phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • Żagiel Itaki
 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • Koh Tapoo zwana wyspą Jamesa Bonda

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKLOWW

6 699PLN
Dorośli: 2 śniadania So 20.03 – Nd 04.04.21
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKLOWW
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI (trasa: ok. 240 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN (trasa: ok. 80 km)
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii - KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg. 11.-

13. DZIEŃ. KRABI
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek na plaży. Nocleg.

14. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

15. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

16. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

13 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 6 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 13 śniadań • przelot: Polska-Tajlandia-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kapiel ze słoniami: ok 45 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
 8. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu ZIMA 20/21): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

5.2 /6
94% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

​Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Sanktuarium słoni Elephant Haven • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym). W 2020 r. wycieczka otrzymała ŻAGIEL ITAKI za atrakcyjny program.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI (trasa: ok. 240 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN (trasa: ok. 80 km)
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii - KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg. 11.-
13. DZIEŃ. KRABI
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek na plaży. Nocleg.
14. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
15. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
16. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 13 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 6 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 13 śniadań • przelot: Polska-Tajlandia-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy i przelot wewnętrzny Krabi-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kapiel ze słoniami: ok 45 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
 8. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu ZIMA 20/21): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Opinie klientów (33)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
94%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.2
 • 5.2
 • 4.4
 • 5.2
 • 5.3

Pokaż recenzje od:

6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Super wycieczka, super przygoda rozwiń
Super wycieczka, super przygoda
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka zorganizowana bardzo ciekawie. Program nie jest męczący. W hotelu codziennie się jest w okolicach 15-16 i ma się czas wolny. Można samemu coś zorganizować lub odprężyć się w hotelu. (...) rozwiń
Wycieczka zorganizowana bardzo ciekawie. Program nie jest męczący. W hotelu codziennie się jest w okolicach 15-16 i ma się czas wolny. Można samemu coś zorganizować lub odprężyć się w hotelu. Hotele na objeździe są całkiem fajne. Najgorszy to pierwszy w Bangkoku Hotel Bangkok Palace (bardzo głośna klimatyzacja i słabe śniadania - ale jest czysto no i praktycznie w centrum Bangkoku, to duży plus). Ostatni hotel Marokat Chumphow to tragedia, brudno w pokoju karalochy, na pościeli robaki małe, śniadania tragiczne, woda w basenie żółta, strach nogę zamoczyć. Mida Resort drugi na objeździe hotel jest najlepszy, pyszne śniadania, przeuroczo w buszu nad rzeką położony, fajna restauracja przy rzece. I przedostatni HUA HIN Grand Plaza, również bardzo fajny, blisko oceanu, czysto, z ładnym widokiem na ocen. Śniadania również dobre. Autokar sprawny, czysty i fajny. Wycieczka fajnie dobra, zwiedza się zarówno zabytki w postaci świątyń, ale nie brakuje również przyrody, która jednak jest najwięcej, co dla mnie to duży plus wycieczki. Przewodnik lokalny bardzo fajna Pani, mocno zaangażowana w wycieczkę, dużo przekazuje informacji o kraju, jego zwyczajach i kulturze. Duży plus. Generalnie wycieczka bardzo udana. Grupa licząca 32 osoby. Polecam tą wycieczkę każdemu, kto chce sporo zobaczyć i mieć też możliwość samemu zorganizować sobie czas. SUPER.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
3/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka objazdowa + 6 dni wypoczynku to bardzo dobre połączenie. Program jest ciekawy i różnorodny. Jest kilka niedociągnięć, tj. w kilku najciekawszych miejscach powinno być nieco więcej (...) rozwiń
Wycieczka objazdowa + 6 dni wypoczynku to bardzo dobre połączenie. Program jest ciekawy i różnorodny. Jest kilka niedociągnięć, tj. w kilku najciekawszych miejscach powinno być nieco więcej czasu na zwiedzanie. Dwa przykłady - zwiedzanie Bangkoku, pałacu i świątyń - program kończy się o 14:30 i we wszystkich miejscach byliśmy dosłownie chwilę. Jest jasno do 18:30, dlaczego w każdym z miejsc nie było dodatkowo 30 minut? Czy to taki problem by zakończyć program o 16:30? Rozumiem, że pilot, przewodnik i kierowca chcą szybko zakończyć dzień pracy ale my jesteśmy na wakacjach! Przykład nr 2 - zwiedzanie altany w jaskini Phrayanakorn, przy pięknej plaży na zatoce Tajlandzkiej. Program zakończony o 13:00 i przejazd (2h) do hotelu w nieciekawej dzielnicy. Dlaczego nie skorzystamy z plaży przez cały dzień tylko spędzamy pół dnia w mieście, w którym poza jedzeniem i piciem nie ma co robić? Droga Itako - poprawcie program! Z "niezłego" możecie zrobić "bardzo dobry"! Reszta opisana w punktach poniżej.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, sam/a luty 2020
Uważam, że wycieczka była udana choć miałbym parę zastrzeżeń jak np: - wycieczka w wiosce słoni oraz tak zwane tratwy to mocny niewypał. Osobiście wolał bym poświęcić ten czas na spędzenie w (...) rozwiń
Uważam, że wycieczka była udana choć miałbym parę zastrzeżeń jak np: - wycieczka w wiosce słoni oraz tak zwane tratwy to mocny niewypał. Osobiście wolał bym poświęcić ten czas na spędzenie w rezerwacie przyrody który był tego samego dnia. Mało tego gdyby ta wizyta miała jeszcze na celu jakiś posiłek to ok ale była to kompletna strata czasu i można by było go wykorzysać zupełnie inaczej. Plus do tego rozumiem, że słoń to nie pies czy koń i krzyku czy bata się nie boi ale tłuczenie go młotkiem po głowie i to nie tą grubszą stroną żeliwa to przesada, w szczególności że przyjeżdżają tam europejczycy którzy nie pojmują postępowania i obycia ze słoniem. - Płace za napiwki powinno być wykonywane przez wczasowiczów a nie przez opiekuna. Jeżeli jest to wymagane to opiekun powinien to ogłosić a wydać powinni wczasowicze, no chyba że nie chcą się w to bawić to dopiero wtedy powinna być opcja przekazania i dystrybucji napiwków przez opiekuna. Przynajmniej było by wiadomo dla kogo konkretnie one idą. - Odnośnie dnia w Bangkoku i zwiedzanie świątyń z buddami to może dało by radę je jakoś rozłożyć w czasie bo była stracona gonitwa i zamieszanie. Oraz w świątyni że szmaragdowym buddą może dało by radę rozbić dużą grupę na mniejsze tak po 7 8 osób i przydzielić im lokalnego przewodnika bo jest tam dużo do zwiedzania i opowiadania ale ciężko to wykonać w dużej grupie ze względu na pośpiech oraz zdolności językowe jej uczestników. Wiąże się to z nieco większą logistyką ale to tylko jeden dzień i to w dodatku parę godzin, czyli ok 2. Nie jest to lot na księżyc a lokalny przewodnik mógłby to ogarnąć w międzyczasie.
 • 4
 • 4
 • 2
 • 5
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka była dobrze przygotowana pod kątem logistycznym (sposób przemieszczania, częstotliwość zwiedzania obiektów), przewodnikiem ze względów przepisów obowiązujących w Tajlandii była Tajka, (...) rozwiń
Wycieczka była dobrze przygotowana pod kątem logistycznym (sposób przemieszczania, częstotliwość zwiedzania obiektów), przewodnikiem ze względów przepisów obowiązujących w Tajlandii była Tajka, która oprowadzała nas po wszystkich atrakcjach turystycznych odwiedzanych w Tajlandii niestety nie potrafiła ona w sposób ciekawy i zrozumiały przedstawić informację o obiektach co spowodowało, że miejsca ta praktycznie kolokwialnie zaliczyliśmy a nie zapoznaliśmy się z ich historią, samodzielnie podczepialiśmy się pod inne grupy wycieczkowe, których przewodnicy opowiadali ciekawostki nt. miejsc. Standard pokoi hotelowych nie budził większych zastrzeżeń. Hotel w Bangkoku położony w nieciekawej dzielnicy z dala od wszelkich zabytków, śniadania monotonne i niezbyt smaczne. Hotel w Krabi Holiday Inn Express chyba najlepszy z oferowanych w wycieczce bez opcji dopłaty ale też jak na Tajlandie nic szczególnego. Najgorszym punktem wycieczki była wizyta w wiosce słoni, które są przykute do ziemi w 40 stopniowym upale kajdanami nie mogąc się praktycznie ruszać. Ich opiekunowie bez przerwy je dźgają specjalnie zrobionymi w tym celu ostrymi siekierkami, które robią im rany na głowie co wygląda przerażająco i jest szczególnie okrutne. Uważam, że ten punkt programu powinien być zakazany a Biuro w Itace powinno je zastąpić wizytą w Sanktuarium Słoni, które wykupuje te biedne zwierzęta z takich właśnie wiosek. Dodatkowo uważam, że obligatoryjnie wymagana opłata 300 dolarów/osoba za obowiązkowe wycieczki i transport, których cena nie przekracza de facto 400 zł/osoba oraz napiwki, które powinny być regulowane przez klientów indywidualnie a ich cena od osoby wynosi 50 dolarów pobierana na miejscu w Bangkoku przez rezydenta wycieczki powinny być zawarte w cenie wycieczki. Wycieczki fakultatywne bardzo drogie podczas gdy indywidualnie można je sobie wykupić podczas pobytu bezpośrednio u organizatora za mniej niż połowę ceny oferowanej przez Biuro. Finalnie uważam, że wycieczka w opcji last jest dobrym pomysłem i alternatywą dla samodzielnego wyjazdu przy założeniu rezygnacji z wioski dla Słoni i wliczenia opłat za obowiązkowe punkty programu w cenę wycieczki plus rezygnacji z opłaty za napiwki 50 dol/osoba, które można uiszczać indywidualnie.
 • 4
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wspaniała wycieczka, bogaty i interesujący program. Warto brać udział w wycieczkach fakultatywnych, które dopełniają program podstawowy. rozwiń
Wspaniała wycieczka, bogaty i interesujący program. Warto brać udział w wycieczkach fakultatywnych, które dopełniają program podstawowy.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania. Zachłysnęliśmy się Tajlandia i jeszcze tam wrócimy. rozwiń
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania. Zachłysnęliśmy się Tajlandia i jeszcze tam wrócimy.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
obowiązkowe napiwki pobrane z góry przez pilota 5$/dzień od każdego czyli od dzieci też rozwiń
obowiązkowe napiwki pobrane z góry przez pilota 5$/dzień od każdego czyli od dzieci też
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
 • 3
zwiń
5/6
31-40 lat, ze znajomymi luty 2020
Wycieczka dobrze zorganizowana. Program bardzo fajny tylko nigdzie nie jest napisane,że przewodnik Polski nigdzie nie może się odzywać . Więc jest to zaskoczenie i duży minus. Tak samo (...) rozwiń
Wycieczka dobrze zorganizowana. Program bardzo fajny tylko nigdzie nie jest napisane,że przewodnik Polski nigdzie nie może się odzywać . Więc jest to zaskoczenie i duży minus. Tak samo pobieranie opłaty po 5$ od osoby to wyciąganie pieniędzy. Od kiedy płaci się w czasie wypoczynku takie pieniądze za sprzątanie pokoju za osobę. Na objazdówce tłumaczą,że to za wnoszenie i wynoszenie walizek a na odpoczynku to nie wiadomo tak naprawdę za co. Jak na Tajlandię jest to bardzo duża kwota.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka fajna,ale do paru rzeczy bym się przyczepił. Nie rozumiem dlaczego musiałem uiścić opłatę 5 dolarów/dzień w czasie wypoczynku skoro napiwki płaciłem z własnej kieszeni.Przygotowanie (...) rozwiń
Wycieczka fajna,ale do paru rzeczy bym się przyczepił. Nie rozumiem dlaczego musiałem uiścić opłatę 5 dolarów/dzień w czasie wypoczynku skoro napiwki płaciłem z własnej kieszeni.Przygotowanie pani rezydenki do pracy też pozostawiało wiele do życzenia.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną luty 2020
ŚWIETNA IMPREZA rozwiń
ŚWIETNA IMPREZA
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z rodziną luty 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Bambusowe lodzie Zlotego Buddy rozwiń
Bambusowe lodzie Zlotego Buddy
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka bardzo mi się podobała, zwiedziliśmy wiele miejsc. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy,że tak wiele, dopóki nie zaczęliśmy układać zdjęć w albumach po powrocie! Duże wrażenie robi letnia (...) rozwiń
Wycieczka bardzo mi się podobała, zwiedziliśmy wiele miejsc. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy,że tak wiele, dopóki nie zaczęliśmy układać zdjęć w albumach po powrocie! Duże wrażenie robi letnia rezydencja króla Bang Pa-in, w której znajdziemy budowle inspirowane architekturą całego świata (m.in Chiny, Europa). To chyba jedyne miejsce, gdzie zwykły z zewnątrz kościół okazuje się być..świątynią buddyjską. Wszystkie aktywności podczas pobytu w Kanchanaburri pozwalają się rozluźnić i przeżyć przygodę: spływ na bambusowych łodziach, mocząc stopy to chwila relaksu i błogiego nic nierobienia, natomiast obcowanie ze słoniami w Chang Wanpo dostarcza niesamowitych przeżyć. Dawna stolica Tajlandii, Ayutthaya wprowadza w refleksję i zachwyt nad tym , co było. Po drodze oczywiście obowiązkowe zdjęcie na moście na rzecze Kwai. Podobno pociąg tamtędy przejeżdża tylko 4x dziennie. My mieliśmy to szczęście! Takich cudów natury, jak wodospady Erawan,czy jezioro Cheow Larn w Parku Khao Sok trudno opisać.. Zdecydowanie warto, podczas wizyty w Erawan wysilić się na wejśie na 7 piętro wodospadów. Wita cię tu nawet tabliczka, że.. "jesteś zwycięzcą"! ;) W drodze na dół koniecznie należy zażyć kąpieli w jednym z przepięknie turkusowych jeziorek. Jeśli ktoś uważa, że wejście 400 metrów pod górkę, to pikuś, to koniecznie musi zaliczyć altanę w Phrayanakorn! Jeśli ktoś nie ma siły, może pozostać na plaży, ale.. będzie żałował ;) Skalne schody, litry potu, 3 przystanki i..widzimy cud świata. Wielka jaskinia, w której stoi mała altana, oświetlona słońcem wpadającym przez "świetlik" w skałach. A wokół skaczą małpki. Ciężko się nie zakochać w tym miejscu. Oczywiście nie zapominajmy też o Bangkoku! To miasto żyje 24h, nie śpi, nie cichnie. Z jednej strony wieżowce, których nie powstydziłby się nawet Dubaj, z drugiej strony garkuchnie na kółkach i domki na palach.. W Bangkoku zderzają się dwa oblicza życia i aż czasu brak, by to wszystko odkrywać.. Po intensywnej objazdówce dotraliśmy do Ao Nang, które jest idealną bazą na odpoczynek! Na miejscu jest wszystko, co niezbędne do cieszenia się wakacjami. 3 plaże dostepne z lądu, niedaleko 2 kolejne, na kóre płynie się 10min łódką, a także możliwość popłynięcia na okoliczne wyspy. Woda cieplutko, pod wodą kolorowe rybki i resztki rafy (która niestety została zniszczona przez Tsunami). O jedzenie w Tajlandii nie ma się co martwić - na każdym kroku budka, wózek, stragan lub restauracje. Zachęcam patrzeć, gdzie jedzą lokali i iść tam. Poznacie wtedy autentyczne smaki i będzie to szansa nawiązać nowe znajomości..łamanym angielskim wspartym mową ciała ;) Dużo można by pisać.. Lepiej już się pakuj i rezerwuj swoją wycieczkę! ps. Busy na objazdówce, hotele po drodze, wybrane loty- nie można do niczego się przyczepić. Jest komfortowo. W skrócie: żal było po powrocie, bo w Taj doznań krocie, wszystko kolorowe, nieznane, tajemnicze, nowe. Kawałek raju na ziemi, to fakt. Cudnie odkrywać było ten świat.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka bardzo bogata jeśli chodzi o plan zwiedzania. rozwiń
Wycieczka bardzo bogata jeśli chodzi o plan zwiedzania.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Cudowna, profesjonalnie zorganizowana przygoda. Rewelacyjnie dobrany plan imprezy. Wspaniały przewodnik i opiekun wycieczki. rozwiń
Cudowna, profesjonalnie zorganizowana przygoda. Rewelacyjnie dobrany plan imprezy. Wspaniały przewodnik i opiekun wycieczki.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2020
Wycieczka fajna! rozwiń
Wycieczka fajna!
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, sam/a styczeń 2020
Wycieczka bardzo interesująca. Pozwala poznać sztandarowe miejsca Tajlandii. Różnorodność miejsc od świątyń poprzez parki narodowe z cudownymi widokami. Spotkania z kulturą, tradycją , florą (...) rozwiń
Wycieczka bardzo interesująca. Pozwala poznać sztandarowe miejsca Tajlandii. Różnorodność miejsc od świątyń poprzez parki narodowe z cudownymi widokami. Spotkania z kulturą, tradycją , florą i fauną oraz. Początek to pobyt w Bangkoku (hotel ekonomiczny ale w świetnym miejscu). Na przejazdach hotele lepsze i bardziej ciekawe. Szczególny hotel z niesamowitym klimatem na 2 noce. Żal było wyjeżdżać. W każdym hotelu mini bar, wifi i wystarczajace śniadania. Dobra organizacja, każda minuta zaplanowana. Wszystko na czas. Wycieczka średnio męcząca jednak miło po niej odpocząć 6 dni. Przelot wygodny duże samoloty Emirates. Autokar również wygodny. Dziwna sprawa, że przelot z Kranu do Bangkoku nie jest wliczony w cenę. Trzeba dopłacić. I konieczna kwota napiwków zbierana przez pilota na wstępie. Dodatkowe wycieczki i atrakcje płatne...W zależności od upodobań...
 • 6
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka bardzo udana. Polecam. rozwiń
Wycieczka bardzo udana. Polecam.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Przelot liniami emirat-es bardzo dobry. Wygodne fotele miła obsługa,pożywienie ok,kocyk poduszeczka,ekran przy każdym fotelu ( polskie filmy) Program wycieczki bogaty , nie w biegu,był czas na (...) rozwiń
Przelot liniami emirat-es bardzo dobry. Wygodne fotele miła obsługa,pożywienie ok,kocyk poduszeczka,ekran przy każdym fotelu ( polskie filmy) Program wycieczki bogaty , nie w biegu,był czas na zwiedzanie odpowiednio dobrany do potrzeb grupy. Hotele w miarę dobre, czyste w niektórych brak suszarki do włosów. Woda kawa i herbata oraz czajnik w pokojach.Ciepła woda w każdym z hoteli. Sniadania byle jakie, słaby wybór,monotonne, brak jedzenia europejskiego. Podróż choć daleka warta zobaczenia ,zupełnie inny świat. Tajowie bardzo sympatyczni pomocni ! Ogólna organizacja wycieczki dobra. Rezydentka Ada bardzo sympatyczna i bardzo pomocna ! Polecam wyjazd do Tajlandii doznania niezapomniane!
 • 6
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
To moja pierwsza podróż do Azji, świetna propozycja żeby rozsmakować się w tej egzotycznej kulturze, szansa na spotkanie z inna dla nas religia, niesamowicie piękna i bogata kultura, dzika, (...) rozwiń
To moja pierwsza podróż do Azji, świetna propozycja żeby rozsmakować się w tej egzotycznej kulturze, szansa na spotkanie z inna dla nas religia, niesamowicie piękna i bogata kultura, dzika, monumentalna przyroda i orientalna kuchnia...i długo można by tak wymieniać. Wycieczka optymalnie skomponowana, po trochu z każdej dziedziny, bardzo dobra organizacja, przemili i profesjonalnie przewodnicy. Niedługie i przez to niemęczące przejazdy i wielkie pozytywne zaskoczenie co do standardu hoteli w których nocowaliśmy, gdzie gwiazda wyjazdu był romantyczny, przepiękny, kameralny hotel nad rzeka w dżungli ... po prostu bajka.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana. Pilot pani Kinga profesjonalnie przygotowana do prowadzenia wycieczki. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane. Wystawiam ocenę bardzo dobrą, (...) rozwiń
Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana. Pilot pani Kinga profesjonalnie przygotowana do prowadzenia wycieczki. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane. Wystawiam ocenę bardzo dobrą, ale nie celującą ponieważ nie zaoferowano nic dodatkowego co mogłoby mnie miło zaskoczyć. Od takiej drogiej i dalekiej wycieczki oczekiwałam bardziej urozmaiconego planu, większej liczby atrakcji, miejsc i ciekawych rzeczy do zobaczenia. Program zwiedzania kończyliśmy ok. godziny 16-tej, a do wieczora można było zobaczyć jeszcze wiele różnych miejsc.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
6 699pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 13 398 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter