phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • Koh Tapoo - zwana wyspą Jamesa Bonda
 • relaks na cudownych plażach Krabi

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMD

Trasa
PLN
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKBAMD
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dla terminu: 06.07.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7kg.

5.2 /6
98% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Położenie na mapie Trasa

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku; zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.
11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dla terminu: 06.07.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7kg.
Położenie na mapie
Opinie klientów (144)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
98%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.2
 • 5.3
 • 4.7
 • 5.3
 • 5.3
 • 5.2

Pokaż recenzje od:

6/6
20-25 lat, z partnerem/ką październik 2019
Świetna wycieczka, godna polecenia! Najważniejsze punkty Tajlandii plus super wypoczynek na Krabi. Dobra organizacja, bez marnowania czasu. Pilotka Agata bardzo mądra i mająca ogrom wiedzy, (...) rozwiń
Świetna wycieczka, godna polecenia! Najważniejsze punkty Tajlandii plus super wypoczynek na Krabi. Dobra organizacja, bez marnowania czasu. Pilotka Agata bardzo mądra i mająca ogrom wiedzy, przekazywała nam wszystko z pasją nie nudząc jednocześnie :) Wybraliśmy tę wycieczkę z mężem na podróż poślubną. Baliśmy się, że nie będzie odpowiednia na tę okazję, ale to był strzał w 10! Masa ciekawej wiedzy, piękne miejsca, niezapomniane wrażenia i na koniec upragniony wypoczynek w cudownym kurorcie Jedną rzeczą, na którą można się pożalić, był hotel w Bangkoku ze słabą obsługą
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2019
Bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem wyjazdu na podróż poślubną. Nasz wybór padł na Tajlandię, o której sporo czytaliśmy i już z samych opisów byliśmy nią oczarowani. Poszukując (...) rozwiń
Bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem wyjazdu na podróż poślubną. Nasz wybór padł na Tajlandię, o której sporo czytaliśmy i już z samych opisów byliśmy nią oczarowani. Poszukując najbardziej interesującego programu znaleźliśmy wycieczkę zatytułowaną "Bambusowe łodzie złotego buddy". Już sam opis programu wzbudził w nas pozytywne emocje i chęć poznania bajkowej Tajlandii... Dokonaliśmy więc rezerwacji i niedługo po tym na własnej skórze mogliśmy odczuć ciepły powiew tajskiego wiatru. Nasza przygoda rozpoczęła się od zwiedzania Bangkoku. Profesjonalna i doświadczona pilotka Marzena z pasją pokazywała i opowiadała nam o majestatycznych świątyniach i najważniejszych atrakcjach stolicy. Wycieczka umożliwiła poznanie Krainy Uśmiechu od samego wspomnianego już Bangkoku, poprzez historyczną i wprawiającą w zadumę Ayutthaya, zapierające dech w piersiach Parki Narodowe, kolorowy i pełny gwaru pływający targ, aż do ostatniego punktu wycieczki jakim były rajskie wyspy w Krabi. Każdy dzień był wypełniony ciekawymi i niezapomnianymi wrażeniami. Mimo bogatego i fascynującego programu nie był on intensywny. Dawał możliwość spokojnego zwiedzania z mnóstwem wolnego czasu. Niezapomniane wrażenie zrobił na nas największy na świecie posąg Buddy, historyczne świątynie oraz najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Dodatkowe przeżycia zapewniła nam wizyta w wiosce słoni oraz tropikalnym Parku Narodowym Khao Sok. Długo w pamięci zapadnie nam wypoczynek na Krabi, skąd można udać się na rajskie wyspy Phi Phi. Na wyspach można wspaniale spędzić czas na plażowaniu, kąpieli w lazurowej wodzie czy też zatapiając wzrok w bezkresie morza... Malownicze wyspy tworzą niepowtarzalny klimat związany z występującą tu bujną roślinnością. Dzięki tej wycieczce mieliśmy możliwość poznania ciekawej kultury i obyczajów Tajlandii. Doświadczyliśmy też pysznego tajskiego jedzenia oraz serdeczności i gościnności Tajów. Nasza pilotka zapoznała nas z bardzo interesującą historią kraju, który skrywa także liczne tajemnice. Jako, że była to wycieczka objazdowa mieliśmy możliwość nocowania w wielu hotelach, w których był bardzo dobry standard. Hotele mieściły się w miejscach dobrze skomunikowanych z pełnym zapleczem gastronomiczno-usługowym. Autobusy były dobrze klimatyzowane wraz z szybkim WI-FI, więc komfort podróży był świetny. Lokalna pilotka towarzyszyła nam podczas każdej wycieczki i wraz z Marzeną wprowadzały nas w realia Tajlandii. Program został zrealizowany na najwyższym poziomie i z pewnością będziemy polecać to miejsce ! :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
20-25 lat, z partnerem/ką październik 2019
สวัสดีตอนเช้าค่ะ! [Saładikaa] (Dzień dobry)! Na wycieczce byliśmy z końcem pory deszczowej (druga połowa października) i polecamy ten czas na wyjazd. Deszcz zmoczył nas jedynie parę razy pod (...) rozwiń
สวัสดีตอนเช้าค่ะ! [Saładikaa] (Dzień dobry)! Na wycieczce byliśmy z końcem pory deszczowej (druga połowa października) i polecamy ten czas na wyjazd. Deszcz zmoczył nas jedynie parę razy pod koniec podróży, gdy byliśmy już na południu Tajlandii w Krabi. Padało za każdym razem może z pół godziny ok. godziny 14, więc deszcz w niczym nam nie przeszkadzał - o tej porze zawsze już wracaliśmy z rejsów na okoliczne wyspy. Za to przeżyć tropikalną ulewę na łodzi, móc podziwiać to piękne zjawisko z takiej perspektywy było niesamowitym uczuciem i frajdą. Program wyjazdu oceniamy jako bardzo urozmaicony. Były dni pod znakiem buddyjskich świątyń (początkowe dni w Bangkoku), potem natury (wodospady, rejsy, spływy i słonie), by w końcu dotrzeć na bajkowe południe (plaże, wyspy, nurkowanie). Wrażenia z podziwiania tych miejsc były silne, a bezcenne tło temu przeżyciu dodawały opowieści i komentarze przewodniczki. Marzena - fantastyczny człowiek, sama z plecakiem podróżowała nie tylko po Tajlandii. Chciało się jej słuchać i z nią przebywać, bardzo zintegrowaliśmy się z nią oraz całą grupą. Jeśli chodzi o hotele, nie spodziewaliśmy się luksusów jak to na objazdówce, a tymczasem byliśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni (szczególnie jeśli chodzi o hotel w Kantchanaburi oraz Hua Hin). Program wycieczki zawsze uwzględniał czas na posiłek. Dla nas niezapomniane smaki to z pewnością zupa tom yum, curry w każdym z kolorów i owoce (mangostin, mango, durian i świeże kokosy na każdym kroku). Jak dotąd była to nasza wycieczka życia, która rozbudziła niesamowicie głód poznawania świata i pragnienie następnych wyjazdów. ขอบคุณ! [Kapkunkaa] Dziękujemy Itaka!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką październik 2019
Wycieczka bardzo relaksacyjna. Było zwiedzanie, ale też dużo wolnego czasu na odpoczynek we własnym zakresie. Pilotka – Marzena – super, równa babka – do przysłowiowego tańca i do różańca. Nie (...) rozwiń
Wycieczka bardzo relaksacyjna. Było zwiedzanie, ale też dużo wolnego czasu na odpoczynek we własnym zakresie. Pilotka – Marzena – super, równa babka – do przysłowiowego tańca i do różańca. Nie zanudzała nas suchymi historycznymi faktami, lecz w ciekawy sposób dzieliła się swoją wiedzą o Tajlandii. Szkoda tylko że w Ayutthayi zamiast świątyni Chai Watthanaram będącej wizytówką miasta i głównym celem podróżników zwiedziliśmy dwie mniej znaczące świątynie. Porażką był też pseudo 30 minutowy „rafting”, który z raftingiem nie miał nic wspólnego i wizyta w tzw. „wiosce” słoni, gdzie można było nakarmić przykute łańcuchami do drzew słonie. Żenada. Słonie w ZOO mają więcej swobody! Czas ten można było przeznaczyć na wycieczkę na Przełęcz Ognia Piekielnego lub na dłuższy pobyt w wodospadach Erawan. Bezsensowny był też powrót z Krabi na nocleg do Bangkoku. Poza tym ok. Do pełni szczęścia zabrakło jeszcze 1 pełnego dnia na Krabi.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką październik 2019
Super wycieczka. Przewodniczka Marzena pełen profesjonalizm. W krótkim okresie czasu zwiedzony kawał Tajlandii. Hotel Dusit petarda. Tylko bambusowe łodzie jakoś tak....bez szału. Wycieczki (...) rozwiń
Super wycieczka. Przewodniczka Marzena pełen profesjonalizm. W krótkim okresie czasu zwiedzony kawał Tajlandii. Hotel Dusit petarda. Tylko bambusowe łodzie jakoś tak....bez szału. Wycieczki kanałami lepsze. Do zobaczenia
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2019
Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie. Zawierała najważniejsze atrakcje Tajlandii a jednocześnie nie była bardzo wyczerpująca. Opieka pilota (p. Marzena) poza jakąkolwiek skalą oceny. (...) rozwiń
Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie. Zawierała najważniejsze atrakcje Tajlandii a jednocześnie nie była bardzo wyczerpująca. Opieka pilota (p. Marzena) poza jakąkolwiek skalą oceny. profesjonalna, przyjazna, zachęcała do słuchania a jednocześnie nie zanudzała szczegółami. Hotele na trasie przejazdu bardzo dobre, wręcz ekskluzywne. Śniadania bogate, choć trzeba się przyzwyczaić do jedzenia dań obiadowych rano, ale to też ma swój urok . Autokar o wysokim standardzie - klimatyzacja, wi- fi. Wyjazd zaliczam do bardzo udanych. Polecam każdemu kto chce dotknąć innego świata, spróbować pysznego tajlandzkiego jedzenia i poznać nową kulturę.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2019
Wycieczka świetnie zorganizowana. Program nie przeładowany. Idealna harmonia między zwiedzaniem a odpoczynkiem. Pilot Marzena rzeczowo i ciekawie opowiadała o każdym z miejsc i udzielała (...) rozwiń
Wycieczka świetnie zorganizowana. Program nie przeładowany. Idealna harmonia między zwiedzaniem a odpoczynkiem. Pilot Marzena rzeczowo i ciekawie opowiadała o każdym z miejsc i udzielała przydatnych rad. Wszystko to z cierpliwością i humorem. Grupa zróżnicowana wiekowo i osobowościowo, dobrze spędzało się wspólnie czas. Standard hoteli oraz ich lokalizację w przeważającej części bardzo dobry. Zwłaszcza Dusit Thani-cudowna i przepiękna miejscówka!! Polecam zwłaszcza fanom Kac Vegas w Bangkoku.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, sam/a październik 2019
Tajlandia od najmłodszych lat była moim marzeniem. W końcu w tym roku udało je się spełnić. Jako, że jestem typem człowieka, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu zbyt długo zdecydowałam (...) rozwiń
Tajlandia od najmłodszych lat była moim marzeniem. W końcu w tym roku udało je się spełnić. Jako, że jestem typem człowieka, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu zbyt długo zdecydowałam się na Bambusowe łodzie Złotego Buddy. Jak się później okazało to był strzał w dziesiątkę! Program był bardzo ciekawy. Miejsca jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach oglądanych w Internecie. Do tego przemili ludzie i przepyszne jedzenie! Ta wycieczka to taki złoty środek - godna polecenia zarówno osobom, które lubią poleżeć i powypoczywać, jak i tym którzy wolą spędzać wakacje bardziej aktywnie. Nasza opiekunka p. Aleksandra to przemiła osoba, służąca pomocą w każdej kwestii oraz kopalnia wiedzy! Dzięki niej wróciłam do Polski nie tylko z aparatem pełnym zdjęć, ale i z głową pełną wielu ciekawych informacji. Nie mogę też zapomnieć o naszym tajskim przewodniku Akesicie, który był najlepszym przykładem tego, że Tajlandia to naprawdę kraina uśmiechu Jedyna rzecz jakiej obawiałam się przed wyjazdem to to, że pogoda nie dopisze, bo w końcu październik to w Tajlandii pora deszczowa, jednak zostałam mile zaskoczona. Deszcz padał może z 4 razy, z czego 3 w nocy, więc w sumie w niczym to nie przeszkadzało. Hotele, w których spaliśmy były naprawdę przyzwoite, a ten w Kanchanaburi, blisko dżungli, na zawsze pozostanie w mojej pamięci. W życiu nie przebywałam w tak pięknym miejscu. Na drugim miejscu mojej listy uplasował się hotel w Hua Hin, gdzie z 15-go piętra roztaczał się cudowny widok na miasto i morze. Ostatnia, ale w sumie najważniejsza rzecz, to fakt, że w trakcie odbywania podróży po Tajlandii mogłam przebywać wśród słoni. ​ Możliwość ich nakarmienia i dotknięcia chociażby na ułamek sekundy pozostaną na zawsze w moim sercu. Cały wyjazd był bardzo udany. Jak na razie jest to najlepsza wycieczka na jakiej kiedykolwiek byłam. Trudno będzie ją przebić :)
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2019
Jak najbardziej polecam, szczególnie z pilotką Panią Olą. To był nasz pierwszy pobyt w Tajlandii i zdecydowanie przewyższył oczekiwania głównie za sprawą niesamowitej pilotki Pani Oli. (...) rozwiń
Jak najbardziej polecam, szczególnie z pilotką Panią Olą. To był nasz pierwszy pobyt w Tajlandii i zdecydowanie przewyższył oczekiwania głównie za sprawą niesamowitej pilotki Pani Oli. Podziwialiśmy jej zaangażowanie w sprawne przeprowadzenie tak skomplikowanej logistycznie wycieczki, obszerną wiedzę o Tajlandii zarówno historyczną jak i tą aktualną. Wszystko było przekazywane z ogromną pasją. W tym kraju o tak innych obyczajach i kulturze spotkaliśmy się z wielką życzliwością Tajów. W tej sprawie Budda się dobrze przysłużył. Program dosyć intensywny - dużo zabytków, parki narodowe oraz wycieczki " długimi łodziami". Dobrze, że powrót z Krabi do Bangkoku był samolotem ( autobusem byłoby to ok. 800 km. ). Przyda się trochę kondycji i obuwie sportowe oraz stroje kąpielowe. Najlepszy z hoteli na objeździe to ten w dżungli nad rzeką Kwai, chyba o nazwie MIDA. Autokar oraz kierowca rewelacyjni jak również tajski przewodnik Ekasit. Wszędzie spotykaliśmy się z ofertami masaży - grzechem byłoby nie skorzystać, tak samo jak z "street food".
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2019
wycieczka bardzo ciekawa, dobrze zorganizowana, godna polecenia. super rozwiń
wycieczka bardzo ciekawa, dobrze zorganizowana, godna polecenia. super
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2019
Wyjazd udany oceniamy 5/5 dzięki rezydentowi Pani Aleksandrze która jest bardzo profesjonalnie przygotowana i wiedzę swą przekazuje z dużą pasją. Na najlepszą opinie z całej wycieczki zasługuje (...) rozwiń
Wyjazd udany oceniamy 5/5 dzięki rezydentowi Pani Aleksandrze która jest bardzo profesjonalnie przygotowana i wiedzę swą przekazuje z dużą pasją. Na najlepszą opinie z całej wycieczki zasługuje rezydent Pani Aleksandra życzymy każdemu takiego rezydenta na wszystkich wyjazdach.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2019
Super wycieczka, spełniła moje oczekiwania. Wszystko zgodnie z programem. Trochę dużo świątyń + wysokie temperatury ale taki program sami wybraliśmy. Pani Ola konkretna, chętna do pomocy, (...) rozwiń
Super wycieczka, spełniła moje oczekiwania. Wszystko zgodnie z programem. Trochę dużo świątyń + wysokie temperatury ale taki program sami wybraliśmy. Pani Ola konkretna, chętna do pomocy, pracuję wykonuję z pasją. Polecamy
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2019
Program wycieczki bardzo ciekawy, hotele czyste, zadbane, śniadanie urozmaicone i smaczne, Pani Ola pilot naszej wycieczki posiada ogromną wiedzę na temat Tajlandii widać ,że kocha to co robi, (...) rozwiń
Program wycieczki bardzo ciekawy, hotele czyste, zadbane, śniadanie urozmaicone i smaczne, Pani Ola pilot naszej wycieczki posiada ogromną wiedzę na temat Tajlandii widać ,że kocha to co robi, na każde pytanie znała odpowiedź. Pilot z Tajlandii Ekasid również bardzo miły człowiek z ogromną wiedzą. Wróciliśmy z mężem zadowoleni, wypoczęci i bogaci w wiedzę na temat Tajlandii. Polecam z całego serca... To była nasza pierwsza podróż z biurem podróży ITAKA i na pewno nie ostatnia ! Do zobaczenia w świecie !
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
20-25 lat, z partnerem/ką październik 2019
Wybrałam z narzeczonym tę wycieczkę ze względu na to, by wakacje spędzić w sposób kompromisowy - zwiedzając, żeby on się nie nudził, a także wypoczywając, aby jaszczurka taka jak ja mogła się (...) rozwiń
Wybrałam z narzeczonym tę wycieczkę ze względu na to, by wakacje spędzić w sposób kompromisowy - zwiedzając, żeby on się nie nudził, a także wypoczywając, aby jaszczurka taka jak ja mogła się wygrzać na słońcu i popluskać się w cieplutkiej wodzie. Ostatecznie połączenie to było genialnym wyborem i każde z nas było usatysfakcjonowane każdym dniem. Wycieczka skonstruowana jest tak, aby od samego rana do późnego popołudnia się ani trochę nie nudzić i by wieczór mieć wolny tylko dla siebie. Punkt startowy to Bangkok, gdzie możemy zobaczyć prawdziwą stronę życia codziennego mieszkańców kraju, schodząc coraz bardziej na południe. Po drodze czeka nas wiele przystanków z pięknymi świątyniami i pałacami. Podróżujemy wynajętym, klimatyzowanym autokarem, który od początku do końca wycieczki jest zarezerwowany tylko dla grupy. W samym Hua Hin czy Ao Nang czuć już klimat stworzony dla turystów, jednak nie jest on ani trochę męczący czy przytłaczający. Polecam korzystać ze wszystkich wycieczek fakultatywnych, które mocno urozmaicają wyjazd i pokazują najpiękniejsze miejsca Tajlandii. Podróż ta pozwoliła mi poznać czym jest to miejsce i jacy ludzie tam żyją - zupełnie inna kultura, zachęcająca do stanięcia w miejscu i pomyślenia. Pani przewodnik Ania zna się na rzeczy i troszczy się o grupę i jednostkę jak prawdziwa mama. Opowiada wiele ciekawych historii i sprawia, że wyjazd jest jeszcze bardziej ekscytujący - w końcu to prawie jak jej drugi dom, po którym świetnie nas oprowadza. Z całego serca polecam każdemu do przeżycia takiej przygody.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
4/6
50+ lat, ze znajomymi wrzesień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Wycieczka Bambusowe Łodzie Złotego Buddy pozwala odkryć prawdziwe piękno Tajlandii oraz życie i historię Tajów. Dzięki obiazdowej formie wycieczki można odkryć piękno miasta drapaczy chmur - (...) rozwiń
Wycieczka Bambusowe Łodzie Złotego Buddy pozwala odkryć prawdziwe piękno Tajlandii oraz życie i historię Tajów. Dzięki obiazdowej formie wycieczki można odkryć piękno miasta drapaczy chmur - Bangkoku, zapoznać się z niezwykle zdobionymi świątyniami, poznać historię byłej stolicy Ayutthaya, jednak najważniejsze było zobaczenie tej niezykłej przyrody: turkusowy i seledynowy kolor wody otoczonej wysokimi klifami, wodospady oraz pozwala obcować ze zwierzętami w ich naturalnym środowisku - wycieczka do wioski słoni. Wycieczkę tą cechuje żywy charakter i wiele godzinch spędzonych w autobusach - jednagże jest to cena za tak dogłębne zwiedzanie Tajlandii
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Wycieczka bardzo fajna, można na prawdę dużo zobaczyć przez ten czas, trochę męcząca ale warto, to na pewno nie są wczasy i leżenie na plaży, to czynny wypoczynek nagradzany pięknymi widokami, (...) rozwiń
Wycieczka bardzo fajna, można na prawdę dużo zobaczyć przez ten czas, trochę męcząca ale warto, to na pewno nie są wczasy i leżenie na plaży, to czynny wypoczynek nagradzany pięknymi widokami, na pewno warto, polecam !!!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
piekne krajobrazy wycieczka zycia rozwiń
piekne krajobrazy wycieczka zycia
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Program wycieczki ułożony tak, że można i zwiedzić i odpocząć. Nie przeładowany. Znajdzie się coś dla lubiących świątynie i pałace ale również tych co doceniają piękno przyrody i fantastyczne (...) rozwiń
Program wycieczki ułożony tak, że można i zwiedzić i odpocząć. Nie przeładowany. Znajdzie się coś dla lubiących świątynie i pałace ale również tych co doceniają piękno przyrody i fantastyczne widoki. Hotele na trasie wycieczki jak i w Bangkoku są średnie, dobre i bardzo dobre, zdecydowanie najlepszy hotel Mida. Trudno oceniać wyżywienie ponieważ zapewnione jest wyłącznie śniadanie. Śniadania jak i hotele - różne, od bardzo dobrych i bardzo zróżnicowanych do dość skromnych i słabej jakości ( na szczęście tylko w jednym miejscu ). Podróż autokarem mija dość szybko i komfortowo. Podczas podróży pani Kinga- pilot wycieczki opowiada (bardzo ciekawie) o Tajlandii ( kulturze, życiu, jedzeniu, obyczajach itd.) Ogólnie organizację wycieczki oceniam bardzo dobrze z wyjątkiem ostatniego dnia, gdzie po powrocie do Bangkoku nie ma już nic zaplanowanego w programie a można byłoby ten dzień spędzić dłużej na wypoczynku, dodatkowo wyjazd na lotnisko jest bardzo wcześnie i trzeba czekać na samolot 4h. Ostatecznie jednak stosunek jakości do ceny oceniam na szóstkę :)
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Wycieczka bardzo udana, pilotka Kinga świetna ,bardzo kontaktowa. Program ciekawy, choć można byłoby go wzbogacić w niektórych miejscach, o troszkę więcej interesujących miejsc. Dość wczesne (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana, pilotka Kinga świetna ,bardzo kontaktowa. Program ciekawy, choć można byłoby go wzbogacić w niektórych miejscach, o troszkę więcej interesujących miejsc. Dość wczesne przyjazdy do hotelu, pozwalały na zagospodarowanie popołudnia na swój sposób. Wycieczka dość mało intensywna, raczej lajtowa, osoby które boją się, że nie podołają z czystym sumieniem polecam!.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a wrzesień 2019
Wycieczka godna polecenia o zróżnicowanym programie. Wycieczka spełniła moje oczekiwania rozwiń
Wycieczka godna polecenia o zróżnicowanym programie. Wycieczka spełniła moje oczekiwania
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Bardzo fajna wycieczka i warta polecenia. Wycieczka bardzo mi sie podobala. rozwiń
Bardzo fajna wycieczka i warta polecenia. Wycieczka bardzo mi sie podobala.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Wycieczka bardzo udana, mimo pory deszczowej pogoda dopisywała, humor też. Grupa zdyscyplinowana, fajni ludzie, miła, wesoła atmosfera, a przewodniczka p.Agata spisała się na medal - duża (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana, mimo pory deszczowej pogoda dopisywała, humor też. Grupa zdyscyplinowana, fajni ludzie, miła, wesoła atmosfera, a przewodniczka p.Agata spisała się na medal - duża wiedza, dar przekazywania informacji i bardzo pogodna mimo, że nieźle nas nastraszyła(uwaga!skorpiony, węże, płaszczki, małpy itp.-:) Program wycieczki bogaty, miejsca piękne, interesujące i egzotyczne. Było bardzo fajnie!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną sierpień 2019
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda rozwiń
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter