Tajlandia

  Podróż do krainy uśmiechu

  5.1
  5.1
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Termin potwierdzony
  ZIMA 24/25

  Przedłuż swój pobyt

  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Bangkok • Ayutthaya • Lopburi • Sakae Krang • Phitsanulok • Sukhothai • Si Satchanalai • Chiang Mai • Mae Tang • Kok • Chiang Rai • Złoty Trójkąt • Mekong

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, jednym z najwyższych budynków Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Złotego Buddy, przejazd przez chińską dzielnicę. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący 46 m. Zwiedzanie Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium religijnym kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała księżniczka Katia. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  ayutthaya – lopburi – sakae krang – phitsanulok (trasa: ok. 410 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd z Bangkoku. Przejazd do historycznej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie przejazd do Świątyni Trzech Strzał w mieście LOPBURI, położonej na tzw. „wzgórzu małp”. Przejazd do miejscowości Uthai Thani. Rejs drewnianą łodzią po rzece SAKAE KRANG. Jest to jedno z nielicznych już miejsc w Tajlandii, w którym zachowały się domy budowane na tratwach przycumowanych do brzegu rzeki. Okazja do „podejrzenia” tradycyjnego stylu życia Tajów, który bezpowrotnie odchodzi do przeszłości. Na pokładzie łodzi serwowane będą świeże owoce, przekąski, kawa i herbata. Przejazd do PHITSANULOK. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  5. dzień.

  sukhothai – si satchanalai – chiang mai (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie jednej z najważniejszych świątyń Tajlandii – Wat Phra Mahathat. Do świątyni przybywają licznie pielgrzymi z całego kraju, aby oddać cześć posągowi Buddy. Przejazd do prowincji Sukhothai. Zwiedzanie SUKHOTHAI, stolicy pierwszego królestwa Syjamu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: park archeologiczny, gdzie znajdują się ruiny pałacu królewskiego, liczne świątynie oraz XIII-wieczne posągi Buddy. Zwiedzanie parku historycznego SI SATCHANALAI, położonego nad brzegiem rzeki Yom. W XIV i XV w. było to miasto satelickie Sukhothai, słynące z produkcji wyrobów ceramicznych. Do dzisiaj zachowały się tu ruiny licznych świątyń oraz murów obronnych. Po południu transfer do CHIANG MAI – stolicy północnej Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na spacer po największym nocnym targu w północnej Tajlandii. Nocleg.

   

  6. dzień.

  chiang mai – mae tang (trasa: ok. 110 km)

  Śniadanie. Wizyta w sanktuarium słoni. Te wspaniałe zwierzęta żyją tu w naturalnych warunkach, a odwiedzający mogą je nakarmić i obserwować z bliska. Godzinny spływ na tratwach bambusowych po malowniczej rzece MAE TANG. Po południu zwiedzanie najpiękniejszej świątyni północnej Tajlandii, celu pielgrzymek buddystów z całego kraju - Wat Phra That Doi Suthep. Świątynia położona jest na szczycie wzgórza, ok. 1200 m n.p.m., skąd roztacza się piękny widok na Chiang Mai i okolice. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  kok – chiang rai (trasa: ok. 220 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. W północnej Tajlandii żyje obecnie kilka grup etnicznych, będących potomkami emigrantów z Chin, Laosu, Birmy i Tybetu. Poszczególne plemiona różnią się między sobą strojem, zwyczajami, religią i językiem. Przejazd do wioski Thatai (wieś plemienia Lahu). Godzinny rejs łodziami motorowymi po górskiej rzece KOK do wioski plemienia Karen. Przejazd samochodami typu pick-up do wioski Yao oraz wizyta w wiosce plemienia Akha. Postój przy wodospadzie Huay Mae Sai. Po południu przejazd do miejscowości CHIANG RAI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  8. dzień.

  chiang rai - złoty trójkąt – mekong (trasa: ok. 130 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w pobliże Chiang Rai do Białej Świątyni. Zwiedzanie Wat Rong Khun zwanej Białą Świątynią, która stanowi przykład sztuki współczesnej i jest jednym ze współczesnych symboli Tajlandii. Architektura budowli dla wielu osób jest bardzo kontrowersyjna. Budowa rozpoczęła się w 1997 r. i trwa nadal, co roku powstają nowe elementy. Następnie przejazd do współczesnej świątyni Wat Rong Suea Ten, której nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza tańczącego tygrysa. Budowla została ukończona w 2016 r. Ze względu na intensywnie niebieski kolor fasady i wnętrza przez wszystkich jest nazywana niebieską świątynią. Przejazd do słynnego ZŁOTEGO TRÓJKĄTA – miejsca, w którym spotykają się granice Birmy, Laosu i Tajlandii. Zwiedzanie Muzeum Opium. Wycieczka łodzią motorową po rzece MEKONG z godzinnym pobytem na terytorium Laosu. Po południu przejazd na lotnisko w Chiang Rai. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg w Bangkoku.

   

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu. Dla terminu 18.12.2024: Śniadanie. Czas wolny w Bangkoku do zagospodarowania we własnym zakresie. Nocleg.

  10. dzień. (dla terminu 18.12.2024)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w Phitsanulok, 2 w Chiang Mai, 1 w Chiang Rai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami;
 • dla terminu 18.12.2024: 8 noclegów: 4 w Bangkoku, 1 w Phitsanulok, 2 w Chiang Mai, 1 w Chiang Rai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań; w terminie 18.12.2024 8 śniadań
 • przelot: Polska-Tajlandia-Polska
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Cena nie obejmuje

 • Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, wynajem łodzi i przelot wewnętrzny: Chiang Rai-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 6 USD/dzień/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne:
  • rejs w Bangkoku: ok. 20 USD
  • kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky: ok. 55 USD
  • Asiatique i Calypso: ok. 50 USD

  Uwagi

  • W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
  • Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu zima 23/24): bagaż rejestrowany – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Śniadania

  Kod oferty: BKKKRAI

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.816 opinii
  8 299 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -23%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 499 zł /os.

  Tajlandia - Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  Tajlandia
  Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  5.3244 opinii
  6 519 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 499 zł /os. -23%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  5.0140 opinii
  8 569 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 379 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 399 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 559 zł /os.

  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Z Bangkoku nad Mekong
  Tajlandia
  Z Bangkoku nad Mekong
  4.57 opinii
  7 869 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 799 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 869 zł /os.

  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Azja Extra
  Tajlandia
  Azja Extra
  9 329 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Tajlandia

  Podróż do krainy uśmiechu

  5.1
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  Bangkok • Ayutthaya • Lopburi • Sakae Krang • Phitsanulok • Sukhothai • Si Satchanalai • Chiang Mai • Mae Tang • Kok • Chiang Rai • Złoty Trójkąt • Mekong

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, jednym z najwyższych budynków Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Złotego Buddy, przejazd przez chińską dzielnicę. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący 46 m. Zwiedzanie Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium religijnym kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała księżniczka Katia. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  ayutthaya – lopburi – sakae krang – phitsanulok (trasa: ok. 410 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd z Bangkoku. Przejazd do historycznej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie przejazd do Świątyni Trzech Strzał w mieście LOPBURI, położonej na tzw. „wzgórzu małp”. Przejazd do miejscowości Uthai Thani. Rejs drewnianą łodzią po rzece SAKAE KRANG. Jest to jedno z nielicznych już miejsc w Tajlandii, w którym zachowały się domy budowane na tratwach przycumowanych do brzegu rzeki. Okazja do „podejrzenia” tradycyjnego stylu życia Tajów, który bezpowrotnie odchodzi do przeszłości. Na pokładzie łodzi serwowane będą świeże owoce, przekąski, kawa i herbata. Przejazd do PHITSANULOK. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  5. dzień.

  sukhothai – si satchanalai – chiang mai (trasa: ok. 370 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie jednej z najważniejszych świątyń Tajlandii – Wat Phra Mahathat. Do świątyni przybywają licznie pielgrzymi z całego kraju, aby oddać cześć posągowi Buddy. Przejazd do prowincji Sukhothai. Zwiedzanie SUKHOTHAI, stolicy pierwszego królestwa Syjamu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: park archeologiczny, gdzie znajdują się ruiny pałacu królewskiego, liczne świątynie oraz XIII-wieczne posągi Buddy. Zwiedzanie parku historycznego SI SATCHANALAI, położonego nad brzegiem rzeki Yom. W XIV i XV w. było to miasto satelickie Sukhothai, słynące z produkcji wyrobów ceramicznych. Do dzisiaj zachowały się tu ruiny licznych świątyń oraz murów obronnych. Po południu transfer do CHIANG MAI – stolicy północnej Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na spacer po największym nocnym targu w północnej Tajlandii. Nocleg.

   

  6. dzień.

  chiang mai – mae tang (trasa: ok. 110 km)

  Śniadanie. Wizyta w sanktuarium słoni. Te wspaniałe zwierzęta żyją tu w naturalnych warunkach, a odwiedzający mogą je nakarmić i obserwować z bliska. Godzinny spływ na tratwach bambusowych po malowniczej rzece MAE TANG. Po południu zwiedzanie najpiękniejszej świątyni północnej Tajlandii, celu pielgrzymek buddystów z całego kraju - Wat Phra That Doi Suthep. Świątynia położona jest na szczycie wzgórza, ok. 1200 m n.p.m., skąd roztacza się piękny widok na Chiang Mai i okolice. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  kok – chiang rai (trasa: ok. 220 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. W północnej Tajlandii żyje obecnie kilka grup etnicznych, będących potomkami emigrantów z Chin, Laosu, Birmy i Tybetu. Poszczególne plemiona różnią się między sobą strojem, zwyczajami, religią i językiem. Przejazd do wioski Thatai (wieś plemienia Lahu). Godzinny rejs łodziami motorowymi po górskiej rzece KOK do wioski plemienia Karen. Przejazd samochodami typu pick-up do wioski Yao oraz wizyta w wiosce plemienia Akha. Postój przy wodospadzie Huay Mae Sai. Po południu przejazd do miejscowości CHIANG RAI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  8. dzień.

  chiang rai - złoty trójkąt – mekong (trasa: ok. 130 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w pobliże Chiang Rai do Białej Świątyni. Zwiedzanie Wat Rong Khun zwanej Białą Świątynią, która stanowi przykład sztuki współczesnej i jest jednym ze współczesnych symboli Tajlandii. Architektura budowli dla wielu osób jest bardzo kontrowersyjna. Budowa rozpoczęła się w 1997 r. i trwa nadal, co roku powstają nowe elementy. Następnie przejazd do współczesnej świątyni Wat Rong Suea Ten, której nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza tańczącego tygrysa. Budowla została ukończona w 2016 r. Ze względu na intensywnie niebieski kolor fasady i wnętrza przez wszystkich jest nazywana niebieską świątynią. Przejazd do słynnego ZŁOTEGO TRÓJKĄTA – miejsca, w którym spotykają się granice Birmy, Laosu i Tajlandii. Zwiedzanie Muzeum Opium. Wycieczka łodzią motorową po rzece MEKONG z godzinnym pobytem na terytorium Laosu. Po południu przejazd na lotnisko w Chiang Rai. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg w Bangkoku.

   

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu. Dla terminu 18.12.2024: Śniadanie. Czas wolny w Bangkoku do zagospodarowania we własnym zakresie. Nocleg.

  10. dzień. (dla terminu 18.12.2024)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu.

  Przedłuż swoje wakacje

  Bluphere Select Pattaya
  11.12 - 18.12.2024 (8 dni)
  Pokój superior 2 os.
  Śniadania
  16 676 zł
  wycieczka + wczasy
  Bayphere Hotel Pattaya
  5.510 opinii
  11.12 - 18.12.2024 (8 dni)
  Pokój grand deluxe 2 os.
  Śniadania
  17 276 zł
  wycieczka + wczasy
  Centra by Centara Maris Resort Jomtien
  4.65 opinii
  11.12 - 18.12.2024 (8 dni)
  Pokój superior 2 os.
  2 posiłki
  17 076 zł
  wycieczka + wczasy

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w Phitsanulok, 2 w Chiang Mai, 1 w Chiang Rai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami;
 • dla terminu 18.12.2024: 8 noclegów: 4 w Bangkoku, 1 w Phitsanulok, 2 w Chiang Mai, 1 w Chiang Rai; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań; w terminie 18.12.2024 8 śniadań
 • przelot: Polska-Tajlandia-Polska
 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Cena nie obejmuje

 • Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, wynajem łodzi i przelot wewnętrzny: Chiang Rai-Bangkok: ok. 250 USD, napiwki: ok. 6 USD/dzień/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne:
  • rejs w Bangkoku: ok. 20 USD
  • kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky: ok. 55 USD
  • Asiatique i Calypso: ok. 50 USD

  Uwagi

  • W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
  • Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu zima 23/24): bagaż rejestrowany – 20 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Śniadania

  Kod oferty: BKKKRAI

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  Termin potwierdzonyZIMA 24/25
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.816 opinii
  8 299 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -23%

  Najniższa cena przed obniżką: 8 499 zł /os.

  Tajlandia - Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  Tajlandia
  Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  5.3244 opinii
  6 519 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 499 zł /os. -23%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  5.0140 opinii
  8 569 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 379 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 399 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 559 zł /os.

  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Z Bangkoku nad Mekong
  Tajlandia
  Z Bangkoku nad Mekong
  4.57 opinii
  7 869 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 799 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 869 zł /os.

  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Azja Extra
  Tajlandia
  Azja Extra
  9 329 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP