phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • Koh Tapoo, zwana wyspą Jamesa Bonda

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKLODW

5 110PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 15.03 – Pt 27.03.20 (13 dni)
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKLODW
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

4.8 /6
90% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Pranburi • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

Opinie klientów (30)

Ocena ogólna

4.8/6

Klienci wyróżnili:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
90%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 4.8
 • 5.1
 • 3.7
 • 5.1
 • 5.2

Pokaż recenzje od:

2/6
31-40 lat, sam/a grudzień 2019
Najsłabszym ogniwem wycieczki był pilot. Główne zarzuty; - zbyt często zachowywał się jak uczestnik wycieczki, a nie osoba reprezentująca firmę ITAKA. To Tajscy przewodnicy przywiązywali wagę (...) rozwiń
Najsłabszym ogniwem wycieczki był pilot. Główne zarzuty; - zbyt często zachowywał się jak uczestnik wycieczki, a nie osoba reprezentująca firmę ITAKA. To Tajscy przewodnicy przywiązywali wagę do tego, aby przeliczyć grupę, poczekać na resztę, zadbać o komfort podróżnych. Pan wysługiwał się przewodnikami Tajskimi w czynnościach należących do jego obowiązków - nie udzielenie wszystkich niezbędnych informacji dot. planu dnia m.in jak się ubrać. Pilot nie znał wszystkich wycieczek, miejsc gdzie nas zabierał. Nie potrafił udzielić informacji odnośnie trudności trasy itp. - brak rozszerzonej wiedzy nt. miejsc, które odwiedzaliśmy, podstawowe braki geograficzne (np. Krabi leży nad Oceanem Indyjskim - ciekawe- chyba mamy inne mapy). Uważam, że wszyscy uczestnicy wycieczki powinni od Itaki dostać dobry przewodnik po Tajlandii. Osobiście nie dowiedziałam się wiele o miejscach, które odwiedziłam. Itaka nie poinformowała mnie o fakcie, że wycieczki będą prowadzone w język angielskim, i nie będą tłumaczone. O ile przewodnicy Tajscy byli zdecydowanie bardziej pomocni i wykonywali swoje obowiązki należycie, o tyle, nie byli zrozumiani przez polską grupę, mówili często sami do siebie. Przewodnik podkreślił, że jest tylko pilotem więc nie ma obowiązku opowiadania o miejscach, które odwiedzamy. Pilot poopowiadał trochę o historii kraju, powtarzając się wielokrotnie. Pilota nie było słuchać w autobusie, mówił często sam do siebie, od niechcenia, niewyraźnie i często bez składnie. Zdanie wypowiedziane przez pilota, iż w sumie to turystyka go nie interesuje podsumowuje wszystko w niniejszym temacie - duży egocentryzm pilota, brak podstaw dobrego zachowania (łagodne nazwanie), a przy tym brak umiejętności zauważenia swoich niedoskonałości i próby przerzucania winny na innych uczestników świadczy o dużym braku profesjonalizmu
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, sam/a grudzień 2019
Zdecydowanie na najwyższą ocenę zasługuje przewodnik dysponujący bardzo praktyczną , przydatną wiedzą i odpowiednio ja przekazujący..Generalnie program wycieczki jest dobrze skonstruowany , (...) rozwiń
Zdecydowanie na najwyższą ocenę zasługuje przewodnik dysponujący bardzo praktyczną , przydatną wiedzą i odpowiednio ja przekazujący..Generalnie program wycieczki jest dobrze skonstruowany , poziom całkiem hoteli przyzwoity mimo kilku " niedociągnięć" np. w jednym z hoteli brakowało ciepłej wody , śniadania były bardo skromne ( z wyjątkiem hotelu w Bangkoku.) ale z racji ze nie jestem zbyt roszczeniowym klientem więc na te niedociągnięcia " przymykam oko".:-) Ocena pięć jest dla mnie najwyższa ponieważ wychodzę z założenia że nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej:-)
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, sam/a grudzień 2019
Pani pilotka poprawna, przekazywała trochę również praktycznej wiedzy, ale niewiele ponad minimum. Zbagatelizowała kontuzję nogi!!! Informacje o możliwości spędzenia czasu w Bangkoku podawała (...) rozwiń
Pani pilotka poprawna, przekazywała trochę również praktycznej wiedzy, ale niewiele ponad minimum. Zbagatelizowała kontuzję nogi!!! Informacje o możliwości spędzenia czasu w Bangkoku podawała nieprecyzyjnie. Ten ostatni dzień uważam za zmarnowany. Wycieczki fakultatywne - rejs na wyspy Phi Phi - na motorówce było ponad 30 osób, trzeba było bić się o miejsca, część osób musiała siedzieć na podłodze - masakryczne traktowanie klientów, jak mniemam z powodu oszczędności!!!!! Ostatnie 2 dni z lotem z Krabi do Bangkoku - bardzo źle zaplanowany czas. Jeśli takie łączone loty były najtańsze, można było zaplanować to tak, by jeden dzień spędzić jeszcze na Krabi a nie wracać na jedną noc do Bangkoku - strata czasu i możliwości odpoczynku na plaży. Jeśli ktoś, tak jak ja, decydował się na 2 wycieczki fakultatywne, ten jeden wolny dzień byłby chwilą odpoczynku. To opinia całej grupy, warto to zmienić!!!!!! ogólnie program bardzo ciekawy, głównie z uwagi na parki i przyrodę mało elastyczna pilotka, tam gdzie była możliwość zastania dłużej na plaży - nie wyraziła na to zgody
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Cudowna przygoda! Świetna organizacja i kompetentny pilot. Polecam każdemu, doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z Azją :) rozwiń
Cudowna przygoda! Świetna organizacja i kompetentny pilot. Polecam każdemu, doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z Azją :)
 • 6
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Wycieczka godna polecenia, bardzo dobrze zorganizowana, rozbudowany i w pełni zrealizowany program, liczne atrakcje i możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek. Profesjonalna opieka pilota (...) rozwiń
Wycieczka godna polecenia, bardzo dobrze zorganizowana, rozbudowany i w pełni zrealizowany program, liczne atrakcje i możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek. Profesjonalna opieka pilota polskiego oraz tajskiego. Bardzo zgrana grupa. Tajlandia to kraj, który warto zobaczyć i zwiedzić. Możliwość kontaktu z inną kulturą, innym klimatem są bezcenne. Objazdowy charakter wycieczki powoduje że podróż w odległe miejsce zostaje wykorzystana w pełni , a możliwość krótkiego odpoczynku w kurorcie bardzo się docenia :)
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi grudzień 2019
Wycieczka godna polecenia. Zwiedziliśmy większość co można było zobaczyć w tak krótkim czasie. Tajlandia jest zachwycająca swoją różnorodnością i smakami.. rozwiń
Wycieczka godna polecenia. Zwiedziliśmy większość co można było zobaczyć w tak krótkim czasie. Tajlandia jest zachwycająca swoją różnorodnością i smakami..
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Dobrze zorganizowana, ciekawy program, jakość niektorych hoteli mogłaby być wyższa. rozwiń
Dobrze zorganizowana, ciekawy program, jakość niektorych hoteli mogłaby być wyższa.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wycieczka świetnie zorganizowana , wspaniali opiekunowie grupy, rozwiń
Wycieczka świetnie zorganizowana , wspaniali opiekunowie grupy,
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
—, z partnerem/ką listopad 2019
Bardzo udana wycieczka wszystko co bylo zaplanowane zostalo zrealizowane. Pilotki bardzo kompetentne posiadajace wiedze , zyczliwe, otwarte I zawsze pomocne Hotele I autokar dobrej klasy, (...) rozwiń
Bardzo udana wycieczka wszystko co bylo zaplanowane zostalo zrealizowane. Pilotki bardzo kompetentne posiadajace wiedze , zyczliwe, otwarte I zawsze pomocne Hotele I autokar dobrej klasy, Ogolnie nie mam zadnych zastrzezen do organizacji wycieczki I moge kazdemu polecic. Jedynym mankamentem calej wyprawy byl brak bagazy w drodze powrotnej na lotnisku w Warszawie, ktore zostaly dostarczone do domu kurierem po 2 dniach.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Dziękujemy za wspaniałą nie zapomnianą wyprawę w klimaty, których nie znaliśmy. rozwiń
Dziękujemy za wspaniałą nie zapomnianą wyprawę w klimaty, których nie znaliśmy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wycieczka była super. Zdecydowaliśmy się na nią z przyjaciółmi, była nas grupa 6 osób, były to nasze podróże poślubne. Najbardziej podobało się nam w niej to, że mimo, iż była to zorganizowana (...) rozwiń
Wycieczka była super. Zdecydowaliśmy się na nią z przyjaciółmi, była nas grupa 6 osób, były to nasze podróże poślubne. Najbardziej podobało się nam w niej to, że mimo, iż była to zorganizowana wycieczka objazdowa, to było również wystarczająco czasu wolnego, gdzie mogliśmy sobie pozwiedzać według własnego pomysłu, porobić zdjęcia bez żadnego pośpiechu. Duży plus za przewodnika z językiem polskim, gdyż nie każdy z naszej grupy posługiwał się językiem angielskim. Pani przewodnik, P.Kinga bardzo sympatyczna osoba i bardzo pomocna, wszystko tłumaczyła kilka razy abyśmy nie mieli żadnych wątpliwości. Ogólnie wycieczka oceniam na 6 z plusem, pod kątem zwiedzania - piękne świątynie, piękne krajobrazy, ciekawa kultura, oraz pod kątem organizacyjnym, BYŁO SUPER !
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką listopad 2019
wspólnie z żoną bardzo pozytywnie oceniamy wycieczkę i jej organizację. bogaty program wycieczki i miejsc do odwiedzenia. rozwiń
wspólnie z żoną bardzo pozytywnie oceniamy wycieczkę i jej organizację. bogaty program wycieczki i miejsc do odwiedzenia.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną listopad 2019
Cześć ITAKA. Moją opinię o wycieczce objazdowej po Tajlandii mógłbym wyrazić jednym słowem a mianowicie że było po prostu fantastycznie !!! Pojechaliśmy większą grupą bo było nas 13 osób i każdy (...) rozwiń
Cześć ITAKA. Moją opinię o wycieczce objazdowej po Tajlandii mógłbym wyrazić jednym słowem a mianowicie że było po prostu fantastycznie !!! Pojechaliśmy większą grupą bo było nas 13 osób i każdy z nas był zachwycony tym pięknym krajem jak również świetną organizacją. Już sam przelot do Bangkoku liniami Qatar Airways był bardzo komfortowy i przyjemny (obsługa na najwyższym poziomie, wygodne fotele i świetne jedzenie) i czas minął bardzo szybko. Po przylocie zobaczyliśmy wielkie, piękne a zarazem bardzo łatwe w poruszaniu się lotnisko w Bangkoku. Tam czekała już na nas nasza przewodniczka Itaki ,sympatyczna, uśmiechnięta Pani Kinga. Hotele jak na wycieczkę objazdową były naprawdę czyste i komfortowe. Babmusowe łodzie Złotego Buddy bo tak nazywał się program naszej wycieczki był świetny ponieważ zobaczyliśmy i zwiedziliśmy bardzo dużo i każdy z nas znalazł coś dla siebie. Zobaczyliśmy piękne świątynie Buddyjskie , pałace królów Tajskich , przepiękne parki narodowe , cudowną florę i fałnę , niezapomnianą przejażdżkę na słoniach a po niej smerfastyczną kąpiel w rzece ze słoniami( pierwszy raz miałem okazję umyć słonia:),piękne góry i wodospady, przeprawy bambusowymi tratwami po rzece , pływający targ, przepiękne plaże, czysta i ciepła woda i niesamowite wyrastające dosłownie z wód oceanów skały. Te wszystkie przepiekne miejsca, dzikie wyspy ,plaże, słońce i wiecznie uśmiechnięci i życzliwi ludzie sprawili że nie mieliśmy ochoty wracać do domu. Chciałbym wraz z moimi przyjaciółmi z którymi spędzałem ten cudowny czas podziękowac Itace za przeżycie niesamowitej przygody.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
5 110pln
Łączna kwota 10 220 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter