phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • zwiedzanie wspaniałych zabytków Tajlandii
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • na trasie noclegi w hotelach z basenami i dostępem do internetu

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMB

Trasa
PLN
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKBAMB
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN - nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie Wat Khao Tao - Świątyni Żółwia zbudowanej nad urwiskiem skalnym skąd rozciąga się wspaniały widok na ocean. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii - KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona ilość maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, trnasfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

10 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 170 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: rejs w Bangkoku: ok. 15 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs do Phang Nga: ok. 85 USD; Phi Phi: ok. 70USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Ze względu na Żałobę Narodową po śmierci króla Bhumibola Adulyadeja turyści udający się do Tajlandii proszeni są o stonowaną kolorystykę ubioru w miejscach publicznych.

5.3 /6
95% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Położenie na mapie Trasa

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Pranburi • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi
Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku; zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN - nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie Wat Khao Tao - Świątyni Żółwia zbudowanej nad urwiskiem skalnym skąd rozciąga się wspaniały widok na ocean. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii - KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona ilość maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, trnasfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 170 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: rejs w Bangkoku: ok. 15 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs do Phang Nga: ok. 85 USD; Phi Phi: ok. 70USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Ze względu na Żałobę Narodową po śmierci króla Bhumibola Adulyadeja turyści udający się do Tajlandii proszeni są o stonowaną kolorystykę ubioru w miejscach publicznych.
Położenie na mapie
Opinie klientów (36)

Ocena ogólna

5.3/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
95%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.3
 • 5.3
 • 4.5
 • 5.0
 • 5.0
 • 4.8

Pokaż recenzje od:

5/6
41-50 lat, ze znajomymi luty 2016
Polecam tą wycieczkę, wiele dzięki tej formie zwiedzania można zobaczyć. Wyjazd bardzo udany, dobrze zorganizowany. Bardzo dobry pilot - Pani Kinga. Wiele zobaczyliśmy. rozwiń
Polecam tą wycieczkę, wiele dzięki tej formie zwiedzania można zobaczyć. Wyjazd bardzo udany, dobrze zorganizowany. Bardzo dobry pilot - Pani Kinga. Wiele zobaczyliśmy.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2016
Bardzo interesujący program wycieczki. Pierwsza część skupiała się wokół najważniejszych zabytków i miejsc kultu Tajlandii. Następnie można było podziwiać piękno Parków (...) rozwiń
Bardzo interesujący program wycieczki. Pierwsza część skupiała się wokół najważniejszych zabytków i miejsc kultu Tajlandii. Następnie można było podziwiać piękno Parków Narodowych. Ostatnie dni można było wykorzystać na relaks i zakupy. Hotele według programu 3*, były przyjemnie i czyste. W większości dostępny był basen, dzięki czemu można było się zrelaksować po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Była to pierwsza nasza podróż z Itaką i na pewno nie ostatnia. Polecamy!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2016
Wrażenie pozytywne. rozwiń
Wrażenie pozytywne.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2016
Rewelacyjny program. Mimo dużej ilości kilometrów dobrze zorganizowany i nie męczący. Polecam każdemu kto lubi oglądać i zachwycać się przyrodą oraz krajobrazami, a także jednocześnie (...) rozwiń
Rewelacyjny program. Mimo dużej ilości kilometrów dobrze zorganizowany i nie męczący. Polecam każdemu kto lubi oglądać i zachwycać się przyrodą oraz krajobrazami, a także jednocześnie zwiedzać i wypoczywać. Ta wycieczka to '3 w 1' gwarantuje - zwiedzanie , podziwianie przyrody i odpoczynek w przecudownym Krabi.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2016
Wycieczka jest godna polecenia, program wycieczki jest bogaty trasa pokonywania codziennie niezbyt męcząca dostosowana do potrzeb wszystkich.Bardzo sprawna organizacja zakwaterowania i (...) rozwiń
Wycieczka jest godna polecenia, program wycieczki jest bogaty trasa pokonywania codziennie niezbyt męcząca dostosowana do potrzeb wszystkich.Bardzo sprawna organizacja zakwaterowania i wykwaterowania w hotelach.Pokoje hotelowe jak na standard 3* są zadbane i czyste. Wielki plus za dobór kompetentnego przewodnika panią Joasię która posiada ogromną wiedzę na temat Tajlandii i zawsze służy pomocą.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi luty 2016
Bardzo fajny i bogaty program, trzy parki narodowe- wspaniałe krajobrazy, wspaniałe zabytki wycieczka warta polecenia, trochę za krótki pobyt w Krabi - brak możliwości realizacji 3 (...) rozwiń
Bardzo fajny i bogaty program, trzy parki narodowe- wspaniałe krajobrazy, wspaniałe zabytki wycieczka warta polecenia, trochę za krótki pobyt w Krabi - brak możliwości realizacji 3 wycieczki fakultatywnej
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2016
Wycieczka zorganizowana wspaniale! Na ogromne podziękowanie zasługuje nasza pilotka - pani Asia, która swoimi opowieściami bawiła nas podczas podróży, odpowiadała na wszystkie nurtujące nas (...) rozwiń
Wycieczka zorganizowana wspaniale! Na ogromne podziękowanie zasługuje nasza pilotka - pani Asia, która swoimi opowieściami bawiła nas podczas podróży, odpowiadała na wszystkie nurtujące nas pytania i dbała o nas na każdym kroku :) Wycieczka daje możliwość poznania Tajlandii z wielu stron - na początku tłoczny, parny, ale i przepiękny w swym majestacie Bangkok, zniszczona ale pełna przepięknej historii Ayutthaya, wspaniałe Parki Narodowe, zachwycające swoją florą i fauną (w tym jaskinia Phrayanakorn ze wspaniałą altaną - choć wydaje się to niemożliwe, na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciach :), pływający targ z mnóstwem NIEZNANYCH Europejczykom owoców (to jest dopiero niespodzianka :)), czy wreszcie rajskie wyspy w Krabi :) Do wyboru, do koloru :) Komfort w hotelach odpowiedni. Wszędzie była klimatyzacja, hotele były zadbane, głównie z basenami i WiFi. Jeśli chodzi o jedzenie w hotelach, to jajka sadzone i parówki są dostępne wszędzie, jeśli komuś znudzi się tajskie, ostre jedzenie. W kwestii jedzenia na ulicy - naprawdę warto :) Najlepiej wypatrywać, gdzie stołują się tajskie rodziny - tam na pewno jest smacznie :) A jeśli chodzi o problemy żołądkowe - jak ktoś kiedyś powiedział - niestrawność można mieć i po imieninach u ciotki, więc nic szczególnego :) Aczkolwiek stwierdzenie powiedziane w restauracji 'little spicy', nie jest do końca tym, o czym myślimy (możliwe, że będzie nie do zjedzenia przez swoją pikantność :)). Lepiej powiedzieć 'no spicy' - wtedy będzie PRAWDOPODOBNIE tylko trochę ostre :) I jeśli ktoś zastanawia się, czy warto wziąć ze sobą z Polski suchy prowiant, typu zupki błyskawiczne tak 'na wszelki wypadek' - to na pewno przywiezie się je z powrotem :) Szkoda więc dodawać sobie bagażu :) Autokar komfortowy, przejazdy były raczej krótkie, więc nieuciążliwe. Wrażliwsi powinni mieć ze sobą sweterek, bo klimatyzacja działa bardzo sprawnie :) Wiele osób narzeka na ostatni, wolny dzień w Bangkoku. My uważamy, że 1 dzień na samodzielne zwiedzanie to stanowczo za mało! :) Jeśli dobrze ten dzień się rozplanuje, to jest naprawdę fantastyczny :) My postawiliśmy na kompleks Dusit (w tym zoo i rezydencja Vimanmek) a potem przejażdżka tuk-tukiem (absolutnie wspaniała :)) do China Town - trzeba tam być, żeby uwierzyć w to, co tam się dzieje :) Co więcej, ostatni wieczór w Bangkoku spędziliśmy poznając jeszcze więcej tajskiej kultury i sztuki - na kabarecie Callipso :) Chociaż odczucia do Lady Boyów bywają różne, nie można całemu spektaklowi odebrać spektakularności :) Czy warto? Jak najbardziej! Oczywiście można by wymienić parę drobiazgów, które mogłyby udać się 'lepiej'. Uważamy jednak, że jest to kompletnie niepotrzebne i nieważne. Przy całej wspaniałości wycieczki szkoda rozdrabniać się nad szczegółami, których człowiek i tak nie będzie pamiętał, tym bardziej, że nie miały one większego znaczenia. Program zrealizowany na najwyższym poziomie :) Na pewno będziemy polecać znajomym! Kasia i Błażej
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2016
Witam! W lutym, po długich poszukiwaniach i przewertowaniu masy ofert, wybraliśmy się z żoną na wymarzoną wycieczkę - Bambusowe Łodzie Złotego Buddy. Pomimo napiętego planu wycieczki nie (...) rozwiń
Witam! W lutym, po długich poszukiwaniach i przewertowaniu masy ofert, wybraliśmy się z żoną na wymarzoną wycieczkę - Bambusowe Łodzie Złotego Buddy. Pomimo napiętego planu wycieczki nie odczuwaliśmy zmęczenia. Przewodniczka kompetentna i miła. Z chęcią dzieliła się dodatkowymi informacjami np. gdzie dobrze i tanio zjeść, na co uważać, czego i gdzie nie kupować. Tajski przewodnik sympatyczny, aczkolwiek nie opowiadał więcej niż musiał. Standard hoteli zadowalający. Śniadania skromne. Nienasyceni bez problemu mogli sobie to zrekompensować podjadając w okolicznych garkuchniach. Plaża w Krabi nie zachwycała więc dla tych którzy chcieliby ujrzeć krajobrazy z widokówek, polecamy skorzystanie z wycieczek fakultatywnych. Wyspa Jemasa Bonda zawiodła nas. Świątynia małp nieatrakcyjna, szczególnie dla tych, którzy widzieli przepych Świątyń i Pałaców w Bangkoku. Długa uciążliwa wyprawa busem, któremu akurat niefartownie skończyła się klimatyzacja. Na szczęście skończyło się to tylko słówkiem do przewodniczki i żartami gdy tylko komuś zrobiło się chłodniej. Nasze humory poprawiły się za to następnego dnia na wyprawie na wysepki PHI PHI. Dobrze zaplanowany program który nakarmił nasze zmysły. Bajeczne rajskie krajobrazy, błękitna woda, kolorowe ryby i smaczny lunch. Żałujemy, że nie starczyło czasu na skorzystanie z jeszcze jednej propozycji wycieczki fakultatywnej na 4 rajskie wyspy. Powrót do Bangkoku trudny po zaledwie 2 dniach spędzonych w Krabi ale dla odkrywców była to szansa samodzielnego zwiedzania miasta i dołączenia do mapy doświadczeń kolejnych atrakcji.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką styczeń 2016
Wycieczka byla cudowna! Smialo moge powiedziec, ze poznalam uroki calej Tajlandii. Zarowno duszna polnoc jak i lazurowe poludnie:) Znajomym ciagle powtarzam, ze jesli na swiecie istnieje raj, to (...) rozwiń
Wycieczka byla cudowna! Smialo moge powiedziec, ze poznalam uroki calej Tajlandii. Zarowno duszna polnoc jak i lazurowe poludnie:) Znajomym ciagle powtarzam, ze jesli na swiecie istnieje raj, to jest w Tajlandii! To w Tajlandii karmilam slonie, robilam sobie zdjecia z malpkami i trzymalam na rekach lemura! Poza tym jadlam mnostwo nieznanych mi dotad owocow, pyszne pad thai, a takze plywalam w przejrzystych wodach zatok i morz! Bardzo podobalo mi sie rowniez zaangazowanie przewodniczki Kingi. Dzieki niej nie tylko dokladnie wiedzielismy np. jakie owoce jemy, ale i poznalismy tradycje Tajow oraz historie tego uroczego kraju. Mozna ja bylo o wszystko zapytac, a ona zawsze znala odpowiedz. W wycieczce zmienilabym jednak kilka rzeczy. Przede wszystkim pierwsze spotkanie, na ktorym Kinga opowiadala o planie wycieczki oraz zbierala pieniadze na wycieczki fakultatywne odbywalo sie w hotelu Bangkok Palace w obrzydliwym pomieszczeniu! Sciany byly brudne, a meble wyjete byly rodem z PRLu. Na prawde zrobilo to na nas zle wrazenie i balismy sie, ze pokoje hotelowe beda tak samo straszne. Okazalo sie ze nie byly, ale niesmak pozostal. Proponuje pierwszego dnia spotkania z ludzmi prowadzic w mniej obskurnym miejscu. Na prawde spotegowalo to w nas i tak juz zle pierwsze wrazenie parnego Bangkoku. Jest jeszcze druga rzecz ktora w wycieczce bym zmienila, choc domyslam sie ze ze wzgledu na loty moze to byc niemozliwe. Wszystkie dni, ktore spedzilismy na Krabi utwierdzily nas w przekonaniu, ze jednak jestesmy w raju. Trzy dni pieknego slonca, czystego powietrza i cudnych plaz. I potem bammm... jak obuchem w glowe - powrot do dusznego, smierdzacego Bangkoku. Mysl o tym, ze prosto z naszego nieba - Krabi mamy wracac do Polski nie bylaby tak przerazajaca jak to, ze jeszcze ponad dobe musimy spedzic w Bangkoku. Moze gdyby bylo jeszcze jakies zwiedzanie, jakas wycieczka, to czas by nam sie tak nie dluzyl. Ale samo wyczekiwanie na samolot bylo bardzo meczace. Uwazam, ze lepiej mozna by bylo zagospodarowac ten czas. Na przyklad jeden dzien krocej spedzic w Bangkoku na samym poczatku podrozy, szybciej udac sie autokarem w trase, dzieki temu byc jeden dzien dluzej na Krabi i ostatniego dnia w Bangkoku pozwiedzac to co mialo byc na poczatku podrozy, np. palace z pierwszego dnia zwiedzania, bo sa najblizej hotelu. Wtedy czlowiek nie odczulby az tak bardzo tego bangkokowego 'uziemienia'. I to uziemienia w podwojnym slowa tego znaczeniu. Uziemienia z powodu przymusowego pobytu w tym meczacym, glosnym i parnym miescie. Oraz uziemienia jako ciezkiego upadku w rzeczywistosc po wczesniejszym pobycie w NIEBIE - na Krabi
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2016
Swietna wycieczka. Przydałoby się tylko nieco więcej czasu na zwiedzanie Pałacu i Szmaragdowego Buddy w Bangkoku w pierwszym dniu (do 18.00 nie do 16.00) i zamiast Kao Sok dodatkowy dzień w Krabi rozwiń
Swietna wycieczka. Przydałoby się tylko nieco więcej czasu na zwiedzanie Pałacu i Szmaragdowego Buddy w Bangkoku w pierwszym dniu (do 18.00 nie do 16.00) i zamiast Kao Sok dodatkowy dzień w Krabi
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną styczeń 2016
super wyjazd !!! rozwiń
super wyjazd !!!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2015
Program wycieczki ciekawy, pojechaliśmy do Tajlandii głównie dla kuchni i rajskich krajobrazów plus pewnej wiedzy na temat kultury buddyjskiej i ta wycieczka spełniła nasze (...) rozwiń
Program wycieczki ciekawy, pojechaliśmy do Tajlandii głównie dla kuchni i rajskich krajobrazów plus pewnej wiedzy na temat kultury buddyjskiej i ta wycieczka spełniła nasze oczekiwania.Pilotka Pani Joanna to najlepsza pilotka jaką spotkaliśmy na wycieczkach objazdowych,100% profesjonalizmu. Autobus komfortowy,hotele również, położone w optymalnej lokalizacji.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką grudzień 2015
Wycieczka dobrze zorganizowana za wyjątkiem dwóch ostatnich dni, które powinny być zapełnione atrakcjami tak jak poprzednie.Chociaż jeszcze jeden dzień więcej powinien być (...) rozwiń
Wycieczka dobrze zorganizowana za wyjątkiem dwóch ostatnich dni, które powinny być zapełnione atrakcjami tak jak poprzednie.Chociaż jeszcze jeden dzień więcej powinien być przeznaczony na pobyt w Krabi. Po za tym trasa dobrze dobrana, dzięki możliwości zwiedzenia wielu zabytków oraz wypoczynku na rajskich plażach.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
3/6
26-30 lat, z partnerem/ką listopad 2015
za duzo świątyń, za mało plaży i czasu wolnego. Brak mozliwosci poznania Tajlandii 'od środka' po przez zycie nocne itp rozwiń
za duzo świątyń, za mało plaży i czasu wolnego. Brak mozliwosci poznania Tajlandii 'od środka' po przez zycie nocne itp
 • 3
 • 2
 • 2
 • 3
 • 3
 • 2
zwiń
6/6
20-25 lat, z partnerem/ką październik 2015
Najlepsza jaką mogliśmy wybrać ! Każdemu będziemy ją polecać, gdyż na prawdę warto. Dzięki Itace w przeciągu 13 dni mogliśmy poznać Tajlandię z każdej strony. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się (...) rozwiń
Najlepsza jaką mogliśmy wybrać ! Każdemu będziemy ją polecać, gdyż na prawdę warto. Dzięki Itace w przeciągu 13 dni mogliśmy poznać Tajlandię z każdej strony. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na wycieczkę z Itaką i mając porównania do innych biur, już wiemy że kolejne nasze wakacje będą na pewno z Itaką.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką październik 2015
Bardzo sympatycznie, ciekawy program - dla każdego coś miłego rozwiń
Bardzo sympatycznie, ciekawy program - dla każdego coś miłego
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi październik 2015
Fajna , nienudna, w sam raz czasowo. rozwiń
Fajna , nienudna, w sam raz czasowo.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a kwiecień 2015
wycieczka bardzo udana polecam rozwiń
wycieczka bardzo udana polecam
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką kwiecień 2015
wycieczka spełniła nasze oczekiwania, niezapomniane wspomnienia- tętniący życiem Bangkok, wspaniałe zabytki i kultura, naturalnie piękne egzotyczne wyspy, cudowne formacje skalne, nieskazitelnie (...) rozwiń
wycieczka spełniła nasze oczekiwania, niezapomniane wspomnienia- tętniący życiem Bangkok, wspaniałe zabytki i kultura, naturalnie piękne egzotyczne wyspy, cudowne formacje skalne, nieskazitelnie czyta woda, niskie ceny. Wycieczka obejmuje zarówno zwiedzanie, jak i czas wolny na malowniczych plażach. Na pewno wrócimy jeszcze raz do Tajlandii na wypoczynek.
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2015
Wycieczka dobrze pomyślana za wyjątkiem ostatniego dnia w Bagkoku można było coś jeszcze zaplanowaćn np. jakąś światnie do zwiedzania. rozwiń
Wycieczka dobrze pomyślana za wyjątkiem ostatniego dnia w Bagkoku można było coś jeszcze zaplanowaćn np. jakąś światnie do zwiedzania.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką kwiecień 2015
Było cudownie, wciąż nowe wrażenia , piękne widoki pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji ! Przejazdy autokarowe krótkie, z ciągłymi przystankami, nigdy nie było problemu z toaletą. (...) rozwiń
Było cudownie, wciąż nowe wrażenia , piękne widoki pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji ! Przejazdy autokarowe krótkie, z ciągłymi przystankami, nigdy nie było problemu z toaletą. Wszystko na czas super zorganizowane |) polecam super stosunek jakości do ceny ! Głód doznań został zaspokojony w 100 % |) słonie małpy , lady boys, buddy,łodzie, motorówki , filmowe widoki ,pyszne tarantule skorpiony i inne gady |) Było wszystko !!! Super !!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2015
Wycieczka bardzo ciekawa, spełniła moje oczekiwania, prawdziwa egzotyka, trasa zaplanowana tak, aby nie była bardzo męcząca, przejazdy w porównaniu z innymi wycieczkami objazdowymi - (...) rozwiń
Wycieczka bardzo ciekawa, spełniła moje oczekiwania, prawdziwa egzotyka, trasa zaplanowana tak, aby nie była bardzo męcząca, przejazdy w porównaniu z innymi wycieczkami objazdowymi - krótkie.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2015
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką lipiec 2014
Nowe miejsca, Nowi ludzie, Nowe smaki - to wszystko sprawia, że te wakacje pozostaną na długo w naszych głowach. rozwiń
Nowe miejsca, Nowi ludzie, Nowe smaki - to wszystko sprawia, że te wakacje pozostaną na długo w naszych głowach.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką lipiec 2014
Wycieczka zaplanowana z wielką dbałością o szczegóły, organizacja nie budzi żadnych zastrzeżeń, a realizacja programu pomimo długiej trasy do pokonania nie powoduje dyskomfortu czy (...) rozwiń
Wycieczka zaplanowana z wielką dbałością o szczegóły, organizacja nie budzi żadnych zastrzeżeń, a realizacja programu pomimo długiej trasy do pokonania nie powoduje dyskomfortu czy zmęczenia. Zwiedzanie obejmuje zarówno zabytki, jak i niesamowite parki narodowe, co sprawia, że odwiedzany kraj wydaje się być miejscem wręcz magicznym. Hotele we wszystkich miejscach wysokiej klasy, komfortowe i w dogodnej lokalizacji. Na szczególną uwagę zasługuje bajkowy hotel nad rzeką Kwai w otoczeniu tropikalnej roślinności i luksusowy, piękny hotel w Krabi. Profesjonalizm pilotki, p.Oli godny podziwu - rozległa wiedza przekazywana w przystępny sposób, pomoc w każdej sytuacji i bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Wszystko to pozwala doświadczyć i zrozumieć, dlaczego Tajlandię nazywa się Krainą Tysiąca Uśmiechów :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter