Tajlandia

  W orientalny deseń

  5.0
  5.0
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Termin potwierdzony
  ZIMA 24/25
  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Bangkok • Siem Reap • Tonle Sap • Angkor • Phnom Penh • Cu Chi • Delta Mekongu • Phan Thiet • Ho Chi Minh (Sajgon) • Bangkok

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Czas wolny do zagospodarowania we własnym zakresie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka na targi Talad Rom Hub i Damnoen Saduak: wyjazd do Samut Songkram, gdzie znajduje się bazar z torami kolejowymi, przez które raz dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie przejazd do Damnoen Saduak, gdzie znajduje się słynny pływający targ. Krótki rejs kanałami do targu. Czas wolny - możliwość kupienia tropikalnych owoców, pamiątek, przysmaków czy ubrań. Powrót do Bangkoku. Czas wolny, nocleg.

  5. dzień.

  siem reap – tonle sap (trasa: ok. 400 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wcześnie rano wyjazd z Bangkoku do Aranyaprathet, miasteczka graniczącego z Kambodżą (ok. 5 godz.). Około południa przekroczenie granicy, następnie przejazd do miasta SIEM REAP. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji – TONLE SAP. Ciekawostką jeziora są pływające wioski – osady, które zbudowane są na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Powrót do hotelu. Nocleg.

   

  6. dzień.

  angkor

  Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU – dawnej stolicy państwa Khmerów: Południowa Brama Angkor Thom, świątynia Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i Pałac Królewski. Po południu zwiedzanie słynnej świątyni Angkor Wat – najdoskonalszego przykładu architektury khmerskiej. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  angkor (trasa: ok. 90 km)

  Śniadanie. Drugi dzień zwiedzania Angkoru: świątynia Banteay Srei, zwana Twierdzą Kobiet i Ta Phrom, jedna z najbardziej romantycznych świątyń Angkoru, gdzie kręcono zdjęcia do filmu „Tomb Raider”. Kolacja, powrót do hotelu. Nocleg.

  8. dzień.

  phnom penh (trasa: ok. 350 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd z Siem Reap do PHNOM PENH (5-6 godz.). W czasie podróży wspaniałe krajobrazy prowincjonalnej Kambodży. Po przybyciu do stolicy Kambodży zakwaterowanie w hotelu. Po krótkim odpoczynku zwiedzanie Phnom Penh: pałac królewski, Srebrna Pagoda, Muzeum Narodowe oraz centralny rynek. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

   

  9. dzień.

  cu chi (trasa: ok. 240 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wczesnym rankiem przejazd autokarem do granicy z Wietnamem. Po przejściu kontroli paszportowej spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Obiad. Wycieczka do słynnych tuneli CU CHI – podziemnego labiryntu tuneli, który powstał w czasie wojny wietnamskiej i pierwotnie miał długość ok. 200 km. Ręcznie wykopane tunele były bazą żołnierzy Wietkongu. Przejazd do Ho Chi Minh. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  10. dzień.

  delta mekongu - phan thiet (trasa: ok. 300 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie Przejazd do My Tho – DELTY RZEKI MEKONG, która wpada do morza dziewięcioma odnogami. Rejs łodzią po Mekongu na wyspę Thai Son – czas wolny na lokalnym rynku, gdzie można kupić m.in. owoce tropikalne i wyroby miejscowego rzemiosła. Przepłynięcie sampanami do restauracji. Obiad. Po południu przejazd do słynącego z pięknych plaż kurortu PHAN THIET. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

   

  11-13. dzień

  phan thiet

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

  14. dzień.

  ho chi minh (trasa: ok. 170 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do HO CHI MINH (Sajgon). Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, nocleg.

  15. dzień.

  ho chi minh - bangkok

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta HO CHI MINH: katedra Notre-Dame, poczta centralna, ratusz, świątynia Thien Hau w dzielnicy chińskiej. Obiad. Po południu zwiedzanie Muzeum Wojny, gdzie znajdują się pamiątki po wojnie wietnamskiej, następnie zwiedzanie Pałacu Ponownego Zjednoczenia – socrealistycznej pamiątki po zjednoczeniu państwa. Czas wolny na zakupy na lokalnym targu. Po południu przejazd na lotnisko i przelot do Bangkoku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

  16. dzień.

  17. dzień (dla terminów 11.12.2024 i 18.12.2024)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 14 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki: 4 w hotelu*** Bangkoku, 4 w hotelach*** w Kambodży, 6 w hotelach*** w Wietnamie; 
 • dla terminów 11.12.2024 i 18.12.2024: 15 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki: 5 w hotelu*** Bangkoku, 4 w hotelach*** w Kambodży, 6 w hotelach*** w Wietnamie;
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 14 śniadań; w terminach 11.12 i 18.12: wyżywienie: 15 śniadań
 • 3 obiady
 • 3 kolacje
 • przeloty: Polska-Bangkok-Polska, Sajgon-Bangkok
 • transfery w Tajlandii, Kambodży i Wietnamie
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Cena nie obejmuje

 • Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 300 USD, napiwki: ok. 7 USD/dzień/os.
 • Wizy: opłata wizowa i zaproszenie w Wietnamie (płatne na miejscu): ok. 35 USD; opłata wizowa w Kambodży: ok. 50 USD (wymagane 2 zdjęcia paszportowe).
 • Pełne dane paszportowe: wszystkie imiona i nazwiska należy podać w momencie zakładania rezerwacji.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 55 USD; wycieczka po kanałach Bangkoku: 20 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: 55 USD; rejs po Tonle Sap: ok 20 USD; wycieczka na targi Talad Rom Hub i Damnoen Saduak: 60 USD/os., wymagane min. 12 osób.

  Uwagi

  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Zależnie od rozkładu lotów przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
  • Zwiedzanie niektórych obiektów jest możliwe tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
  • Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 60 USD/pokój/noc.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: BKKINDO

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Tajlandia - Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  Tajlandia
  Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  5.3244 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 499 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 769 zł /os.

  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 559 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - Sawasdee Tajlandia!
  Tajlandia
  Sawasdee Tajlandia!
  5.1210 opinii
  6 309 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do krainy uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do krainy uśmiechu
  5.131 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.613 opinii
  8 639 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -20%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 459 zł /os.

  Tajlandia - Z Bangkoku nad Mekong
  Tajlandia
  Z Bangkoku nad Mekong
  4.57 opinii
  7 869 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 799 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 869 zł /os.

  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Tajlandia

  W orientalny deseń

  5.0
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Zobacz trasę wycieczki

  Bangkok • Siem Reap • Tonle Sap • Angkor • Phnom Penh • Cu Chi • Delta Mekongu • Phan Thiet • Ho Chi Minh (Sajgon) • Bangkok

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Czas wolny do zagospodarowania we własnym zakresie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka na targi Talad Rom Hub i Damnoen Saduak: wyjazd do Samut Songkram, gdzie znajduje się bazar z torami kolejowymi, przez które raz dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie przejazd do Damnoen Saduak, gdzie znajduje się słynny pływający targ. Krótki rejs kanałami do targu. Czas wolny - możliwość kupienia tropikalnych owoców, pamiątek, przysmaków czy ubrań. Powrót do Bangkoku. Czas wolny, nocleg.

  5. dzień.

  siem reap – tonle sap (trasa: ok. 400 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wcześnie rano wyjazd z Bangkoku do Aranyaprathet, miasteczka graniczącego z Kambodżą (ok. 5 godz.). Około południa przekroczenie granicy, następnie przejazd do miasta SIEM REAP. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji – TONLE SAP. Ciekawostką jeziora są pływające wioski – osady, które zbudowane są na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Powrót do hotelu. Nocleg.

   

  6. dzień.

  angkor

  Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU – dawnej stolicy państwa Khmerów: Południowa Brama Angkor Thom, świątynia Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i Pałac Królewski. Po południu zwiedzanie słynnej świątyni Angkor Wat – najdoskonalszego przykładu architektury khmerskiej. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  angkor (trasa: ok. 90 km)

  Śniadanie. Drugi dzień zwiedzania Angkoru: świątynia Banteay Srei, zwana Twierdzą Kobiet i Ta Phrom, jedna z najbardziej romantycznych świątyń Angkoru, gdzie kręcono zdjęcia do filmu „Tomb Raider”. Kolacja, powrót do hotelu. Nocleg.

  8. dzień.

  phnom penh (trasa: ok. 350 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd z Siem Reap do PHNOM PENH (5-6 godz.). W czasie podróży wspaniałe krajobrazy prowincjonalnej Kambodży. Po przybyciu do stolicy Kambodży zakwaterowanie w hotelu. Po krótkim odpoczynku zwiedzanie Phnom Penh: pałac królewski, Srebrna Pagoda, Muzeum Narodowe oraz centralny rynek. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

   

  9. dzień.

  cu chi (trasa: ok. 240 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wczesnym rankiem przejazd autokarem do granicy z Wietnamem. Po przejściu kontroli paszportowej spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Obiad. Wycieczka do słynnych tuneli CU CHI – podziemnego labiryntu tuneli, który powstał w czasie wojny wietnamskiej i pierwotnie miał długość ok. 200 km. Ręcznie wykopane tunele były bazą żołnierzy Wietkongu. Przejazd do Ho Chi Minh. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   

  10. dzień.

  delta mekongu - phan thiet (trasa: ok. 300 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie Przejazd do My Tho – DELTY RZEKI MEKONG, która wpada do morza dziewięcioma odnogami. Rejs łodzią po Mekongu na wyspę Thai Son – czas wolny na lokalnym rynku, gdzie można kupić m.in. owoce tropikalne i wyroby miejscowego rzemiosła. Przepłynięcie sampanami do restauracji. Obiad. Po południu przejazd do słynącego z pięknych plaż kurortu PHAN THIET. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

   

  11-13. dzień

  phan thiet

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

  14. dzień.

  ho chi minh (trasa: ok. 170 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do HO CHI MINH (Sajgon). Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, nocleg.

  15. dzień.

  ho chi minh - bangkok

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta HO CHI MINH: katedra Notre-Dame, poczta centralna, ratusz, świątynia Thien Hau w dzielnicy chińskiej. Obiad. Po południu zwiedzanie Muzeum Wojny, gdzie znajdują się pamiątki po wojnie wietnamskiej, następnie zwiedzanie Pałacu Ponownego Zjednoczenia – socrealistycznej pamiątki po zjednoczeniu państwa. Czas wolny na zakupy na lokalnym targu. Po południu przejazd na lotnisko i przelot do Bangkoku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

  16. dzień.

  17. dzień (dla terminów 11.12.2024 i 18.12.2024)

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 14 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki: 4 w hotelu*** Bangkoku, 4 w hotelach*** w Kambodży, 6 w hotelach*** w Wietnamie; 
 • dla terminów 11.12.2024 i 18.12.2024: 15 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki: 5 w hotelu*** Bangkoku, 4 w hotelach*** w Kambodży, 6 w hotelach*** w Wietnamie;
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 14 śniadań; w terminach 11.12 i 18.12: wyżywienie: 15 śniadań
 • 3 obiady
 • 3 kolacje
 • przeloty: Polska-Bangkok-Polska, Sajgon-Bangkok
 • transfery w Tajlandii, Kambodży i Wietnamie
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Cena nie obejmuje

 • Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 300 USD, napiwki: ok. 7 USD/dzień/os.
 • Wizy: opłata wizowa i zaproszenie w Wietnamie (płatne na miejscu): ok. 35 USD; opłata wizowa w Kambodży: ok. 50 USD (wymagane 2 zdjęcia paszportowe).
 • Pełne dane paszportowe: wszystkie imiona i nazwiska należy podać w momencie zakładania rezerwacji.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 55 USD; wycieczka po kanałach Bangkoku: 20 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: 55 USD; rejs po Tonle Sap: ok 20 USD; wycieczka na targi Talad Rom Hub i Damnoen Saduak: 60 USD/os., wymagane min. 12 osób.

  Uwagi

  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • Zależnie od rozkładu lotów przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
  • Zwiedzanie niektórych obiektów jest możliwe tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
  • Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku wymagana jest kaucja zwrotna: ok. 60 USD/pokój/noc.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Wyżywienie zgodnie z programem

  Kod oferty: BKKINDO

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  Termin potwierdzony
  ZIMA 24/25
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Tajlandia - Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  Tajlandia
  Bambusowe łodzie Złotego Buddy
  5.3244 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 499 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 769 zł /os.

  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 559 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - Sawasdee Tajlandia!
  Tajlandia
  Sawasdee Tajlandia!
  5.1210 opinii
  6 309 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do krainy uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do krainy uśmiechu
  5.131 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.613 opinii
  8 639 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -20%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 459 zł /os.

  Tajlandia - Z Bangkoku nad Mekong
  Tajlandia
  Z Bangkoku nad Mekong
  4.57 opinii
  7 869 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 9 799 zł /os. -19%

  Najniższa cena przed obniżką: 7 869 zł /os.

  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP