phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • Koh Tapoo, zwana wyspą Jamesa Bonda

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKLODW

4 199PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 08.03 – Pt 20.03.20 (13 dni)
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: BKKLODW
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

4.9 /6
87% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Pranburi • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny - 25 kg, bagaż podręczny - 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Holiday Inn Express Krabi Ao Nang Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 500 m centrum AO NANG, ok. 200 m od sklepów, restauracji i barów, przy drodze lokalnej; ok. 25 km od lotniska w Krabi; przystanek autobusowy przy hotelu (Krabi, ok. 100 THB).

PLAŻA: Nopparat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 20 m od hotelu, przejście przez drogę lokalną.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny i zadbany, zbudowany w 2017 r., 222 pokoje, 3 budynki, 3 piętra, 2 windy w każdym z budynków, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Inn Asia – à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, bar w lobby; kantor, przechowalnia bagażu; za opłatą: samoobsługowa pralnia; taras z widokiem na morze, tropikalny ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard i American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 24 m², nowoczesny i zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, sejf, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 250 m², gł. 1,5 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; siłownia; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

KONTAKT: 0066/75810777, www.krabiaonang.holidayinnexpress.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (43)

Ocena ogólna

4.9/6

Klienci wyróżnili:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
87%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 4.9
 • 5.2
 • 4.6
 • 5.2
 • 5.3

Pokaż recenzje od:

5/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Program wycieczki spelnil oczekuwabia. Organizacja wzorowa. Hotele o dobrym standardzie. Praca rezydenta godna pochwał. Dużo czasu wolnego na poznanie świata Tajow. Wszystko dobrze zorganizowane (...) rozwiń
Program wycieczki spelnil oczekuwabia. Organizacja wzorowa. Hotele o dobrym standardzie. Praca rezydenta godna pochwał. Dużo czasu wolnego na poznanie świata Tajow. Wszystko dobrze zorganizowane i zaplanowane.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka mimo problemów bardzo udana, program bogaty w atrakcje. Problemem był fakt , że Itaka nie poinformowała mnie o fakcie , iż zwiedzanie będzie prowadzone wyłącznie w języku (...) rozwiń
Wycieczka mimo problemów bardzo udana, program bogaty w atrakcje. Problemem był fakt , że Itaka nie poinformowała mnie o fakcie , iż zwiedzanie będzie prowadzone wyłącznie w języku angielskim, bez tłumaczenia . Przewodniczka Tajska mówiła w języku angielskim i wykonywała swoje obowiązki należycie, o tyle, mam pretensję do pilota P. Mirka który nie uczestniczył w zwiedzaniu i nie tłumaczył tego co mówiła przewodniczka. Twierdził, że nie ma prawa wchodzić z nami i uczestniczyć w zwiedzaniu bo Mu nie wolno i Go aresztują. Piloci innych grup które spotykaliśmy tłumaczyli swoim uczestnikom. Następnym zgrzytem była wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze. Tak skąpana na łodzi nigdy nie byłam . Łódź którą płynęliśmy , co później stwierdził pilot , z góry wiedział ,że tak będzie pryskać wodą. Pilot oczywiście płynął inną i nie sprawdził w jakich warunkach będzie płynąć grupa. Na szczęście mieliśmy bagaż w autokarze bo musieliśmy przebrać się a i tak przypłaciłam to chorobą. Dla innych była to piękna wycieczka po jeziorze, ja jej tak nie zapamiętam , a szkoda. Hotele na objeździe i na pobycie dobre. W ostatnim dniu pobytu w Bangkoku aby wypełnić lukę do wylotu do Polski, sami tzn, grupa 14 osób zorganizowaliśmy wycieczkę busikiem ( za grosze) pojechaliśmy do Świątyni Świtu Wat Arun i do Muzeum Jima Thomspsona, to był świetny pomysł. To warto zobaczyć!
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka godna polecenia. Warto porównać klimaty Bangkoku i Krabi. Polecam. rozwiń
Wycieczka godna polecenia. Warto porównać klimaty Bangkoku i Krabi. Polecam.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Ciekawy program, akceptowalna jakość hoteli na objeździe, nieakceptowana metoda zwiedzania: polski pilot rzekomo nie ma prawa prowadzić wycieczki podczas zwiedzania i udaje uczestnika, a my (...) rozwiń
Ciekawy program, akceptowalna jakość hoteli na objeździe, nieakceptowana metoda zwiedzania: polski pilot rzekomo nie ma prawa prowadzić wycieczki podczas zwiedzania i udaje uczestnika, a my jesteśmy skazani na lakoniczne opisy tajskich przewodników w trudnym do zrozumienia ze względu na akcent i poziom języku angielskim.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka godna polecenia, ciekawy program pozwalający na poznanie historii Tajlandii oraz rajski wypoczynek, 2 w 1 Spokojnie możemy polecić wszystkim taki rodzaj wypoczynku. rozwiń
Wycieczka godna polecenia, ciekawy program pozwalający na poznanie historii Tajlandii oraz rajski wypoczynek, 2 w 1 Spokojnie możemy polecić wszystkim taki rodzaj wypoczynku.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka ciekawa. Dobór przewodnika /pan Rafał/bardzo dobry. Uwaga: w hotelu w Bangkoku robactwo. Hotel jak najszybciej powinien przeprowadzić dezynsekcję. Pobyt w tym hotelu wpłynął bardzo (...) rozwiń
Wycieczka ciekawa. Dobór przewodnika /pan Rafał/bardzo dobry. Uwaga: w hotelu w Bangkoku robactwo. Hotel jak najszybciej powinien przeprowadzić dezynsekcję. Pobyt w tym hotelu wpłynął bardzo negatywnie na całokształt wycieczki. Hotel w Ao Nang "Bluesotel " bardzo dobry.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka Bambusowe Łodzie Złotego Buddy to na pewno pigułka,która przybliży nam kulturę,przyrodę i codzienne życie Tajów. Da możliwość przejechania od tętniącego życiem nocnego Bangkoku po (...) rozwiń
Wycieczka Bambusowe Łodzie Złotego Buddy to na pewno pigułka,która przybliży nam kulturę,przyrodę i codzienne życie Tajów. Da możliwość przejechania od tętniącego życiem nocnego Bangkoku po spokojne wyspy morza Andamańskiego .
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka super zoorganizowana ,przewodniczka przemiła osoba.Plan wycieczki super.Hotele super rozwiń
Wycieczka super zoorganizowana ,przewodniczka przemiła osoba.Plan wycieczki super.Hotele super
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Od wielu lat nie byłem przekonany co do wycieczek objazdowych, ale ostatni wyjazd zmienił moje spojrzenie całkowicie. Wyjazd był wspaniały, pełen zaskakujących chwil, nie wspomnę już o (...) rozwiń
Od wielu lat nie byłem przekonany co do wycieczek objazdowych, ale ostatni wyjazd zmienił moje spojrzenie całkowicie. Wyjazd był wspaniały, pełen zaskakujących chwil, nie wspomnę już o niezapomnianych krajobrazach. Objazd prawie całego kraju daje możliwość poznania jak żyją jego mieszkańcy, jaka jest kultura kraju i jego zwyczaje. Coś co z pewnością zachwyci każdego bez wyjątku to niewątpliwie przepiękne krajobrazy, szmaragdowe morze i przepiękne plaże i wysepki. Jak najbardziej polecam tego typu wypoczynek i z pewnością skorzystam z takiej formy wypoczynku w przyszłości. Jestem dopiero dwa dni po przyjeździe a już za tym tęsknię.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2020
Wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie. Każdy dzień zagospodarowany wspaniałymi atrakcjami, nie można było się nudzić. Cały pobyt mimo, że bardzo intensywny to nie było to męczące. Każda (...) rozwiń
Wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie. Każdy dzień zagospodarowany wspaniałymi atrakcjami, nie można było się nudzić. Cały pobyt mimo, że bardzo intensywny to nie było to męczące. Każda wycieczka, zwiedzanie było doskonale przygotowane. Hotele w bardzo dobrym standardzie. Na pewno jeszcze nie raz pojadę na wycieczkę z Itaką.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Moja wycieczka była Niesamowita! Tajlandia jest pięknym krajem, do którego na pewno wrócę. Na wycieczce Bambusowe łodzie Złotego Buddy zobaczyliśmy piękne widoki, ciekawe miejsca i usłyszeliśmy (...) rozwiń
Moja wycieczka była Niesamowita! Tajlandia jest pięknym krajem, do którego na pewno wrócę. Na wycieczce Bambusowe łodzie Złotego Buddy zobaczyliśmy piękne widoki, ciekawe miejsca i usłyszeliśmy kawał historii tego kraju. Nie można tutaj pominąć opinii na temat biura podróży. Byłam pod wrażeniem. Itaka świetnie wszystko zorganizowała.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Bardzo dobry program wycieczki, niemęczący. dobra baza hotelowa w czasie objazdówki. Świetny pilot, pełen profesjonalizm- Aleksanda Gibas Sugestie: 1. wydłużenie czasu pobytu na Krabi o jeden (...) rozwiń
Bardzo dobry program wycieczki, niemęczący. dobra baza hotelowa w czasie objazdówki. Świetny pilot, pełen profesjonalizm- Aleksanda Gibas Sugestie: 1. wydłużenie czasu pobytu na Krabi o jeden dzień (nawet kosztem Bangkoku w ostatnim dniu przy 12 dniach) lub wydłużenie o jeden dzień pobytu w Ao Nang; 2. na stałe wpisanie/zakontraktowanie do oferty noclegowej hotelu Bluesotel. Hotel super!!!
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
3/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka udana, ładne miejsca odwiedziliśmy , jedyny minus to problemy przy powrocie do kraju. Cześć grupy musiała wrócić z lotniska do hotelu s powodu późniejszego lotu o którym przewodniczkę (...) rozwiń
Wycieczka udana, ładne miejsca odwiedziliśmy , jedyny minus to problemy przy powrocie do kraju. Cześć grupy musiała wrócić z lotniska do hotelu s powodu późniejszego lotu o którym przewodniczkę nikt nie poinformował . Straciliśmy jeden dzien z tego powodu. Powrót do kraju bez przewodnika.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2020
Wycieczka w 100% spełniła nasze oczekiwania. Świetnie zorganizowana od wyjazdu z Warszawy do powrotu. Pilot Pan Marcin świetny, przewodniczka Nancy cudowna. Tajlandia przepiękna. Zobaczyliśmy (...) rozwiń
Wycieczka w 100% spełniła nasze oczekiwania. Świetnie zorganizowana od wyjazdu z Warszawy do powrotu. Pilot Pan Marcin świetny, przewodniczka Nancy cudowna. Tajlandia przepiękna. Zobaczyliśmy wiele ciekawych i pięknych miejsc. Były dni intensywnego zwiedzania ale też pełne relaksu. Popołudnia wolne, do własnej dyspozycji, lub wycieczki fakultatywne. Polecam.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Całość wycieczki zorganizowana przyzwoicie. Mankamentem były długi, kilkugodzinny czas oczekiwania na samolot w Dubaju i niepotrzebny powrót na koniec wycieczki na dzień do Bangkoku skoro są (...) rozwiń
Całość wycieczki zorganizowana przyzwoicie. Mankamentem były długi, kilkugodzinny czas oczekiwania na samolot w Dubaju i niepotrzebny powrót na koniec wycieczki na dzień do Bangkoku skoro są połączenia lotnicze z Krabi do Polski. Program podróży od zabytków i ciekawych miejsc Bangkoku przez liczne świątynie buddyjskie i parki narodowe dobrana właściwie. Świetnie proporcje przejazdów, zwiedzania i czasu wolnego. Na wszystko był czas, a przejazdy nie były męczące zwłaszcza, że grupa była nieliczna 19 osób i to także przyczyniło się do komfortu i sprawnej organizacji wycieczki. Byłem na kilku objazdach Itaki i to "Bambusowe Łodzie" okazały się pod względem komfortu najlepsze. Ceny na miejscu pozytywne, super potrawy. Warto skorzystać z potraw serwowanych na ulicach, zwłaszcza ryb na grillu. Polecam szczególnie masaże nawet codziennie w licznych salonach ( ceny kilka razy tańsze niż w Polsce), koniecznie kokosy, które ukoją pragnienie w upale. Jedynie warto zabrać olejek do opalania bo ceny na miejscu wysokie. Jakość hoteli mile zaskoczyła. Są baseny, z których można od późnego popołudnia skorzystać, zwłaszcza w położonym na terenie leśnym hotelu przy rzece Kwai - pełen odjazd i hotel Chada w Krabi, w którym miałem wyjście na basen bezpośrednio do wody z tarasu. Tajowie bardzo mili i uczynni. Przewodnik Marcin spełnił swą rolę należycie. Poza wskazanym nielicznymi mankamentami całość rewelacja. Polecam gorąco.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, sam/a grudzień 2019
Wycieczkę mogę polecić każdemu. Ja, kobieta po 50-tce, bez znajomości żadnego języka obcego, porwałam się sama z wyprawą na drugi koniec planety. Nie należy się bać i korzystać z życia, które w (...) rozwiń
Wycieczkę mogę polecić każdemu. Ja, kobieta po 50-tce, bez znajomości żadnego języka obcego, porwałam się sama z wyprawą na drugi koniec planety. Nie należy się bać i korzystać z życia, które w tym regionie świata wygląda zupełnie inaczej. Cudowne krajobrazy na całej trasie wycieczki, możliwość zwiedzania najważniejszych miejsc w Tajlandii. Organizacja wycieczki była taka jaką zawsze bym chciała mieć. Nie musiałam się o nic martwić, bo przewodniczka potrafiła rozwiązać każdy problem. Grupa sama decydowała czy chce w danym miejscu zostać dłużej, czy krócej, co nie było problemem dla organizatorów. Pierwsza część zwiedzania to Bangkok i jego okolice, a druga to przepiękne wybrzeża, plaże i zatoki. Wycieczki fakultatywne w tym rejonie na prawdę godne polecenia. Hotele na objeździe komfortowe, bez żadnych luksusów, czyste i dające chwile wytchnienia od gorąca. Wspomnienia te zostaną ze mną na bardzo długo i bez wątpliwości mogę powiedzieć, że był to najlepszy wyjazd mojego życia.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Za dużo zwiedzania. Ostatni dzień mógł być w Krabi rozwiń
Za dużo zwiedzania. Ostatni dzień mógł być w Krabi
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Bardzo ciekawa ale standard hotelu w Bangkoku ponizej normy - karaluchy w pokojach rozwiń
Bardzo ciekawa ale standard hotelu w Bangkoku ponizej normy - karaluchy w pokojach
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, sam/a grudzień 2019
Rewelacja rozwiń
Rewelacja
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Jestem w pełni usatysfakcjonowana, zadowolona, wypoczęta i opalona po podróży do Tajlandii. rozwiń
Jestem w pełni usatysfakcjonowana, zadowolona, wypoczęta i opalona po podróży do Tajlandii.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2019
Pierwsze spotkanie z Tajlandią - bardzo dobre ciekawe miejsca, umiarkowana intensywność podróży i zwiedzania bardzo dobry przewodnik rozwiń
Pierwsze spotkanie z Tajlandią - bardzo dobre ciekawe miejsca, umiarkowana intensywność podróży i zwiedzania bardzo dobry przewodnik
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
2/6
31-40 lat, sam/a grudzień 2019
Najsłabszym ogniwem wycieczki był pilot. Główne zarzuty; - zbyt często zachowywał się jak uczestnik wycieczki, a nie osoba reprezentująca firmę ITAKA. To Tajscy przewodnicy przywiązywali wagę (...) rozwiń
Najsłabszym ogniwem wycieczki był pilot. Główne zarzuty; - zbyt często zachowywał się jak uczestnik wycieczki, a nie osoba reprezentująca firmę ITAKA. To Tajscy przewodnicy przywiązywali wagę do tego, aby przeliczyć grupę, poczekać na resztę, zadbać o komfort podróżnych. Pan wysługiwał się przewodnikami Tajskimi w czynnościach należących do jego obowiązków - nie udzielenie wszystkich niezbędnych informacji dot. planu dnia m.in jak się ubrać. Pilot nie znał wszystkich wycieczek, miejsc gdzie nas zabierał. Nie potrafił udzielić informacji odnośnie trudności trasy itp. - brak rozszerzonej wiedzy nt. miejsc, które odwiedzaliśmy, podstawowe braki geograficzne (np. Krabi leży nad Oceanem Indyjskim - ciekawe- chyba mamy inne mapy). Uważam, że wszyscy uczestnicy wycieczki powinni od Itaki dostać dobry przewodnik po Tajlandii. Osobiście nie dowiedziałam się wiele o miejscach, które odwiedziłam. Itaka nie poinformowała mnie o fakcie, że wycieczki będą prowadzone w język angielskim, i nie będą tłumaczone. O ile przewodnicy Tajscy byli zdecydowanie bardziej pomocni i wykonywali swoje obowiązki należycie, o tyle, nie byli zrozumiani przez polską grupę, mówili często sami do siebie. Przewodnik podkreślił, że jest tylko pilotem więc nie ma obowiązku opowiadania o miejscach, które odwiedzamy. Pilot poopowiadał trochę o historii kraju, powtarzając się wielokrotnie. Pilota nie było słuchać w autobusie, mówił często sam do siebie, od niechcenia, niewyraźnie i często bez składnie. Zdanie wypowiedziane przez pilota, iż w sumie to turystyka go nie interesuje podsumowuje wszystko w niniejszym temacie - duży egocentryzm pilota, brak podstaw dobrego zachowania (łagodne nazwanie), a przy tym brak umiejętności zauważenia swoich niedoskonałości i próby przerzucania winny na innych uczestników świadczy o dużym braku profesjonalizmu
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
4 199pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 8 398 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter