phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >Bambusowe łodzie Złotego Buddy i Koh Samui

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • wypoczynek na plażach Koh Samui
 • Morski Park Narodowy Anthong z Wyspą Śpiącej Królewny (Ua Talup)
 • rejs na Koh Tao
 • noclegi w hotelach z basenami i dostępem do internetu

Bambusowe łodzie Złotego Buddy i Koh Samui Kod: BKKLOWK

5 399PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 23.02 – Pt 06.03.20 (13 dni)
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy i Koh Samui

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: BKKLOWK
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy – najważniejszego sanktuarium religijnego kraju oraz Pałacu Królewskiego – historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na pocz. XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Zwiedzanie letniej rezydencji królewskiej Vimanmek, największej na świecie budowli wykonanej z drewna tekowego. Następnie Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia drag queen – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA - KANCHANABURI - RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK - HUA HIN - PETCHABURI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w PETCHABURI. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. KOH SAMUI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani, przeprawa katamaranem na wyspę KOH SAMUI (z zawinięciem do promów na wyspie Koh Tao i Koh Phangan po drodze). Po przybyciu na wyspę Koh Samui przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ. MORSKI P.N. ANTHONG
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyjazd do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. W parku Anthong można zobaczyć m.in. wysepkę nazywaną "Wyspą Śpiącej Królewny" (Ua Talup). Czas wolny na wysepce. Wejście na punkt widokowy położony ok. 400 m n.p.m. Można stąd podziwiać kilkanaście z 42 wysp wchodzących w skład parku Anthong. Obiad w lokalnej restauracji. Postój przy jeziorze pochodzenia wulkanicznego Talay Nai. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. KOH SAMUI
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): półdniowe zwiedzanie najciekawszych miejsc na wyspie: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne "Dziadek i Babcia", świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez miejscowych mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy "Wielkim Buddzie" – słynnym posągu Buddy znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Czas wolny, nocleg.

11. DZIEŃ. KOH TAO
Śniadanie. Czas wolny – plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na KOH TAO – wyspę ok. 70 km na północ od Koh Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snorkelingu. Okoliczne wody obfitują w niezwykłe bogactwo fauny morskiej i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snorkeling. Na wyspie Koh Tao obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny na plażowanie na jednej ze śnieżnobiałych plaż Koh Tao. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 na Koh Samui; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa • przejazd autokarem • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Koh Samui opieka anglojęzycznego rezydenta oraz opieka telefoniczna pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny: Koh Samui-Bangkok, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 360 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne w zakładce "Wycieczki lokalne".
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 6. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.

Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

​Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Petchaburi • Park Narodowy Sam Roi Yod  • Koh Samui • Morski Park Narodowy Anthong • Koh Tao

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Anthong z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach rajskiej wyspy Koh Samui. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy – najważniejszego sanktuarium religijnego kraju oraz Pałacu Królewskiego – historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na pocz. XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Zwiedzanie letniej rezydencji królewskiej Vimanmek, największej na świecie budowli wykonanej z drewna tekowego. Następnie Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia drag queen – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA - KANCHANABURI - RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK - HUA HIN - PETCHABURI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w PETCHABURI. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. KOH SAMUI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani, przeprawa katamaranem na wyspę KOH SAMUI (z zawinięciem do promów na wyspie Koh Tao i Koh Phangan po drodze). Po przybyciu na wyspę Koh Samui przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.
9. DZIEŃ. MORSKI P.N. ANTHONG
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyjazd do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. W parku Anthong można zobaczyć m.in. wysepkę nazywaną "Wyspą Śpiącej Królewny" (Ua Talup). Czas wolny na wysepce. Wejście na punkt widokowy położony ok. 400 m n.p.m. Można stąd podziwiać kilkanaście z 42 wysp wchodzących w skład parku Anthong. Obiad w lokalnej restauracji. Postój przy jeziorze pochodzenia wulkanicznego Talay Nai. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. KOH SAMUI
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): półdniowe zwiedzanie najciekawszych miejsc na wyspie: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne "Dziadek i Babcia", świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez miejscowych mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy "Wielkim Buddzie" – słynnym posągu Buddy znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Czas wolny, nocleg.
11. DZIEŃ. KOH TAO
Śniadanie. Czas wolny – plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na KOH TAO – wyspę ok. 70 km na północ od Koh Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snorkelingu. Okoliczne wody obfitują w niezwykłe bogactwo fauny morskiej i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snorkeling. Na wyspie Koh Tao obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny na plażowanie na jednej ze śnieżnobiałych plaż Koh Tao. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Wylot do Polski.
13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 na Koh Samui; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa • przejazd autokarem • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Koh Samui opieka anglojęzycznego rezydenta oraz opieka telefoniczna pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny: Koh Samui-Bangkok, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 360 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne w zakładce "Wycieczki lokalne".
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 6. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 19/20): bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.
 8. Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
Opis hotelu

Hotel Al’s Laemson Resort Tajlandia \ Koh Samui

POŁOŻENIE: na wyspie Koh Samui, ok. 1,5 km od centrum CHAWENG ze sklepami i barami; ok. 5 km od lotniska na Koh Samui; bus hotelowy do Chaweng (ok. 350 THB/os./1 strona).

PLAŻA: Chaweng, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki; duże przypływy i odpływy oceanu.

HOTEL: zadbany, zbudowany w 2001 r., odnowiony w 2012 r., 80 parterowych willi, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja Don & Sam Laemson przy plaży – dania w formie bufetu lub á la carte, kuchnia międzynarodowa i tajska, owoce morza, dostępne dania wegetariańskie, bar przy basenie; room-service, informacja turystyczna, supermarket; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: punkt internetowy, lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia; występują różnice poziomów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², zadbany, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafrok, kapcie), telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, 2 butelki wody/pokój/dzień, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; taras (stolik i krzesełka), widok na ogród.

SPORT I ROZRYWKA: basen infinity, słodka woda, ok. 120 m², gł. 1,6 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

KONTAKT: 0066/77914750,

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

Położenie na mapie

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy i Koh Samui

WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wczasy
zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
5 399pln
Łączna kwota 10 798 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter