phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Mingalabar – witaj w Birmie!

Atuty oferty

 • dwa kraje: Tajlandia i Birma
 • najpiękniejsze świątynie Bangkoku i Birmy
 • rejs po Jeziorze Inle
 • bliskie spotkania z lokalną społecznością

Mingalabar – witaj w Birmie! Kod: BKKTABI

Trasa
PLN
Itaka
Tajlandia / Birma

Mingalabar – witaj w Birmie!

Kod: BKKTABI
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju i Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, gdzie znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowymi szlakami komunikacyjnymi dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. RANGUN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko poranny przelot do Rangun. RANGUN, znany również jako Yangon, dawna stolica Birmy, jest największym miastem i najważniejszym ośrodkiem handlowym kraju. Jego kolonialna przeszłość i dziedzictwo religijne sprawiają, że jest to jedno z najbardziej fascynujących i autentycznych miejsc w całej południowo-wschodniej Azji. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer ulicami tętniącymi życiem, pełnymi straganów, ulicznych garkuchni, zapachów i kolorów dalekiej Azji, do pagody Sule. Wizyta w pagodzie Shwedagon – jednej z najbardziej rozpoznawalnych budowli kraju. Wewnątrz ponad 100-metrowej stupy przechowywany jest włos Buddy Gotamy. Od wschodniej bramy kompleksu świątynnego aż do podstawy świątyni, ciągną się stoiska oferujące przedmioty religijne związane z buddyzmem takie jak mnisie szaty, miski na jałmużnę, ofiary i kadzidła. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. BAGAN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, przelot do BAGAN. Zakwaterowanie w hotelu. Miasto położone na brzegiem rzeki Irrawady rozkwitało od XI do XIII w. To w tym okresie monarchowie budowali masywne stupy i pagody, z których wiele zachowało się do dziś. Przejazd do położonej na wzgórzu, świątyni Ananda - jednej z najsłynniejszych świątyń Bagan. Wzniesienie stanowi doskonały punkt widokowy, z którego można podziwiać położone na równinach liczne pagody i świątynie. Późnym popołudniem przejazd nad rzekę. Spokojny rejs drewnianą łodzią. Z pokładu można obserwować zachód słońca nad rzeką oraz codzienne życie rybaków i mieszkańców nadrzecznych wiosek. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. GÓRA POPA – BAGAN
Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Wyjazd na wschód słońca na GÓRĘ POPA – wygasły wulkan, na którego szczycie znajduje się klasztor znany jako Dom Duchów. Wejście po 777 stopniach na szczyt, skąd roztacza się malowniczy widok na okolicę i balony latające o świcie nad pagodami. Powrót do hotelu. Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącego z XI w. zespołu świątyń, porównywanego do Angkoru w Kambodży. Wizyta w słynnej Pagodzie Shwezigon, zbudowanej przez króla Anawrahta na początku XI w. Spacer po Bagan, wizyta na rynku, gdzie warto kupić pamiątki, lokalne wyroby i artykuły spożywcze. Przejazd na prowincję, do rozrzuconych pośród świątyń wiosek: Myinkaba i Minnanthu, gdzie zobaczyć można codzienne życie rzemieślników trudniących się wyrobem przedmiotów z laki i drewna. Przejazd do klasztoru Kyat Kan Cave, który jest ważnym dla Birmańczyków miejscem medytacji. Na koniec zwiedzanie świętej stupy zwaną Birmańskim Kamieniem z Rosetty, gdzie znajdują się inskrypcje z XII w. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. MINZONTAUNG WILDLIFE SANCTUARY
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd z Bagan do Mandalay. Droga wiedzie przez malowniczą prowincję i tereny rolnicze pośród plantacji prosa, sezamu, bawełny, kukurydzy i ryżu. Wizyta w MINZONTAUNG WILDLIFE SANCTUARY – rezerwacie żółwia birmańskiego. Wolontariusze i strażnicy prowadzą program edukacyjny, który ma na celu ochronę tego endemicznego gatunku żyjącego w podzwrotnikowych regionach Birmy. Postój w wioskach Shwe Pyi Tha i Myingyan, spotkanie z lokalną społecznością. Dalsza podróż wzdłuż wschodniego brzegu Irrawaddy aż do Mandalay. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. MANDALAY – AMARAPURA
Śniadanie. Przejazd na wzgórze Mandalay skąd roztacza się widok na miasto oraz pokryte poranną mgłą wzgórza Shan. Zwiedzanie MANDALAY. Z ponad 700 stupami i świątyniami jest głównym ośrodkiem religijnym kraju. Zwiedzanie wybranych, najważniejszych świątyń: Mahamuni, gdzie według wierzeń pozłacany posąg Buddy został odlany jeszcze za życia Gotamy, klasztor Shwe Nandaw i pagoda Kuthodaw, gdzie zgromadzono 729 tabliczek opisujących zasady buddyzmu. Przejazd do dawnej stolicy AMARAPURA. Spacer po miasteczku, w którym znajduje się jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Birmie – most tekowy U Bein o długości ponad kilometra, łączący brzegi jeziora Taung Tha Man. Powrót do hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. SAGAING – INWA
Śniadanie. Wizyta w dawnych stolicach Birmy: Sagaing i Inwa. Malownicze SAGAING jest uważane przez mieszkańców za duchowe centrum kraju. Znajduje się tutaj prawie 100 świątyń medytacyjnych, które zamieszkuje ok. 3000 mnichów. Spacer pośród najpiękniejszych pagód, wizyta na lokalnym targu oraz u rzemieślników wyrabiających charakterystyczne dzbany na wodę. Przeprawa łodzią przez rzekę, następnie przejazd tradycyjnymi powozami konnymi do INWY. Największą atrakcją miasteczka jest drewniany klasztor Bagaya wsparty na 267 tekowych palach. Wykonaną z drewna tekowego salę modlitewną zdobią rzeźbione motywy pawi i lotosów. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. JEZIORO INLE
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Nyaung Shwe, nad JEZIOREM INLE (ok. 8 godz.). Podróż przez tereny rolnicze, miasteczka i wsie daje niepowtarzalną okazję do obserwacji autentycznego, surowego życia codziennego w Birmie. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek, nocleg.

11. DZIEŃ. JEZIORO INLE
Śniadanie. Zwiedzanie słynnej pagody Phaung Daw Oo, gdzie znajduje się pięć świętych wizerunków Buddy, pokrytych złotem. Wizyta w Nga Phe Chaung – drewnianym klasztorze zbudowanym na palach pod koniec lat 50. XIX w. Rejs łodzią po Inle – jednym z największych jezior Azji Południowo-Wschodniej. W czasie wycieczki można podziwiać krajobraz z pływającymi ogrodami, farmami i wioskami na wodzie. Wizyta w sanktuarium Indein – kompleks składa się z setek małych stup, porośniętych mchem i rozrzuconych pośród zieleni. Jest to bez wątpienia jedno z najbardziej niesamowitych i magicznych miejsc nad brzegiem jeziora. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ. HEHO – RANGUN
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot z Heho do RANGUN. Po południu wizyta na tętniącym życiem targu Scott Market, który jest rajem dla miłośników sztuki i rzemiosła birmańskiego. Wieczorem przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 2 w Bangkoku, 1 w Rangun, 2 w Bagan, 3 w Mandalay, 2 w okolicy Jeziora Inle; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przeloty: Warszawa-Bangkok, Rangun-Warszawa; przeloty wewnętrzne: Rangun-Bagan; Heho-Rangun • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny Bangkok-Rangun, lokalni przewodnicy: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień.
 2. Wizy: Tajlandia: nie są wymagane przy wyjazdach turystycznych do 30 dni; Birma (Mjanma): są wymagane, wizę można uzyskać za pośrednictwem B.P. ITAKA lub online, poprzez elektroniczny system wizowy eVisa https: evisa.moip.gov.mm/; lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce „Informacje praktyczne”. Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 14 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 300 PLN.
 3. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky – ok. 50 USD, wycieczka po kanałach Bangkoku – ok. 20 USD, Asiatique Riverfront i Calypso – ok. 50 USD, Wschód słońca na górze Popa – ok. 15 USD.
 4. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego anglojęzycznego pilota.
 5. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu: Zima 20/21): bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

5.0 /6
100% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Dobre wyżywienie
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Położenie na mapie Trasa

​Bangkok • Rangun • Bagan • Góra Popa ​• Bagan • Minzontaung Wildlife Sanctuary • Mandalay • Amarapura • Sagaing • Inwa • Jezioro Inle • Heho • Rangun

Niezwykła podróż łącząca dwa fascynujące orientalną egzotyką kraje: Tajlandię i Birmę. Wyprawę rozpoczyna spotkanie z Miastem Aniołów – Bangkokiem. Wspaniałe zabytki, przeszłość i tradycja spleciona z nowoczesnym stylem życia. Ciągle jeszcze tajemnicza Birma (obecnie Myanmar), pełna kontrastów i paradoksów, fascynuje wspaniałymi świątyniami i egzotyką krajobrazu. W programie najciekawsze zabytki, pełne barw i zapachów bazary, spotkania z codziennym życiem, niepowtarzalne krajobrazy, a także takie atrakcje jak rejs po jeziorze i przejazd bryczką konną. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1700 km.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju i Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, gdzie znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowymi szlakami komunikacyjnymi dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. RANGUN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko poranny przelot do Rangun. RANGUN, znany również jako Yangon, dawna stolica Birmy, jest największym miastem i najważniejszym ośrodkiem handlowym kraju. Jego kolonialna przeszłość i dziedzictwo religijne sprawiają, że jest to jedno z najbardziej fascynujących i autentycznych miejsc w całej południowo-wschodniej Azji. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer ulicami tętniącymi życiem, pełnymi straganów, ulicznych garkuchni, zapachów i kolorów dalekiej Azji, do pagody Sule. Wizyta w pagodzie Shwedagon – jednej z najbardziej rozpoznawalnych budowli kraju. Wewnątrz ponad 100-metrowej stupy przechowywany jest włos Buddy Gotamy. Od wschodniej bramy kompleksu świątynnego aż do podstawy świątyni, ciągną się stoiska oferujące przedmioty religijne związane z buddyzmem takie jak mnisie szaty, miski na jałmużnę, ofiary i kadzidła. Powrót do hotelu, nocleg.
5. DZIEŃ. BAGAN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, przelot do BAGAN. Zakwaterowanie w hotelu. Miasto położone na brzegiem rzeki Irrawady rozkwitało od XI do XIII w. To w tym okresie monarchowie budowali masywne stupy i pagody, z których wiele zachowało się do dziś. Przejazd do położonej na wzgórzu, świątyni Ananda - jednej z najsłynniejszych świątyń Bagan. Wzniesienie stanowi doskonały punkt widokowy, z którego można podziwiać położone na równinach liczne pagody i świątynie. Późnym popołudniem przejazd nad rzekę. Spokojny rejs drewnianą łodzią. Z pokładu można obserwować zachód słońca nad rzeką oraz codzienne życie rybaków i mieszkańców nadrzecznych wiosek. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. GÓRA POPA – BAGAN
Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Wyjazd na wschód słońca na GÓRĘ POPA – wygasły wulkan, na którego szczycie znajduje się klasztor znany jako Dom Duchów. Wejście po 777 stopniach na szczyt, skąd roztacza się malowniczy widok na okolicę i balony latające o świcie nad pagodami. Powrót do hotelu. Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącego z XI w. zespołu świątyń, porównywanego do Angkoru w Kambodży. Wizyta w słynnej Pagodzie Shwezigon, zbudowanej przez króla Anawrahta na początku XI w. Spacer po Bagan, wizyta na rynku, gdzie warto kupić pamiątki, lokalne wyroby i artykuły spożywcze. Przejazd na prowincję, do rozrzuconych pośród świątyń wiosek: Myinkaba i Minnanthu, gdzie zobaczyć można codzienne życie rzemieślników trudniących się wyrobem przedmiotów z laki i drewna. Przejazd do klasztoru Kyat Kan Cave, który jest ważnym dla Birmańczyków miejscem medytacji. Na koniec zwiedzanie świętej stupy zwaną Birmańskim Kamieniem z Rosetty, gdzie znajdują się inskrypcje z XII w. Powrót do hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. MINZONTAUNG WILDLIFE SANCTUARY
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd z Bagan do Mandalay. Droga wiedzie przez malowniczą prowincję i tereny rolnicze pośród plantacji prosa, sezamu, bawełny, kukurydzy i ryżu. Wizyta w MINZONTAUNG WILDLIFE SANCTUARY – rezerwacie żółwia birmańskiego. Wolontariusze i strażnicy prowadzą program edukacyjny, który ma na celu ochronę tego endemicznego gatunku żyjącego w podzwrotnikowych regionach Birmy. Postój w wioskach Shwe Pyi Tha i Myingyan, spotkanie z lokalną społecznością. Dalsza podróż wzdłuż wschodniego brzegu Irrawaddy aż do Mandalay. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. MANDALAY – AMARAPURA
Śniadanie. Przejazd na wzgórze Mandalay skąd roztacza się widok na miasto oraz pokryte poranną mgłą wzgórza Shan. Zwiedzanie MANDALAY. Z ponad 700 stupami i świątyniami jest głównym ośrodkiem religijnym kraju. Zwiedzanie wybranych, najważniejszych świątyń: Mahamuni, gdzie według wierzeń pozłacany posąg Buddy został odlany jeszcze za życia Gotamy, klasztor Shwe Nandaw i pagoda Kuthodaw, gdzie zgromadzono 729 tabliczek opisujących zasady buddyzmu. Przejazd do dawnej stolicy AMARAPURA. Spacer po miasteczku, w którym znajduje się jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Birmie – most tekowy U Bein o długości ponad kilometra, łączący brzegi jeziora Taung Tha Man. Powrót do hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. SAGAING – INWA
Śniadanie. Wizyta w dawnych stolicach Birmy: Sagaing i Inwa. Malownicze SAGAING jest uważane przez mieszkańców za duchowe centrum kraju. Znajduje się tutaj prawie 100 świątyń medytacyjnych, które zamieszkuje ok. 3000 mnichów. Spacer pośród najpiękniejszych pagód, wizyta na lokalnym targu oraz u rzemieślników wyrabiających charakterystyczne dzbany na wodę. Przeprawa łodzią przez rzekę, następnie przejazd tradycyjnymi powozami konnymi do INWY. Największą atrakcją miasteczka jest drewniany klasztor Bagaya wsparty na 267 tekowych palach. Wykonaną z drewna tekowego salę modlitewną zdobią rzeźbione motywy pawi i lotosów. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. JEZIORO INLE
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Nyaung Shwe, nad JEZIOREM INLE (ok. 8 godz.). Podróż przez tereny rolnicze, miasteczka i wsie daje niepowtarzalną okazję do obserwacji autentycznego, surowego życia codziennego w Birmie. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek, nocleg.
11. DZIEŃ. JEZIORO INLE
Śniadanie. Zwiedzanie słynnej pagody Phaung Daw Oo, gdzie znajduje się pięć świętych wizerunków Buddy, pokrytych złotem. Wizyta w Nga Phe Chaung – drewnianym klasztorze zbudowanym na palach pod koniec lat 50. XIX w. Rejs łodzią po Inle – jednym z największych jezior Azji Południowo-Wschodniej. W czasie wycieczki można podziwiać krajobraz z pływającymi ogrodami, farmami i wioskami na wodzie. Wizyta w sanktuarium Indein – kompleks składa się z setek małych stup, porośniętych mchem i rozrzuconych pośród zieleni. Jest to bez wątpienia jedno z najbardziej niesamowitych i magicznych miejsc nad brzegiem jeziora. Powrót do hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ. HEHO – RANGUN
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot z Heho do RANGUN. Po południu wizyta na tętniącym życiem targu Scott Market, który jest rajem dla miłośników sztuki i rzemiosła birmańskiego. Wieczorem przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.
13. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 2 w Bangkoku, 1 w Rangun, 2 w Bagan, 3 w Mandalay, 2 w okolicy Jeziora Inle; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przeloty: Warszawa-Bangkok, Rangun-Warszawa; przeloty wewnętrzne: Rangun-Bagan; Heho-Rangun • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, przelot wewnętrzny Bangkok-Rangun, lokalni przewodnicy: ok. 250 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień.
 2. Wizy: Tajlandia: nie są wymagane przy wyjazdach turystycznych do 30 dni; Birma (Mjanma): są wymagane, wizę można uzyskać za pośrednictwem B.P. ITAKA lub online, poprzez elektroniczny system wizowy eVisa https: evisa.moip.gov.mm/; lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce „Informacje praktyczne”. Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 14 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 300 PLN.
 3. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky – ok. 50 USD, wycieczka po kanałach Bangkoku – ok. 20 USD, Asiatique Riverfront i Calypso – ok. 50 USD, Wschód słońca na górze Popa – ok. 15 USD.
 4. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego anglojęzycznego pilota.
 5. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu: Zima 20/21): bagaż główny – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.
Opinie klientów (1)

Ocena ogólna

5.0/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Dobre wyżywienie
 • Komfort podróży
100%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.0
 • 5.0
 • 5.0
 • 4.0
 • 3.0

Pokaż recenzje od:

5/6
50+ lat, sam/a listopad 2019
Destynacja nowa I bardzo ciekawa. Wspaniale widoki I mieszkancy typowi dla Azji. Stosunkowo krotki czas odkad Birma jest otwarta na turystyke powoduje, ze nie musielismy uczestniczyc w czasami (...) rozwiń
Destynacja nowa I bardzo ciekawa. Wspaniale widoki I mieszkancy typowi dla Azji. Stosunkowo krotki czas odkad Birma jest otwarta na turystyke powoduje, ze nie musielismy uczestniczyc w czasami zbyt wielu "sponsorowanych" przez miejscowego organizatora spotkan w miejscowych sklepach I warsztatach - nylon akurat tyle aby zobaczyc to co trzeba. Okolice Stan Szan nad jeziorem niepowtarzalne....
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
zwiń

Aktualnie brak ofert

 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter