phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Bambusowe łodzie Złotego Buddy (12 dni)

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • Koh Tapoo zwana wyspą Jamesa Bonda
 • relaks na cudownych plażach Krabi

Bambusowe łodzie Złotego Buddy (12 dni) Kod: BKKLHKW

5 170PLN
Dorośli: 2 śniadania Śr 10.11 – Nd 21.11.21
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy (12 dni)

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: BKKLHKW
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wylot do Bangkoku.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, gdzie znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – PHETCHABURI – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości PHETCHABURI. Pałac został wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV). Jest położony na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie, nocleg.

9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko na Phuket. Wylot do Polski.

12. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

9 noclegów w hotelach***: 2 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi ; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań • przeloty: Polska-Bangkok, Phuket-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 175 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kąpiel w rzece ze słoniami: ok. 40 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

5.5 /6
100% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Rzeka Kwai • Sanktuarium słoni Elephant Haven • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Phetchaburi • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi
Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 1200 km.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wylot do Bangkoku.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, gdzie znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN – P.N. ERAWAN
Śniadanie. Wizyta w SANKTUARIUM SŁONI ELEPHANT HAVEN w Kanchanaburi, gdzie zobaczyć można jak zachowują się te przepiękne zwierzęta w naturalnym środowisku, nakarmić je oraz poznać wiele ciekawych faktów na ich temat. Dla chętnych kąpiel w rzece ze słoniami (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd w kierunku Parku Narodowego Erawan, postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – PHETCHABURI – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości PHETCHABURI. Pałac został wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV). Jest położony na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie, nocleg.
9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko na Phuket. Wylot do Polski.
12. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 9 noclegów w hotelach***: 2 w Bangkoku, 2 w okolicy rzeki Kwai, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi ; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań • przeloty: Polska-Bangkok, Phuket-Polska • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 175 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; kąpiel w rzece ze słoniami: ok. 40 USD.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Opinie klientów (17)

Ocena ogólna

5.5/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
100%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.5
 • 5.6
 • 4.5
 • 5.4
 • 5.3

Pokaż recenzje od:

4/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2020
Uważam, że wycieczka bardzo ciekawa, Tajlandia jest wspaniałym krajem. Mimo tego że jest już dość wysoko rozwinięta cywilizacyjnie, dalej egzotyka tego kraju jest dla nas czymś wspaniałym. (...) rozwiń
Uważam, że wycieczka bardzo ciekawa, Tajlandia jest wspaniałym krajem. Mimo tego że jest już dość wysoko rozwinięta cywilizacyjnie, dalej egzotyka tego kraju jest dla nas czymś wspaniałym. Wycieczka "Bambusowe łodzie..." jest programem dość krótkim, więc oczywiście nie jesteśmy w stanie zwiedzić wszystkiego co byśmy w Tajlandii chcieli zobaczyć. Jest programem typowo rekreacyjnym, którym można spokojnie polecić jako rodzinny. Zwiedzanie nie było w żadnym momencie wymagające fizycznie, program nie był specjalnie przepełniony. Pierwsze dni w Bangkoku oceniamy niestety dość słabo. O ile zwiedzanie pałacu królów, świątyni Buddy było niesamowite, o tyle uważamy że miasto ma o wiele więcej do pokazania. Tętniące życiem ulice, wieczorne targi, pyszne uliczne jedzenie, które dla polaków jest w bardzo przystępnej cenie. My natomiast niestety zostaliśmy skuszeni wyjściem za olbrzymią na tamte realia kwotę 50$ na Bayoke Sky Tower - rzekomo niesamowity budynek, z pięknym widokiem i przepyszną restauracją, w której poczujemy smaki Bangkoku w najlepszym wydaniu. Cóż - wieżowiec z lat 90, mocno już nadgryziony zębem czasu, z restauracją z tych samych lat 90, na której był szwedzki stół kojarzący nam się z jedzeniem z podrzędnego hotelu 2*... Zostaliśmy jeszcze na tej wycieczce wywiezieni na targ nocny Khao San, miejsce niesamowite, pełne życia na którym to moglibyśmy spędzić sporo czasu, wracając np. tuk-tukami do hotelu. Niestety tak też się nie wydarzyło, mieliśmy dosłownie 30min żeby przebiec się po targu bo czekał na nas transport do hotelu... Uważamy że program wycieczki po Bangkoku jest po prostu przestarzały i nie oddaje wspaniałego klimatu tego miasta. Drugiego dnia byliśmy w pałacu królów, licznych świątyniach - są to miejsca "must see" w bangkoku, niestety nie można było tam usłyszeć polskiego przewodnika - podobno takie prawo tajlandii, także kto nie zna angielskiego nic na tej wycieczce się niestety nie dowie. Następnie zostaliśmy zabrani na fakultatywną wycieczkę łodziami po rzece Chao Praya za jedyne 20$ od sztuki. Uważamy niestety, że ceny fakultatywnych wycieczek są totalnie nieadekwatne do ich prawdziwych kosztów. Pływaliśmy zwykłą taksówką wodną, w którą weszła cała wycieczka, więc w zasadzie za uzbierane kilkaset dolarów to właściciel łodzi mógłby nas po swoich stawkach obwozić przez kilka dni. Wycieczka trwała ok godziny. Nie była ona zła, niemniej jednak była to wycieczka fakultatywna w środku normalnego dnia zwiedzania - nie wieczorny dodatek dla chętnych, tylko wyciąganie dodatkowej kasy ze strony Itaki, za coś co oczywiście powinno być normalnie w programie wycieczki za darmo. Przeciez to oczywiste żę cała wycieczka musiała popłynąć, ale zawsze można skasować turystów na dodatkowe pieniądze... Wieczorem byliśmy na pokazie transwestytów, kosztującym bagatela kolejne 50$. Show dość ciekawe, ale ludzie - na prawdę to jest bardzo biedny kraj, nie bierzcie wycieczek fakultatywnych za 50$ z Itaką, bo każda ta wycieczka po powrocie do hotelu wychodziła nam nosem. Koszty każdej tej atrakcji oceniamy na co najwyżej połowe zażądanej od nas kwoty od osoby. Dalsza część wycieczki to objazdówka - miejsca są dość ciekawe, chociaż uważam, że wiele z tych miejsc nie było wartych poświęcania cennego czasu na tak krótkim zwiedzaniu kraju, np. pałac bang pain - pałac wzorowany na łazienkach królewskich w Warszawie. Naprawdę ? Itako - łazienki królewskie mam w Polsce, czy nie jesteście w stanie znaleźć czegoś co zbliżyło by mnie jako turystę do nieznanych mi tajlandzkich klimatycznych miejsc, wspaniałych zabytków, niesamowitej przyrody, czy chociażby pozostałości po licznych wojnach tamtego rejonu świata? Całe zwiedzanie można podsumować kilkoma fajnymi miejscami - park narodowy ze siedmioma wodospadami, ayutayah, most na rzece kwai, pływanie motorówką po wyspach w parku Amphoe Ban Ta Khun, karmienie słoni, hotel w dżungli w kanchanaburi. Podczas podróży na południe z Bangkoku w kierunku Krabi mieszkaliśmy praktycznie codziennie w innych hotelach. Część z nich była na zbliżonym 3* poziomie (naprawdę bez żadnych fajerwerków), niestety były też hotele straszne, które uważam że Itaka nie powinna mieć w swojej wycieczce za takie pieniądze. Absolutnie najgorszym hotelem był hotel w Chumphon - miejsce które miało pewnie z 50 lat, i pewnie wtedy miało swoje 3 gwiazdki. Hotel brudny, śmierdzący, pokoje wyposażone tragicznie, brak gniazdka,, brak oświetlenia w pokoju, brak lampki nocnej, stara zagrzybiała klimatyzacja, drzwi do łazienki na wysokości 170, przez co kilka razy nabiliśmy sobie guzy w nocy. Ogólnie masakra. Kolejnym mocno słabym hotelem był Hua Hin. Hotel również śmierdzący o niskim standardzie. Dla odmiany byliśmy też w jednym godnym polecenia hotelu w dżungli w Kanchanaburi. Ostatnia część wycieczki to pobyt w Krabi. Typowo turystyczne miejsce, z pełną dostępnością różnorodnego jedzenia, począwszy od ulicznych przekąsek za kilka złotych, po dobrej klasy restauracje, bardzo ładną plażą i oczywiście gorącą wodą w morzu. Mieszkaliśmy w podstawowym hotelu bez dopłat, który był na dośc dobrym poziomie. Z wycieczek fakultatywnych polecamy wycieczkę na wyspy Phi Phi za ok 250zł od osoby - w tej cenie dostajemy naprawdę cały dzień pływania super motorówką po najbardziej znanych wyspach, wycieczkę na 4 wyspy - nie byliśmy tam ale z rozmów z innymi uczestnikami slyszeliśmy że było świetnie. My w tym czasie byliśmy na wyspie Jamesa Bonda - totalnie przereklamowane miejsce za które płaciliśmy praktycznie tyle samo co za Phi Phi, a dostaliśmy wycieczkę połowę krótszą i jeszcze kilkukrotnie słabszą od Phi Phi. Wyspa z filmu z Jamesem Bondem to mała wysepka z milionem turystów robiących sobie zdjęcie ze znanymi z filmu widoczkiem. Jeszcze na koniec słowo o naszej przewodniczce Pani Ani - osoba "z jajami", która przejechała chyba cały świat wzdłuż i wszerz dziesięć razy, mająca doświadczenie jak wziąć w ryzy wycieczkę i jak opanować tajskich przewodników. Brakło mi trochę tylko więcej sprzedanej wiedzy od Pani przewodnik. Jadąc kilka godzin w autokarze liczyłem na to że Pani Ania opowie nam troche więcej historii i ciekawostek z Tajlandii. Zapytana który program wycieczki w Azji jest według niej najciekawszy odpowiedziała że "Bambusowe łodzie..." są chyba jej ulubione. Ogólnie wnioski z wycieczki nasuwają się same: jak sobie człowiek sam nie zorganizuje wszysktiego to nigdy nie będzie tak zadowolony jak mógłby być...
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Super, najlepsze wakacje :) Super pilota , bardzo dobra organizacja. Polecam wszystkim podróż do Tajlandii . Program bogaty. Koniecznie z pobytem aby trochę odpocząć . Naprawdę warto, rozwiń
Super, najlepsze wakacje :) Super pilota , bardzo dobra organizacja. Polecam wszystkim podróż do Tajlandii . Program bogaty. Koniecznie z pobytem aby trochę odpocząć . Naprawdę warto,
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczak bardzo ciekawa, różnorodna, wpaniała Przewodniczka rozwiń
Wycieczak bardzo ciekawa, różnorodna, wpaniała Przewodniczka
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka bardzo udana. Program interesujący pod warunkiem, że korzysta się z wszystkich proponowanych opcjonalnych ale dodatkowo płatnych atrakcji. Powoduje to, że rzeczywisty koszt wycieczki (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana. Program interesujący pod warunkiem, że korzysta się z wszystkich proponowanych opcjonalnych ale dodatkowo płatnych atrakcji. Powoduje to, że rzeczywisty koszt wycieczki jest o 50% wyższy. Mimo to bardzo polecam! Jakość hoteli na trasie jest zadowalająca. Hotel i pobyt w Krabi nie daje możliwości zaplanowanego. wypoczynku z uwagi na hałaśliwy charakter miejscowości i lokalizacji hotelu. Niestety opcja wyboru innego nie była dla mnie dostępna lub jej nie dostrzegłem. „Ucieczka” w opcjonalne wycieczki pomogła nam przetrwać. Pilot wycieczki - jeden z najlepszych z jakim do tej pory miałem przyjemność. W autokarze było dostępne dość wydajnie WiFi co jest znakomitym pomysłem. Reszta zgodnie z opisem wycieczki na stronie Itaki.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana (mysle ze to bardzo duza zasluga przewodniczki Ani). Wszystkie punkty zrealizowane, program bardzo dobrze ulozony (jedynym minusem bylo Hua Hin, w ogole do (...) rozwiń
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana (mysle ze to bardzo duza zasluga przewodniczki Ani). Wszystkie punkty zrealizowane, program bardzo dobrze ulozony (jedynym minusem bylo Hua Hin, w ogole do tego miasta nie powinnismy jechac, najgorszy hotel, od tak nocleg po drodze w tym popoludnie stracone...), hotele bardzo ok (procz hotelu w Hua Hin). Ogolnie caly wyjazd oceniam bardzo dobrze, duzo zobaczylismy, wiele sie dowiedzielismy o Tajlandii i Azji, niezapomnine widoki, pyszne jedzenie, swietna zabawa.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną luty 2020
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2020
Wycieczka marzen świetnie ułożony plan wycieczki,bogaty-dużo zwiedzania ale nie byłaby taka wspaniała bez cudownej przewodniczki Ani.Polecam gorąco rozwiń
Wycieczka marzen świetnie ułożony plan wycieczki,bogaty-dużo zwiedzania ale nie byłaby taka wspaniała bez cudownej przewodniczki Ani.Polecam gorąco
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką luty 2020
Gdyby nie kilka szczegółów byłaby dobra rozwiń
Gdyby nie kilka szczegółów byłaby dobra
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2020
Kolejna udana wycieczka z Itaką! Cudowne miejsca, świetny program i pilot Rafał. Jego wiedza o Tajlandii imponująca, a osobowość sprawiła, ze grupa mimo różnic wiekowych szybko się zintegrowała. (...) rozwiń
Kolejna udana wycieczka z Itaką! Cudowne miejsca, świetny program i pilot Rafał. Jego wiedza o Tajlandii imponująca, a osobowość sprawiła, ze grupa mimo różnic wiekowych szybko się zintegrowała. Dziękuję pilotowi za ten piękny czas, za jego zaangażowanie oraz zachęcanie poprzez swoje opowiadania do odwiedzania innych części Azji. Cały program zrealizowany zgodnie z opisem, hotele dobre, wszystkie czyste z obfitym śniadaniem. Wycieczka nie jest męcząca, długą trasę przejazdu rekompensują parki naturalne. Polecam.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Polecam, Pilot przeszedł wszelkie oczekiwania, świetnie organizował wycieczki jak i zwiedzanie. Program godny polecenia, można dużo zobaczyć, a jednocześnie nie umęczyć się bieganiem... rozwiń
Polecam, Pilot przeszedł wszelkie oczekiwania, świetnie organizował wycieczki jak i zwiedzanie. Program godny polecenia, można dużo zobaczyć, a jednocześnie nie umęczyć się bieganiem...
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, o nic nie trzeba się było troszczyć. Dobra opieka dwóch przewodników: polskiego i lokalnego. Standard hoteli bardzo dobry. Przelot dobrze pomyślany. (...) rozwiń
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, o nic nie trzeba się było troszczyć. Dobra opieka dwóch przewodników: polskiego i lokalnego. Standard hoteli bardzo dobry. Przelot dobrze pomyślany. Jedyna uwaga dotyczy zwiedzania Bankogu: za dużo czasu wolnego. Moim zdaniem więcej miejsc powinno być objęte wspólnym zwiedzaniem.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2020
Wycieczka rewelacyjna. Program odzwierciedla różne "odsłony" Tajlandii. Poza poznaniem kultury i religii można delektować się niezapomnianymi krajobrazami w Parkach Narodowych, widziane także (...) rozwiń
Wycieczka rewelacyjna. Program odzwierciedla różne "odsłony" Tajlandii. Poza poznaniem kultury i religii można delektować się niezapomnianymi krajobrazami w Parkach Narodowych, widziane także z perspektywy łódek. Kraj jest tak bogaty w niezwykłe miejsca, że nawet mając możliwość wypoczynku na Krabi korzystaliśmy z wycieczek. Jedzenie wyśmienite (także w hotelach). Opcja samych śniadań jest bardzo dobra, ponieważ można popróbować prawdziwych tajskich dań na mieście czy targach ulicznych -wiele jest nocnych. Podobało mi się także, że nareszcie nie było opcji jazdy na słoniach na rzecz kąpieli ze słoniem (naprawdę polecam). I wielkie ukłony i podziękowania dla naszego genialnego pilota Rafała Brennera za wielką pasję jaką jest Jego praca, ogromną wiedzę jaką ma i którą chętnie się dzielił i wielką otwartość wobec nas.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi grudzień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Wyjazd bardzo udany, bogaty program wycieczki, sprawna organizacja i transfery, wysoki komfort podróży oraz dobry standard hoteli, pilot sympatyczny i pomocny. Jedyna uwaga to krótki czas (...) rozwiń
Wyjazd bardzo udany, bogaty program wycieczki, sprawna organizacja i transfery, wysoki komfort podróży oraz dobry standard hoteli, pilot sympatyczny i pomocny. Jedyna uwaga to krótki czas poświęcony na wycieczki/ zwiedzanie, który spokojnie mógłby zostać wydłużony kosztem popołudniowego pobytu w hotelu.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi listopad 2019
NAJLEPSZA WYCIECZKA OBJAZDOWA PO TAJLANDII rozwiń
NAJLEPSZA WYCIECZKA OBJAZDOWA PO TAJLANDII
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2019
Bardzo fajna. rozwiń
Bardzo fajna.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy (12 dni)

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
5 170pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 10 340 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter