Tajlandia

  Z Bangkoku nad Mekong

  4.5
  4.5
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  ZIMA 24/25

  Przedłuż swój pobyt

  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Wakacje w tym hotelu rekomenduje magazyn

  Zobacz trasę wycieczki

  ​Bangkok • Wientian • Vang Vieng • Luang Prabang • Jaskinie Pak Ou • Bangkok

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  wientian

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano przejazd na lotnisko, przelot do WIENTIANU. Zwiedzanie stolicy Laosu: najstarsza świątynia w Wientianie – Wat Sisaket, w której znajduje się 8000 posagów Buddy, następnie świątynia Wat Phra Kaew, w której obecnie znajduje się muzeum, pomnik wojenny Patuxai symbolizujący walkę Laotańczyków przeciwko francuskiemu panowaniu i często nazywanym Laotańskim Łukiem Triumfalnym. Zwiedzanie kończy się w złotej świątyni Pha That Luang, symbolu narodowym Laosu. Wieczorny spacer nad Mekongiem oraz wizyta na lokalnym targu. Zakwaterowanie w hotelu w Wientianie, nocleg.

   

  5. dzień.

  vang vieng (trasa: ok. 140 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości VANG VIENG nad rzeką Nam Song. Po drodze postój na targu rybnym. Po przyjeździe do Vang Vieng zakwaterowanie w hotelu. Rejs łodziami po rzece Nam Song. Podczas rejsu można obserwować tradycyjne życie mieszkańców i zobaczyć niezwykłe wapienne skały, wyrastające wysoko nad poziom wody. Po południu wizyta w jaskini Tham Pou Kham. Ok. 100 metrów pod ziemią znajduje się porcelanowy posąg Buddy, a także przepiękne stalaktyty i stalagmity. Warto zwrócić uwagę na niezwykły, błękitny kolor wody, znajdującej się u ujścia jaskini. Powrót do hotelu w Vang Vieng, nocleg.

   

  6. dzień.

  luang prabang (trasa: ok. 170 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w jaskini Tham Jang. Przejazd do LUANG PRABANG, historycznej stolicy Laosu, wpisanej na listę UNESCO. Trasa prowadzi przez jedne z najbardziej malowniczych regionów Laosu. Postój w punkcie widokowym na górze Phou Pheng Fa. Po przyjeździe do Luang Prabang zakwaterowanie w hotelu w Luang Prabang, czas na odpoczynek. Wieczorem wejście na wzgórze Phousi, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto i rzekę Mekong. Czas wolny na zakupy na lokalnym nocnym targu. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  luang prabang – jaskinie pak ou (trasa: ok. 30 km)

  Śniadanie. Dla chętnych udział w porannym rytuale ofiarowania datków mnichom: ok. godz. 6 rano setki mnichów wychodzą ze świątyń, aby odwiecznym zwyczajem zbierać datki od wiernych. Buddyści ofiarowują mnichom jedzenie, wodę lub drobne kwoty pieniędzy, co ma zapewnić im pomyślność w obecnym życiu i w kolejnych wcieleniach. Następnie spacer po targu Phousi, na którym mieszkańcy okolicznych wsi sprzedają swoje wyroby (np. tradycyjne ubiory), herbatę, owoce i jedzenie (w tym m.in. jaszczurki, żaby, szczury). Zwiedzanie LUANG PRABANG: świątynie Wat Visoun, Wat Mai i symbolu miasta – świątynia Wat Xiengthong. Zwiedzanie Muzeum Narodowego (zamknięte we wtorki), znajdującego się w dawnym Pałacu Królewskim. Po południu przejazd do przystani nad Mekongiem i krótki rejs do JASKIŃ PAK OU. W jaskiniach lokalna ludność do dnia dzisiejszego składa w ofierze posągi Buddy. Na przestrzeni blisko 300 lat ofiarowanych zostało blisko 4000 statuetek. Następnie przejazd do wodospadu Khouangsi, czas na kąpiel. Wizyta w wiosce Ban Na Oune, zamieszkałej przez grupę etniczną Hmong. Powrót do hotelu, nocleg.

  8. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko i przelot do BANGKOKU. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): jazda tuk-tukami połączona z degustacją ulicznego jedzenia. Wyjazd z hotelu ok. 18.30. Początek trasy objazdowej w tuk-tukach po wieczornym Bangkoku połączonej ze smakowaniem autentycznego jedzenia ulicznego. Spróbujemy dań z Isaanu (północno-wschodnia Tajlandia): Som-tam (sałatka z papai), grilowanego kurczaka z ostrym sosem. Następnie zobaczymy proces przygotowania makaronu ryżowego z dodatkiem kurczaka (oczywiście można skosztować dania). Przejazd przez China Town. Powrót do hotelu ok. 21.00. Powrót do hotelu, nocleg.

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań
 • przelot: Polska-Bangkok-Polska
 • przejazd autokarem lub minibusem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 90 USD
 • przeloty wewnętrzne: Bangkok-Wientian, Luang Prabang-Bangkok: ok. 350 USD
 • napiwki: ok. 6 USD/os./dzień.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 55 USD
  • wycieczka po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD
  • Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD
  • street food tour w Bangkoku: ok. 50 USD

  Uwagi

  • Wizy: wiza do Laosu wydawana jest na przejściu granicznym. Koszt: ok. 40 USD, do jej wyrobienia potrzebne jest 1 zdjęcie paszportowe. Konieczne przekazanie danych paszportowych sprzedawcy.
  • Dane paszportowe należy podać w momencie zakładania rezerwacji.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego anglojęzycznego pilota.
  • Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku może być wymagana kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
  • Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 23/24): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Śniadania

  Kod oferty: BKKLAOS

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.512 opinii
  9 459 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 669 zł /os.

  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Sawasdee Tajlandia!
  Tajlandia
  Sawasdee Tajlandia!
  5.1210 opinii
  6 309 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 559 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do krainy uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do krainy uśmiechu
  5.131 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  5.179 opinii
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  8 579 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  5.0140 opinii
  8 409 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Tajlandia

  Z Bangkoku nad Mekong

  4.5
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.

  Wakacje w tym hotelu rekomenduje magazyn

  Zobacz trasę wycieczki

  ​Bangkok • Wientian • Vang Vieng • Luang Prabang • Jaskinie Pak Ou • Bangkok

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

  2. dzień.

  bangkok

  Przylot do BANGKOKU. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

  3. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  4. dzień.

  wientian

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano przejazd na lotnisko, przelot do WIENTIANU. Zwiedzanie stolicy Laosu: najstarsza świątynia w Wientianie – Wat Sisaket, w której znajduje się 8000 posagów Buddy, następnie świątynia Wat Phra Kaew, w której obecnie znajduje się muzeum, pomnik wojenny Patuxai symbolizujący walkę Laotańczyków przeciwko francuskiemu panowaniu i często nazywanym Laotańskim Łukiem Triumfalnym. Zwiedzanie kończy się w złotej świątyni Pha That Luang, symbolu narodowym Laosu. Wieczorny spacer nad Mekongiem oraz wizyta na lokalnym targu. Zakwaterowanie w hotelu w Wientianie, nocleg.

   

  5. dzień.

  vang vieng (trasa: ok. 140 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości VANG VIENG nad rzeką Nam Song. Po drodze postój na targu rybnym. Po przyjeździe do Vang Vieng zakwaterowanie w hotelu. Rejs łodziami po rzece Nam Song. Podczas rejsu można obserwować tradycyjne życie mieszkańców i zobaczyć niezwykłe wapienne skały, wyrastające wysoko nad poziom wody. Po południu wizyta w jaskini Tham Pou Kham. Ok. 100 metrów pod ziemią znajduje się porcelanowy posąg Buddy, a także przepiękne stalaktyty i stalagmity. Warto zwrócić uwagę na niezwykły, błękitny kolor wody, znajdującej się u ujścia jaskini. Powrót do hotelu w Vang Vieng, nocleg.

   

  6. dzień.

  luang prabang (trasa: ok. 170 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w jaskini Tham Jang. Przejazd do LUANG PRABANG, historycznej stolicy Laosu, wpisanej na listę UNESCO. Trasa prowadzi przez jedne z najbardziej malowniczych regionów Laosu. Postój w punkcie widokowym na górze Phou Pheng Fa. Po przyjeździe do Luang Prabang zakwaterowanie w hotelu w Luang Prabang, czas na odpoczynek. Wieczorem wejście na wzgórze Phousi, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto i rzekę Mekong. Czas wolny na zakupy na lokalnym nocnym targu. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  7. dzień.

  luang prabang – jaskinie pak ou (trasa: ok. 30 km)

  Śniadanie. Dla chętnych udział w porannym rytuale ofiarowania datków mnichom: ok. godz. 6 rano setki mnichów wychodzą ze świątyń, aby odwiecznym zwyczajem zbierać datki od wiernych. Buddyści ofiarowują mnichom jedzenie, wodę lub drobne kwoty pieniędzy, co ma zapewnić im pomyślność w obecnym życiu i w kolejnych wcieleniach. Następnie spacer po targu Phousi, na którym mieszkańcy okolicznych wsi sprzedają swoje wyroby (np. tradycyjne ubiory), herbatę, owoce i jedzenie (w tym m.in. jaszczurki, żaby, szczury). Zwiedzanie LUANG PRABANG: świątynie Wat Visoun, Wat Mai i symbolu miasta – świątynia Wat Xiengthong. Zwiedzanie Muzeum Narodowego (zamknięte we wtorki), znajdującego się w dawnym Pałacu Królewskim. Po południu przejazd do przystani nad Mekongiem i krótki rejs do JASKIŃ PAK OU. W jaskiniach lokalna ludność do dnia dzisiejszego składa w ofierze posągi Buddy. Na przestrzeni blisko 300 lat ofiarowanych zostało blisko 4000 statuetek. Następnie przejazd do wodospadu Khouangsi, czas na kąpiel. Wizyta w wiosce Ban Na Oune, zamieszkałej przez grupę etniczną Hmong. Powrót do hotelu, nocleg.

  8. dzień.

  bangkok

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko i przelot do BANGKOKU. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): jazda tuk-tukami połączona z degustacją ulicznego jedzenia. Wyjazd z hotelu ok. 18.30. Początek trasy objazdowej w tuk-tukach po wieczornym Bangkoku połączonej ze smakowaniem autentycznego jedzenia ulicznego. Spróbujemy dań z Isaanu (północno-wschodnia Tajlandia): Som-tam (sałatka z papai), grilowanego kurczaka z ostrym sosem. Następnie zobaczymy proces przygotowania makaronu ryżowego z dodatkiem kurczaka (oczywiście można skosztować dania). Przejazd przez China Town. Powrót do hotelu ok. 21.00. Powrót do hotelu, nocleg.

  9. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu.

  Przedłuż swoje wakacje

  Bluphere Select Pattaya
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój superior 2 os.
  Śniadania
  18 736 zł
  wycieczka + wczasy
  Bayphere Hotel Pattaya
  5.510 opinii
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój grand deluxe 2 os.
  Śniadania
  19 336 zł
  wycieczka + wczasy
  Centra by Centara Maris Resort Jomtien
  4.65 opinii
  4.12 - 11.12.2024 (8 dni)
  Pokój superior 2 os.
  2 posiłki
  19 136 zł
  wycieczka + wczasy

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
 • wyżywienie: 7 śniadań
 • przelot: Polska-Bangkok-Polska
 • przejazd autokarem lub minibusem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 90 USD
 • przeloty wewnętrzne: Bangkok-Wientian, Luang Prabang-Bangkok: ok. 350 USD
 • napiwki: ok. 6 USD/os./dzień.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą.

  • kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 55 USD
  • wycieczka po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD
  • Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD
  • street food tour w Bangkoku: ok. 50 USD

  Uwagi

  • Wizy: wiza do Laosu wydawana jest na przejściu granicznym. Koszt: ok. 40 USD, do jej wyrobienia potrzebne jest 1 zdjęcie paszportowe. Konieczne przekazanie danych paszportowych sprzedawcy.
  • Dane paszportowe należy podać w momencie zakładania rezerwacji.
  • Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
  • W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego anglojęzycznego pilota.
  • Przy zakwaterowaniu w hotelach podczas wypoczynku może być wymagana kaucja zwrotna: ok. 50 USD/pokój/noc.
  • Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 23/24): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  Śniadania

  Kod oferty: BKKLAOS

  Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
  Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
  Zamów rozmowę
  ZIMA 24/25
  9 999 zł /os.
  Łącznie: 10 000 zł

  Podobne wycieczki w tym regionie

  Singapur - Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  Singapur
  Wieżowce Singapuru i plaże Tajlandii
  9 659 zł /os.
   +26 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 11 199 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 659 zł /os.

  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  4.512 opinii
  9 459 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 10 899 zł /os. -13%

  Najniższa cena przed obniżką: 9 669 zł /os.

  Tajlandia - Tajskie impresje
  Tajlandia
  Tajskie impresje
  8 109 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Sawasdee Tajlandia!
  Tajlandia
  Sawasdee Tajlandia!
  5.1210 opinii
  6 309 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Tajski kalejdoskop
  Tajlandia
  Tajski kalejdoskop
  7 559 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do Krainy Uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do Krainy Uśmiechu
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - Podróż do krainy uśmiechu
  Tajlandia
  Podróż do krainy uśmiechu
  5.131 opinii
  6 839 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   

  Cena początkowa: 8 699 zł /os. -21%

  Najniższa cena przed obniżką: 6 839 zł /os.

  Tajlandia - Kambodża – ukryty klejnot Azji
  Tajlandia
  Kambodża – ukryty klejnot Azji
  5.179 opinii
  7 239 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  8 579 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP
   
  Tajlandia - W orientalny deseń
  Tajlandia
  W orientalny deseń
  5.0140 opinii
  8 409 zł /os.
   +30 zł TFG i TFP