phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • Koh Tapoo, zwana wyspą Jamesa Bonda

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKLODW

5 060PLN
Dorośli: 2 śniadania So 27.11 – Cz 09.12.21
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: BKKLODW
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI (trasa: ok. 240 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN (trasa: ok. 80 km)
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN (trasa: ok. 300 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD (trasa: ok. 280 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI (trasa: ok. 400 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot Polska-Tajlandia-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kąpiel ze słoniami: ok. 45 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 21/22): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

5.0 /6
88% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Sanktuarium słoni Elephant Haven • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi • Bangkok
Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI (trasa: ok. 240 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN (trasa: ok. 80 km)
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN (trasa: ok. 300 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD (trasa: ok. 280 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI (trasa: ok. 400 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot Polska-Tajlandia-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kąpiel ze słoniami: ok. 45 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 21/22): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Opinie klientów (66)

Ocena ogólna

5.0/6

Klienci wyróżnili:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
88%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.0
 • 5.2
 • 4.5
 • 5.2
 • 5.3

Pokaż recenzje od:

5/6
31-40 lat, sam/a luty 2020
Wycieczka bardzo solidna, dobra baza hotelowa,program dobrze zaplanowany codzień do ok 16.17 aby nie być zbyt zmęczonym,w hotelu cha da na krabi nie pobierają kaucji, śmiało jeść z tzw gar (...) rozwiń
Wycieczka bardzo solidna, dobra baza hotelowa,program dobrze zaplanowany codzień do ok 16.17 aby nie być zbyt zmęczonym,w hotelu cha da na krabi nie pobierają kaucji, śmiało jeść z tzw gar kuchni bezpiecznie i smacznie, wycieczka pokazała piękno południowej Tajlandi.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
—, sam/a luty 2020
Bardzo wdany wyjazd. Wszystko było dograne , zarówno przelot jak i cały pobyt. rozwiń
Bardzo wdany wyjazd. Wszystko było dograne , zarówno przelot jak i cały pobyt.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Polecam szczerze!. Wycieczka bardzo udana. Nie ma lepiej wydanych pieniędzy jak na podróżowanie! Program ciekawy, otoczenie niesamowite. Żadne słowa tego nie oddadzą. Lokalny przewodnik Tony to (...) rozwiń
Polecam szczerze!. Wycieczka bardzo udana. Nie ma lepiej wydanych pieniędzy jak na podróżowanie! Program ciekawy, otoczenie niesamowite. Żadne słowa tego nie oddadzą. Lokalny przewodnik Tony to osoba niesamowicie sympatyczna. Tony był pokochany przez wszystkich uczestników wycieczki. Każdy wyczekiwał kiedy przemówi po polsku nowo poznanymi polskimi zwrotami :) Jest bardzo ambitny! Nasza polska opiekunka/pilot Pani Ania robi to co kocha! Jej wiedza i zaangażowanie powinny być traktowane jako wzór! Bardzo dziękuję za wspaniałe chwile! Teraz coś dla tych, którzy się wahają :) Tajlandia jest bardzo bezpiecznym krajem. Byliśmy tam w okresie jak w Polsce ogłoszono pierwszą zarażoną osobę koronawirusem. Tajlandia w tym okresie była już dawno po epidemii i jest wg mnie bezpieczniejsza od Polski! Procedury bezpieczeństwa, które u nas są wprowadzane tam są obecne wszędzie i to mega plus! Szczerze wszystkim polecam tą wycieczkę z ITAKĄ, to co przeżyjecie na zawsze będzie już Wasze. Dla mnie nr 1 w życiu. Jak Budda da to jeszcze tam wrócę ;) Pozdrawiam
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka super. Organizacja bardzo dobra. Czas dobrze zaplanowany. Wielkie podziękowania za zaangażowanie dla Pani Ani i tajskiego przewodnika Tonnego , który mówił do nas po polsku :) rozwiń
Wycieczka super. Organizacja bardzo dobra. Czas dobrze zaplanowany. Wielkie podziękowania za zaangażowanie dla Pani Ani i tajskiego przewodnika Tonnego , który mówił do nas po polsku :)
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2020
Na wycieczkę pojechałem po poleceniu jej przez znajomego. I zrobię to samo. Serdecznie polecam wycieczkę. Pilotem naszej wycieczki była p. Ania. Widać, że ma dużą widzę na temat lokalnego życia, (...) rozwiń
Na wycieczkę pojechałem po poleceniu jej przez znajomego. I zrobię to samo. Serdecznie polecam wycieczkę. Pilotem naszej wycieczki była p. Ania. Widać, że ma dużą widzę na temat lokalnego życia, zabytków itp. Niestety ze względu na prawo w Tajlandii nie mogła wchodzić z nami do świątyń. Oprowadzał nas tam lokalny przewodnik Tony. Jest to przegenialny człowiek. Uśmiechnięty i pomocny. Na naszej wycieczce zaczął uczyć się języka polskiego - było bardzo zabawnie. Uczy się bardzo pilnie :) Plan wycieczki dobrze zorganizowany - usunąłbym pewne kwestie, inne bym dodał, ale każdemu nie dogodzisz. Śniadania w hotelu - Ok. Bez szału, lecz każdy mógł się najeść. Komfort w autokarze w trakcie jazdy niejednokrotnie 3-4 godzinnej super. Klimatyzacja działa wzorowo, częste postoje. Generalnie rzecz ujmując wycieczkę polecam, na pewno wrócimy kiedyś do Tajlandii. Tony pozdrawiamy ;-)
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
20-25 lat, sam/a luty 2020
Początkowo przed wyjazdem byłam sceptycznie nastawiona do wyjazdów zorganizowanych, ale teraz kiedy już jestem po wyjeździe na pewno zarezerwuje nie jedną taką wycieczkę. Bardzo podobał mi się (...) rozwiń
Początkowo przed wyjazdem byłam sceptycznie nastawiona do wyjazdów zorganizowanych, ale teraz kiedy już jestem po wyjeździe na pewno zarezerwuje nie jedną taką wycieczkę. Bardzo podobał mi się program wycieczki, który według mnie przeznacza odpowiednią ilość czasu na najważniejsze atrakcje turystyczne w Tajlandii. Program zawiera stosunkowo nie wielką ilość świątyń jak na tak religijny kraj, ale te najpiękniejsze i najważniejsze są zrealizowane. (Polecam zabranie ze sobą długich ale przewiewnych spodni, bądź spódnic, gdyż w niektórych miejscach obowiązuje strój świątynny). Hotele odpowiadały opisowi zawartemu w programie, a nawet powiem, że nitkore przerosły moje oczekiwania (Moda Resort Kanchanaburi przepiękne miejsce i super klimat hotelu). Śniadania w hotelach były super, nie wiem czego więcej możnaby oczekiwać. Zawsze było można smacznie zjeść. Komfort podróży był dla mnie super, przelot liniami emirates i potem lot liniami wewnętrznymi był okey. Linia emirates sama w sobie oznacza zwiększony komfort podróży, natomiast lot wewnętrzny i tak krótki - według mnie nie trzeba nic więcej, lepszy lot i kilka godzin powrotu do Bangkoku autokarem. Standard autokaru - super. Klimatyzowany, czysty i działające wifi. Więcej nie potrzeba. Stosunek ceny do jakości? Dziwne że tak mało wyszło za tak odległy kraj! Myślę że organizacja na własną rękę wyszłaby w podobnym budżecie i na pewno byłoby tylko więcej samodzielnego załatwiania. Moja wycieczka była dodatkowo uatrakcyjniona dzięki wspaniałej Pani pilot - Pani Ani. Kobieta pełna pasji do zwiedzania i posiadająca dużą wiedzę na temat miejsc w których byliśmy (i nie tylko), a dodatkowo bardzo miła i pomocna. Kolejnym ogromnym plusem był lokalny przewodnik Tony. Dobrze mówiący po angielsku, równie pomocny co Pani Ania i co było dla mnie zaskoczeniem - uczący się mówić po Polsku. Na koniec wycieczki podstawowymi zwrotami potrafił powiedzieć najważniejsze informacje. Tony i Pani Ania to idealny duet wycieczki. Bardzo miło będę wspominać cały wyjazd :) Mimo wielu atrakcji moim zdaniem jest to wycieczka o średniej intensywności, jest czas na zwiedzanie i między nim jest czas na złapanie oddechu.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Bardzo fajna wycieczka pokazująca niewielką część Tajlandii i zachęcająca do zobaczenia jeszcze więcej! Tak że jest chęć powrotu! Szkoda tylko że ostatnie dwa dni nie są wykorzystane w pełni i (...) rozwiń
Bardzo fajna wycieczka pokazująca niewielką część Tajlandii i zachęcająca do zobaczenia jeszcze więcej! Tak że jest chęć powrotu! Szkoda tylko że ostatnie dwa dni nie są wykorzystane w pełni i stracone na przejazdy.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, ze znajomymi luty 2020
WYCIECZKA BYŁA SUPER,[RZEWODNIK TAJSKI JEDYNY W SWOIM RODZAJU.PANI ANIA-POLSKA PRZEWODNICZKA Z WIELKA WIEDZA I DUZA DAWKA HUMORU. rozwiń
WYCIECZKA BYŁA SUPER,[RZEWODNIK TAJSKI JEDYNY W SWOIM RODZAJU.PANI ANIA-POLSKA PRZEWODNICZKA Z WIELKA WIEDZA I DUZA DAWKA HUMORU.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka dobrze zorganizowana. rozwiń
Wycieczka dobrze zorganizowana.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi luty 2020
Polecam!!! Zobaczyliśmy Tajlandię z trzech stron tzn. od strony prowincji, dużego miasta jak i bazę turystyczną prawie europejską. Pilot Mirek - Super. Wiele pokazywał opowiadał dbał rozwiń
Polecam!!! Zobaczyliśmy Tajlandię z trzech stron tzn. od strony prowincji, dużego miasta jak i bazę turystyczną prawie europejską. Pilot Mirek - Super. Wiele pokazywał opowiadał dbał
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, sam/a luty 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z rodziną luty 2020
Wspaniale zorganizowana wycieczka , a szczególnie osoba przewodnika Marcina ! rozwiń
Wspaniale zorganizowana wycieczka , a szczególnie osoba przewodnika Marcina !
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Super! Jednym słowem super! Wycieczka zawierała wszystkie ważne dla Tajow elementy religii i kultury. Dodatkowym atutem było przepyszne jedzenie, sympatyczni ludzie i uśmiech... na twarzach (...) rozwiń
Super! Jednym słowem super! Wycieczka zawierała wszystkie ważne dla Tajow elementy religii i kultury. Dodatkowym atutem było przepyszne jedzenie, sympatyczni ludzie i uśmiech... na twarzach zarówno naszych, jak i obsługi i ludzi wokoło.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Za mało w programie za dużo czasu wolnego. Wiele dopłat do i tak drogiej wycieczki rozwiń
Za mało w programie za dużo czasu wolnego. Wiele dopłat do i tak drogiej wycieczki
 • 5
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2020
Super wycieczka, dobrze zorganizowana, pilot towarzyszyl od samego lotniska w Warszawie, Tajscy kierowcy i przewodnik bardzo uprzejmi. Hotele przejazdowe nie byly najlepsze ale za to docelowy w (...) rozwiń
Super wycieczka, dobrze zorganizowana, pilot towarzyszyl od samego lotniska w Warszawie, Tajscy kierowcy i przewodnik bardzo uprzejmi. Hotele przejazdowe nie byly najlepsze ale za to docelowy w Krabi na super poziomie. Polecamy kazdemu :)
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Program wycieczki spelnil oczekuwabia. Organizacja wzorowa. Hotele o dobrym standardzie. Praca rezydenta godna pochwał. Dużo czasu wolnego na poznanie świata Tajow. Wszystko dobrze zorganizowane (...) rozwiń
Program wycieczki spelnil oczekuwabia. Organizacja wzorowa. Hotele o dobrym standardzie. Praca rezydenta godna pochwał. Dużo czasu wolnego na poznanie świata Tajow. Wszystko dobrze zorganizowane i zaplanowane.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka udana. Tego czego się spodziewałem widziałem i doświadczyłem. Polecam innym tę wycieczkę. Korzystałem z wszystkich fakultatywnych wycieczek. rozwiń
Wycieczka udana. Tego czego się spodziewałem widziałem i doświadczyłem. Polecam innym tę wycieczkę. Korzystałem z wszystkich fakultatywnych wycieczek.
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka mimo problemów bardzo udana, program bogaty w atrakcje. Problemem był fakt , że Itaka nie poinformowała mnie o fakcie , iż zwiedzanie będzie prowadzone wyłącznie w języku (...) rozwiń
Wycieczka mimo problemów bardzo udana, program bogaty w atrakcje. Problemem był fakt , że Itaka nie poinformowała mnie o fakcie , iż zwiedzanie będzie prowadzone wyłącznie w języku angielskim, bez tłumaczenia . Przewodniczka Tajska mówiła w języku angielskim i wykonywała swoje obowiązki należycie, o tyle, mam pretensję do pilota P. Mirka który nie uczestniczył w zwiedzaniu i nie tłumaczył tego co mówiła przewodniczka. Twierdził, że nie ma prawa wchodzić z nami i uczestniczyć w zwiedzaniu bo Mu nie wolno i Go aresztują. Piloci innych grup które spotykaliśmy tłumaczyli swoim uczestnikom. Następnym zgrzytem była wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze. Tak skąpana na łodzi nigdy nie byłam . Łódź którą płynęliśmy , co później stwierdził pilot , z góry wiedział ,że tak będzie pryskać wodą. Pilot oczywiście płynął inną i nie sprawdził w jakich warunkach będzie płynąć grupa. Na szczęście mieliśmy bagaż w autokarze bo musieliśmy przebrać się a i tak przypłaciłam to chorobą. Dla innych była to piękna wycieczka po jeziorze, ja jej tak nie zapamiętam , a szkoda. Hotele na objeździe i na pobycie dobre. W ostatnim dniu pobytu w Bangkoku aby wypełnić lukę do wylotu do Polski, sami tzn, grupa 14 osób zorganizowaliśmy wycieczkę busikiem ( za grosze) pojechaliśmy do Świątyni Świtu Wat Arun i do Muzeum Jima Thomspsona, to był świetny pomysł. To warto zobaczyć!
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka fajna ,hotele w porządku ,najpiękniejszy hotel Mida w otoczeniu tropikalnej roślinności, dwa noclegi .W Krabi hotel Holiday Inn Express nowy ,czysty i fajnie położony w (...) rozwiń
Wycieczka fajna ,hotele w porządku ,najpiękniejszy hotel Mida w otoczeniu tropikalnej roślinności, dwa noclegi .W Krabi hotel Holiday Inn Express nowy ,czysty i fajnie położony w okolicy dużo bazarów jest co zjeść i kupić pamiątki.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
zaczelo sie od tego ,ze do Bagkoku lecielismy dwa dni .Szybkie tempo zwiedzania i za wycieczki fakultatywne bardzo duzo zawyzone ceny . rozwiń
zaczelo sie od tego ,ze do Bagkoku lecielismy dwa dni .Szybkie tempo zwiedzania i za wycieczki fakultatywne bardzo duzo zawyzone ceny .
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną styczeń 2020
Byliśmy przełom stycznia i lutego. Po raz pierwszy w Azji i jesteśmy zachwyceni. Program wycieczki bardzo urozmaicony i umiarkowanie męczący. Dla osób, które planują wyjazd po raz pierwszy do (...) rozwiń
Byliśmy przełom stycznia i lutego. Po raz pierwszy w Azji i jesteśmy zachwyceni. Program wycieczki bardzo urozmaicony i umiarkowanie męczący. Dla osób, które planują wyjazd po raz pierwszy do Azji,uważam, że to najlepszy wybór z wycieczek. Hotele podczas objazdu na dobrym poziomie. Podczas wypoczynku wybraliśmy hotel Krabi La Playa. Cudowny hotel, niesamowite jedzenie i obsługa. Na uwagę zasługuje nasz przewodnik RAFAŁ, który był niezwykle kompetentną i pomocną osobą. Szeroka wiedza, kompetencje oraz sposób przekazywania informacji na najwyższym poziomie. Dziękujemy za opiekę i pomoc. BYŁO CUDOWNIE!! Polecamy!!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka godna polecenia. Warto porównać klimaty Bangkoku i Krabi. Polecam. rozwiń
Wycieczka godna polecenia. Warto porównać klimaty Bangkoku i Krabi. Polecam.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Ciekawy program, akceptowalna jakość hoteli na objeździe, nieakceptowana metoda zwiedzania: polski pilot rzekomo nie ma prawa prowadzić wycieczki podczas zwiedzania i udaje uczestnika, a my (...) rozwiń
Ciekawy program, akceptowalna jakość hoteli na objeździe, nieakceptowana metoda zwiedzania: polski pilot rzekomo nie ma prawa prowadzić wycieczki podczas zwiedzania i udaje uczestnika, a my jesteśmy skazani na lakoniczne opisy tajskich przewodników w trudnym do zrozumienia ze względu na akcent i poziom języku angielskim.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
5 060pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 10 120 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter