phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • Koh Tapoo – zwana wyspą Jamesa Bonda
 • relaks na cudownych plażach Krabi

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMS

Trasa
30 705PLN
Dorośli: 2 śniadania So 23.10 – Pt 05.11.21
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKBAMS
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bezpieczne Wakacje

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do BANGKOKU. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok i lokalni przewodnicy: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; kąpiel w rzece ze słoniami: ok. 40 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

5.2 /6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Położenie na mapie Trasa

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Sanktuarium słoni Elephant Haven • Par Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi • Bangkok

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.
11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do BANGKOKU. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok i lokalni przewodnicy: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; kąpiel w rzece ze słoniami: ok. 40 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Opinie klientów (115)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
97%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.2
 • 5.3
 • 4.7
 • 5.2
 • 5.3
 • 5.2

Pokaż recenzje od:

5/6
41-50 lat, z rodziną sierpień 2019
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda rozwiń
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Bardzo dobry program ,dobrze zrealizowany. Jedynie hotel w Huachin byl nieco słabszy.Poza tym było na prawdę super. Mieliśmy nawet dobrą pogodę pomimo pory deszczowej.Pilotka pani Agata (...) rozwiń
Bardzo dobry program ,dobrze zrealizowany. Jedynie hotel w Huachin byl nieco słabszy.Poza tym było na prawdę super. Mieliśmy nawet dobrą pogodę pomimo pory deszczowej.Pilotka pani Agata dobrze zorientowana w specyfice Tajandii.Bardzo kompetentna.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
20-25 lat, z partnerem/ką lipiec 2019
Polecam serdecznie wycieczkę! Intensywne zwiedzanie i kilkudniowy wypoczynek dla każdego - parki narodowe i widoki zapierające dech w piersiach, a także świątynie tworzące niepowtarzalny klimat (...) rozwiń
Polecam serdecznie wycieczkę! Intensywne zwiedzanie i kilkudniowy wypoczynek dla każdego - parki narodowe i widoki zapierające dech w piersiach, a także świątynie tworzące niepowtarzalny klimat - to najlepsza wycieczka by rozpocząć przygodę z Tajlandią.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Wycieczka byla strzalem w 10! Byla to nasza podroz poslubna, lepszej nie moglismy sobie wymarzyc! Program wycieczki przemyslany tak, zeby zwiedzic praktycznie caly kraj, ktory jest tak (...) rozwiń
Wycieczka byla strzalem w 10! Byla to nasza podroz poslubna, lepszej nie moglismy sobie wymarzyc! Program wycieczki przemyslany tak, zeby zwiedzic praktycznie caly kraj, ktory jest tak fascynujacy ze trzeba to zobaczyc! Zwiedzanie w pierwszych dniach bylo dosyc intensywne, ale pelne wrazen, takze nie przeszkadzalo. Dni wypoczynkowe w swietnej lokalizacji, w doskonalej bazie wypadowej na wiele ciekawych wysp i plaz. Dzieki Wam zobaczylismy inny swiat, kraj pelen sprzecznosci, ciekawe i przepiekne miejsca, przemilych ludzi i ich kulture. Dzieki przewodnikowi poznalismy wiele ciekawostek i faktow ktore uzupelnialy to, co widzieliamy na zywo. Cala wycieczka byla zorganizowana naprawde dobrze, tak by mozna bylo zobaczyc naprawde rozne oblicza Tajlandii. Polecamy ta wycieczke kazdemu, komu o niej opowiadamy!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Mogę polecić biuro podróży Itaka jako organizatora wycieczki zarówno pod względem programu i doboru przewodnika Pana Rafała ,osoba z bardzo dużą wiedzą, pomocna ,oddana swojej pracy. (...) rozwiń
Mogę polecić biuro podróży Itaka jako organizatora wycieczki zarówno pod względem programu i doboru przewodnika Pana Rafała ,osoba z bardzo dużą wiedzą, pomocna ,oddana swojej pracy. Wycieczka bardzo interesująca pozwalająca poznać miejsca, przyrodę i kulturę Tajlandi.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką maj 2019
Była to nasza pierwsza wycieczka w Azji i następnym razem wybierzemy coś z większą ilością krajów w programie. Nie zrozumcie mnie źle, Tajlandia jest na prawdę ciekawym krajem, ale nie na dwa (...) rozwiń
Była to nasza pierwsza wycieczka w Azji i następnym razem wybierzemy coś z większą ilością krajów w programie. Nie zrozumcie mnie źle, Tajlandia jest na prawdę ciekawym krajem, ale nie na dwa tygodnie :) Program bardzo dopracowany, zwiedziliśmy prawie każde ważne miejsce. Jedyne, do czego można się przyczepić, to Hua Hin i Khao Sok. W tym pierwszym mieliśmy "pływający targ", który tak na prawdę był 10 minutowym rejsem łódką na "lądowy targ". W khao Sok miały być zwierzątka i lasy, tymczasem był to prawie dwugodzinny rejs głośną łódką po jeziorze i oglądanie skałek... Pani sprzedająca nam wycieczkę mówiła, że hotele o standardzie 3* tak na prawdę będą jak nasze 4*, ale ja bym raczej porównał do 2*. Jedzenie bardzo słabe, karaluchy w pokojach, ogromny brud. Znajomym z wycieczki ukradziono pieniądze z walizki w hotelu. Praca pilota na bardzo wysokim poziomie, wszystko było załatwiane bez problemu oraz dostaliśmy olbrzymią dawkę informacji o Tajlandii.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2019
super rozwiń
super
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką maj 2019
Wycieczka nam się podobała, jednak najchętniej widzielibyśmy więcej rezerwatów przyrody oraz malowniczych wysp zamiast tak wielu świątyń oraz pałaców. Standard przynajmniej dwóch hoteli (...) rozwiń
Wycieczka nam się podobała, jednak najchętniej widzielibyśmy więcej rezerwatów przyrody oraz malowniczych wysp zamiast tak wielu świątyń oraz pałaców. Standard przynajmniej dwóch hoteli pozostawiał wiele do życzenia, najlepszy hotel (Mida) mieliśmy w środku podróży i niestety nie był to Chada Hotel w Krabi. Po wyjeździe z hotelu w Hua Hin żona niestety spostrzegła, że w walizce uszkodzony został suwak i brakowało odłożonych na wszelki wypadek 200 USD. Obsługę czyli naszego pilota z Itaki, oraz lokalnego przewodnika oceniamy bardzo pozytywnie
 • 4
 • 3
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką kwiecień 2019
Super wycieczka, ciekawe opowieści o pięknych miejscach Oczekiwania spełnione w 100% rozwiń
Super wycieczka, ciekawe opowieści o pięknych miejscach Oczekiwania spełnione w 100%
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi kwiecień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
2/6
41-50 lat, z rodziną kwiecień 2019
Trafiliśmy na gigantyczne upały które napewno wpłynęły na komfort zwiedzania. Układ wycieczki wg mnie wymaga przeorganizowania. Ostatnie dwa dni zmarnowane, nic się nie działo a w dzień wylotu (...) rozwiń
Trafiliśmy na gigantyczne upały które napewno wpłynęły na komfort zwiedzania. Układ wycieczki wg mnie wymaga przeorganizowania. Ostatnie dwa dni zmarnowane, nic się nie działo a w dzień wylotu praktycznie koczowanie w hotelu i czekanie na lot do 21.30 kiedy opuściliśmy hotel. Ponadto noclegi po trasie nie zawsze trafione. Czasami lepiej by było przejechać kilka kilometrów dalej i spać w przyjemnym miejscu. Pilot nic nie miał do powiedzenia na temat Tajlandii - moje największe rozczarowanie.
 • 3
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
ogólnie pozytywna rozwiń
ogólnie pozytywna
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2018
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze (...) rozwiń
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze przekazujący wiedzę, której ma sporo. Na minus: cena fakultetów dużo wyższa, niż propozycje lokalnych pilotów, brak organizacji/osoby koordynującej na lotnisku (w przypadku zaistnienia problemów na lotniskach, nie ma do kogo się zwrócić), czy też podania dokładnych instrukcji/przygotowania jak "przejść" przez lotniska do odpowiednich samolotów, brak osoby, która dokładniej oprowadziłby po obiektach uszczegóławiając wiedzę (wynajęty tajlandzki przewodnik nie do końca spełnił moje oczekiwania).
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2018
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba (...) rozwiń
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba te aspekty sa dla mnie bardzo ważne szczególnie w tak odległym miejscu jakim jest Tajlandia. Przygotowując się merytorycznie do podróży liczyłam na mnogość nowych doświadczeń wizualnych, smakowych a przede wszystkim kulturowych. I powiem szczerze nie zawiodłam się a nawet plan wyjazdu przerósł moje oczekiwania. Nie mogę doszukać sie minusów organizacyjnych, wszystko na najwyższym poziomie przyjaznym dla nas klientów. Program nie był przeciaźony, kazdy z pewnością znalazł cos dla siebie. Pozwoliło czerpać pełnymi garściami wszystko co oferuje ten kraj. Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Marzena. Ogromna wiedza jaka posiada Pani Marzena i umiejętność jej przekazania były bezcennym uzupełnieniem wizualnych doznań. Hotele były na wysokim poziomie, usytuowane w dogodnych miejscach. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług Państwa biura. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym (...) rozwiń
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym programem czy też na fakultatywnych wycieczkach i posmakować innej kultury, obyczajów i klimatu. Było super.Chętnie byśmy tam wrócili :-)
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart (...) rozwiń
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart hoteli na objezdxie tez bardzo dobry Ńajwazniejszym elementem takiego wyjazdu jest PRZEWODNIK!!! I tu WIELKIE UKLONY DLA PROFESJONALIZMU JAK I OSOBOWOSCI PANI MARZENY to dzieki niej zakochalam sie w Tajlandii
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2018
Bardzo fajna wycieczka, zarówno pod wzlgędem programu, doboru przewodnika (P. Marzena rewelacyjna, plus sympatyczny Pan Ekasit -> jak się pisze??) jak i bazy noclegowej. Hotele na trasie (...) rozwiń
Bardzo fajna wycieczka, zarówno pod wzlgędem programu, doboru przewodnika (P. Marzena rewelacyjna, plus sympatyczny Pan Ekasit -> jak się pisze??) jak i bazy noclegowej. Hotele na trasie oceniam bardzo dobrze, standard zaskoczył nas pozytywnie, a hotel na pobycie: Deevana Plaza: rewelacyjny. Zespół Itaki uprzejmy i pomocny.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2018
Ze strony Itaki zorganizowane jak najbardziej na szóstkę! Wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, miejsca przedstawione, pokazane! Naprawdę brawa! Byliśmy z żoną pierwszy raz na (...) rozwiń
Ze strony Itaki zorganizowane jak najbardziej na szóstkę! Wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, miejsca przedstawione, pokazane! Naprawdę brawa! Byliśmy z żoną pierwszy raz na zorganizowanej wycieczce. Polecam Itakę! Hotele dobrane idealnie. Miejsca mega! Pani Marzena, przewodniczka najlepsza! Naprawdę same mile słowa! Jakbym był szefem Pani Marzenki z chęcią dałbym Pani Marzenie sporą podwyżkę! Gratulacje dla Itaki za dobranie przewodniczki! Znała cały program, podpowiadala opowiadała o wszystkim z wielką pasją! Pani przewodnik jest największym plusem tej wycieczki. Brawa dla Itaki za przypisanie Pani do tej konkretnej wycieczki! Przewodnim w Tajlandii także mega. Konkretny, duża wiedzą, otwarty.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a październik 2018
wycieczka objazdowa ok rozwiń
wycieczka objazdowa ok
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
50+ lat, ze znajomymi październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 4
 • 1
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Najlepszy wybór! rozwiń
Najlepszy wybór!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Dobrze zorganizowana, interesujący program. Dodatkowym atutem był pobyt w najpiękniejszej części Tajlandii - region Krabi nad morzem Andamańskim. Dla osób (...) rozwiń
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Dobrze zorganizowana, interesujący program. Dodatkowym atutem był pobyt w najpiękniejszej części Tajlandii - region Krabi nad morzem Andamańskim. Dla osób lubiących swobodę w spędzaniu wolnego czasu w trakcie pobytu - możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych była dodatkową atrakcją. Plażowanie w pięknych plenerach było doskonałym relaksem. Duża ilość restauracji z ogromną różnorodnością menu pozwalała zaspokoić chęć poznania kuchni tajskiej. Dodatkową atrakcją była też możliwość skorzystania ze słynnych masaży tajskich za niewielkie pieniądze. Na wycieczce w której brałam udział panowała bardzo sympatyczna atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczestnicy ( 14 osób). Na pewno długo pozostanie w mojej pamięci.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, z partnerem/ką wrzesień 2018
Tą wycieczkę wybraliśmy jako podróż poślubna, były jeszcze dwa świeże małżeństwa. Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, wyjazdy były ok 7-8 rano i ok 16-17 byliśmy w hotelu, gdzie mieliśmy (...) rozwiń
Tą wycieczkę wybraliśmy jako podróż poślubna, były jeszcze dwa świeże małżeństwa. Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, wyjazdy były ok 7-8 rano i ok 16-17 byliśmy w hotelu, gdzie mieliśmy czas dla siebie. Podczas wycieczki była możliwość dokupowania atrakcji takich jak: kolacja na 73 piętrze Baiyoke Tower, rejs kanałami Bangkoku, przejażdżka na słoniach czy pokaz lady boyów w calypso i nie tylko. Osobiście zdecydowaliśmy się na słonie i kolacje. Podczas kolacji był szwedzki stół, przeróżne kuchnie, można na prawdę było wszystko spróbować. Plus niesamowity widok na całą stolice, za dnia i po zmroku. Słonie, gdybym miał jeszcze raz okazje to bym znowu sie wybrał, pocieszne stworzenia, często obierają własne drogi. W każdym hotelu mieliśmy basen i śniadania. zawsze posiłki były na poziomie. Pani przewodnik, która w swojej roli się spisał w 200%, opowiadała stopniowo o Tajlandii, Tajach i ich obyczajach. Nie było natłoku informacji z bomby, tylko do każdego dnia, coś dopasowane. Do świątyni trzeba mieć ubrane długie spodnie i zakryte ramiona. Jak ktoś nie chce w dżinsach latać w takich upałach jak tam mają, to polecamy spodnie w słonie, zwiewne i stylowe. Jeśli chodzi o żywienie się: polecamy najbardziej street foody, robione świeżo na miejscu, można zjeść od kurczaków po kraby, krewetki czy inne smakołyki, ceny w granicach 10-30 batów czyli ok 1-3 zł. W knajpach również zjemy smacznie, nie jest aż tak ostro, lecz warto zaznaczać lekko ostre. Raz odważyłem się na ostre i poprosiłem, musiałem jesć tak szybko żeby nie zaczęło palić. Ulubione dania które polecamy: Pad-Thai i Kurczaka z orzechami nerkowca, dania w curry. Dodatkowo warto próbować owocowych szejków. Na khao san można dorwać rożne robaki, tarantule czy skorpiony. Odważyłem się zjeść skorpiona, warto to zrobić będąc tak daleko od ziemi ojczystej. W Krabi warto pójść do namiotu muzułmanów, gdzie znajduje sie pełno knajpek street foodowych z normalnymi daniami. Obiad dla dwóch osób z shakiem wyniósł nas ok 15 zł. Pamiętać również trzeba, że dania są podawane bez ryżu i jeśli chcemy mieć dodatkowo trzeba domówić, będzie podany obok na talerzu. Alkohole są dość drogie, piwa w granicach 5 zł w 7 eleven. Sklep jak żabka, na każdym kroku można znaleźć. Jedynie rum Hong Tong za pół litra wychodził ok 14 zł. Masaże: byliśmy na dwóch masażach po godzinie. Pierwszy to był Tajski masaż całego ciała. Masażystki mają krzepę w łapie i ból był niesamowity, ale po masażu jak ręką odjął. Warto się dopytać o sprawdzone salony masażu lub chodzić do tych starszych z doświadczeniem. Drugi to był masaż stóp w Krabi w salonie Lela (złote banery), opierał się 50 minut na stopach i ok 10 min na nastawianiu kręgów. Hotele: raczej wszystkie były zadbane, nie ma zastrzeżeń co do czystości i higieny, jedynie można było napotkać jaszczurki, ale tym się nie przejmować, bo są wszędzie. Bagaż przynosiła z autokaru i do, obsługa hotelowa. W Tajlandii wszystko zrobią za Ciebie, byle tylko zapłacić. Wycieczki i zwiedzanie: Na prawdę sporo można zobaczyć, od świątyń pałaców, które tworzą niesamowitą architekturę i na każdym kroku budda, aż po parki narodowe i przepiękne krajobrazy towarzyszące im. Woda czysta, często przybierająca różne barwy, góry zarośnięte drzewami. Widoki niesamowite, można się zakochać. Przewodniczka: Pani Joanna, uprzejma, z ogromną wiedzą, zawsze służyła pomocą, udzielała odpowiedzi na każde pytanie. Jak żona zachorowała to bardzo pomagała i była przy niej. E-kasid Tajlandzki przewodnik, który towarzyszył nam przy zwiedzaniu. Podobno jeden z nielicznych, których można zrozumieć po angielsku. Traficie na niego cieszcie się. Tajowie, mili uśmiechnięci ludzie. Na Targowiskach warto się targować, zazwyczaj udaje się zejść z ceny. Autokar klimatyzowany, podczas dłużych tras były przerwy na toaletę i sklepy.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
30 705czk
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 61 410 czk razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter