWAWA (1087 m n.p.m.) znajduje się wieloreligijne sanktuarium z hinduskim kovilem, muzułmańskim meczetem, chrześcijańską kaplicą oraz kilkoma świątyniami buddyjskimi. Znakiem rozpoznawczym wzgórza jest 48-metrowa wieża, wzorowana na buddyjskich stupach, na której szczyt prowadzą kręte i wąskie schody. Dla chętnych: wejście na szczyt wieży Ambuluwawa. Następnie przejazd motorikszami tzw. tuk-tukami, które są podstawowym środkiem komunikacji na Sri Lance. Przejazd w kierunku NUWARA ELIYA, najchętniej odwiedzanej górskiej miejscowości wypoczynkowej Sri Lanki. Trasa wiedzie wśród setek tarasowo ułożonych plantacji herbaty, głównego towaru eksportowego wyspy. Spacer po przepięknej okolicy i urokliwym miasteczku w stylu kolonialnym z widocznymi wpływami brytyjskimi. Przystanek przy jednej z plantacji herbat. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

  8. dzień.

  nanu oya – talawakelle – kolombo

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na stację kolejową do NANU OYA skąd rozpocznie się krótka podróż pociągiem do TALAWAKELLE. Po drodze pociąg mija rozsiane pośród pól wioski i zjawiskowe krajobrazy. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania codziennego, trudnego życia prowincji Sri Lanki. Następnie przejazd autokarem do KOLOMBO. Zakwaterowanie w hotelu w możliwie bliskiej odległości od oceanu. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Kolombo i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach***: 3 w Dambulla, 2 w Kandy, 1 w okolicy Nuwara Eliya, 1 w Kolombo
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 290 USD
 • napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: wjazd na wieżę Lotus Tower: ok. 25 USD.

  Uwagi

  • Wiza Sri Lanka: obywatele polscy są zobowiązani do posiadania wizy. Warunki jej uzyskania znajdziesz na stronie https://www.itaka.pl/sri-lanka-wiza/
  • W dniu 5., w zależności od warunków atmosferycznych, safari może odbyć się w sąsiednich parkach: Hurulu Eco Park lub P.N. Kaudulla.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie
  Nasi klienci ocenili je na 5.0/6

  2 posiłki

  Kod oferty: CMBLANK

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village!
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village!
  6 449 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 449 zł /os.

  Sri Lanka - Herbaciane tygrysy
  Sri Lanka
  Herbaciane tygrysy
  5.5176 opinii
  7 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -9%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 489 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  8 319 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 899 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 319 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  5.422 opinii
  6 449 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 659 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Club Hotel Dolphin
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Club Hotel Dolphin
  6 609 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 909 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Jetwing Sea
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Jetwing Sea
  7 009 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 599 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 329 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari
  Sri Lanka
  Lankijskie safari
  5.242 opinii
  6 379 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 999 zł /os. -20%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 749 zł /os.

  Sri Lanka - Cejlońskie safari
  Sri Lanka
  Cejlońskie safari
  5.340 opinii
  7 199 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 899 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 399 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari!
  Sri Lanka
  Lankijskie safari!
  8 319 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 899 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 319 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari!
  Sri Lanka
  Lankijskie safari!
  6 369 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 369 zł /os.

   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Sri Lanka

  Herbaciana Sri Lanka

  5.3
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  Kolombo • Polonnaruwa • P. N. Minneriya • Sigiriya • Anuradhapura • Dambulla • Matale • Kandy • Royal Botanical Garden • Pinnawala • Ambuluwawa • Nuwara Eliya • Nanu Oya • Talawakelle • Kolombo

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Bezpośredni przelot na Sri Lankę.

  2. dzień.

  kolombo

  Przylot na Sri Lankę. Przejazd do centrum KOLOMBO, największego miasta będącego stolicą Sri Lanki do 1982 r. Panoramiczny przejazd przez Kolombo: dzielnice handlowe, Ogrody Cynamonowe, fort - dawne, brytyjskie centrum administracyjne i garnizon wojskowy. Dzielnica bazarowa, gdzie znajduje się hinduska świątynia ze wspaniałymi rzeźbami oraz holenderski kościół Wolfendhal. Warto zakupić tutejszą herbatę, orzechy nerkowca i lokalne wyroby ceramiczne na niepowtarzalne pamiątki. Wizyta przy replice posągu Buddy Aukana i na Placu Niepodległości. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd na 350-metrową wieżę Lotus Tower, z której widać panoramę miasta. Przejazd do hotelu w okolicy Dambulli. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  3. dzień.

  polonnaruwa – p.n. minneriya

  Śniadanie. Przejazd do miejscowości POLONNARUWA, stolicy Cejlonu. Cały obszar parku archeologicznego wpisany jest na listę UNESCO. Zwiedzanie majestatycznych ruin podczas wycieczki rowerowej: pałac królewski, sala audiencyjna, łaźnie, świątynie hinduistyczne oraz świątynia Atadage, czyli Świątynia Zęba. Przejazd do jednego z największych i najciekawszych parków narodowych na Sri Lance – MINNERIYA, gdzie znajdują się rozległe mokradła zamieszkałe przez różne gatunki zwierząt: dzikie słonie, egzotyczne ptaki (ponad 160 gatunków), gady i piękne motyle. Popołudniowe safari po parku – wspaniała przygoda blisko natury, gdzie dzika przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

  4. dzień.

  sigiriya – anuradhapura

  Przejazd do jednego z najciekawszych punktów programu, ruin skalnej fortecy SIGIRIYA. Olśniewająca pięknem twierdza, kolejny zabytek z listy UNESCO, usytuowana jest na ogromnej skale i mimo upływu czasu wciąż zachwyca Lustrzanym Murem, Ogrodami Wodnymi i freskami liczącymi ponad 1500 lat. Krótka wspinaczka do fortu. Powrót na śniadanie do hotelu i krótki odpoczynek. Wizyta przy posągu Buddy Aukana – niewątpliwie najwspanialszego starożytnego posąg na wyspie o wysokości 13 m. Dalej Przejazd do ANURADHAPURY – dawnej stolicy Cejlonu, która w okresie największej świetności liczyła ponad 2 mln mieszkańców. Miasto zostało rozsławione nie tylko ze względu na wielkość, ale przede wszystkim ze względu na wspaniałą architekturę. Do dzisiaj świątynie Anuradhapury zachwycają odwiedzających. Zwiedzanie: święte drzewo Sri Maha Bodhi, pochodzące ze szczepu drzewa, pod którym medytował Budda, kiedy doznał oświecenia. Jest to najstarsze udokumentowane drzewo na świecie liczące ponad 2200 lat. Następnie w programie imponujące ruiny Spiżowego Pałacu z II w. p.n.e., monumentalna stupa Ruwanweliseya i posąg Buddy z IV w. n.e., który jest jednym z najświętszych przedstawień medytującego Buddy na Cejlonie. Ostatnim punktem zwiedzania jest skalna świątynia Isurumuniya pochodząca z III w. p.n.e. ze słynnymi rzeźbami skalnymi. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

  5. dzień.

  dambulla – matale – kandy

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości DAMBULLA. Zwiedzanie zespołu świątyń skalnych, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Są to jedne z najpiękniejszych świątyń na Sri Lance. Na przestrzeni ponad 2000 m² znajduje się 150 malowideł ściennych z XVIII w. i jedno z największych na świecie przedstawień Buddy, które wyrzeźbione jest w skale. Przejazd do MATALE i wizyta w Ogrodzie Przypraw. Przejazd do KANDY, ostatniej stolicy antycznego Cejlonu, skarbca, kultury, sztuki i rzemiosła. Zwiedzanie świątyni, gdzie przechowywana jest relikwia buddystów – ząb Buddy – i wizyta na miejscowym bazarze. Wieczorem pokaz tradycyjnych tańców. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

  6. dzień.

  royal botanical garden – pinnawala

  Śniadanie. Wizyta w ROYAL BOTANICAL GARDEN – ogrodzie botanicznym, gdzie na obszarze ponad 60 hektarów spotkać można ponad 4000 gatunków roślin Sri Lanki, Azji i innych egzotycznych krajów. Wizyta w Muzeum Kamieni Szlachetnych. Możliwość zakupów. Przejazd do miejscowości PINNAWALA. To pierwsza na świecie hodowla i sierociniec dla słoni, która zwróciła uwagę świata na problem malejącej populacji tych pięknych zwierząt. Możliwość obserwacji rytuału kąpieli w pobliskiej rzece Ma Oya oraz karmienia. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

  7. dzień.

  ambuluwawa - nuwara eliya

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miasta Gampola, dawnej stolicy Sri Lanki z XIV w., gdzie na wzgórzu AMBULUWAWA (1087 m n.p.m.) znajduje się wieloreligijne sanktuarium z hinduskim kovilem, muzułmańskim meczetem, chrześcijańską kaplicą oraz kilkoma świątyniami buddyjskimi. Znakiem rozpoznawczym wzgórza jest 48-metrowa wieża, wzorowana na buddyjskich stupach, na której szczyt prowadzą kręte i wąskie schody. Dla chętnych: wejście na szczyt wieży Ambuluwawa. Następnie przejazd motorikszami tzw. tuk-tukami, które są podstawowym środkiem komunikacji na Sri Lance. Przejazd w kierunku NUWARA ELIYA, najchętniej odwiedzanej górskiej miejscowości wypoczynkowej Sri Lanki. Trasa wiedzie wśród setek tarasowo ułożonych plantacji herbaty, głównego towaru eksportowego wyspy. Spacer po przepięknej okolicy i urokliwym miasteczku w stylu kolonialnym z widocznymi wpływami brytyjskimi. Przystanek przy jednej z plantacji herbat. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

  8. dzień.

  nanu oya – talawakelle – kolombo

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na stację kolejową do NANU OYA skąd rozpocznie się krótka podróż pociągiem do TALAWAKELLE. Po drodze pociąg mija rozsiane pośród pól wioski i zjawiskowe krajobrazy. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania codziennego, trudnego życia prowincji Sri Lanki. Następnie przejazd autokarem do KOLOMBO. Zakwaterowanie w hotelu w możliwie bliskiej odległości od oceanu. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Kolombo i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

  Przedłuż swoje wakacje

  Hotel The Blue Water
  5.252 opinii
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój deluxe 2 os.
  All inclusive
  19 798 zł
  wycieczka + wczasy
  Club Hotel Dolphin
  5.63 opinii
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój superior 2 os.
  All inclusive
  19 298 zł
  wycieczka + wczasy
  Hotel Jie Jie Beach by Jetwing
  4.3101 opinii
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój deluxe 2 os.
  All inclusive
  17 598 zł
  wycieczka + wczasy

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach***: 3 w Dambulla, 2 w Kandy, 1 w okolicy Nuwara Eliya, 1 w Kolombo
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 290 USD
 • napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: wjazd na wieżę Lotus Tower: ok. 25 USD.

  Uwagi

  • Wiza Sri Lanka: obywatele polscy są zobowiązani do posiadania wizy. Warunki jej uzyskania znajdziesz na stronie https://www.itaka.pl/sri-lanka-wiza/
  • W dniu 5., w zależności od warunków atmosferycznych, safari może odbyć się w sąsiednich parkach: Hurulu Eco Park lub P.N. Kaudulla.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie
  Nasi klienci ocenili je na 5.0/6

  2 posiłki

  Kod oferty: CMBLANK

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  ZIMA 24/25
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village!
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village!
  6 449 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 449 zł /os.

  Sri Lanka - Herbaciane tygrysy
  Sri Lanka
  Herbaciane tygrysy
  5.5176 opinii
  7 899 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -9%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 489 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  8 319 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 899 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 319 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Ranweli Holiday Village
  5.422 opinii
  6 449 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 659 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Club Hotel Dolphin
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Club Hotel Dolphin
  6 609 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 099 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 909 zł /os.

  Sri Lanka - Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Jetwing Sea
  Sri Lanka
  Wakacje pod palmami! Cejlon + Hotel Jetwing Sea
  7 009 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 599 zł /os. -18%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 329 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari
  Sri Lanka
  Lankijskie safari
  5.242 opinii
  6 379 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 999 zł /os. -20%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 749 zł /os.

  Sri Lanka - Cejlońskie safari
  Sri Lanka
  Cejlońskie safari
  5.340 opinii
  7 199 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 899 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 399 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari!
  Sri Lanka
  Lankijskie safari!
  8 319 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 899 zł /os. -15%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 319 zł /os.

  Sri Lanka - Lankijskie safari!
  Sri Lanka
  Lankijskie safari!
  6 369 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 7 899 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 369 zł /os.